• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk hmm já jsem vodnář a ten muj manža si teda se mnou užívá,ale jako vodnař a rak k sobe prej jdou,no chudák manža,taky jsem tvrdohlavá a segra je blíženec,no neco podobný jak já ale tvrdohlavá je teda ješte víc.....
17. čer 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk Raci mají taky své neduhy ... znám to :grinning:
17. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no čéče a já tedka teda spím líp,sice se 2-3 krát vzbudím na wc,ale jinak hnedka usnu...takže si to nemužu tedka vynachválit,doufám,že to takhle zustane do porodu,protože pak to opravdu nepujde.....
17. čer 2011 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ty nebo jirka je ráček?
17. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka Tak vykládej o ráčcích :grinning: ono nejde jen o znamení, ale člověka jako takovýho...jinak k tomu porodu, u Mišky jsme vstávala brzo ráno, večer jsme šla spát a hodinu na to mi praskla voda, šla jsem spát až druhej den večer a to jsme měla malou už u sebe, taky jsme to zvládla, takže neměj strach :wink:

@tasmailla1 svým způsobem je tvrdohlavej každej, ale já bych řekla, že já i Miška jsem tvrdohlavý až nezdravě :grinning: no nikdy jsme si to nepřipouštěla, ale teď když vidím M a sebe, tak jsme uznala, že je to tak :grinning:

Holky, jaký se vám váíc líbí jméno:

Simona Horníčková -Simi, Simčo, Simonko
Veronika Horníčková -Veru, Verčo, Verunko
Sabina Horníčková -Sabi, Sabčo, Sabinko

Jan Horníček -Honzíku, Honzulo, Honzo
Tadeáš Horníček - Tedy, Tádo, Tadeášku
Matyáš Horníček - Maty, Matýsku

Napadá vám jak jinak k určitýmu jménu oslovit dítě? Co se víc hodí k příjmení? My se asi neshodneme....
17. čer 2011 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk mne se líbí Veronika a Jan,nebo Matyáš...
17. čer 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ssimmikk je to taková minerálně zásaditá koupel, jestli vás to někoho zajímá, tady je odkaz: http://www.regenerujte.cz/pages/produkty.php
dají se v tom pak koupat i mimča, moc jsem tomu nevěřila, tak jsem koupila jen trošičku, ale fakt myslim, že mi to pomohlo a kamarádka, co je ve 20tt si to taky chválí; myslim, že s tim hořčíkem v tabletkách se to nemá ke konci těhu moc přehánět, pak prý mohou být slabší kontrakce a delší porod, na křeče se jako alternativa doporučují i meruňky a loupané mandle, těžko říct, jestli to funguje, ale já je jim a nemám nějaký hrozný křeče
co tvoje mimi? myslíš, že se otočilo? včera jsi psala, že nějak divočí... já jsem sama ani nepoznala, že je otočený, tak jsem včera byla fakt mile překvapená, se mi zdálo, že kope pořád na stejném místě
17. čer 2011 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk za mě pro holčičku určitě Verunku - mám super kamarádku Verču, říkáme jí i Nika nebo Niki, pro kluka Matyáš (co třeba Mates) ale k tomu vašemu příjmení jde všecko; koukám, že se taky u Vás stále debatuje, my se taky moc nemůžeme shodnout :cry: manžel chtěl Honzíka, ale to mě připadá moc profláknutý, můj favorit je asi Vojta a Šimon
17. čer 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk ahoj, tak se hlásím od dr. s těma horoskopama, moc jsem to nesledovala až v poslední době když mám holky..kozoroh..manžel a kamarádka, na něco co bude máš taky dopředu x verzí jak by mohly dopadnout a pak i ty verze jak můžou mít verze dál? beran je barča a kámošky dcerka, chodí spolu do třídy a i když jsou jiné základ mají naprosto stejný, jako pětka nerozhodí..rak jsem já, jsme si myslím opravdu flegmatici, ani kolikrát nic jiného nezbývá ale záleží na dekádě, jen jsme občas náladoví. blíženec je kámoš a ten když má trošku upito tak každýho usmiřuje, i normal nemá rád komflikty, nevím teda jak doma, ale má asi rád jasno jen bez bouřek..

jinak dneska jsem dopadla tak nějak jak min. týden, opět se mi to pravidelně střídalo, kontrakce už nad 100, první doktora bylo když na to kouknul jestli se nechystám o víkendu rodit. pak mě prohlídnul a říkal že čípek stále stejný, tak to budou asi poslíčci, ale ať si tašku připravím. Za týden mám teda přijít, prý ale ať kdykoli zavolám, že by mě natočilli monitor..jdu se najíst a zalehnout, jak jsem cestovala tak se mi to fakt nějak rozbouřilo. a to jsem chtěla o víkendu aby mě manžel hodil k těm známým, zrovna k tomu blíženci jak jsem psala, jeho bráchovi se dneska má narodit císařem holčička, on hlídá tu svoji roční, mamča jim odjela na dámskou jízdu na víkend poprvé co mají malou.
@hradilenka já ted docela spím dobře, sice jdu spát dýl, ale po obědě dvě hodky spím a v noci se moc nebudím, jen kolem 4 hod.když se budí ptactvo, ale to pak zas hned zabírám.
17. čer 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk mě by se líbilo Simonka a Jan, ale je to asi i deformace, manžel měl být Simona a nemít teď roční v partě tak ji dáme taky, no a Jan to už mám tak nějak i naposlouchaný, to naše asi bude Jan Herman
17. čer 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1
@ssimmikk

já ani Jirka raci nejsme , ale oba máme raky v blízké rodině, tak jsme tomu ani moc rádi nebyli, že ta naše bude rak .... ale co se dá dělat člověk si všechno naplánovat nemůže... tak se jen modlíme aby to byl rak aspoň červencový a ne červnový.
Raci jako takví, jsou hrozně pracovití a pro rodinu , což je dobrá vlastnost, ale jen v jisté míře, podle raků se musí řídit všichni a běda, jestli jim někdo nedá zapravdu a nebo jim bude odporovat. Tak se hned urazí a jsou schopní být uražení pěkně dlouho. Další vlastnost je ta , že vše co dělají dělají pro rodinu s láskou ... ale zase běda pokud není po jejich , vše vyčtou co pro tebe objetovali a co ti dali atd ... takže furt máš něco na talíři ... já říkám ... když chci dát tak dám a pak o tom nemluvím co jsem komu dala , kolik to stálo atd ... to raci neumí ... oni ti to dají jasně najevo, že jim za to musíš být neustále " vděčný " .... a jejich láska ? Je majetnická ... když máš raka chce Tě vlastnit .... a vše musí být posle něj ... kompromisy neumí moc dělat. Rak je ještě dost šetrný, což není na škodu , ale většinou jsou raci mamonáři .... což taky není úplně dobře ... všeho s mírou že?

Jinak já bych dala Simonku .... a kluk? Moc na výběr není .... Honzu bych nedala , že je to staré české jméno .... ( ale to je jen můj pohled ) Tadeáše ... má kamarádka ..... a Matyho bych nedal , že je teď každý 2 kluk s tímto jménem.... Třeba u kluka ještě na něco příjdete .... nebo dáte nakonec toho Honzu .... :sweat_smile:
17. čer 2011 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa Tak snad si lepší rak jak jsem je tady popsala já :grinning:
17. čer 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava a kde si sehnala to do koupele?
17. čer 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ty jo,tak podle toho,co si napsala o racích,tak to vubec na mýho manžu nesedí,ale vubec ne...až na to,že je šetrný a je pro rodinu,ale v tom špatným to na nej vubec neplatí... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no možná je to i tím,že je narozený 22.7.,takže pokud je priestupný rok,tak je lev,ale jinak je rak.....
17. čer 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 prodala mi to PA na tom předporodním kurzu, mi to odvážila z takového velkého balení, tak to vyšlo i levněji a hlavně se mi nechtělo platit poštovné
17. čer 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 proto my raději chceme červencovýho raka a ne červnovýho .... já to znám u červnových takto ...
17. čer 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no jsem z části, je to právě o té dekádě, vím že jsem si kdysi pročítala ty rozdíly a říkala jsem si že jsem ráda že jsem v té druhé a ne první. je fakt že když se doma naštvu, tak mi fakt trvá dlouho než si to zkousnu, o to víc že pavel bouchne a pak jak když se nic nedělo. u toho majetnictví jsem se musela šklbit, já jsem pravý opak, pavel šetří peníze bokem, ani nevím kde je má a říkala jsem mu že jsem ráda že jinak bych to utratila :grinning: ráda kupuju holčičkám, ale i se musím krotit, zjistila jsem že to berou kolikrát už jako automatický. každopádně si myslím že všichni raci jsou pro rodinu, zatím teda co vím
17. čer 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka tak to bych taky raději brala toho červencového raka, snad to zvládneme a budeme rodit v termínu :wink: já jsem beran a asi jsem se nějak nepovedla, spíš než tvrdohlavá jsem hodně nerozhodná...vůbec na mě žádné horoskopy neplatí a manžel je blíženec a to jsou dvě znamení, která k sobě prý vůbec nejdou a my si přitom fakt rozumíne a ani se moc nehádáme, znám jinačí páry, co si fakt vjedou do vlasů a mají doma Itálii
17. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no jak to čtu tak snad jestli ten pída má přijít dřív tak ještě začnu chtít toho blížence..nějak jsem nad tím moc nedumala, říkám si že ty mimča si datum vyberou samy..
17. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava Můj je taky beran a v ascendentu má váhy .... možná si na tom podobně ... on se taky nemůže rozhodnout .... :grinning: musí být popostrčen ... nebo dokopán :grinning: :grinning: :grinning: stačí mi to jak s ním jdu kupovat oblečení ... když si ho zkouší, tak je v kabince hodinu , promenáduje se tam před zrcadlem jak manekýna a neví co by se mu líbilo a nebo co by chtěl ,,, já obleču , pasuje nepasuje beru neberu a jsem rozhodnutá na 5 min ... on hodinu :grinning: :grinning: :grinning: Je to na nervy :grinning: Takže závažnější rozhodnutí jako je oblečení a nebo výběr bot mu trvá měsíce někdy i roky :grinning: To je na škodu ... on to ví sám , ale bohužel s tím nic nenaděláte ... máte to dané.
@lebapa Tak buď ráda, že si jiná dekáda ... jinak by s Tebou budoucí zeťáci nevydrželi :grinning: :grinning: :grinning: a děcáni by to měli taky s tebou krušný ... :grinning: hlavně na stáří .... ale jak říkáš člověk si to nevybere kdy vykoukne na svět ....
17. čer 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm holky,tak se budeme modlit at to přjde opravdu až v červenci.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka aha, no to já ani neví, v jakém jsem ascendentu, narozky mám 7.4. a tvůj manžel?...a s tím výběrem a nerozhodností se za to někdy úplně nesnášim, fakt s tím, ale nic nejde dělat, přesně, jak píšeš... třeba v restauraci vždycky přečtu celý menu a mám spolehlivě vybráno jako poslední :sweat_smile:
17. čer 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava můj je 2.4
17. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka tak jsem na to koukala a ascendent se počítá nejen podle data a hodiny narození ale i podle místa....a máš pravdu, taky mi vyšly ty váhy...tak snad začnu nakonec na ty horoskopy trochu věřit :wink:
17. čer 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava Já na to věřím ... pevný základ je položen ,,,, pak už jen záleží na okolnostech a člověku samém , jak s tím naloží ....
17. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa teda tak to vypadá, že budeš první :wink: hlavně, ať jste oba v pořádku, ty i miminko :slight_smile:
@lukava no nemůžeme se jméně stále shodnout :sweat_smile:

A k těm jménům.....já chci Sabinu a Honzíka....Sabina se mi líbí a Honzík by to byl po mým taťkovi :wink:
Manžel chce Veroniku a od té asi nemíní cuknout :confused: a kluka Matyáše...
Simona jsme vybraly jako neutrál....jmenuji se tak já....no a Tadeáš ten nějak vznikl, ani nevím, jen se nám nelíbí nebo spíš nevím, jak by jsem mu říkaly, protože Tádo, Tedy je takový divný :sweat_smile: nebo mi to možná přijde, nevím...
Kompromis u nás není, rptože já jsem tvrdohlavá a manža si za jménem taky dost stojí, tak nevím, asi necháme hlasovat rodinu :grinning: No Matyáš mi teď přijde, že je skoro každej chlapeček, i kdžy znám teda jen jednoho a Honzík bych řekla, že ej taky hodně :confused: no jsme zvědavá, jak to teda dopadne :astonished:
17. čer 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk tak ty si prosad jmeno pro kluka a manža at si prosadí jmeno pro holku a je to....a nevíte,co to bude?nemáš ani tušení?či kluk nebo holka?anebo druhá možnost,kdo vybíral jmeno miška pro malou?tak at tedka vybere jmeno ten druhý....
17. čer 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava jinak mimi se neotočilo, lehlo si ze šikma, skoro leželo napříč a zase se vrátilo :unamused: asi to moc nejde nebo nevím, ale teda bolest to byla, no třeba se taky ještě otočí....v pondělí jdu do špitálu, tak uvidím co bude.....
17. čer 2011 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no u prvního jsme měly Tomáš a Michaela....prvně chtěl vymýšlet manža na kluka a já na holku, ale dkyž se dozvěděl, že to bude jeho vytoužená holčička, čemuž nevěřil, tak otočil, že on vymyslí na holku a já na kluka, já jsem chtěla Tomáše a manžovi to bylo jedno, on chtěl michaelu a tu si pochvalovala i celá rodina, tak sjem taky nakonec svolila...u Mišky jsme nebyly manželé, tak sjem musely mít papír z matrikyl což nás dokopalo mít jména brzo vybraný....
teď se furt nemůžeme shodnout.....víme co to bude, ale stejně si ani jeden nechceme navzájem jména odsouhlasit, ale asi mu napíšu tu Veroniku a já si napíšu Honzíka, akorát mě přijde, že každej dává Honzíka....nebo už to přešlo??? :confused:
Původně jsme chtěly Barču, ale to je moc R :confounded:
nechaly jsme hlasovat i Mišku, ale zatím z ní nic kloudnýho nevylezlo :grinning: prej se bude jmenovat miminko Míša jako ona :grinning:
17. čer 2011 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.rodicum.cz/clanek/nejcastejsi-jmena-pro-miminka/77/
hm, to je za rok 2010, to ěm teda moc nepotěšilo :rolling_eyes:
17. čer 2011 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek