• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zup jj opatruj se .. :wink: pa pa
20. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,dneska mě vzbudily dvě holky,co pod naším oknem do ložnice rozebíraly kluky,tak jsem se celkem pobavila :slight_smile: Akorát nemuseli teda už v sedm,no.
tak počasí hlásí i na začátku července jako teď,žádné tropy a přeháňky,tak to by mi na porod vyhovovalo. Stejně jsem si myslela,jak budu z těch veder s břichem hotová a nebudu ani moc chodit ven a zatím takových dnů bylo po málu. D neska tady mám trošku něco na žehlení a mám tady na praní pár oblečku pro malou,ale to asi musím vyprat v ruce,protože už všechno mám a čeat až dám dohromady pračku se mi nechce.
Dneska udělám jenom zapečený těstoviny,mám tady hromadu vajíček,tak ať se mi nezkazí..
Ve čtvrtek přijedou bývalé spolužačky z učňáku,tak už se těším,jedna je taky těhotná,tak probereme kde co :slight_smile:
21. čer 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno těhulky :slight_smile:
Celou noc se mi zdálo o potkanech, takže jsme fakt vyspaná.... :confounded: A co vy?
21. čer 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahoj,no já jsem ráda,že teď tak hezky spím... Sned už jsem si všechno to čumákování do zdi vybrala :slight_smile:
21. čer 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, hlásím u nás střídavě oblačno. Probudila jsem se před pátou a ne a ne usnout až pak jsem začala klimbat 5 min. před budíkem. Odvezla jsem holky ke škole, je to tak kiláček a něco od baráku, ale zrovna si chodím nakoupit a můžu říct že mě to řádně zmohlo. Jak jsem se k ránu pořád otáčela tak jsem si nějak rozhodila záda. Ale jinak noc dobrá, spala jsem jak špalek. Břicho mi trošku sestouplo tak i otáčení bylo příjemnější.
@hradilenka Vlastu moc pozdravuj, no je to na bednu, asi by mi taky hrabalo..no ne asi ale 100pro a kdyby mi řekli že počkají ještě dalších 10 dní..no co máma neudělá pro mimčo. Vím že říkají do toho ukončenýho 36tt dozrávají plíce,od toho data už mimčo jen přibírá na váze. Určitě je lepší když je trošku větší ale zas pořád být ve stresu co udělá ten tlak..no nezbývá než to fakt nechat na nich.
21. čer 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ahoj, super že je vše v pořádku. To je taky úleva, jde fakt znát každý týden, mě min.týden už dr.taky neříkal nic o přísném ležení, jen mi nejde nic moc pracovat ale ležet taky ne tak se snažím to zdravě střídat.
@ssimmikk s tím císařem ti nevim, je to asi i o lidech, vím že řešili císaře v tv když bývá nový rok, že jsou maminy nebo dr, teď nevím kteří dělají zákroky aby měli první občánky a že se to snad nesmí nebo tak, musí to mít podložený že nebylo zbytí..jestli tam jsou rizika tak by ti to asi měl ale napsat, myslím to doporučení, zkus to s ním probrat. vím že jak jdu já do porodky že tam je dělají až když není zbytí. ale je spousta důvodů k operaci, to jako laik asi nemáme šanci odhadnout.

Jo jinak holky, ode dneška už budou mimča RACI...ani nevíme co ta zlatunka84, no musíme čekat, jak se ozve
21. čer 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jojo,raci,jen doufám,že ty povahy nejsou fakt stejný,protože rak je ségra a s tou jsem si fakt nerozuměla až do doby,než jsem se odstěhovala...
21. čer 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@lebapa no já si myslím,že tohle důvod k císaři jako hrom...
21. čer 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak hlásm, že já mám doma blížence :grinning: .
Malá se rozhodla,že už jí to v bříšku nebaví a že chce ven, takže mi prdla plodvka a rodila jsmeřpirozeně adocela rychle - popis porodu hodim do alba mimísek2.

Je teda maličká, jelikož je bohužel nedonošená. Vyklubala se v 36+2. Bylo to 18.6. v 1.22 v noci, Vážila 2500g a měří 4 cm. Jmenuje se Zuzanka. Takže překvapení byla holčička :dizzy_face:
Po porodu šla sice do inkubátoru, ale jen aby se dohřála. Sice prý trošičku dýcháním zlobila, ale hned jí to přešlo a je zdavá a vlasatá a krásná. Jsme stále v nemocnici, páč je to baba zvědavá a musí vyzkoušet všechny přístroje, co tu mají - teď se sluní, takže na dovolnou moře na sluníčku má nárok tak za 3-4 roky, když si to akhle vybrala. Ale večer už by mi ji snad měli dát na pokoj a budeme konečně spolu. Jinak je to pěkná savice, takže zatím kojíme plně a papá jak divá. Dokonce sestřičky říkaly, že jí budou ukazovat větším miminkům,aby věděla, jak na to :grinning:
21. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,přeju peknej den,u nás od rána prší,ale libuju si v tom,ráno jsem byla na nákupu,tak zachvilku pujdu neco ukuchtit a zítra hurá- tradá do poradny a na monitor...už se teším a nemužu se dočkat..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 jeee mamko obrovská gratulace k Zuzance,,jeee já ti tak závidím,já už chci takyyyyyyy.......hlavne at je vše v pořádku a brzo vás pustej domu....... :wink:
21. čer 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 jůůů krááása mamko, moc gratuluji k holčičce Zuzance, Ať se mák světu, dělá Vám jen radost a hlavně ať Vás brzy pustí z porodky!
21. čer 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

@peta3 velká gratulace!!!!!!!!
Já dneska byla na KO,vše v pořádku,docela se začínám otevírat.Prý to dělají poslíčky,které ale moc necítím.Teda jo,ale není to nic bolestivého a ani moc nepříjemného.Mimčo je prý skoro připravené,v podstatě se může narodit bez problémů už teď.Tak jsem zvědavá,jestli vydržím do termínu..ani bych nemusela,nevadilo by mi to.Ještě tak dva týdny a pak už klidně.
21. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 ahoj,moc gratuluju,hlavně že jste v pořádku.už to začííná :grinning: Za chvilku nebudeme stíhat sledovat..
21. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 Ahoj ... moc gratuluji ke krásné holčičce Zuzance :sweat_smile: :dizzy_face: Hlavně ať je zdravá a dělá Vám jen samou radost !!! Jinak porod si myslím že si měla dobrý ... takový prcek to jde samo :wink: Tak pak napiš jak to probíhalo a přidej fotečky šťastné family :dizzy_face:

21. čer 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u nás je dnes počasí lepší jak včera tak jsem zvědavá jestli to vydrží. Jinak klasika v noci nespím...
21. čer 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jukni mají tam výprodej je na titulní straně http://www.euronics.cz/letak-euronics/
21. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 Ahoj, to moc gratulujeme, tak má Martínek doma malou sestřičku. Přejeme moc moc zdravíčka a s tím apetitem co píšeš určitě rychle váhu dožene a brzo už budete drandit s kočárkem....
21. čer 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 taky super zpráva, no holky, začíná se to tady zajímavit :slight_smile: teď ke konci to bude něco, kor když ti řekl dr. s tím otvíráním, to je pak člověk jak na trní..
@hradilenka no tak u nás teď opět sprchlo, starší mám na výletě, má tu menší pak vyzvednout ve škole. jsem zvědavá jestli nebude volat, snad už bude sluníčko a dojdou pěšo
21. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 obrovská gratulace :slight_smile: :slight_smile: já pořád čekám kdy ty moje poslíky přejdou v porod a ono nic, dnešní kontrola ok a prejj to vypadá krásně a do termínu vydržím :grinning: tak nevim co si mám myslet když minule vyhrožoval jak budu brzy rodit. každopádně se moooooooooc těším, porodu se až tak nebojím, zvládla sem to minule, zvládnu to i tentokráte :wink:
21. čer 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka už mám lednici koupenou, děkuju moc za info, ty jsi královna letáků :grinning: ve čtvrtek mi jí mají dovést, tak snad bude dobrá :wink:
@misi.21
@lebapa takže jsme se dozvěděla a do porodnice jsem znovu dnes volala, že císař dělají jen když je ktomu důvod, prej porod koncem pánevním je druhej nejpřirozenější....prej se císař jen tak na přání nedělá :unamused: nevím co si o tom myslet a nevím co dělat, jsme z toho psychicky na dně, včera mi večer ruply nervy a byla jsem tak na to se sesypat, jak mi bylo, manžel taky neví co dělat, probíraly jsme to celej večer....druhá porodnice zde je odloučené pracoviště té první, takže tam je to stejný a ještě zjišťuju, jak je to v té třetí....ještě mě napadla Olomouc, nevíte jaký to tam je?
21. čer 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 Moc gratuluju!!!!
21. čer 2011 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 gratulace největší, rodičům málo starostía hodně radostí a Zuzance jen to nej do života :slight_smile:
21. čer 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tady už taky prší :confounded:
@myschka vydržať už to máš taky za pár to už doklepeš fakt do termínu :slight_smile:
@ssimmikk Královna letáků chi chi ... no než to vyhodím ( jako většina lidí ) tak se do toho podívám ... co mám taky doma dělat .... a tam jsou hezké obrázky :grinning: :grinning: :grinning: jakou si nakonec vybrala?
V OL nevím jak to je , leží tam Vlasta a vidíš jakýn orgie dělají s ní. Ty jsi přímo z Brna? Ještě je poblíž Vyškov a jiné porodky ne? Pokud by Ti dělali jinde císaře, tak je jedno jak je to daleko budeš to mít domluvené. Kolik máš odhad váhy mimina?
21. čer 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky docela mě vyděsilo,že tady máme už první miminko a to měla TP týden přede mnou,takže jsem neváhala a světe div se,taška je sbalená.Akorát se mi toho zdá nějak málo :unamused: Mimo balíku plenek se mi tam vešlo všechno v pohodě,nevím jestli mi něco nechybí,ale tak snad to základní,jako vložky,kalhotky,ručník,košile,boty a hiyg.potřeby mám a co bude chybět,musí manžel dovést druhý den. Pro malou mám plenky,ubrousky,mast na prdku,kartáček na vlásky,špejličky do uší a podložky na přebalovní,jo a tři plenky hadrový.
21. čer 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk mě se to zdá postavený na hlavu. Mě porod koncem pánevním přijde jako hroznej risk. Proč teda dr pořát straší,že to je blbý když se neotočí a cvičí se a kontroluje. Nevím nevím... Ale nevidím do toho.
21. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no jako řekli ti to hezky že je to druhej nejpřirozenější...tak první je hlavou a druhej zadečkem, to víme všichni..no ale nepřekvapilo mě to že to nejde na přání, ono to ale až tak přání není..mě dr. říkal že jsou případy kdy se mimi otočilo i cestou na sál, asi by ti měli hlídat velikost mimča..taky si říkám že bych nerada aby se mi otočilo, uplně s tebou soucítím a vím jak ti je když jsem to řešila u Báry, ale taky se nakonec otočila..hlavně se nenervuj, se to říká vím, ale musíš si říkat že je jedno čím tě roztáhne jestli hlavičkou nebo zadečkem, určo to dopadne dobře..a teď se stresuješ a pída už je třeba obráceně..budou ti dělat nějaký ULT navíc?
21. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, jsme přímo z brna a porodnici mám 5minut z domu, proto mě sere to co se děje....jsme dle UZ 37tt, prej, mimi má váhový odhad 2800g, no do Ivančic teda nechcu, ještě vyškov vidíš, tam je to prej hrozný, ale císař snad umí....no vždy se najde někdo kdo něco na danou porodnici má....
Jinak jsme to stejný,letáky taky prohlížím, ale tento nám ještě nedošel....nakonec jsme koupila lednici Samsung, dvoumetrovku, bez Nofrostu, kašlu na to, mamka má taky bez toho a vůbec se jí nenamražuje, až teď teda už jí mají dlouho jim blbne lednica, ale jinak v pohodě, nemám 15tis.na lednicu, takže to taky rozhodlo, teďjsme platila Mišce plavání, což je pro mě dost, když nic neberu, takže bylo rozhodnuto, mám jí za 7333kč, byla slevněná z 9tis. :wink: mražák myslím 90l nebo kolik a vrch 230l? nevím přesně, ale tak nějak :confused:
21. čer 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jdu na kontroůlu zase v pondělí, takže po týdnu a ta se rozhodne asi o vyvolání, no já tajně doufám, že se přetočí, ale už nemá snahu se ani nějka mlet jako předtím, takže tomu moc nevěřím, nevím zda to nechat osudu a prostě jít v pondělí na KO a pak se uvidí co a jak bude nebo to řešit a mít někde domluvenej císař....tohle nepřeju fakt nikomu řešit, vybírat co je lepší a co ne a jak to dopadne, dkyž to nikdo neví, jsou i maminky co porodily KP a v pohodě, ale jsou i s komplikacema, u Mišky mě chytaly mdloby, dříve jsme trpěla na kolapsový stavy, nikde mi to do papírů tenkrát nenapsali, že to takhle bylo a hrozil císař, protože pro PA jsme byla hysterka a manžel se smnou tahal asi jen tak ze srandy, takže to mi stačilo, zkusím to ještě s mudr.v to pondělí probrat, že to prostě psychicky nedávám, že jsem u malé omdlívala a zda by mi neuděli císař pokud se mimi neotočí nebo nevímco dělat, chjooo....za chvílu jdu s malou na plavání, kéž bysi zaplavalo i mimi v pupíku a otočilo se :confused:
21. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám teda zkušenost z Prahy z Podolí, kde při KP dělaj rovnou císaře v ukončeným 38. týdnu, takže jsem byla postavena před hotovou věc a nemusela jsem se probírat vícero variantama. Do toho násilnýho obratu bych asi nešla. Ale vím, že porodnice mimo Prahu preferujou normální porody, těžko říct, co je správně. Spíš je blbý, kdy by jsi přenášela a miminko bylo větší, takže ai záleží na tom, kdy to propukne.
21. čer 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek