• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 čekám na Jirku až dorazí jel skládat lešení ... ale už jede tak pojedeme
16. čer 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak dobře dopadni a to jedeš na gyndu?pak podej samo sebou hlášení..... :wink:
16. čer 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj do špitálu na KO ... jj podám já si myslím, že to bude asi stejný jako posledně ... :grinning:
16. čer 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no vždyt jo,tak to má bejt,aby bylo všechno v pořádku a že to bude jak posledne,tak ti udelaj monitor,zistej,že zatím žádný kopečky nejsou a že to na porod ješte nevypadá.....spíš či pořád uvažujou o tom prirodzeným porodu,nebo cisař....
16. čer 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hele teď si tu lenost ještě můžeš dovolit,ale už ne moc dlouho,takže já se řídím heslem "Co se ti nechce dělat dnes,odlož na zítřek" a fakt si ty poslední týdny chci užít v klidu,stačí že se mi blbě chodí,včera mě ve městě chytla kyčel a já chodila jak kačena,musel na mě být fakt srandovní pohled,jak napadám na nohu a před sebou tlačím pupek :grinning: :grinning:
16. čer 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a taky bych nikdy dřív nevěřila,jak se těch 8kg navíc pronese,takže tě v tomhle docela lituju.Bude super,jak se nám v tomhle po porodu uleví :wink:
16. čer 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ať tě Jirka veze jak v bavlnce a hlášení podat :sunglasses:
nikam jinam u nás nakoupit nemůžu, jsou to tady nejlepší potraviny. zítra jedu taky na KO tak si skočím v Poděbradech na nákup.děda dneska někde jezdí tak je pes ticho, on vidí že mi jde návštěva a musí ho pustit aby ječel, to by mě kleplo..no to snad zvládneme. zas mi psala spolužačka Lenky že odpoledne jdou o tv na rybníček se koupat jestli jí prý hodím plavky a ručník. takže jestli děda nedorazí budu muset líst do auta.má štěstí že nejsem taková abych jí napsala at si pro to domů dojde místo oběda..do toho dělá bára úkoly, se mě ptá na nějaký slovní druhy co se nedají skloňovat ani časovat a já jsem total mimo. JO potřebovala bych na ten dvoreček, ale tady na lavici praží. By se mi hodilo jet k našim do altánku do pohodlnýho křesílka.bejt holky školkový už jsou odhlášený a já si lebedím u našich
16. čer 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 co já bych za to dala abych se cejtila jak lenoch..mám nakázáno ležet, jenže se mi to uplně příčí a ruce i nohy by něco dělaly. včera jsem odpol usnula, možná dneska zaberu taky ale je to vždycky z ničeho nic.Tv mě neba, musela jsem jí vypnout, vadily mi i ty zvuky, samá americká kravina..musím si něco najít u čeho bych mohla sedět..jéé já jsem ale naladěná :sweat_smile: :angry:
16. čer 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen nakukuju,nemáte-li už nějaké miminko :wink:
U nás už jsou tři.Všechny přišly před termínem.
16. čer 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda ahoj, u vás je kde? to jsme zvědavý, teda já určitě :slight_smile: holky psaly o holčině co přidávala příspěvky dříve že má dvojčátka (holčičku a klučíka) a dvě čekají na císaře, ale zatím nic..a co ty? taky se chystáš nebo máš info že bude mimi v termínu?
16. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no-u nás-v uzamčené diskusi červenec.
My máme všechny termín spíš max.do poloviny července.Hned jak jsme zjistily těhotenství,tak jsme se přihlašovaly a pak se uzamkly.Ta vaše diskuse vznikla až po té naší.Nechtěly jsme,aby nás tam bylo hodně a vznikly tak užší vztahy,nebo já nevím....... :wink:
Tak jako chystám se :grinning: :grinning: už pár měsíců :grinning: Ráda bych to měla za sebou,protože mi odhadujou obříka.Tzn.čím dřív,tím líp.Měl by mít přes 4kg,tak by bylo lepší rodit třeba hned.V termínu a po termínu už bude moc velikej a třeba nepůjde ven bez císaře...Zatím počítám s normálním porodem.
16. čer 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásí se čerstvá budoucí máma na MD :grinning:
Jinak už máte zbalené tašky do porodnice? mně můj nakázal, ať se laskavě zbalím, že on tomu nerozumí a vůbec neví, co by mi měl přinést... tak budu muset asi začít. Už mám koupený porodnícky vložky i kalhotky, vložky do podprsenky, mastičku na bradavky, pleny pro mimi... co dalšího Vás napadá? Nebo již máte zabaleno?
@lebapa Já začala plést malé deku, mám zatím prvních 8 cm, tak doufám, že když už budu doma, tak to do porodu stihnu :slight_smile: A to ještě musím ušít ty mantinely do postýlky a do kolébky, zatím jsem ani nestříhla... jenom doufám, že neporodím dřív, já mám tolik plánů!!!
:grinning: Ale u nás se říká - Keď chceš pána Boha rozosmiať, povedz mu o svojich plánoch.... :grinning:
16. čer 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to asi dopoledne přehnala s úklidem Honzíkova pokojíku. Vystěhovala jsem mu všechny bedny s hračkama a čistila koberec. Teď mám břicho jako šutr a bolí jako čert. :frowning2: Zatím polehám a i když nerada jsem pustila Honzíkovi televizu abych mohla chvilku ležet. Odpoledne jede k exmanželovi tak hračky přeberu a uklidím zpět do pokojíku. Musím udělat radikální úklid nějak se ty hračky začínají hromadit.
16. čer 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 já jsem ještě přibalila 3 bodýčka a 2 bavlněné plenky kdyby se poblinkalo.
16. čer 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to jsi mi připomněla - od kamarátky jsem dostala nějaké bavlněné pleny - už používané ale na blinkání myslím že ještě poslouží... jenom jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte nějakou radu, jak je co nejlíp "vybílit"? je mi jasný, že jak nové už nebudou, ale v pračce na 60 jenom s práškem - to tomu nijak nepomůžu... nějaký babský recept?
16. čer 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 zkus přidat trochu soli a prášek do pečiva. Peru tak záclony a jsou po tom to lepší. :slight_smile:
16. čer 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda něco jsem četla minule jak na koníkovi to nějak moc nežije, že na jiným blogu jo a maminy víc chodí tam. Já jsem ráda že jsem holky našla, kolem jsem moc na koníkovi nepátrala. Určo je prima být v kontaktu s někým kdo je na tom podobně...no mimčo ti teda naplánovali veliké, mě se teda rodila mnohem hůř druhá která měla 2,9 kg než ta první s 3,30, tak se toho neobávej, záleží hlavně na tom jak se to všechno sejde :slight_smile:
16. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 já už mám pobaleno,ještě jsem si do tašky hodila tričko v kterým chci jít dom, není muchlací a je pěkné, počítám že až mě to čapne hodím na sebe 3/4 kalhoty co teď tahám pořád, ty nějak v pase stáhnu,ono to zas o tolik míň nebude než se začně v bříšku všechno stahovat. a vršek v kterým pojedu řešit nebudu ale určo se v něm propotím. nezapomen něco na rty.dostala jsem brožurku co s sebou , ještě že jsem si to nejdřív přečetla tady, krom oblečení na mimi uplně všechno..ručníky, jednoráz.spodárky,dobré i noční košile,pleny..ty už máš
16. čer 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, tak jsme teď dodělala jahodovo-smetanový dort a mám konečně padla od rána :wink:
Dnes jsme se s manžem ráno pěkně chytla...su poslední dobou nějáká nervózní a vše mě točí :frowning2: i když o tom vím a snažím se to ovlivnit, tak to nejde :angry: chjooo!!!

Jinak s těma nákupama je to tak asi všude, prodavači nejsou proškoleni o tom co prodávají, dozví se jen to co je na štítku a i ten kdo tento obor studoval nic neví, protože na škole se učí jen pičoviny, ale určitý výrobky ne....no prodavače dnes dělá kde kdo, bych řekla...

Koukal jsme, že někdo psalm že natáčel kamerou pod vodu, nemáte strach, že tam nateče do toho pouzdra voda? Já jsem si chtěla koupit na foťák ten obal pod vodu, ale mám strach, bay mi tam ta voda i přesto nevtekla...... :sweat_smile:
@hradilenka
16. čer 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 no vidiš, u pletení bych asi chvíli vydržela, upletla jsem dupačky, ještě jsem u nich nebyla schopná přišít kšandy a knoflíky..vůbec..nudím se a přitom se mi nic nechce..holky bouří tady, snad se zas neženou ty jednorázové deště. vezla jsem holce ještě do školy ty plavky, ale nevím jestli to nakonec nebylo zbytečné
@micka1 ty jsi se teda do toho pustila s vervou..to já ani nemusím, jen jsem uvařila omáčku a břicho mám jak šurt, být ale aspoň o týden dýl těhu jako ty tak bych asi do toho taky šla..chci ale malýho ráčka tak musím piánko :grinning:
16. čer 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já už takovej nerv jak ráno nejsem, cejtím že to ze mně trochu spadlo, ale na druhou stranu by mi se rozčílit asi netrvalo dlouho. Nejsi v tom jediná, je to hrozný když víme že nejsme naladěny..já Baru upozornila že jsem dneska mrzout, ona je v poho, ale chlap by na mě koukal a netrvalo by dlouho a hodil by blbou hlášku a bylo by zaděláno..si člověk myslí že když jim to předem oznámím že budu protivka že to pochopí ale není to tak..tak ho nech, on si to přebere po svém :dizzy_face:
16. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se přehnal déšť,zrovna chvilku po tom co jsem dala ven prádlo,tak jsem ho dala domů na sušák a ono samozřejmně zase přestalo,ale je furt hic a vzduch se taky moc nepročistil. Sluníčko je celý den schovaný,tak aspoň to,já stejně byla dneska jen nakoupit..Koupila jsem si novou aviváž a krásně voní,připomíná mi to krém na opalování,provonělo mi tady léto :slight_smile:
Ty nálady jsou všude,manžel mi říká věčně,že už se těší až porodím a budu zase jako před tím,ale on netuší,co ho čeká v šestinedělí,to bude ještě horší :grinning:
16. čer 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa takže jsi dnes taky nějáká podrážděná, ju? Hm, tak já nevím, jak si to manža přebere, ale on je vcelku splachovací, takže asi nějak, ale taky pěkně vybuchl, už má asi dost mých náladiček poslední dobou, ani se nedivím :unamused: dnes jsme vyjela i po mišce a to teda hodně rázně :frowning2: mně už to nebaví, jsme unavená, furt ze mě lije jak z vola, dnes ani pantofle neobuju, nebaví mě nic a to budu muset odpol.ven s malou, chudák to se mnou bude muset vydržet :confounded: já nevím, ale u malé jsem taková nebyla, teď je to fakt otřesný, se obávám toho co bude po porodu, stává se ze mě nervák :cry:
16. čer 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já si myslím, že už to horší u mě být nemůže, tak mě nestraš, že jo :rolling_eyes:
Kéž by tu taky sprchlo, tady je pařák, slunko nezaleze ani na chvilku :unamused:
16. čer 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak mi teď volal manžel,jeho babička před hodinou umřela. Jak jsem vám psala,že byla s těma zádama.Nedávno ji pustili domů,v neděli jsme za ní byli a dneska tohle.ani naší Simonky se nedočkala :cry: :cry: :cry:
16. čer 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 To mě mrzí :frowning2: říká se, že jeden se narodí a do roka a do dne jeden umře :frowning2:
16. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,
hlásím návrat z KO , monitor ok, kontrola taky až na vyjímku ... mám toho prevíta, tak mě taky antibiotika neminou před porodem. Dneska jsem odevzdala ten papír se jmény a oddací list a tam kde budu rodit chtějí originál, že jim to matrika nebere ... tak je to všude jiný ... švagrová říkala, že jim stačí kopie.
Jinak psala Vlasta , zítra bude ve špitále 3 týdny a už jí to tam leze krkem a má z toho depky ( se jí chuděře ani nedivím ) mám Vás tady zase všechny moc pozdravovat.
@ssimmikk Jirka to študoval a pak na to koupil jakési pouzdro a na foťák taky , nikam nenateklo ... nic jsme neutopili :grinning: Ryby byly vidět krásně ... Ale říkal , že jak pojedeme příště, tak koupí originál podvodní kameru, tak jsem zvědavá , je v jiných číslech jak ta suchozemská .... spíš mu promluvím do duše ať si půjčí v potapěčským centru ... vyjde nás to líp a stejně to využiješ 1x do roka ...
@lebapa jj vezl mě jako v bavlnce ...ale i tak mi ty nerovnosti terénu už dělají pěkně zle na břuch :confounded:

@misi.21 To je mi líto :frowning2:
16. čer 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk důkaz že se neutopil ... :wink:
16. čer 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm až na streptokoka to je dobrý,ale to má pomalu každá druhá mamina.....ale krásný fotky z mořskýho světa......chudák Vlasta,no jo 3 týdny to už je na depku a už psala ,či ji vezmou na cisaře,nebo jak to s ní vypadá?
@misi.21 upřimnou soustrast......
16. čer 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ne nepsala o císaři nic jen psala minule, že pokud jí tlak klesne ten spodní pod 100, že jí pustí domů ... tak jsem jí psala, že to nechápu, proč domů proč bude trajdat furt sema tam .. stejně jí říkali na začátku těhu že bude rodit císařem a nejspíš o měsíc spíš , tak proč jí ho neudělají? Chápeš to?
16. čer 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek