• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk no hele plavání by ti mohlo pomoct. už se nad tím netrap, uvidíš dopadne to dobře..mě tenkrát dr. řekl že by to bylo na císaře a přijdte za týden že ho naplánujeme, pak zas přijdte za týden a zas a to už mi taky hrabalo. nakonec o tom už ani nemluvil a naštěstí to nebylo třeba. na podruhý už máš tu pánev trošku volnější, miminko si s tím poradí. užijte si odpoledne holky, v pondělí se s dr. zkusíš ještě domluvit..mimčo všechno vnímá tak zajděte pak do cukrošky, zvládnete to nakonec dobře :slight_smile:
21. čer 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa děkuji za oporu, plavat chodíme každej týden a zatím nic, tak snad si to dnes při tom posledním rozmyslí.....uvidím, počkám do pondělí a uvidím, snad to dopadne tak dobře jako u vás :wink:
21. čer 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no třeba co vím od kámošky,která rodila cisařem jenom pro to,že mimi bylo KP...a rodila jako prvorodička a u nás prej u prvorodiček,když je KP,tak vždy delaj cisaře,když to je vícrodička,tak rodej přirozene......holka nevěšej hlavu,promluv si s mudr a třeba se rozumne dohodnete....a radši bych hledala porodku,kde ti ten cisař udelaj.....
21. čer 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže holkýýý, víte co jsem udělala? Oslovila jsem přes mail primáře zde v porodnici a chtěla jsem vědět jeho názor na porod koncem pánevním, zda berou v úvahu i přání rodičky a on mi napsal, že ano, že pokud mám zájem, tak si můžeme promluvit, tak sjem mu odepsala, že bych byla ráda a uvidím co odepíše.....napsala sjem mu, že jsem tam včera byla a co mi bylo řečený a že bych to chtěla probrat......
21. čer 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra se mám v 13hod.za primářem stavit a probereme to.....
21. čer 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju :slight_smile: . Popis porodu je v tom albu a dám tam i jednu fotečku, víc jich zatím bohužel nemám :frowning2:

@ssimmikk - vůbec se ti nedivim, taky bych KP přirozeně rodit nechtěla...ale vypadá to, žeprimář bude ochotnější než dr.
21. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jee no tak supr,to je dobře,že to takhle jde,tak pak dej vedet,jak ste si o tom promluvili a dohodli se....jen aby pak ješte nečekal na nejakou finanční injekci od tebe...ale snad ne......
21. čer 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem dorazila z kontroly. Streptokoka nemám, moč je v pořádku jenom mě trochu vyletěl tlak. Jinak hrdlo uzavřené, ale zkrácené. KTG bez kopečků a tep už byl ok. Další kontrola za týden. Takže na porod to u nás nevypadá. :frowning2:
21. čer 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 jee trak jsem si pročetla tvuj článek a teda musím říct,že te obdivuju,jak se k tobe tam docela hnusne chovali a to já jedu rodit do Hk,tak jsem zvedavá,jak se budou chovat ke mne....kdo byl tvuj ošetrujici lékař a kdo te rodil?ale porod ti teda závidím...já chci taky takovej rychlej a v tvým podání vyznel jak hotová brnkačka.....
21. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - HK je v pohodě. Hrozný byl ten příjem...hlavně PA Černá, ale ona je asi protivnější, páč nejsem jediná, na koho byla. Ošetřující dr. byl Hodík - a to je sekáč, bomba doktor, toho budu nadosmrti chválit, jeho pozitiví přístup, poctivost, metody...to je PAN DOKTOR (alespoň pro všechny pacientky, které měl v nemonici v péči). Při porodu mě přijímal dr. Matula - dobrosrdečný sympaťák, a rodil mě Řezáč - mladej, symptickej, po porodu mi řekl, co bude dál dělat....v pohodě, ale ten tam byl jen asi 10 minut... i tady na 6tinedělí zatím všichni fajn. Takže až na to porodní křeslo bez opěrek HK dopručuji :grinning:
21. čer 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - třeba Tě mrňous překvapí a vykoukne nečekaně (mě překvapili obě zlatíčka, i kyž Zuzka mohla vydržet dýl...). Držim pěsti, aby to tak bylo a měla malou brzy u sebe
21. čer 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 jee tak me Hodík delal ultrazvuk ve 3O týdnu a teda ho znám i z dřívějška,je ohromne vtipnej,to sem se na tom ultrazvuku u nej pekne nasmála.....ale jinak ty dva vubec neznám,tak třeba je pak poznám taky....hlavne aby byly hodný a neřvali,jinak to tam nedám.....jojo černá neco me to říká,už jsem o ní slyšela,že na ni nadávají.....a prosím te jenom se zeptám plíny látkový si musela mít svý?nebo ti tam dali jejich,i jejich podložku pod mimčo ti dali,nebo si mela svou?vím ,že plíny jednorázovky a vlhčené ubrousky musím mít svý.....a na šestinedelí jsou fajn i sestry?já práve slyšela,že na porodním sálu jsou hodní,ale pak na oddelení jsou sestry můry,se pak je budu bát i na neco.,co se týče mimina ,zeptat.....
21. čer 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk No tak vidíš paráda ... je to vše o lidech a jejich přístupu ... a důležité je nenechat se odbýt ! :wink:
@micka1 Tak buď ráda, že to bude před porodem bez kapaček ... :wink: já to mám se vším všudy :angry:
@peta3 jdu číst .... a kouknu na fotečku .... :grinning:
21. čer 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 -jj, Hodík je prostě machr - i když četla jsem na něj i kritiku - hold,ne vždy je pochopen.
látkovky dostaneš, kosmetiku ti taky půjčí - podložky ne, používám látkovku.
Já si tu nemůžu stěžovat ani na sestry...myslím, že když za nima jde člověk slušně a s úsměvem, vyjdou vstříc. Teda byla tu jedna protivná dětská dr., ale byla neděle, byla tu sama a bylo tu plno a ona propouštěla 9 miminek, takže hafo práce...proto možná byla protivná. JInak já si zatím fakt nemůžu stěžovat.
21. čer 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 nevím kde si mám přečíst ten článek ... :confounded: hledala nenašla ... malá je milá ale moc nejde prdelka malá vidět ... počkám si na fotečky až budou pak v albíčku :slight_smile:
21. čer 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já jsem si to všechno vybrala u Honzíka. Vysoký tlak celou dobu těhu, těhu cukrovka, stretokok, kyselina v moči. Takže můžu říct že teď jsem měla takové pohodové těhu. :slight_smile:

@peta3 gratuluji k holčice. Já doufám že mě překvapí. U Honzíka mě praskla voda ve 38+2 a už jsem jela. To jsem byla den předtím na kontrole a dr říkal že to na porod vůbec nevypadá. Když mě pak viděl u vizity tak se začal smát co už tam chci.
21. čer 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 tak dekuju za informace a at ste brzo s malou doma a v pořádku.....no jasne já se budu usmívat jak mesíček na hnoji,jen aby na me nebyly naštvaný...... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - popis je v albu
21. čer 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 su telina :grinning: hledala jsem to pod článkem :grinning: máš to moc hezky sepsané ... a byla to rychlovka ... a Ty v poho což zírám ... to bylo asi tím malým mimi. :slight_smile: Tak držím palečky aby to tak bylo furt :wink:
21. čer 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 no tak to jsme holka zvědavý jak na tom budeme my. ukázala jsem fotečku starší dcerce, moooc se jí líbila a závist nad tím jak jsi byla po porodu v poho...jak říkala PA mě kdysi když mi nešlo kojit..porodem to teprve všechno začíná..takové ty problémy se sezením a tak vlastně asi ani moc řešit nemusíš..
@micka1 super že KO dopadla v pořádku, no po těch zkušenostech s Honzíkem se asi na to nevidění porodu nemusíš spoléhat. taky jsem se na to ptala dr. když říkal že čípek nezměněn, jestli to je u každé jinak, že to asi zas tak moc nemusí znamenat. takže jeden v poho a druhý může být uplně jiný..
nám dorazí tatka dneska večer a ráno zas pomaže a vrátí se asi až v pátek v noci, bych si to potřebovala nějak naplánovat, mi přijde že už mi je zas o něco líp, myslím kontrakcí že ubývá a trošku začínají bolet záda..už to vidím zas jak na víkend bude hůř..
21. čer 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to je super zpráva, tak to na tebe budu myslet a primář je taky asi ochotnej, by mě nenapadlo že by takhle komunikoval..hele za chvíli aby jsi neměla ještě nadstandartní pokoj :sunglasses: každopádně už je uklidňujícíc to že je ochota to nějak pořešit
21. čer 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lebapa ano, taky jsem ráda, že je ochotnej se sejít a probrat to, psala jsme i do Ol, Vyškovy a k Milošům, všichni hned odpověděli a pan primář z Vyškova mi napsal: Jsme lidi a je to o komunikaci, nejsme kati, ale rádci a vždy byl měl být brán zřetel na přání rodičky.
Hned v dalším mi napsal, že pokud se rozhodnu dojet do Vyškova, tak nejlépe hned zítra odpoledne, takže pokud se nedomluvím tady, tak mu zavolám a domluvím se s ním :wink:
21. čer 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak ti držím palce,at nekde uspeješ a domluvíte se......ale tak když jsou takhle ochotní,tak si myslím,že problém nebude nikde..... :wink:
21. čer 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 děkuji, už jsem to vzdávala a teď alespoň nějáká naděje... :wink:
@peta3 super, porod tiše závidím a malá je princezna :slight_smile:

Zítra jdu za primářem na 13hod., tak pak dám vědět, jak jsem dopadla....moc děkuju všem co mě podpořily a podržely, pomůže dkyž jste těhulky a máte stejný názor, děkuju moc holky!!!

A jak jste se dnes měly? Od včerejška jsem nějak nevnímala diskuzi :confounded:
21. čer 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no tak to jsou jen samé super zprávy, vidiš, už se nemusíš nervovat, určitě se domluvíte at tam nebo tam, ale myslím že i u vás když už ti primář nabídnul tuhle schůzku že se domluvíte..tak to mám fakt moooc velkou radost i za tebe..takže jak dorazíte dom hned podat hlášení jasné :grinning:
21. čer 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk No dneska to šlo ,venku furt prší a taky svítí sluníčko,nic moc jsem nedelala a zítra jedu do poradny a na monitor,tak už se teším,tak pak taky podám hlášení,jak sme dopadli....me se tedka v poslední dobe už fakt nic nechce delat,mám tam veci na žehlení a ješte jsem se k tomu nedokopala...... :grinning: a nejlepší na tom je to,že poslední boty balerínky,co jsem obula,tak se me rozlepili,tak já už nevím v čem budu chodt,na ten mesíc me je líto kupovat nový boty,když bych si je ješte roztáhla...radší počkám po porodu,až me splasknou nohy a koupím si boty až potom.....tak tedka užř behám jenom v croskách.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky,já jedu neco kouknout ,co dávaj v telce,tak se zatím mejte a pekný večer přeju..... :wink:
21. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa moc děkuju, hlášení podám :wink:
@tasmailla1 no mně to vykládej, šla jsem s malou na hřiště a nohy mi otekly natolik, že jsme je nestrčila ani do pantoflí, tak jsem zkusila kouske jít, že jsme tam měla jen kousek nohy, nakonec jsem to vzdala a došla dom bosá, musela jsem vypadat velmi zajímavě :grinning: jediná moje obuv jsou právě ty pantofle, takže jsme na tom podobně :sweat_smile: :grinning: a zítra podej jasný zprávy z KO!!!
21. čer 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 tak ten popis je hezký. :slight_smile:
21. čer 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Tak vidíš , jsem ráda i za Tebe , že to už nebudeš mít ve stresu a je fajn, že si napsala i do toho Vyškova i když z počátku si povídala , že si to tam moc nechválí .... a jak jsem psala už výše vše je o lidech a jejich přístupu. Takže tam kde si chodila moc vstřícní nebyli. Někde to prostě berou " jen jako práci " a neberou to že jsme lidi a máme taky své obavy a pocity.
My si dneska dopisovali s pánem co prodává barák, zítra mu Jirka bude volat, tak uvidíme jak to dopadne a když tak by jsme se na něj jeli podívat o víkendu... doufám, že to zvládnu už mi to cestování nedělá moc dobře je to od nás tak 50 km :confused:
@tasmailla1 Na baleríny se vykašli ... hoď na nohy šupáky a je :grinning: já už chodím jen do čeho vlezu .... za chvíli asi přesedlám na gumáky :grinning:
21. čer 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek