• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk no třeba u nás moc tých Honzíkov není,spíš Tadeáš nebo Matyáš.....no jo kdyby se miminko volalo jako jeho segra,to by ste meli po starostech... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a jak volají na Tadeáš? Mně se Tadeáš líbí, ale jak na něj volat? Tádo, Tedy...jak jinak? :sweat_smile:
17. čer 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no nic jednoduchého .. ... to naše jméno je na 32 žebříčku ... jen my máme s K a ne s C no je to problém ...
17. čer 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Známá mu říká Tajošu .... já nevím mi to příjde takové divné .... :unamused:
17. čer 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no volají na nej Tadeášku,to samý je i když volají na Matyáše Matyášku.....
17. čer 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Tajoš?to je opravdu divné,to se me vubec nelíbí..... :unamused:
17. čer 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to je děsný Tajošu :confounded: to už je lepší Tedy, Tádo, Tadeáši......
To je fakt hrozný vybrat jméno, už to nikdy nechci řešit, to je naposledy....
@hradilenka jaký máte jména? Víte co to bude? :confused:
17. čer 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka takže čekáte holčičku a bude to Nikol? A co máte na kluka kdyby náhodou :sweat_smile: :grinning:
17. čer 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Já chtěla už od začátku Filipa .... to se ještě nevědělo co to bude, jen mýmu se to nelíbí .... že když si vzpomene jak vypadá Filííípek od Bílé , že je mu zle .... :grinning: Ale jména jsou už napsaný, můj to tak nechal, protože ví že to bude holka a to vybral on ... jinak máme stejnou kombinaci jako Zup .... :grinning: to má holčičku Nikola a teď budou mít kluka a dali taky Filip :slight_smile:
A jo ten tajoš to je hrozný ....
17. čer 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@ssimmikk
@hradilenka UJ ten Tajoš, to je teda hodně divný....a Tadeáš se mi taky teda moc nelíbí, Nikol je moc pěkný, u nás jsme na mrtvém bodě, co já navrhnu, manžel smete ze stolu, shodli jsme se jen na Adrianě, ale čekáme kluka :wink:
17. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no takže to máte taky veselý :grinning:
Nikol je moc pěkný :slight_smile:
17. čer 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava
@ssimmikk no uvidíme co na to poví malá až z toho bude mít rozum .... :grinning: když tak se to svede na taťka :grinning:
17. čer 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dneska v poledne jsem se asi hodinu kroutila s křečema v břiše. Naobědvala jsem se, začal mě bolet žlučník, pak se bolest rozšířila na celé břicho, to ztvrdlo a ne a ne přestat. Už jsem si myslela, že mi snad začínají kontrakce, ale bylo to jiné než u Matýska. Lehla jsem si, nohy nahoru a čekala. Pomalu to přestávalo, ale jakmile jsem vstala, tak zase. Teď už je to v pohodě, tak to asi byly poslíčci - ale pořádný :grinning: Mám měsíc do porodu, tak se mi to zdá docela brzo.
Vidím, že tu řešíte horoskop a jména :grinning: Já jsem Blíženec (přelom Býk a Blíženci), Matěj Lev a Matýsek Beran (přelom Ryb a Berana). Podle knížek vražedné kombinace, ale zatím jsme všichni naživu :grinning: :grinning:
No a jména - o tom radši u nás nemluvit. U nás teď frčí nejvíc jména jako Rako, Siko, Grohe apod :grinning: :grinning:
17. čer 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Míra se s mámou vůbec nestýká, ona opravdu volá jen když chce prachy a a ni není schopná mu popřát k narozeninám nebo tak :angry:
Já na ty horoskopy zase až tak nedám ale znám pár blíženců a se všema to skřípe tak to chci eliminovat :grinning: a Aduš je ráček a zdá se mi to fajn :wink:
Já otrhala dneska na zahrádce maliny a rybíz a jdu nadělat pár skleniček džemu.
17. čer 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - :grinning: :grinning: blíženci jsou dva v jednom - tak proto - občas neví jeden, co dělá druhej :grinning: :grinning: :grinning: No, nás čeká buď ráček nebo zase lev, tak jsem zvědavá, kdy se to doma sežere :grinning:
17. čer 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy :grinning: :grinning: snad to nebude tak horký
Já sem býk :grinning: Míra štír a malá rak. Taky vražda :grinning: :grinning:
17. čer 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo tak váhy, to je moje prvorozená a jít s ní nakoupit boty, no to je akce na dopoledne..ani náhodou bych s sebou nemohla vzít manžela, protože to by chytil nerva během chvíle. holky teď doma trochu drtím s úklidem, ale kontroluju se, spíš je to o tom abych je něčemu naučila..stále si při tom vzpomínám na jednu paní psycholožku která říkala že je důležitý výsledek a né postup.když jsem viděla lénu jak vytírá schody to jsem se musela hodně držet, vynašla system aby jí u toho nebolely záda ale 3x pracnější. optala jsem se jí jestli jí můžu říct jak si to ulehčit jak to dělám já a když hodila oči tak jsem řekla až bude chtít že jí poradím a šla jsem..jo prý když si ženská v letech stěžuje že musí všechno dělat sama tak jí na to řekla že za to může ona že nechce spolupracovat..
@myschka teda tak si myslím že jsi na jednom z prvních míst na žebříčku s tchýňkama. Kamáradky tchýňka si neodpustí třebas jen dvě pivka a to ví že má hlídat a trpím s ní. i když není opilá tak už by mi vadilo že si nemůže dát aspon nealko ale i ten dech..tohle jsou šílený kombinace
@ssimmikk já chtěla taky prosadit Sabinku a i jsem si jednu chvíli říkala že jí dám natruc, né teda manželovi, ale když na mě švára hodil kukuč že Sabinku by neradi a favorita měli Emu tak jsme písli něco uplně jinýho. Honzíka necháme, jediný proč jsem váhala bylo právě to že to je častý, jinak co znám Honzy tak jsou všichni v poho, to se moc nestává a spíš znám dospělé, co jsme pátrali tak u nás nejmladší co známe chodí do školy. Matyášové tady moc nejsou, ale co tady pozoruju tak jich asi bude opravdu hodně, jako jednu chvíli Kubové, ale kam se hrabou na Jana :sweat_smile:
17. čer 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jo a s tím že by to byla taky Míša to u nás taky bylo. Já jsem taky Lenka, ukecali mě všichni že je to pěkné jméno tak jsem jí u první dala, jsem netušila co se nám narodí a tak Bára říkala že když máme dvě Lenky že by se to vyrovnalo. U první nás Bára ani nenapadla, pak se nám začala líbit, taky jsme řešili ty R ..Barbora Hermanová, spolužačka má v matrice čistě Bára..ale vady řeči nemáme a Barči jsou typický..neznám některou která by nemilovala koně, jsou to srdcařky..
17. čer 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no oni ty poslíčci už můžou zlobit, dneska mi to dr. říkal..to tě čapli pěkně teda. já když ležím tak je to taky lepší a jak se zvednu tak to začne..cejtím že to taky ještě není ono, už mě to zlobí ale docela dlouho tak mám na výběr, buď zalehnu a nebudu se hejbat a nebo opak. o víkendu aspon uvaří manžel, ale v týdnu stejně nemám na výběr.aspoň že ty holky jsou už velké, né jako vy že máte malý dítko. Dneska končím 36tt, mám si zbalit tašku, ale tuším že ještě potřeba nebude..no holky se mi tady zhádají, se začnu nervovat a bude to třeba hned..teď mi bylo pomalu do breku když na sebe začaly křičet, řeší se totiž úkoly, to je hned..
Jste taky tak roztržitý? poslední dobou jsem hrozně, uvědomuju si to a hrozně mě to štve, proto jsem už nechtěla za volat, že to na sobě cejtím a minule se tady některá ptala s výtokem, to jsem měla min. týden, jsem pořád běhala na záchod, asi se tam mimčo posunulo, měla jsem pořád pocit jak když musím na malou a že mi nefunguje svěrač,ale většinou to byl jen pocit
17. čer 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tos mě pobavila s těmi jmény Rako, Siko, Grohe :grinning: :grinning: :grinning: ...neboj nakonec to tak žhavé nebude a na to tata budete bydlet ve svém, držím palce! břicho už dobrý? chce to už fakt klid, mě teď taky tvrdne, že jsem celý den na nohou a samé zařizování, teď už si dám ale pokoj
17. čer 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen se hlásím, že jsme ještě 2v1 :grinning: měla jsem tu na pár dní kamarádku, tak nebyl moc čas na internet. Dneska odjela a je pravda, že já jsem úplně vyřízená, bylo to sice fajn, ale ... už na to nějak nemám sílu.
Holky my doma máme taky veselo... já jsem lev a Ondra beran :grinning: jestli malá bude rak, tak to bude nejrozumnější, další lví dubovou hlavu už by tahle rodina asi nesnesla :grinning: jdu do vany a umřít do postele :slight_smile:
17. čer 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen se hlásím, že jsme ještě 2v1 :grinning: měla jsem tu na pár dní kamarádku, tak nebyl moc čas na internet. Dneska odjela a je pravda, že já jsem úplně vyřízená, bylo to sice fajn, ale ... už na to nějak nemám sílu.
Holky my doma máme taky veselo... já jsem lev a Ondra beran :grinning: jestli malá bude rak, tak to bude nejrozumnější, další lví dubovou hlavu už by tahle rodina asi nesnesla :grinning: jdu do vany a umřít do postele :slight_smile:
17. čer 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno těhulky, tak včera jsme dělala večer jahodový výživy a jsou mňam :wink: je tu pod mrakem, ale neprší, uvařeno mám od včerejška, tak nevím co budeme s Miškou dělat :confused:

@lebapa no já s myslím, že to jak častý je to jméno se projeví buď až děti chod na hřiště nebo do školky....loni byl Honzík nejvíc dávaný a letos nemusí....i když si myslím, že je dnešní době je to hodně dávaný jméno, nevím co se to zase tak rozmohlo....jinak Sabina se mi líbí, chtěla jsme ho i u Mišky, to neprošlo, teď to vypadá, že taky nebude :confused: a vy víte co to bude? Že by po dvou holčičkách ještě třetí? Do třetice všeho nejlepšího :wink: nebo chlapeček?
18. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejem hezký den všem my jsme u tchánů. Včera jsem neměla moc času se tady ukázat. Ráno jsem žehlila a pak jsem celý den byla jako na trní. Jsem jednu dobu myslela že pojedeme jak mě bolelo břicho, tvrdlo a vůbec to nechtělo přestat. Uklidilo se to až k večeru. Snažila jsem se odpočívat co nejvíc. Martin mě jenom obskakoval. navečer jsem jeli ke tchánům a museli jsem se zastavit ještě v obchodě tak jsem nemusela ani vysdnout s auta tak je hrnuli s HOnzíkem nakoupit. Dnes už je to celkem v pohodě. Břicho občas tvrdne, ale už to není tak jako včera. V ut mám kontrolu tak uvidím co mě dr zase řekne. Tašku máme pro jistotu sebou. :slight_smile:
18. čer 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no koukám, že to máš taky veselý, poslední dobou s náma ty bolesti břicha cloumají, to jsme zvědavá, kdo teda půjde jako první :wink:
18. čer 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potrápily některou z Vás hemeroidy? Já se asi zbláznim, je to masakr!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2011 ve 13:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 to si piš, že potrápily, ale naštěstí pomohly čípky, doktorka doporučuje FAKTU, já používala PROCTO GLYVENOL čípky i mast a taky zabralo asi po týdnu, odvar z dubové kůry nic moc, jen jsem si tím obarvila ručník, pomáhá taky chlazení studenou vodou, tak ať ti je líp!
18. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 jo a hlavní je nemít zácpu, tím se ty hemeroidy hodně zhoršují, přílišné tlačení při stolici je na to nejhorší :frowning2:
18. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava díky za info a hlavně,že v tom nejsem sama. A co porod a po porodu???
18. čer 2011 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 tak to nevim, čekáme naše první, ale možná ti tady poradí zkušené mamky :wink:
18. čer 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava aha, tak to jo. (((-: a doktorka ti doporučila factu v těhotenství jo??? Mě ne...mě dala ptocto glyvenol. Ale nic moc. :frowning2: ještě zkusím čípky. Někdy si myslím, že ty hemeráče bolí víc, než cokoliv jiného. Furt si říkám proč zrovna já!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. čer 2011 ve 14:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek