• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 já si říkala jestli do tý vody nemíchají trochu jiné přípravky..tak ani to :wink: takže jasná volba
20. čer 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem zase mimo co? tak to nás teda čekají pěkné věci :frowning2: ..nevim, proč jsem si myslela, že s to pije, asi, jak o tom mluvila doktorka, tak mě popletla
20. čer 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa a myslíte, že ten klystýr je povinný? prý se před porodem tělo pročistí vcelku samo a třeba je i průjem a tak...ale zase jestli půjde manžel k porodu, tak abych se tam pak nepo... to by mi bylo asi hodně trapně :confounded:
20. čer 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa nekdy se voda nedávala jenom čistá,ale namydlilo se do ní mydlo,ale tedka už se podává čistá voda.....
@lukava jojho trošku mimo....když se neco pije,tak jsou to takový lahvičky se solí a to se pije,ale věčšinou jenom před kolonoskopií-co je hadice,která se dáva do střev a přes kameru se sleduje sliznice a nádory ve střevech.....já si nemyslím,že klyzma je hnus,proste ti to pomuže,já sem premejšlela,žebych si dala yal,ale hodne lidi na to nadává,že pořádne nevyprázdní,tak pujdu do klystýru....
20. čer 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ale yal gel se právě taky zavádí do konečníku, je to takový čípek co napění
20. čer 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava když to stihnou,tak je povinní,předci nechtej,aby ses na sále pokadila,když to nebude nutný....
20. čer 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava práve že se říká,že když se dá klystýr,tak u porodu se líp uvolní všechno,protože u porodu jsou práve nesnesitelný ty křížový bolesti,takže klystýr snad bude na chvíli záchrana.....jo ajak píšeš,před porodem je prújem,ale taky muže být i zvracení.....
20. čer 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
koukám,bavíte se o klystýru...já ho u Šimonka nestihla,měla jsem kontrakce po dvou minutách-po příjezdu do porodnice,tak jen vyšetřovna,sprcha a sál.Něco málo ze mě na sále vyšlo,ale manžel to neviděl,stojí u hlavy a asistentka to hned uklidila.Ani mi to nepřišlo,to se stává prý dost i po klystýru,nikdy se nevyprázdní tělo úplně.V tu chvíli je to všem fakt jedno,asistentky jsou zvyklé a ženská má dost jiný starosti.
20. čer 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no já měla při první takový divný pocit když mi řekli ať tlačím co to jde, pořád se i podvědomně snažíš tlačit jen to břicho, pak jsem si řekla kruci vždyť mám střeva prázdný tak jsem zabrala jak když chci vymáčknout ze sebe uplně všechno a na podruhé byla holka venku..za ten pocit toho že nehrozí nehoda to fakt stojí a ač je to nepříjemný tak to beru jako samozdřejmost..nedává se právě jen když je to na poslední chvíli
20. čer 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ahoj, no já si myslím že to kolikrát není uplně do čista, taky to beru jak to běží a že jsou zvyklí, to spíš že z části tomu jde zabránit. a hlavně pro ten pocit..když se to teda stihne :slight_smile: tak to jsi zvládla porod rychle, to bych pak všechno kolem vůbec neřešila :slight_smile:
20. čer 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo,bylo to celkem rychlý..kolem třetí ráno mi praskla voda-předtím jsem teda měla kontrakce,ale poměrně slabý a nepravidelný.A malej se narodil v 5:35.Ale je fakt,že na sále se to zastavilo a museli mi dát kapačku,aby se porod znovu rozběhl.Nedovedu si představit,strávit na sále třeba dvě hodiny...Já šla na sál přesně v 5:00,takže porod trval půl hodiny a i tak mi to teda stačilo.
Ale já se klystýru nebráním,jen jsem chtěla napsat,že to stejně není stoprocentní a pak je to každý nejspíš jedno..
20. čer 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no baterku zkouším už delší dobu, vždy večer, když je se vrtí a zatím mi nepřišlo, že by to s mimi něco dělalo, uvidíme.....ty kočičí hřbety jsou pro mě něco hroznýho, ale musím...
@lebapa moc děkuju, doufám, že je to správný rozhodnutí....

Myslíte, že rodička má nárok si říct jakým způsobem chce rodit? Nikde na netu nic na tohle téma nemůžu najít :confounded:
20. čer 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jako jak myslíš,že rodička má právo se rozhodnout?myslíš tím,či chce cisaře?nebo jakou polohu u porodu,nebo porod ve vane?
20. čer 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ty jo rychlej porod,řekni recept,jak k tomu mám dospět...... :grinning: já chci taky tak rychle...... :wink:
20. čer 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já ti nevím..prostě jsem to měla naplánovaný a ono to vyšlo:slight_smile:...měla jsem asi hrozně hodný a poslušný miminko..zato teď je z něj ďáblík,zrovna dneska má 5 let a je chudinka nemocnej..
20. čer 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Klystýr povinný není , pokud nejdeš rodit do vody ( vany ) tam povinný je . Ale myslím si , že pro lepší pocit je lepší ho dát ... Tě to uvolní a nejsi pak podělaná :grinning: Ale je fakt, že někdy ho dát nestihnou jak píšou tady holky.
@ssimmikk na netu jsem někde četla už nevím kde , že si některé ženské říkají o císaře ... tak si řekni taky a uvidíš jak uspěješ, když tak můžeš se zeptat ještě v jiným špitále jít tam na konzultaci .... tak to zkus a dej vědět jak si dopadla.

Psala Vlasta, že jí stále třeští hlava, má stále vysoký tlak byla na sonu a malý se otočil, tak je hlavičkou nahoru a váhový odhad mají 2,8 kg .... tak uvidí jestli jí už vemou pod nůž a nebo ne.... no je to děs... tak dlouho být ve špicu a doktoři dělají hokus pokus. :confounded:
20. čer 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 myslím tímtoho císaře....každej mi radí, že si mám říct o císaře, ale co kdžy mi řeknou, že ne, mám si stát za svým? Mám nárok na to si sama říct, že chci raději císař, protože porod KP je pro mě jen stres?
20. čer 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jee chudáčik maličkej,at je mu brzo líp.....tak hezký narozky.....
@hradilenka no tak to tam bude muset vlasta ješte doklepat,ale mesíc být ve špitálu,asi bych pak nešla rvnou domu,ale by me asi museli odvést na psychiatrii.... :grinning:
@ssimmikk no za skoušku nic nedáš,když si za tím cisařem budeeš stát a budeš neoblomná....si myslím,že to jde,pokud na nem budeš trvat,do ničeho jinýho te nemužou nutit.....
20. čer 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 díky,oslavili jsme to včera..ono mu zase toho tolik není,ale i tak musí být doma a nudí se.Nejhorší je,že se mu zanítila očička,jinak by byl skoro fit
20. čer 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím císařem si nejsem jista, ale před 4 lety u nás dělali císaře jenom v akutním případu.

@petrunka01 přejeme brzké uzdravení. Honzík byl minulý týden doma. Pořád kašlal tak mu dr dala ATB. Dnes už byl ve školce. :slight_smile:
20. čer 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem dnes tak unavená až hrůza. Odpoledne byl Honzík s taťkou venku a já jsem nemohla vůbec usnout. Honzík se do dívá na pohádku a jdeme na kutě. Martin má tento týden noční tak Honzík spí se mnou. :slight_smile:
20. čer 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak poradna ok, mimi se má dobře má asi 2290gr takže odpovídá svému týdnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vše se zdá ok, žádné známky krvácení ani špinění, akorád je stále zadečkem dolů :cry: :cry: :cry: takže mě asi čeká císař opět :frowning2:
20. čer 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jako porod KP bych teda neriskovala, mě ho teda nedovolí kvůli předešlému císaři ale normálně bych požádala tvého gyndaře aby ti napsal doporučení na císaře a s tím se oháněla v porodnici, porod KP musí být mazec brrr
20. čer 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ježiš chudák Vlasta :frowning2: já tam šílela po týdnu tý jo chůdě a ještě nakonec KP tak to už by jí sakra mohli fiknout, váhu má pěknou a už je určitě víc než 36tt ne? tý jo jí pozdravuj a že držíme pěstičky
20. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahojky, tak to je fajn, že si v poho :slight_smile: Tak odpočívat a nožky v teple :grinning:

Nevíte někdo proč dneska nešly cesty domů? :confused:
20. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup s Vlastou máme stejný termín ... 14.7. takže je 36+4 ... no taky jí to nezávidím ... ještě když je hezky být zavřený ve špitále :confounded:
20. čer 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to netuším já mám Dundiho
no dr mi řekla že můžu pomaloučku začít fungovat ale koupání a sex ještě odložit o 10 dní až budu ukončený 36tt :grinning: tak už se těším na oboje :grinning:
20. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmm tak jestli to půjde tak jí tam budou držet ještě 10 dní než jí kuchnou, pže až v ukončeným 38tt je mimi donošené a pak se dělá plánovaný císař, ale je to mazec tam jen tak ležet, proč vlastně neleží doma? kvůli tomu tlaku? hrozí jí preklamsie?
20. čer 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup
jj kvůli tlaku .... taky se dívám na na krokoša .... ale těšila jsem se na cesty domů .... krokoša vidím už po stý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolí mě záda jak čert tak jdu zase na gaučík :pensive:
20. čer 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek