• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk mě ho dr. předepsal už kdy preventivně kvůli komplikacím v druhém těhu.chvíli jsem brala všechny tři, pak říkal aby jsme to nepřehnali tak ráno hořčík a magne B6 a druhý den místo toho magne udělat šumák magnosolv. ted ale musím jak ráno prášky oba tak i večer šumák..ale asi to včas vysadím.
JO a dneska jsem byla dobrá protivka, naštěstí to docela přešlo, jen mě teď rozhodila holka s úkolama ale zas to přešlo..Miška to dá, když jí hezky uložíš do postýlky tak si myslím že na nějakej vyhubec si ani nevzpomene, kolikrát mě rozčílí ty moje že já jsem z něčeho psycho a ony na pohodu se pak otočí a klídek
16. čer 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 určitě tam zajdi, i v porodce mi říkali když se vám nebude něco zdát, klidně přijedtě třeba 2x, prohlídneme nebo naměříme a je to vždycky lepší než něco zanedbat. Ani odtamtud tě nevyhodí, případně si koukej na hodinky, určo se budou ptát jestli to je trochu pravidelné nebo ne.
16. čer 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

hlásím se, že jsem stále 2v1, ale trochu se obávám, že už to tak dlouho nebude...
dnes jsem 36+0 a dr. mi říkal, že ve 36. se to často ukončuje, já bych nejraději vydržela do 37+1, aby bylo miminko donošené, ale asi to už mmoc neovlivnim.
Tak si tu moc nestěžujte, jak funíte a jste oteklý, ale "užívejte" si to, jelikož je hafo maminek, co by za to funění a otoky daly majlant :wink: , i když si pamatuju 2 roky zpět, že je to náročný :grinning:
16. čer 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 - ad tvdrnutí - s Marťou jsem to nezažila, teď jo,ale dr. řekl, že už může...ale já jsem jinýpřípad, já určitě nebudu rodit v om 40., takže si k dr, raději zajdi, nebo alespoň zavolej :wink:
16. čer 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
čau ženský, tak se hlásim po pár dnech a koukám, co jste toho stihly naklábosit ; )
včera to byl masakr den, byla tu tchýně, naprosto negativně naladěná...prý nejlepší přísloví je: "každá změna je změna k horšímu"....tak mě tak rozhodila, že jsme se pak s manželem pohádali a já bulela jak malá, večer jsem byla na tom předporodním kurzu a tam jsem konečně přišla na jiné myšlenky...ale tchýně je fakt vděčné téma, to máte teda pravdu :confounded:
ale dnes na kontrole super zpráva, mimi se už otočilo, cvičení asi zabralo, jupííí :slight_smile: poslední kontrola u mojí mudr, příště už v porodce, monitor mi nedělala, jen výtěr na streptokoka, vše, jak má být, akorát říkala, že mám nějakou citlivější dělohu a že je to dobře, že aspoň nebudu přenášet :wink:
16. čer 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se od našich :slight_smile: Včerejší cesta mi ukázala, že už to delší cestování přestávám zvládat - dojela jsem z posledních sil, bolely mě záda, břicho, utahaná jako kotě. Tohle je poslední cesta, kdy jsem jela s Matýskem sama, pak se sem chystáme ještě na svátky (to bude řídit Matěj) a pak už budu vyčkávat v Praze. Doma skvělá nálada, do té doby, než jsem popsala situaci v bytě - že to do porodu nestihneme. Okamžitě jsme si s mamkou vyměnily tvrdě názory - chtěla, abych hned po porodu přijela k nim a vrátila se až do hotovýho. Tak to odmítám - nenechám si přece zařizovat byt a být pryč. Chci si ho zařídit sama, ale to naše mamka nějak nechápe. Takže nálada na bodu mrazu. :angry: Když jsem přišla s tím, že kamarádky chlapeček (psala jsem, jak porodila koncem května obříka) pořád spinká, ani nezabrečí, tak její reakce - že u mě můžu počítat s něčím úplně jiným, když chci zůstat s dvěma dětma ve 2pokojovým bytě. Jakoby to bylo na rok. Jedná se jenom asi o 14dní, pak bysme se měli stěhovat. To je teda opora :confounded: Jinak si to tu s Máťou užíváme, zítra přijede ségra, tak to bude fajn.
@lebapa - se tchýní jsme si už řekli nějaká pravidla - začala s tím sama - že k nám chodit nebude, pokud nebude zvaná a stejně tak k nám nebude nikoho posílat, aniž by se předtím zeptala. Prý to nesnášela u své tchýně, tak to nebude dělat ani nám. Řekla, že jsme samostatná jednotka, rodina a nebude nám do toho zasahovat. Což mě na jednu stranu potěšilo, ale uvidí se až časem, jestli to myslela vážně. Zatím máme boje jenom se zahradou - to, co chci pokácet ona brání vlastním tělem :slight_smile:
16. čer 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 - tys mi dělala celý týden takový chutě, že jsem včera naběhla u našich na záhon, natrhala mísu jahod, posypala kilem cukru a pak si už jenom chrochtala blahem :grinning: :grinning:
16. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Ahojky, njn, maminky...někdy je jeich péče přehnaná...sice jsme neměly dvě děti, ale měly jsme se stěhovat než se Miška narodila, ale nakonec to padlo, zůstaly jsem s malou v garsonce, manža věčně utahanej, neměl kam zalést, já taky KO, protože malá trpěla na prdíky a do toho když přišel někdo nanávštěvu si nemohl manža odpočnout, ber to tak, že v dvoupokojáči máte před sebou kam zalést a a´t budete bydlet kdekoliv, tak Matýsek stejně pláč miminka uslyší, z čehož mám obavu i já te´d, protože pokojíček má miška vedle ložnice a nějka tvrdě nespává, kolikrát mi vstala jen kvůli tomu, když sjem šla na záchod, aby se zeptala, zda spinkám a nic mě nebolí....vy to zvládnete, jsou na tom lidi hůř a zvládají to, nic jinýho jim ani nezbyde, taky bych radši garsonku než být u našich :grinning:
16. čer 2011 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk - no právě, tak jsem argumentovala, že jsou na tom lidi hůř - v garsonce třeba 4lidi. Ale tohle naši moc nechápou - mají barák jak kr....a, takže místa dost. Nedivím se jim, taky jsem si špatně ve 2pokojovém bytě, bez balkonu i zahrady, zvykala, ale přesně jak píšeš - radši 14 dní trávit v bytě, než u našich - stačilo když se Matýsek narodil, byla jsem tu po porodu 10dní a málem jsem z nervů přišla o mlíko (i o ty nervy) .Mamka měla tenkrát pocit, že kromě kojení, musí dělat kolem malýho všechno, že dělám všechno špatně a 30 let starý zkušenosti jsou i teď aktuální, apod. takže jsem potom s úlevou odjížděla do Prahy a tam si všechno udělala podle sebe. Alespoň v Praze - když jsme tady, tak jsem ještě 2 roky poslouchala, co bych měla nebo neměla..... :slight_smile:
16. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy tak to je super že jste si to takhle nastavily, no já včera poslala dolů holku ať řekne dědovi že nemá chodit na prostřeno, že kafe nechci a budu ležet, dneska dopol byl pryč a ani večer nepřišel. jen pak s omluvou že ruší jestli by nemohla ta moje starší něco kvůli pc, tak si myslím že to bude už střídavě v poho. oni jsou jako dobrý ale ideál je vidět jednou za 14 dní, to by nebylo co řešit. No mamka se ti to snažila pěkně naplánovat, já bych se taky nenechala. Možná až když jste odjeli tak se jí to rozleželo, spíš ti to mohla říct jako nabídku že kdyby náhodou že je tahle možnost. Jasně že každé mimi je jiné a nevíš jak bude tobě po porodu, ale asi pořád lepší než být izolovaná uplně od dění a čekat do čeho přijedeš. Že máte přestavbu zpožděnou je uplně normal, nikdy to nevychází jak se naplánuje
16. čer 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa - jenomže tohle naše mamka neumí - dát to jako nabídku. Vždycky začne větou, že se nám do toho nechce plést,.............a když odmítneš, tak se urazí, že budeme litovat jak špatně jsme si to zařídili apod. No, už jsem se s ní o tom odmítla bavit, jenom jsem jí řekla, že jestli chce pomoct, tak budu ráda, když si vezmou Matýska týden před porodem k nim a jakmile porodím, tak by ho zase přivezli do Prahy. Že to nestihneme, s tím jsem se už smířila, budeme sice bydlet pár dní mezi krabicema, ale pokud bude mít Matěj dovolenou, tak se to zvládne. doufejme
16. čer 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no jestli to má tak nastavené tak to asi nemá ani cenu moc řešit, za ty roky víš co od ní čekat. ale ty jejich hlášky taky znám..tchýnka vždycky začne no já vám do toho nechci mluvit, ale.. v poslední době mi při spuštění této hlášky začnou cukat koutky, asi si to taky začla uvědomovat a spoustu věcí spolu moc nerozebíráme..a tak prožila si svoje, tak se snad i hlídá. Názor řekne spíš když nás sedí u stolu víc, já jí na to řeknu svoje ve smyslu dneska to je uplně jinak a nevím jak si to přebírá, asi to pak interpretuje dál v jiném tonu ale to už řešit nechci.
16. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa - no máš pravdu, ono ani nemá smysl to řešit, jiná nebude, takže já se vždycky uklidňuju tím, že odjedu a udělám si to stejně podle svýho :slight_smile: Sice po tel. budu pak pár dní poslouchat, co dělám špatně, ale ten se dá vždycky vypnout :slight_smile:
Tak díky, že jsem se mohla trochu ze všeho vypsat - s rodičema (nebo s tchýňkama) to prostě není a nebude jednoduchý :slight_smile:
Matýsek konečně usnul, tak jdu taky padnout - dobrou a páááá
16. čer 2011 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy nj, maminka si trošku naběhne a věří, že dáš na ní :wink: copak maminky a tchýně :grinning: určitě to zvládnete o tom nepochybuju :slight_smile: třeba to maminka časem pochopí, že hceš být ve svým :wink:
16. čer 2011 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jdu do hajan, mimi dělá kotrmelce, tak dobrou noc těhulky :slight_smile:
16. čer 2011 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy taky půjdu do hajan,..no chce to všechno hlavně čas, i my se měníme, bůch ví co čeká naše děti :grinning:
ráno jedu na monitor, uvidíme co nám to zas naměří, už to vidím jak víkend budu muset zas ležet a v týdnu to bude lepší. ale nechám se odvýzt ke známým jen tady kousek, jinam mi asi hrábne..tak papa zítra
16. čer 2011 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
díky všem za radu:slight_smile: dám vědět jak jsem dopadla
17. čer 2011 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,u nás je krásne zakaboneno,v noci pršelo a je +18 stupnu,ideál pro mne,pekne si v tom libuju....se musím smát,jak rozoberáte tchýne a mamky,ale u nás to je to samý,jen škoda,že moje máma jje na slovači,radší bych mela jí tu,než tchýni.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a bydlet s tchýní to by byl asi muj konec.....jsem ráda,když ji vidím jednou za mesíc,i když bydlíme ve stejným meste,ale to uplne stačí...naposledy se starala do toho,že když jsem prala oblečky pro mimi a mala je vyvesene na balkone,tak me řekla a nemáš toho moc a nejaký malý velikosti máš....co se do toho vubec stará,peníze me na to nedala,tak at je sticha,nakoupila jsem si to sama....tak doufám,že až se mimi narodí,že ji uvidím taky tak jednou za mesíc nebo i dýl...no nevím,když pujdu k zubaři,jak to pak udelat s mimi,se mnou jít nemuže,když me budou delat i rentgen a ordinace je zas na druhý strane budovy,budu tam pobehovat jak splašenej kůn,tak to si nevím představit,jak tam budu behat i s kočárem,nehledě na to ,že me ho nikdo v dobe vrtání a ošetřování zubu nepohlídá.....tak to asi poprosíme tchýni,že či by nepohlídala....
@zlatunka84 ale ale copak holka....pak dej vedet,jaks si dopadla......
@lebapa jeee taky dej vedet,jak dopadnul monitor....
@msevy ty jo já tedka jím jahody každej den,i ze zahrádky i na trhu sme koupili plnej koš,tak se láduju pořád.....až budu kojit,asi bych do toho takhle nešla,ono jsou často alergie na jahody.....
@peta3 to je dobře,že ste zatím 2v1,tak pak dej vedet,jak to je s tebou,kdy maj v plánu delat císaře a tak.....aby sme na tebe mysleli..... :wink:
17. čer 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
bré slunečné ráno těhulky, tady je krásně, celou noc bouřilo a lilo jako z konve ale ráno už bylo modro.
O tchýni ani raději nepíšu pač to je opravdu případ :angry: :angry: malou viděla 2x!!!! a bydlela 15km od nás ale neměla zájem. Jediné co jí zajímá je kolik by jsme jí mohli půjčit což znamená dát-ona nikdy nic nevrátí jen natahuje ruku :rolling_eyes: :rolling_eyes: mastí automaty a má dluhy kam se podívá.
Holky už se nám to blíží, koukám, že některé už se opravdu chystají, já poslíkuju skoro denně ale zatím to k ničemu nevede, osobně nechvátám, stačí mi porodit v termínu nebo aspoň po 21. abych měla ráčka a né blížence.
Vařeno už mám, to je výhoda vstávání v pět hodin tak vyrazíme s Aduš asi na hřiště ať se mi tu nenudí :wink:
Opatrujte se :slight_smile:
17. čer 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka ty jo tak koukám,ty máš taky ukázkovou tchýni..... :wink: to je nejhorší,když už pak ani vnoučata nechtejí videt..... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: já teda poslíčky nemám,tak doufám,že až to na me přijde,že to poznám,abych si to pak nespletla s poslíkama..... :unamused: jojo krátí se nám to krátí....a me by to ani nevadilo,kdyby to byl blíženec,to by bylo jak moje segra a když by to byl ráček,tak je to jak muj manža,ten je rak......takže me je to v celku jedno,jen už aby to bylo,už pomalu ani chodit nemužu,se hned zadejchám a pořád se jenom potím,i když je dneska pod mrakem,tak jsme byla na nákupu a domu jsem dorazila pekne splavená....já jedu za chvilku delat sekanou a bramborovou kaši...no jo,ty máš takovej spolehlivej budíček-Adu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2011 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, bydlet s tchýní nebo i s našima je už naše noční můra...u našich jsme s manželem (tehdy ještě přítelem) vydrželi asi rok a byl to masakr... když mi pak jednou i moje vlastní máma řekla, že mi tam nepatří ani metr čtverečný, rozhodli jsme se vyklidit pole :frowning2: vztahy v rodině ale asi nejsou ideální nikde, musí se na nich hodně usilovně pracovat, aby to za něco trochuu stálo
dnes mi po ránu pěkně zvedla zlučník sestra z Podolí, Mudr. mě do porodky na kontrolu odeslala až včera a tam mi hned vynadají, jak to, že volám až teď...no Kocourkov, jinak je všechno ok, občas mi taky tvrdne břicho, ale to spíš večer, když už jsem unavená, včera jsem si dala prvně zásaditou koupel od meine base, kterou mi doporučila PA na křeče nohou a fakt to funguje, jsem ještě dneska taková příjemně uvolněná...kam se hrabe magnézko :wink:
17. čer 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. čer 2011 v 10:40 • princeznal
@myschka tak to je teda síla, UF tchýně, co má závislost na automatech, to vám teda fakt nezávidim a jak s ní vychází tvůj manžel? stýkají se vůbec?
můj manžel a babička jsou blíženci, takže by mi to ani nevadilo...rozumim si s nima nejlépe z celé rodiny, ráčka zatim žádného nemáme, takže by to byla zase změna, ale já na ty horoskopy stejně moc nevěřím :wink:
17. čer 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@princeznal opravdu povedená fotka, koukala jsem i na ostatní a myslim, že máte už docela náskok, držím palce!
17. čer 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava ty jo,co si si do tý koupele dala?mne sice mudr neřekl,at přestanu brát magnezko,ale jak tady holky psali,že v 37 tt se magnesko vysazuje,tak dnes ráno jsem si dala poslední prášek a uvidíme,či nebudu v noci zas trpět.....ty jo taky dobrý s tvojí mámou,kdyby to udelala tchýne,tak me to neprekvapuje,ale aby te pomalu vlastná máma vyhánela z domu,tak to je hnus...naštestí moje mamka taková není....
17. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky těhulky, je tu zataženo a proto si od rána libuju, i když sjem splavená, ale rozhodně lepší, jak to slunko :wink:

@myschka to ti malá vstává, tak brzo? To by mě trefil šlak.....kdy chodí večer spát?

Jinak holky vůbec nevím jací ráčci jsou, vůbec mě netrkalo, že jsou teď blíženci a za chvíli ráčci :grinning:
17. čer 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava no co jsi to měla v té vaně? To neznám....inspiruj ostatní :wink:
@tasmailla1 taky mám furt magnezko, mudr.mi řekla, že ho brát brát do porodu a klidně i déle, i to na ty žíly jak mám,tak vše mám brát dál....uvidím v pondělí co mi na to řeknou ve špitále, ale jeden den jsme si nedala a v noci sjem trpěla.... :unamused:
17. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk no muj manža je rak a je to teda klidas,i když se stáva ,že občas taky dokáže vybouchnout,ale jenom občas.....no já dnes skusím bez toho magnezka a když to nepujde,tak si ho spátky dám a příští týden na kontrole se mudra zeptám,či ho mám brát pořád....
17. čer 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jj, tak to bych potřebovala kliďasa :grinning: já jsme kozoroh, strašně tvrdohlavá a to od malička, jinak je to pozitivní znamení, manža je střelec a občas opravdu vystřelí tak, že se nestačím divit....kozoroh a střelec je prej vražedná kombinace, tak snad se jednou nezabijeme, i když občas k tomu není tak daleko :sweat_smile: :grinning: no a aby toho nebylo máko, tak Miška je taky kozoroh a my dvě když jdeme proti sobě a prosazujeme obě svou je fakt občas zajímavý, občas mě dokáže vytočit, že s ní nehnu ani kdybych se na hlavu stavěla, no je fakt stejná jako já....no pak můj taťka beran, takže taky tvrdohlavost a moje mamka střelec, takže jsme rodinka k pohledání :grinning: ten ráček by se teda fakt hodil, aspoň někdo by byl kliďas :wink: :grinning:
17. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, před chvílí jsem přišla teprve z města , musela jsem na poštu do banky drogiše a malý nákup na víkend ... teprve teď jsem posnídala. Noci mám čím dál horší skoro nespím... jestli to tak bude až do porodu, tak nevím jak ten porod dám... jsem úplně hotová už teď .... :confounded:
17. čer 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek