• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@nektarine jsem 38tt, takže pokud by miminko neotočily tak bych se 27.6., což jdu na KO musela domluvit co dál...
20. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak zkus třeba meruňky nebo švestkový kompot, myslim, že docela funguje i to mleté lněné semínko. Co ho baštim, potíže s trávením fakt nemám, tak ať se ti to upraví a nic tě netrápí :wink:
20. čer 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no, držím pěsti. Chce to fakt zjistit co nejvíc info.
20. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no názora jsou různý co čtu na netu, ale stále více doktorů se přiklání k tomu obrat miminka nedělat....já nevím co mám dělat, kdyžčtu, jaký můžou být komplikace u porodu KP, tak snad začínám mít i chuť jít do císaře, ale to asi záleží na doktorech co oni uznají za vhodný....
20. čer 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava To drcený semínko jím ... ale neprohání mě :grinning: asi zkusím z něj ten odvar jestli to nezabere
20. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - na ten císař bych se zeptala. Mamka rodila mě i ségru KP a dost jí to do budoucna zdravotně poznamenalo. Kdybych to měla já, tak bych se snažila prosadit si císaře. V každým případě se na to zeptej, za to nic nedáš. Držím palce.

Holky, jdu jíst - svíčkovou - mňam:slight_smile:)
20. čer 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka víš co mě pomohlo o víkendu na zácpu??? Maso s hranolkama a na to kopec zmrzliny :grinning: A nemůžu říct,že by mě to prohnalo,prostě jsem ráno vstala a šla jsem normálně na záchod
20. čer 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahoj, no tak to tě teda fakt potěšili..ještě se vynervuješ a zítra půjdeš rovnou rodit..
v tomhle dobrá rada drahá, je to asi hlavně na tom jak se cítíš. Mě teda hrozil císař u Báry, nakonec se mi otočila 14 dní před porodem po kočičích hřbetech, zkus jít dneska vytírat a pěkně na kolena, ať tam má mimčo co nejvíc místa. Mě to těhu nakonec tak zadělali aby nebyla brzo že byla na 41tt, měla krátkou pupeční šňůru, proto jí to možná ani nešlo do poslední chvíle otočit.týden po týdnu jsem chodila na termín císaře až mi dr. řekl že budu rodit KP s tím že když vystrčí zadeček tak je to ok, když ale nožičku tak to stopnou a půjdu teprve pak na císaře..píšu ti to ne abych tě ještě víc vybláznila ale aby jsi měla celkovou představu. O tom otáčení tenkrát nic neříkal, možná se to dělá až poslední roky. Asi to bude čistě jen o hmatu, každé má ale svoje. Zkus se jít projít, vyčistit si hlavu a pak se zkus vcítit jak ty metody na tebe působí. Jeden porod už máš za sebou tak máš nějaké porovnání.
@hradilenka mě na prohnání pomáhají rajčata, teď na nich žiju tak nemám žádné problémy, ale minule mě prohnaly třešně a pak jsem si dala kafe..jinak jak psaly holky, zkus ten kompot švestkovej nebo nějaký broskve, meruňky..jo jinak mastný po tom mám křeče a letím..asi jsem si odvykla, jak byl sosík z masa přelitý přes brambory tak hotovo :grinning:
20. čer 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem tak u nsá je dnes tak nějak pod mrakem a fouká vitr. Honzík už byl dnes ve školce tak jsem měla dopoledne celkem klid. Jenom jsem musela zavést taťku na oční na kontrolu s okem.

@ssimmikk názorů je na to hodně. Myslím že ještě do porodu by se mimi mohlo otočit samo. Když jsem byla v porodce tak říkali že do určité váhy rodí děti KP normálně. Zkus ty kočičí hřbety to prý pomáhá.

Já jsem začala trpět zácpou co jsem začala brát ten aktiferin. Momenátálně to řeším tak že si dávám každý den activi nápoj nebo podobné jogurtové nápoje. Zatím to pomáhá.
20. čer 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dneska trošku pozde jedu na net,ráno jsem vstala a v pohode...ale pak jsem se nasnídala a mela jsem ukrutné křeče do břicha,jsem to musela prodejchávat,ani úlevová poloha nepomohla,no nevím,co to bylo jako,ale mimi to určite ne,spíš žaludek a křeče do nej,tak jsem si zase musela jet lehnout a tedka me je líp,snad se to nevrátí....
@hradilenka jak píšou holky,ty kompoty jsou nejlepší,ale ani tahle lactulosa není na zahození...3x po lžíci a melo by to pusobit...
@ssimmikk jeee holka to je trápení,já bych na to otočení asi nešla,no nevím,myslím,že to dost i bolí,ale rodit KP,to musí mít mimi malou váhu do 3 kil...se divím,že ti nenabídli cisaře..taky bych se ozvala a prosazovala cisaře....
20. čer 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka holka šikovná, co ty nenajdeš :slight_smile: :slight_smile: tak ještě aby je měli u vás v lékárně..lepší předcházet všemu, v porodce si hlídají jestli jsou pak maminy po velké než je pustí, už tak to je něco když je po klistýru, to je věc na kterou se fakt netěším. za příplatek je možná ještě ta druhá možnost, nevím jak se to jmenuje, asi nějaký nápoj či co že? víte o čem mluvím, někde bych to našla jak tomu říkají
20. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa myslíš yal... :wink:
20. čer 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuju za názory :slight_smile:
Už jsme se rozhodla, že obrat miminka nepodstoupím....za týden půjdu na KO a uvidím, jak se s doktorama domluvím, ale po přečtení článků a názorů maminek i doktorů na netu si budu stát za císařem, sice nejsem nadšená a snad se půjde s nima domluvit, ale furt lepší než se u porodu ještě stresovat :unamused: dělám kočičí hřbety i když je mi po nich dost špatně, zde zmíněnou baterku taky testuju a zatím se mimi nějak k otočení nemá....uvidíme....
20. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka lactulosu mám doma,ještě na ni nepřišlo,ale myslím že se dává i mimčům,tak to kdyžtak upotřebím pak. Jen jsem si ji koupila a postavila doma do skříńky,hned jsem začala chodit,asi fakt funguje :grinning:
20. čer 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: :grinning: :grinning: jo třeba mi taky zabere , jen když bude doma :grinning: :grinning: :grinning:
@lebapa švagrová říkala že to klyzma je před porodem nejlepší, že to všechno uvolní a pak je ten porod i rychlejší. Na ten Yal říkala, že to je oničem při porodu, že to se dává jen před nějakým menším zákrokem. Mi to neva, že mě pořádně protáhnou :grinning:
@ssimmikk Myslím si , že si se rozhodla dobře ... uvidíš , třeba to mimi vyřeší za Tebe a otočí se .... slyšela jsem že někomu se otočí až úplně za 5min. 12. Koukám , že si najela už i na baterku :grinning: a ses mi smála když jsem to tady napsala,,,, no když je člověk v tísni zkusí i kde keré babské rady co ...? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zkuste tou baterkou svítit po tmě ... ve dne si myslím , že je to oničem.
20. čer 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, tohle jsem myslela. jen jsem o tom někde četla, že je to možnost, jinak vůbec netuším co to je..no přežila jsem to 2x dám to i do třetice. :confused: vydržela jsem ležet u zámku, i by mi asi nedalo práci usnout. čekám až přijdou holky ze školy, pak už to odpoledne uteče
@ssimmikk taky bych se rozhodla jako ty..tak budu držet pěstičky aby to dopadlo co nejlíp
20. čer 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo a ty jsi měla jen magnosolv? jinej hořčík ne? já že to pořád piju i dlabu ty ostatní.na kontrolu jdu v pátek,to si myslím že vydržím, si myslím že holt si vybírám poslíčky hodně dlouho dopředu ale že mimčo bude v termínu. tak zas abych se tím hořčíkem nezacpala. s tím jak se nemůžu pomalu nikam hnout se mi nechce to natahovat až do poslední chvilky. Léna jede 2.7. na 14 dní na tábor tak bych se ani nezlobila kdyby stihla uvidět mimčo než odjede i když bych tím pádem obětovala to logickým výpočtem vyzjistěný datum porodu 3.7. :grinning: :grinning:
@misi.21 ty teda jedeš v těch nákupech :grinning: :grinning: já mám taky asi tři krabice pr.vložek, taky pak dojedu dokoupit další do DM, se tam chystám pak ještě pro ty další plenky až budu vědět jak bude mimi veliky a taky jestli budeme kojit, doufám že budeme.
20. čer 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já mám taky jen dvoje krabic tych prsních vložek,další se pak dokoupěj......a pleny mám jedno velký a malý balení pampers,nebudu kupovat do zásoby,to se pak vždy muže dokoupit......
20. čer 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já pila jen magnosolv , měla jsem to od začátku proti zácpě a pak mi zvedl dávkování na 2 za den když mě bolela děloha a měla jsem křeče do nohou. Jinak beru těhu vitamíny femibion a tam je všechno co potřebuje mimi i já :grinning:
20. čer 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no vidiš, tak to jsem ani netušila že to má i takové účinky, já měla za to že je to jen na ty křeče..jo jdu na melouna, to by byla taky dobrá meducínka pro tebe ne? ať ti takovou donese pan domácí když má takovou váhu, pak by jsi si mohla hrát třeba ty na sestřičku a stačí málo a Nikolka by byla na světě :sweat_smile: jinak těhu vitamíny mám taky - gravital a do toho ob den železo,ale to už jsem dojedla a další už neberu..si myslím že toho mám až až kor s tou zeleninou a ovocem co spořádám..
20. čer 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ať ti takovou donese pan domácí když má takovou váhu, pak by jsi si mohla hrát třeba ty na sestřičku a stačí málo a Nikolka by byla na světě ..... nějak jsem to nepochopila :grinning: asi si ležím na vedení :confused:
20. čer 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no jako že tě ten tvůj bude léčit a můžete si hrát na pana doktora a pacientku a pak si ty role otočit :grinning:
20. čer 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a meloun že je těžkej, toho by jsi si sama neběžela určo koupit, mohla bych psát knížky, hned k té donášce vymyslím příběh :sunglasses:
20. čer 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajejej tady se opet téma obrátila jenom na to jedno...... :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ten na hraní semnou nemá čas..... :grinning: a teď by tomu překážel ten můj meloun :grinning: Raději ať si pak hraje s malou :grinning:
20. čer 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@lebapa

Taky jsem přemýšlela, co si nechat dát na pročištění, i moje mudr, říkala, že ten yal gel moc velký efekt nemá, klyzma se zase zavádí do konečníku viz: http://www.zbynekmlcoch.cz/info/ostatni_obory/klyzma_postup_provedeni_klyzmatu_jak_provest_klyzma.html, tak mi zatím nejméně hrozný připadá asi klystýr... prý to dávají vypít vlažné a dá se to přežít. Když je voda ale moc studená, je to prý fakt nic moc.
Máte někdo zkušenost?
20. čer 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava klyzma i klystýr je to to samé a vždy se vpravuje voda do střev a nic se nepije......voda je teplejší,aby to pro střeva nebyl takovej šok..... :wink:
20. čer 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava uf, ani číst o tom nemůžu..klystýr taky zavádí do konečníku..no klasika a asi zůstává nejúčinější..raději bych něco vypila, ale když to pak není nic moc tak je lepší vsadit na jistotu..
@hradilenka jen mu šetři energii, já šmejdím kde bych co smlsla, hlad nemám ale plácám jedno přes druhý a zkoumu co je to to pravý :confused:
20. čer 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek