• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky, teda vám jo jede, než to člověk všechno přečte....fuuuuu. Ale zvládla jsem to. :wink: Jsem ráda, že probíráte hračky, já jsem včera neodolala a koupila jedno chrastítko a mazlíka/kousátko :slight_smile: A teď brouzdám po mmb a asi tam koupím zimní fusak a lehátko, chjoooo hezky jsem se rozběhla. :sweat_smile: ale radši takhle postupně než pak najednou, to by mě kleplo.... :grinning: O kočárku jsem už témeř taky rozhodnuta, ale ještě jsem ho neviděla vreálu tak se na něj chystám, ale myslím že na kočárek je fakt ještě brzy. Zkouknu si v Praze veletrh a uvidí se :slight_smile: Hezkou neděli :dizzy_face:
30. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak jsem vás dočetla. Byli jsem u tchánů na oslavě. Skoro švagrová nám přivezla plnou tašku oblečeního po dětech. Tak jsem to přebrali a už asi nic kupovat nebudeme. Některé věci jsou nové a nebo jednom dítěti. když k tomu přídám věci co mám doma po Honzíkovi tak všechno oblečení ani neunosíme. :slight_smile: Tak teď už fakt musemí mí kluka pác všechno oblečení je na kluka.
Četla jsem co jste psali o hračkách. Já jsem u Honzíka kupovala takové ty klasické chrastíka, něco málo jsem měli FP nebo Lamaze. Hodně jsem využili hrací deku s hrardičkou. :slight_smile:
30. led 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí

@myschka Ahoj, téma exot :grinning: dnes jsem byla exotem pro mamku, když jsem jí vyprávěla o "látkových pamperskách" (aby to pochopila) jinak na vesnici (také pocházím) tam je exotické snad všechno :grinning: vše, co nějak "vyčnívá" :slight_smile: pro rodinu jsem exot od té doby, co jsem se sbalila a odjela do zahraničí :grinning: tak už takové věci naprosto neřeším :grinning:

Pro mě je hodně velký úlet kočárek Inglesina - ten retro, není škaredý, ale s tím bych si připadala jako exot všude - a tady na malém městě bych se s ním totálně styděla :grinning: (jasně, že je to kočárek na parádu :grinning: ) neuražte se vy, komu se takové káry líbí... :wink:

Dnes jsem třídila výbavičku a věci ze skříní-látky a trika, abych si ušila na dítě takové ty utřiprtky :wink:
30. led 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe ahoj, souhlasím, také pořizuju postupně, ať mě z toho neklepne a větší věci později.a ještě nás čeká nová lednice než bude mimi..
@micka1 ahoj, také všude narážím na krásné hrací deky a hrazdičky, ale nebudu to mít kam položit v bytě a do postýlky je to zbytečné, zato užiju lehátko na přenášení :slight_smile:
30. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo jo to jsou ti exoti :grinning: :grinning: já taky když někomu vykládám, že jsem byla rok v Izraeli tak na mě kouká jak na magora :grinning: :grinning:
jinak domácnost a prostor se dítěti tak podřídí,ž edeku by si taky někam nacpala :grinning: :grinning: Oni ty potvůrky pak v lehádku být nechtějí a až se začnou otáčet tak stejně ho budeš pokládat na zem, místo nemísto :grinning:
30. led 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já nemám ještě vůbec nic :frowning2: musim se na to vrhnout ale chybí peníze :rolling_eyes:
30. led 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to máš pravdu. já bych chtěla velkou revoluci v obýváku, a hned místo bude, ale přítel z toho má husí kůži a že jsem si vymyslela ještě v květnu vymalovat... :grinning: my máme v obýváku klec a dvě akvárka a to jsme ještě chtěli náš zvěřinec obohatit-ale s mrnětem budeme sotva rádi s tímhle :grinning:
Izrael zní skvěle-to mi vždy zní jako veeelká zkušenost a opravdová a nepopsatelná změna oproti evropě (já byla v rámci evropy) :slight_smile:
30. led 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: já taky plánuju revoluci a malování v ložnici kde zase bude koutek pro mimčo :grinning: Míra se křižuje už teď, on malování nesnáší-vždycky když malujeme je to na rozchod :grinning:
30. led 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já budu kupovat jenom to lehátko a pokud to mimi nebude chtít být v lehátkju,tak v obyváku rozprostřu deku,poházím hračkama a bude...ale jak píše @myschka kdyby byly peníze,tak se nakupuje..ale zatím moc nejsou..
juuu Izrael......to zní lákave,ale já bych na to nemela..je to pro mne,až moc cizina.......ale človek by si asi zvykl,ale to bych musela být mladší a bez závazku......
30. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem navrhla manželoj vymalovat ložnici ,kde bude i postýlka...a řekla jsem mu to už ted,at s tím počítá,že když bude hezky,se na to vrhneme...
30. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: no, můj přítel ví, že ho čeká malovat ložnici-také tam umístíme naše mimi, ale ještě netuší, že než malování vypukne, bude postupně přemlouván k dalším místnostem :wink:
30. led 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee takže celej byt.... :grinning:
30. led 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si ještě vymyslela bonduru kolem postýlky a poličku nad přebalovák, úplně to vidím :grinning: :grinning: no myslím, že Míra tuší, že to zase bude akční jaro/léto už jednou ten hnízdící instikt zažil :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 s tou dekou máš recht a hodně věcí jde krásně naimprovizovat.
z froté ručníku z Ikea za 7kč jsem si ušila 3 žínky pro mimčo a vyšila je,dnes jsem znovuobjevila nepoužité plátěné postěradlo, vyjde akorát na 2 do postýlky :slight_smile: a už plánuju další vynálezy :grinning: když musím být doma, tak aspoň tak..
30. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ...ano :grinning: :grinning: ...snad to přítel pochopí brzo :grinning: - ale musím na něj pomalu... :grinning:
30. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no tak to si potom sikovná,já v tomhletom jsem levá,tak bych se do toho nepouštela.....jen bych to skazila :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee @myschka do leta času dost na předelání a přípravu bytu pro miminko...tak začít ted s rozhovorem co a jak udelat..a pak na jar začít..... :grinning:
30. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím mít na to náladu a jde to, a ta nálada u mě chodí tak jednou do roka, ale tentokrát je to asi součástí toho "hnízdícího instinktu" :wink:
Holky, nechci dělat reklamu, jen jsem opravdu velmi spokojená s tímto bazárkem: www.laclik.cz, věcičky přišly vždy voňavé a v nečekaně super stavu.. a příjde mi naprosto přehledný :wink:
30. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ne ne pro mne to nezní jako reklama,já práve znám málo bazaru,tak ocením,když neco takhle napišeš a jedu se na nej hnedka kouknout...hlavne když máš s ním dobrou skušenost....jen doufám,že tam není ten poplatek,co si včera psala..... :slight_smile:
30. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee přesne tedka na to nálada je opravdu veliká,protže to už nedelá človek jen pro sebe...
30. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak doufám, že se Ti ten webík bude líbit.. za mě: spokojenost a doporučení. poplatek není, neboj, jen poštovné :wink: a milá paní, nové věci minimálně 1x týdně přidávají a můžeš si tam rezervovat a pak přiobjednávat (pak je to za jedno poštovné) :wink:
30. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a kolik je asi poštovný a za jak dlouhou dobu ti to přijede...
a jak se platí?
30. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj je tu někdo?
30. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už připravuju MM na celoplošné malování celýho bytu :zipper_mouth: a předělání ložnice kvůli postýlce a přebalováku u Nikolky jsem to měla v pokojíčku ale teď tam spí ona tak jí nebudu rušit přebalováním a kojením mimča v noci tak to musíme vymyslet v ložnici
a jinak s lehátkem máte pravdu, mívala jsem v něm malou v kuchyni na stole nebo na lince a navěšela jí na něj různé hračky ale bylo to tak do těch 3 měs pak už tam fakt vydržela jen chvilku, ale zase jsem jí v tom krmila když ještě neseděla :slight_smile: a mám teda levné za 800 z Polska Takko a v poho :slight_smile:
hrací deku nemáme ale koupila jsem na zem takové to pěnové puzzle a na to jsem malou dávala, hezky to izoluje a ona měla pěkně tvrdo na otáčení a pošupování se :slight_smile: po dece samotné to klouže a deka se shrnuje :frowning2: a koupila jsem hrazdičku takovou tu plastovou (na mimibazaru jich seženete mraky za fajn cenu) a s tím si teda malá vyhrála hodně mlátila do toho a různě se točila a dá se dát i do postýlky :slight_smile: my jsme teda měli pro novorozence půjčený košík na kolečkách a jak se začla točit tak byla v cestovní postýlce obklopená hračkama a hrazdičkou :slight_smile: a později pak teda na zemi :slight_smile:
to´t moje zkušenosti :slight_smile:
30. led 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
šicí umění všem závidím :slight_smile:
30. led 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 na MMB se žádný poplatky neplatí (jen pokud chceš být registrovaná a mít titul tak si platíš členství, za obyčejnou registraci nic), platíš jen cenu co maj uvedenou v inzerátech a poštovné :slight_smile:
add kojící polštář samo je to na každé z vás :slight_smile: já si to bez něj neumím představit :slight_smile: a to jsem měla ten "nejlevnější" asi za 400
30. led 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 platby na laclíku předem nebo na dobírku..projdi to, vše je tam uvedeno v obch.podmínkách :wink:
@zup aha..švagrová dává malou také právě na to pěnové puzzle-teď už bez deky a teď mi došlo proč-malá už se totiž začíná plazit :slight_smile:
30. led 2011 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny těhulky po víkendu mějte krásné pondělí..... já měla blbou noc:( bolí mě bříško a dneska v jedenáct mám volat na výsledky genetiky:( :confused:
31. led 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju krásnej a možná i další slunečný den..... :grinning:
31. led 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Tak hlavne pokud si mela hezkej víkend......tak at jsou výsledky v pohodeee..... :slight_smile:
31. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek