• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka no nechápu to,asi podle nich je brzo na cisaře,i když si myslím,že už tedka neee,dali ji i léky na vyvinutí plic,tak nevím,proč pořád jenom čekaj......
16. čer 2011 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka se musím smát,jak si leie psala,že toho prevíta budeš mít při tvým štestí určite,to jako kdybys to vedela dopředu.... :grinning:
16. čer 2011 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Mi ta fakultka v OL připadá jak kocourkov
16. čer 2011 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no ja si nemyslím,žeby to bylo jenom u vás,me to přijde,že je to tak všude..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2011 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 I na Urologii v HK jo ? :grinning: :grinning: :grinning:
Jo mimochodem v kauflandu mají máslo v akci za 24,90 :grinning:
16. čer 2011 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 včera byl boreček dobrý v prostřeno co? Jen mi připadal o 10 starší :slight_smile:
16. čer 2011 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no jasne ,když říkám,že všude,tak tím myslím všude.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na cože to maj akci????
16. čer 2011 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 už jsem to opravila máslo .... ruce rychlejší jak mozek :grinning:
16. čer 2011 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jojo byl skvelý,ale nejak jsem nepostřehla,kolik mu je.....no o tomhle říkám,že se me líbí,když už jedou do souteže,že vařej tam neco,co normálne človek nejí,nebo nikdy nejedl...ale kdo me tam je krajne nesympatickej tak je to ten Zbynek,ten svetlovlasej,takovej chytrák a když sám vařil,tak to nebylo nic moc......
16. čer 2011 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jejej to zas budou nakupovat duchodci ve velkým.....
16. čer 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Zapojila jsem se i já , kdyby bylo místo v mrazáku vemu celou krabidi, tak jsem vzala asi jen 8 ks ... :grinning:
16. čer 2011 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no ale ty si tá letáková lady,tak me to vubec nepřekvapilo,že si nakoupila..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2011 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zas snedla plnou misku jahudek a už se ani nehnu.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2011 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ty jo tedka me napadlo,máš v tašce do porodky zabalené aj pleny,kdyby mimi blinkalo?
16. čer 2011 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jj cca 10ks látkových
16. čer 2011 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 já mám taky jagody ... a eče jsem si koupila banány, jablíčka a broskvičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2011 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka
a nemyslíš si,že ve špitálu nám nejaký plenky,nebo i podložky daj?kdyby to mimino blinkalo?já mám ješte hrozno a jablíčka taky.....já už nevím,kam bych ty pleny dala,tak či tak mám už narvanou tašku.....
16. čer 2011 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 To nevím jak půjdeš na ko tak se zeptej ... jáse dneska ptala a že oblečení na mimino dostanu, jen že si mám vzít plíny
16. čer 2011 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka krásný fotky :slight_smile: máte zrcadlovku nebo digitál? Já jsem právě měla respekt to koupit, protože mám strach, že by mi tam nateklo, zákon schválnosti....nechci fotit teda moře, i dkyž jsme mohla....ale chtěla jsme to kvůli mišce, to je naše potápka :wink:
16. čer 2011 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk Máme digitál .... ale myslím si , že to jde koupit na všechny typy foťáků, jen je zrcadlovka objemnější...
16. čer 2011 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka já mám taky digitál, ptala jsem se na foťák, prootže fotky jsou pěkný :wink:

A jak dnes holky bylo? Já sjem nateklá jako nikdy a to doslovně, myslela jsme, že půjdu z hřiště bosá dom a o tom jak mi je nemluvě, ale něco se zeptám, máte některá výtoky, až máte mokrý kalhotky? :confused:
16. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk Fotky jsou před úpravama ... jinak po úpravách v pc je má Jirka ve svým a vypadají mnohem lépe ...

Nateklá jsem také a taky jsem myslela, že už dneska půjdu bosky... výtoky mám taky ,,,, já na to trpěla dost i před těhu .... ale dle dr mi bylo řečeno že je to u některých ženských normální a nikdy jsem neměla žádný nález
16. čer 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky poradte dneska mi ztvrdlo břicho už asi 25x mám z toho trochu obavu na kontrolu jdu až příští týden
16. čer 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no nateklá jsme furt, ale dnes se teda otoky vyznamenaly :angry: .....já na výtoky taky trpím, ale teda poslední tři dny je mám fakt hodně....tak se raději ptám, jak jste na tom vy :wink:
16. čer 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 ty br´dooooo, no mě mudr.říkala, že je normální, že břicho tvrdne, ale nemělo by to být víc jak 10x denně....bereš magnezko?
16. čer 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk neberu:( a taky mívám křeče ve svalech....aha tak asi to bude problém no a nemůže to vyvolat porod?
16. čer 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 ahoj, no jestli ti tvrdne bříško tolikrát, tak si k dr. dojdi dřív, zkus tam třeba zavolat ale myslím že by tě vzali i tak. mě právě taky hodně tvrdlo a na monitoru se mi ukázaly vztahy o kterých jsem ani nevěděla. zalehni na gauč a rano si dojdi na vyšetření.Magnézko když ti dá tak určo s ležením pomůže, já beru troje..to už si to bříško trénuje. ale jak píše ssimmikk normal se bere tvrdnutí tak 10x za den..magnézko se právě když se bere ukončuje kolem 37tt, pak si právě ty svaly žačnou pracovat po svém ale to můžou být i jen poslíčci. Mě takhle jak píšeš tvrdne přes 10 dní. je to spíš asi aby se to hlídalo
16. čer 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa děkuji za radu raději se zajdu alespon zeptat a at na mě mrkne je to i dost nepříjemné
16. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 to je mi líto, škoda že takové smutné věci přicházejí v takové chvíle. Když Pavlovi odešel děda porodila jsem přesně na den za měsíc, asi je to opravdu dané od někud..

@hradilenka Vlastu pozdravuj, to je příšerný takovou dobu ve špitále, kdyby měla aspoň pocit že je to k něčemu, že tam jen neleží kvůli tomu aby jí ráno a večer změřili tlak. Jediné že čekají první, že nemá ještě starosti na víc, ale i tak. Říkala jsem si že bude pátek že už by jí to mohli dořešit, oni ale asi čekají až ukončí min. ten 36tt - nevím za kolik to ted má. Fotky krásný, to muselo být prima..my si vybrali moře s černým pískem, takže nebylo nikde nic vidět a možná dobře, když začaly děti podběráčkama tahat krabíčky tak Léna dostala amok a nechtěla tam vlízt a Bára je zkoumala na ruce a nemohla se nabažit :grinning:
16. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 tak jak píše lebapa, ráno si zajdi k mudr. a´t na tebe mrkne a hlavně lež...já beru dvoje magnezko a ještě cosi na žíly atd., nemohla jsem křečema v nohách ani spát a o tvrdnutí břicha ani nemluvě, i kdžy beru magnezko, tak tvrdne, ale není to tak hrozný....a já mám teda nařízený ho brát stále, tak sjem zvědavá, kdy mi ho vysadí :wink:
16. čer 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek