• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka to jsi chytla v parku? hlásí že jich bude letos hodně, Léna měla taky štípanec s kolečkem a bolelo jí to, jenže se musí počkat aspoň 10 dní než se to v té krvi projeví. ted se akorát vrátili od dr.prý jí neočkovali a musím tam zavolat jestli jí vezmou krev nebo oočkují..a to je očkovaná, jenže to není na boreliozu ale na to druhý..borelii už po tom očkování i měla, volal mi to dr. na silvestra než jsme jeli na hory..nevěděli jsme že měla štípanec, ale bolela jí často hlava tak jsme pátrali příčinu
15. čer 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky už jsem měla jednoho klíšťáka, v lese jich jsou fakt mraky, a to jsem se hned po procházce prohlídla a i jsme byli nastříkaný difusilem, no pozoruju ten štípanec a doufám, že když tam bylo jen chvilinku, že to bude v pohodě, ale taky se bojim, aby z toho něco nebylo
15. čer 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Nevím kde jsem to chytila , buď rána se psem v parku a nebo u Tchýně na zahradě včera ... no ještě že jsem ho našla na zádech by se hledal hůř, to až by začal svědit. Tak nevím jestli to mám říct zítra na KO. No vystříkala jsem se to desinfekcí, tak snad to bude dobrý.
Tak manžela si spucovala na 2 doby ... chudák z toho ani nespal ne? :slight_smile:
15. čer 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no tak musíme počkat co bude .... naštěstí to máme už za pár, tak při nejhorším by se to na mimino nemuselo dostat
15. čer 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nespal, otočil se na bok a v tu ránu chrápal jak dřevorubec, řekl ať si to tak neberu, mě bylo na bulení a on mi do toho začal okamžitě broukat..
si myslím že k mimču se to nedostane tak rychle, ale raději to řekni. ted jsem volala mamce tak jsem jí říkala o tom štípanci co měla holka a ona že to včera zrovna řešili že prý byla známá s dcerou taky poštípana a bylo to napuchlý a bolestivý. spíš si to kousnutí pozoruj jestli se ti kolem třeba do tří dnů neudělá kolečko, to je známka infekce
15. čer 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj to vím s tím kolečkem :slight_smile: , mám výpadek, byla jsem ve městě.
no jo chlapi ... já to taky nedokážu pochopit, jak tak rychle usnou ....? Ten můj taky jen lehne už spí ... a já se převaluju a né a né zabrat ... a to můžu být utahaná jak dřevorubec....
15. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - s chlapama je to všude stejný - jak koukám. Včera večer mi zase řekl, že podlahy (beton)se budou dělat 30.června - takže to nemůžeme absolutně do porodu stihnout - schne to min.4týdny, takže podlahy by se dělaly až asi týden po porodu. Stěhování vidím na začátek srpna. A to už vidím, jak pojedeme z porodnice ke tchýni, protože je to zvykem, ukázat malýho - tak to ne. Přes celou Prahu se z porodky nepotáhnu - ať přijede s nima mě vyzvednout a je u nás. Stačí, že pak budeme bydlet společně v jednom baráku - už teď se toho začínám děsit - moc jednoduchý to s ní není....... Takže jsem od včereška taky pěkně nabručená... :angry:
15. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy holky koukám, že všude je něco :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning:
holky, jdu balit, odpoledne jedeme k našim, ještě musím zpracovat maso, budu ho dělat na nudličky s rýží. Tak se tu zatím mějte, možná se tu o víkendu ukážu - pááááá
15. čer 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jo ještě ke tchýni odvýzt aby se nevláčela ne?(chápu ale jak je to myšleno) jo společné bydlení, to je akce Z. sice ti manžela jsou jakože dobrý, tchýňka asi ví co má, s dědou je to trošku těžší, ale zatím se hlídám, vím že všechno myslí v dobrým..ale nej je mít 15 km od baráku jako mám naše. S tím společným bydlením, hned nastav co chceš od začátku..já byla truhlík a tak asi přiměřeně věku..po čase když jsem měla první holku tak byla babi zvyklá že jsem 2x denně chodila dolu na kafe, no a když se mi to začalo zajídat a občas nepřišla hned se řešilo co nam jako udělali že ani nepřijdeme nebo jesti jsem naštvaná a tak..uf..učím děti že jsme dva byty hlavně samostatné, dolu skoro nechodím, jen třeba když přijede švára a neexistuje aby mi sem ze spoda chodili večer, max na to prostřeno. včera jak je děda doma tak přišel po 20 hod. že ukáže Lence nějakou hru na pc, tak jsem mu řekla že vyjímečně,ale tohle ať se neučí že máme svůj režim..no holt párkrát musím být protivná, pak se mu sem nebude chtít..jen se snažím nejít do extrému, jsem ráda že mě odveze autem i když to bych nejraději sama.zas aby to nebral že přijdu jen když se mi to hodí ale vyladit to je teda občas něco
15. čer 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že samá lepší témata....dnes tchýně a tchán :grinning: tchána už nemám a o tchýni raději pomlčet :rolling_eyes:

Jak dnes je? Já se furt potím, je mi nějak divně, tak nevím.....
15. čer 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já se taky potím jak hrom, ani nemůžu ven, v tom baráku je to akce..jo téma jsme naladily super..třeba se rozepíšeš a bude ti to fungovat stejně tak jako ta vodka v tom nápoji na vyvolání porodu :slight_smile: :slight_smile:
ted jsem zrovna koukala na třídění odpadu, poslala jsem totiž holku do kontasu, prý měl děda čistě náááhodou uplně stejnou cestu a když chtěla vyhodit obal od mlíka tetra pak do plastu tak to vyndal a hodil do papíru..no ještě jsem se minule koukala a značka tam byla ale na sichr jsem si to ted hledala, příště už bude vědět a nenechá se zblbnout..je možný že někde mají značku že to mají dát do papíru, ale nevim nevim. oranžový konťas ani pytel tady nemáme, to zas bude děda koukat o co mi zase jde :angry:
15. čer 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jůů, koukám že ti zbývá 17 dní, aby jsi za chvíli nezačala tu rodící lavinu ke které se blížíme :grinning: :grinning:
15. čer 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no o tchýni se raději rozepisovat nebudu, ale něco málo kjlidně můžu....na malou doslova sere, nikdy jí nepopřála ani k narozeninám, nikdy jí nedala ani blbou čokoládu, je to jen fagan co má její syn o kterýho taky nějak nejeví zájem s mladou holkou, umí se ozvat jen když něco potřebuje nebo vykládat hodiny o svých problémech, jak ju to a ono baví, jak živí svýho druhýho synáčka a jakej je chudák, takže tak ve zkratce, myslím, že stačí ten nezájem o vnučku a každej si udělá obrázek sám, každej kdo jí poznal na svatbě, tak jí nemusí a udělal si obrázek hned :unamused: Tchán s ní nežil, nechal se rozvést a před tím než jsem otěhotněla s Miškou umřel, byla to dlouhá nemoc, tisíce operací atd., měl nádor na mozku :frowning2:hrozně mě mrzí, že se malé neodžil, byl fajn a děti měl rád.....
No a když to vezmu z druhé strany, tak manža vychází s mýma rodičema dobře, oni ho respektují a on je taky, s našima problémy absolutně vůbec nemáme :slight_smile:
15. čer 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa nj, 17dní mi zbývá, mám termín dle měsíčků 2.7., ale dle UZ to vychází až na 12.7., což mi i naposledy potvrdila opět, měla jsem ovulaci až měsíc po poslední MS, proto tam těch pár dní ujíždí......musím si to tady přepsat.....nebo to máte holky jak, taky dle prvního TP?
No miminko se snažilo od večera otočit, byl to masakr a ráno bylo jaksi ze šikma, že jsme nemohla nic, ale vrátilo se zpět....teď vůbec mimi necítím, nevbím zda se unavilo, což je možný nebo zda se něco neděje-prej si při otočení může mimi omotat šňůru kolem krku...... :unamused: nop mám trochu nervíka, aby bylo vše ok, na KO jdu až v pondělí, to prej proběhne konzultace o tom co bude dál..... :confused:
15. čer 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak téma je dnes fakt dobré. Já si teď nemůžu na skorotchány stěžovat. Oba dva jsou hodní a v pohodě. Je teda fakt že se tam jezdíme tak jednou za za tři týdny na víkend a občas jenom tak na otočku. Zrovna včera jsem tam byli. Martin dělá s taťkou u jedné firmy tak se potkávají každý den. Teď se potkáváme skoro každý týden a hasičských soutěžích. Jsem ráda za to že nedělají rozdíl mezi vlastníma vnoučatama a Honzíkem. :slight_smile:
Za to extchýni a extchán to byla katastrofa. Extchán alkoholik a extchýně takový studený čumák. Honzíka vozila v kočárku asi tak 8 za rok a pak už vůbec. Hlídat tak to vůbec. Nejraději chtěla aby jenom seděl, ale to on nevydržel. Myslím že až teď ji došlo co všechno ztratila a snaží se to Honzíkovi vynhradit. Vidí se jednou za týden když si malého vezme exmanžel.
15. čer 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla na KTG a mimi se má čile k světu. Kopečky se zatím moc neobjevili. :frowning2:
Zastavila jsem zrovna u své obvodní tak se poslechla a nasadila ATB, aby mě to nachlazení brzy přešlo.
15. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk hmm to je maso ... lidi jsou různí ... a spousta lidí sobci a zlí ... já věřím na ty mlýny ... tak snad se jim to pak vrátí ...
15. čer 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak to je super, že nedělají mezi vnoučátky rozdíl, tak to má být, ale jen málokdo to dokáže.....to tchýně ani neví, že nějákej kočár Miška měla a nic, neví o ní nic, nezajímá ju :unamused:
@hradilenka taky sjem si říkala, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě, ale v jejím případě si myslím, že se to vyhne, takový lidi mají i hromadu štěstí...
Ale abych ještě něco dodala, tak jezdíme na sever.moravu ke známým, teda oni s náma nejsou rodina, ale známe se dobře a jim Miška říká babi a dědo, začala sama a oni to přijaly, protože jí berou jako svojí vnučku, tchýni znají a mají na ní názor o kterým je lepší nevědět :grinning:
Docela mě mrzí, že se nestýkáme všichni jako rodina, třeba nedávno, tchýně volala manžovi, ať jí odveze na pohřeb kamsi k polsku, že jí umřel brácha, manža jel, hodně mě to namíchlo, ale budiž, nejlepší bylo, že manželův bratranec jí volal, ať dojede i on se svojí rodinou-takže se mnou a malou, ale my jsme o tom vůbec nevěděly, já bych teda asi ani nejela, tu dálku bych totiž nedala, ale jde o princip, že se jí všichni ptaly na mě a na malou a ju to hrozně sralo, protože o malé nic neví, nejeví zájem, manžova rodina nás pozvala, že máme v létě dojet, že bude rodinnej sraz, ale jí nikdo nic neřekl, asi si udělali obrázek sami :sweat_smile:
15. čer 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky, jedu do tesca, mamka chce bulky a já si je koupím taky :grinning: pak uvidíme, lije ze mě jako z vola, dusno, fuj, hnus humus :confounded:
15. čer 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já mám první TP 11 a druhý až 24,takže podobný rozdíl jako ty a dr mi od začátku říká,ať se řídím tím druhým,podle utz...

Jinak všechny zdravím,byla tady ségra,tak jsme lítaly po městě. Už nic moc nepotřebuju,ale koupila jsem si 4 krabičky prsních vložek,měli pomačkaný krabice za 25 kč.Teprve peču oběd,dneska zapékaý pangas se šunkou,sýrem a zeleninou s bbramborem,už mám hlad.Docela jsme toho nalítali dost,mám toho plný brejle,tak zbytek dne budu tak nějak odpočívat... :wink: Moje nejoblíbenější činnost,bude mazec,až si nebudu moct lehnout kdy budu chtít :slight_smile:
15. čer 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já mám taky 16.7 první termín, druhý mám 23.7 mě to podle měsíčků nebraly, protože já jsem je měla :grinning: takže podle měsíčků bych rodila až někdy v srpnu :grinning:

15. čer 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky ,když vám ukončili neschopenku,tak vám dali jen ten poslední červenej díl neschopenky nebo ještě něco??
15. čer 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Jen červený :slight_smile:
15. čer 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím vás,dneska až takhle pozde jsem semj přišla...no nejak nebyl čas....ráno jsme byla na gynde ,ale nebyl tam muj mudr,tak jsem byla u jinýho....natočili me monitor,zatím žádny kopečky,kontrola opet za týden,všechno je ok,dneska dle ultrazvuku jsem 37+5,takže nevím kdy je termín,ale dle MS jsem mela termín až 11.7.takže já třeba mužu klído porodit začátkem července a vubec by me to líto nebylo.....nohy jak báne,to je fakt pohled....no ale už jenom vydržet,už to máme všechny za pár.....a ten zastupující mudr mel na všechno čas,na monitoru vše ok,sestrička řekla,jjeeee vy máte hodne miminko,hnedka se nechalo pekne natočit,no proste klidas se vším všudy....ale potom od 8 do 9.45 jsem čekala v čekárne, dokud me vzal mudr na prohlídku,no jo kecal tam s ješte dalšíma doktorama,plná čekárna ženskejch a v ambulanci nikdo,jenom doktoři a strašne kecali....no me to pekne naštvalo.....a ne jenom me...už i jiné ženské tak divne pokukovali a nadávali tam.....pak jsem byla v práci atam me holky potešili,že prej a jejej tobe už pekne spadlo bříško dolu....no se mám na co tešít.....bojím,bojím.....ono to už je pomalu ale isto realita,že kdykoliv pojedu do porodky......

@misi.21 no me dali ten díl neschopenky a velkej papír,neco jako lístek na peníze,tak jsem oboje odevzdala v práci.....bylo tam napsaný dátum nástupu na MD....
15. čer 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo,nástup na mateřskou jsem dostala taky.
Ty jo,mě tak strašně bolí nohy. neska jsem byla ze synovečka hotová.Pořát venku lohnil vodu,jak byl hic,tak jsme ho se ségrou museli přebalit ve stoje,nechtěl ležet v kočárku,ale to byl teda řev jak kdyby jsme mu něco dělali,jen se lidi otáčeli. Pak jsme došli assi za hoďku k nám a on si tak seděl na sedačce,nejdřív mi jí popsal propiskou,naštěstí jen deku kterou na ní mám a pak se zase celej pročural,takže mokrá sedačka. Deka už se pere. On se jen křenil,čertík jeden. Navís se pokadil,tak furt čuchal,jako že smrdí. :grinning: no byla jsem z něj hotová. Ségra pak šla nakoupit,tak jsem mu tady tancovala,ale smát se začal,až když jsem mu ukázala holej pupek :slight_smile:
15. čer 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no u vás to máš s tema synovcama pořád veselo,aspon se nenudíš a nohy me bolej už taky,hlavne to,jak je mám oteklý a napasovaný v botech,už jenom to me bolí,tak doufám,že me brzo pak splasknou,at mužu obout cokoliv....
15. čer 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já šla dneska v žabkách,trošku nateklý je mám,ale spíš unavenýýýý...
No já se hlavně bojím,že mi tu mojí hodnou holčičku zkazí.Jsou to pěkný raubíři a už začínají vymejšlet pěkný bejkárny. jednou mi mamka vykládala,jak jí budou brát na zábavy a diskotéky a naučí ji kouřit a pít a já se málem rozbrečela :slight_smile:
15. čer 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hihi škoda,že z žabek mám pekne otlačený nohy,to taky není ok..... :frowning2: :frowning2: to ji budeš muset mít pomalu na provázku,aby nikam nechodila a neskazila se.....ale jako jít na disku s bratránkama,to se bude mít jak princezna,v tom lepším případe... :wink:
15. čer 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 buď v klidu, porod zmákneš levou zadní a za chvíli budeš držet svoje miminko v náručí :slight_smile:
15. čer 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek