• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
dobrý večer všem, holky můžu se zeptat? dneska mě holky na jiné diskusi zblbly, že prý cetrotide se má píchat až od určité velikosti folíků, takže až po ultrazvukové kontrole, tak zase už vymýšlím nesmysly a spekulace :confounded: ...já ho prostě měla začít píchat 5. den stimulky a hotovo.....???
21. čer 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,ak ddneska mě vzbudilo až kručení v žaludku asi před deseti mon. Šla jsem v 6 na záchod,zatáhla žaluzky a jak se mi krásně dospávalo :slight_smile: Teď mám hroznej hlad,ale musím počkat půl hodinky po lécích,tak si zatím skočím nakoupit čerstvé pečivo.
Včera jsem dražila krásnou hrací deku,ale nebyla jsem doma a uteklo mi to o 10Kč,tak mě to celkem štve.Byla moc pěkná,oboustranná. No nic.
Dneska se chystám na velkej úklid,ať se nějak zabavím. vařeno mám,tak je to v pohodě.Dneska budu asi oěkný dusno to vypadá,je pod mrakem,ale už přes 20stupňů,tak asi přijde i nějaká ta bouřka.
22. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Jsme dnes jako na trní....už ať je 13hod..... :sweat_smile:
Ráno jsem vstala v 6hod., ale ležela jsem, chytají mě šílený poslíčky od zad, do toho mám teda hodně výtok, vrrr
22. čer 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak po včerejšku upršeném dneska bude slunečno, ještě jsem hnala Lenu pro mikinu ale bude hic jak blázen. Ve 2 hod jel manžel do práce, používá mě jako pojistku na budík, spal tři hodiny tak mu chvíli trvalo než vylezl, já pak nemohla zabrat, šla jsem si pustit tv a usnula asi až po 4 hod.naštěstí jsem usnula ani nevim jak i když jsem si lehala s pocitem že neusnu, jen se mi ulevilo když jsem si položila bříško. možná i nervíkama jsem měla zase poslíčky, jsem to počítala tak 5 - 8 min. ale pořád ty samé, nějak mi bylo jasné že je to jen další zlobení a nic z toho nebude.dr. mě tak zblbnul a naladil že bych fakt byla ráda aby se to narodilo než mi holka odjede na tábor, bylo by jí líto kdyby mimi viděla jako poslední
22. čer 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahoj, to jsi na tom podobně jak já, určo ty poslíky máš od těch nervů, ale jedeš do porodnice tak by to bylo případně jedním vrzem :slight_smile: taky mě začínají bolet záda a když ležím víc jak 15 min.tak bolí i kyčle..mám pocit pálení i od prostěradla jak tu matračku asi zatěžkávám :pensive: výtok mě taky zlobí, zas to začalo, včera jsem měla chvíli myšlenky jestli mi náhodou neuniká pomalu plodovka, jenže přes noc je to dobrý a spíš to trápí když sedím. říkala jsem si jestli mě netrápí spíš močák jak mám mimčo pořád níž,dneska mi to přijde že je zas o kousek doleji..a zas má škytavku..jak si dám ovoce tak asi hltá, zaručeně po banánu, teď jsem slupla nektarinku :dizzy_face:
22. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no pěkný, tak si to dáme dnes spolu? :grinning: taky jsme přemýšlela nad plodovkou, ale to bych snad poznala :sweat_smile: právě seuklidňuju tím, že primáře bych si už dohoukala, kdyby to náhodou přišlo....no uvidíme, te´d ležím, snad to přejde....po banánu máte škytavku, ju? Já u mimi v pupíku škytavku nezažila, to může být super :grinning:
22. čer 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no mě dlouho taky neškytalo ale jen jsem sem o tom napsala tak brzo začalo a min. 1x denně se rozškytá, říkám holkám že mu asi banán chutná tak polyká :slight_smile:
taky se půjdu natáhnout, ale vydržím zas jen chvilku, něco si na sebe vymyslím..ty kontrakce všechny ani necítím, určo je to i o psychice, jak jedu k tomu svém dr.tak mi to tam lítá jak blázen a minule teda po víkendu jak jsem hodně ležela tak v nemocnici jen podráždění..ráno mě v krámě ženský litovaly, jedna známá tchýnky mi říkala chudinko už aby to bylo za vámi..tak ti nevim jestli jsem vypadala tak blbě nebo se mnou jen soucítily když viděly to břicho :grinning: min.týden jsem se měřila, měla jsem přes pupi 110 cm, to psaly holky na diskuzi i vic, ale asi jak ho mám hodne do spicky tak vypada hrozivěji, u báry jsem měla špíčky všude
22. čer 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je krásně teplo. Včera jsem si koupila to projímadlo a zabralo, tak jsem ráda. Celé těhotenství jsem to měla bez větrů a teď mi to začalo ... mám pěkný křeče v břiše :unamused:
@ssimmikk Ať Ti to dneska dobře dopadne !
22. čer 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lebapa no tak to jsi jak já, chvíli si lehnu a pak vstanu a jdu něco dělat, taky nevydržím nějak polehávat,natož celej den, proto holky co mají klid na lůžku obdivuju, bych se zbláznila :confused: no vesnický drbny dokážou potěšit, ale určitě to myslely dobře :grinning: taky mám teď pupík dopředu, u Mišky jsme byla rozjetá celá :grinning:
22. čer 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka děkuju :wink: takže jsi skončila nakonec na projímadle? No tak to je teda síla, njn, ani meruňky nezabraly? A co si dát třešně s mlíkem třeba, to se říká, že se člověk pose.e :grinning:
22. čer 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk chi chi ... na mě hned tak něco nezabere :grinning: třešne s mlíkem jsem zkoušela jako dítě, abych se vyhnula písemce z matiky .... žádný výsledek a to těch třešní i mlíka bylo :grinning: já na to trpím od děcka na zácpy.
22. čer 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám pro Vás novinku ..... Vlastě se včera narodil syn Jindříšek vážil 3,3kg .... vše je ok , jen se na chvíli musel ohřát v inkubátoru :slight_smile: Tak mám radost za Vlastu, že to má už za sebou a malý je zdravý :dizzy_face: Je ještě blíženec :grinning:
22. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka chichichi, tak třešně a mlíko jsme nikdy nezkoušela jako ulívačku ze školy, aspoň vidíš co tě čeká u tvých dětí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jééé, další miminko, gratulace největší :slight_smile:
22. čer 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Vidíš Vlasta měla odhad 2,8 kg a nakonec má o půl Kg více .... vždycky se seknou směrem dolů co slyším.
JJ mám se na co těšit jestli bude po mně :grinning:
22. čer 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, asi na mně dolehla nervozita a tak jsem se chtěla nějak uklidnit, takže jsem si koupila knížky a četla a četla a pěkně mně to ubíhalo. Dneska to mám přesně sedm dní do prvního termínu, i když bych si moc přála, aby se pupíček narodil už tento týden. Já už to nějak nezvládám. Bolí mně šíleně nohy, tam dole a v tříslech, že se musím skoro pořád něčeho podpírat a taky chodím šíleně pomalu. no už ani jíst večer mi nechutná. si říkám, že už by to mohlo přijít. ale asi si ještě počkám. musím vám říct, že třeba poslíčky a trvrdnutí břicha neznám, tak si to nedokážu představit, až to přijde, jaký to bude.
tak vlasta má miminko, to je skvělý:slight_smile: ještě někdo nám tu porodil?
22. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 peta3 a Werty .... jinak jsme zatím všechny celé :grinning: tak se drž to už nějak doklepeš, posedávej polehávej nech se obskkovat .... to bude oki .... :wink:
22. čer 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo werty s dvojčátkama a peta, to je skvělý. ty musí být štastný, že maj miminka a porod za sebou. tak jsem zvědavá, kdo bude další.bychom si mohli tipovat :wink:
22. čer 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jo můžeš zavést sázkovou kancelář a vyhlásit kurzy .,.. :grinning:
22. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
u určitých těhulek to poznáme, že nám šly rodit, protože se tu objevují každý den....takže to je dobrý :grinning: no já bych si etda nevsadila, protože u mišky mi hrozily porodem už od prosince a je až po půlce ledna, takže je to ve hvězdách, pokud to teda není plánovaný.....

@hradilenka ty mě těšíš teda, takže půjdu třeba rodit zadečkem mimonko s váhou 3.8kg, ne? No to mě stačilo u malé, měla 3870g a 48cm.....
22. čer 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk s tou váhou můžeš mít argument u doktorů, prý se KP rodí jen do 3,5 kg ...
22. čer 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no všk to jsem dnes nachystaná, že mu řeknu, v pondělí mělo mimi váhově zhruba 2.8kg, počítám, že dalšípondělí bude mít podle nich tak 3.3kg a když si vezmu půlkila navrch, což se může stát, tak budu rodit dítě o váze zhruba 3.8kg, to jsme nachystnaá, že mu dnes řeknu, taky se ho zeptám co budou dělat, když zůstane hlavička ve mně a já omdlím, což se mi u mišky stalo i při tlačení....a za další by ěmzajímalo, zda by takhle rodil svojí manželku nebo by jí nechal udělat císař......doufám, že na nic nezapomenu....
22. čer 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk :grinning: pro jistotu si udělej poznámky a vychrl to na něj ... a rovnou mu řekni, že se na to necítíš a je ... ten císař taky není bůh ví co ... delší zotavování a už je narušená děloha ... ale lepší jak riskovat a nevědět do čeho jdeš ... No jsem zvědavá co tady napíšeš jak si dopadla ...
22. čer 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ať ti to tam dobře dopadne a je s ním dobrá domluva...
22. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@hradilenka děkuju holky :wink: taky jsem zvědavá, jak pochodím....no, abych řekla upřímně, tak představa císaře mě děsí taky, ale alespoň vím,že tam není takový riziko pro miminko....no nadšená nejsem ani zjednoho, chci normální porod, ale co nadělám....njn, já si v životě musím zkusit asi opravdu vše, už tady lezu s malou po čtyřech, hřbety dělám, ležím s podloženou pánví a já nevím co všechno, jedině že bych začla ještě chodit po rukách....
22. čer 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se nachystat a valím, tak zatím pa
22. čer 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no uvidíš,jakej na to bude mít názor on,já bych to stím tvým omdlíváním při prvním porodu riskovat asi nechtěla. Rizika jsou ale fakt u všeho. Třeba se mimi ještě umoudří do kontroly. Já ji sice otočenou měla naposledy,ale za pár dní tohle můžu řešit taky. Je to na prd.
22. čer 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no to je teda zase venku pařák,opet jsem přišla z kontroly jak mokrá myš...ale všechno v pořádku,zatím to na porod nevypadá,škoda,už bych to ráda mela za sebou.....mudr me poučil,kdy mám přijít do porodnice,jassne ,když me odteče plodovka,kdybych krvácela,nebo necejtila pohyby,ale taky me řekl,že kdybych mela kontrakce po 5 minutách tak přijít,a já myslela,že kdybych mela kontrakce po 10 minutách,tak už vtedy přijet...no já teda nevím,nerada bych odrodila v aute,i když máme porodku od nás 10 minut cesty autem a taky třeba ten porod nebude tak rychlej,když jsem prvorodička...ale mám strach,aby me pak nevynadali,že jsem přišla pozde,že me třeba nestihnou ani připravit na porod,to abych tam už nepřišla s hlavičkou mezi nohama..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @hradilenka Jeee Vlasta už má mimi,já ji tak závidím a to rodila přirozene,nebo ji nakonec udelali cisaře?jojo asi budu chodit po venku v holinkách,más pravdu,do nich se vejdu v pohode...... :grinning:
22. čer 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk dobré pořízení! Myslim na Tebe a držim palečky. Někdo zkouší i svíčku o zeď, ale neřikám, že to máš jít dělat :wink:

teď jsem přišla z EKG a všechno vpořádku, sestřička mě tam dokonce potěšila, že prý jsem snad v těhotenství nic nepřibrala...a já na to: "jestli 15kg je nic"...a že prý, kam jsem to dala ; )
22. čer 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jee tak to te sestřička potešila :wink: .....no me v práci taky řekli,kampak si dala tech 25 kilo....že jsem vysoká,tak se to opticky stratí... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@lukava Tak to je fajn holky, že je vše oki já jedu na ko zítra. Stačí když pojedeš po 5 min když to máte tak blízko ,.... i já tak pojedu a to máme špitál 30km od baráku a ještě přes kopce a samá zatáčka ... tak se tam rychle jet nedá .... s hlavičkou skoro venku přijela Jirkovýho bratrance manželka a taky to zvládla neboj ... :grinning:
22. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek