• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa taky jsem siříkala, jestli mimi nemá třeba škytavku, mi to bylo divné, že by kopalo tak pravidelně, je to jako takové ťukání v rytmu, ale vždycky to rychle přejde...jseu to malí nenasytové, když takhle hltají :wink: taky mě všechno bolí, ale máme to už za pár, tak se to už vydrží
22. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co novýho? U nás nic, dnes se celej den válím. Včera jsem chtěla vyprat poslední zavinovačku a věcičky co v nich půjde malá z porodky a vytekla mi pračka... parádní záležitost, snad s tím nic nebude, nikdo na nic nepřišel a dělali si ze mě srandu, jestli mi spíš nepraska voda, když jsem to prádlo chtěla vytáhnout.
@hradilenka peta3 už má taky mimíska??? Jééé, tak to gratuluju, kdy a v šechno v pořádku?
Jinak moje bříško má škytavku tak třikrát denně je to síla :grinning:
@ssimmikk prosím tě chápu to dobře, že máš rodit koncem pánevním přirozeně? Já vím, že nám PA říkala, že při druhém už to dělají, sice nejsem žádnej zastánce císaře, ale povím ti, že kdyby bylo mímo zadečkem dolu, tak bych si ho asi vydupala, neumím si představit rodit to normálně, zvlášť, jestli máte předpoklad že budete veliký
@hradilenka ježííííš Vlasta už má taky chlapečka?????? No to je skvělý, já jsem úplně mimo, teda jsem zvědavá, kdo tu nakonec zbyde jako poslední :slight_smile:
holky my poslíky taky nemáme, tak mám trochu strach že pak hned poletím do porodky zbytečně, no od příštího týdne si ordinujeme sex :grinning: doufám, že nebudeme přenášet
22. čer 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ty máš nahoře už 25 kg? :confused:
22. čer 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no Jirka ti tou cestou do porodky snad i všechno urychlí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kopečky,zatáčky a tak..... :grinning:
22. čer 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :slight_smile: potěšila, to víš...na tu naší výšku se to fakt rozloží, to je jasný; stejně hlvaní je se cítit dobře, kilo sem/ tam se ztratí :wink:
22. čer 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka noooo vidíš nechodíš nevíš :grinning: Peťce se narodila malá Zuzanka měly myslím 2,4 kg a narodila se 16.6. a Vlastě Jindra včera Takže to stihly obě na blížence .... nevím kdo tady má poslední datum myslím že misi?
22. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo ono se to nezdá,ale mám nahoře 25 kíl,to za týden mám přirustek tak 1-2 kila...... :confused: :confused: :confused: :confused:
@dpetulinka no to je dobrý,či ti nepraskla voda,jsem se nasmála tedka.....peta3 má Zuzanku a prej porod byl rychlej a v pohode...ale nevím,či ješte leží v HK,nebo ji užž pustili domu i s malou....
22. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm to by me taky zajímalo,kdo bude další,myslím,že třeba zup,ty chtej pak delat taky cisaře kolem toho 38 tt.....
@dpetulinka no jo holka,ty nás pekne zanedbáváš....
22. čer 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@tasmailla1 no to je skvělý, že to holky takhle zvládly :slight_smile: to mám radost. Tý jo, to my máme přírůstek tak půl kila za 14dní, nejsi nateklá? Ale je to jedno, po porodu to půjde dolů samo,hlavně jestli se cítíš dobře. Já si teďka pískám, ani se mi nechce rodit, bříško mi nepřekáží, nic mě nebolí, chodím ještě do práce, je mi fakt dobře, jen mě strašně baví válení :grinning: asi z toho důvodu že vím, že už si ho moc neužiju. Ale už bych ji chtěla mít u sebe kopretinu malou, snad to všechno přežijeme.
22. čer 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já vím, jsem nějaká líná teď na ten internet, vždycky jen nakouknu :unamused: no jo máš pravdu, tý üž bych taky přála aby to měla zasebou, toje teď určitě pořád stres aby zas nemusela do špitálu
22. čer 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky začínám mít pěkný nervy... vůbec to zatím není tak, že jak se má blížit porod, má se ženská míň bát a víc těšit :grinning:
22. čer 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no oteklá jsem jako svinka....nohy,i ruce ,nemužu nosit prstýnky,a nohy až po kolena..... :grinning: no me tedka se spí dobře,taky me nic nebolí,ani záda,nic,jen občas při chuzi tam dole,ale to je normální,už tam je nekdo,kdo to tam pekne utlačuje..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: byla bych ráda,kdybych pak na sále nechala aspon 20 kilo,ale to jsem hodne velkej optimista.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 Ty brďo ... tak já mám 15 nahoře a mám toho plný brýle :rolling_eyes: ještě 10 navrch , tak se ani nezvednu .... já Ti dám, že mi to Jirka urychlí .... to budu spíš vynervovaná, aby někde nesjel do škarpy jak bude z toho pafff :grinning: třeba si zajedema barum rally tady u nás se to jezdí .... a možná budeme mít i lepší čas jako závodní jezdci :grinning: já budu hlásit ( navigátor ) a Jirka bude smýkat zatáčky :grinning: :grinning: :grinning:
@dpetulinka jj no už aby to bylo i za náma a tady v albíčkách byly jen krásné fotečky mimi ... ta naše je stále hodná , tak doufám , že to vydrží do toho července :dizzy_face:
@dpetulinka já to mám tak 50:50 jak tešení a strach.....ale teda nevím,až to na me přijde a pojedem do porodky,copak bude poté převládat.....si myslím,že ten strach-mrcha bude věčší....
22. čer 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Se máš že spíš ... já nespím skoro vůbec :cry: jsem úplně polámaná ... nemůžu si ani lehnout k tv nedělá mi to dobře tak jen sedím :rolling_eyes:
22. čer 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já už pomalu rozmejšlím,že si objednám jeřáb,který použiju vždy ,aby me vytáhnul z vany,protože už to nejak tak ani nejde...ale ruce zatím zdravý jsou,tak co se týče oholení nebo tak ,zvládam sama.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tu tvou švagrovou budeš mít u porodu?to pojede s váma?
22. čer 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jo bylo období,když jsem nespala a jenom se přehazovala,ale tedka teda tak 3-4 krát jedu čurat a pak hned brzo usnu,asi opravdu teraz nazbíravam síly do porodu a na potom,když v noci nebudu moci spát s miminem....
22. čer 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ne ta u porodu nebude , bydlí odsud 100km a já nevím kdy budu rodit , tak si nemůže vzít volno , má naplánované směny ve špicu. To by musela být náhoda aby tady byla na návštěvě, tak bych jí přibrala sebou :grinning: :grinning: :grinning: Bude přítelkyně na telefonu , kdyby něco mám volat 24h denně :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevím jestli to využiju a nebo jestli jí pak překvapíme až výsledkem .... nejvíc se těším na to jakou bude mít ta malá pusenku ... jak bude vypadat .... :confused: :dizzy_face:
22. čer 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to je ončo, až zmizí otoky bude to v pohodě, to měla mamina, ale zase nečekej že to necháš v porodnici, ono to chce čas, ty otoky jsou strašný, mamina měla o dvě čísla větší nohu :grinning: a do svejch bot se dostala až za půl roku. já si můžu pískat, že je nemám, jednou mě otekli nohy a nemohla jsem ani spát, jak mě to štvalo, pnulo a byla jsem úplně vzteklá. Tak hlavně že chrníš to je důležitý.
@hradilenka to jo. Nespíš? :/ to už mám za sebou teda snad, my teď aspoň chrníme, je fakt, že bez toho spánku to bylo strašný,tak snad vás to ještě přejde. Ono je to takový... chvilku dobrý, chvilku naprd, teda aspoň u nás
22. čer 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahaa já práve žila v domnění,že ti bude výbornou oporou u porodu,jsem ti až závidela,že máš v rodine PA,že to bude v pohode.....neboj malá bude krásná,oni všechny miminka jsou krásný a bude to hlavne láska na celej život.....já už se taky nemužu dočkat,co to bude a jak bude vypadat..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka u mě je to už asi 3 týdny naprd :grinning: a počítám, že do porodu to jiný nebude .... to si tělo už zvyká na to noční kojení :grinning:
22. čer 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo čůrat chodíme se zavřenejma očima a pak hned zase tuhoš do postele :grinning: už mi to ani nevadí.
@hradilenka Já už jsem taky zvědavá, my máme nějak širokou škálu možností, světlý, tmavý vlasy... nevlasy, pihy... no jsem na ni strašně zvědavá.
22. čer 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka je teda pravda, že jsem si říkala, že budu aspoň zvyklá, když nemůžu spát. Teď mám strach, že se namlasám a zvyknu si odpočívat a pak se z toho zblázním :grinning:
22. čer 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hmmm no práve,človek si přibírá celé tehu,tak nemuže chtít pak zázraky,že to pujde hnedka v porodce všechno dolu,spíš me mrzí,že po porodu se do ničeho stejne nevejdu,tak zase neco novýho na sebe shánet,to bude opravdu očistec....jako občas se me stává i to,že ty otoky pekne bolí....svinky jedny....at už jsou pryč.....
22. čer 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ale nene nezblázníš se,ono ti to mimčo nedá k tomu povolení.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčičky,poslední tady budu já,TP mám až 24.7,takže ikdyž vím,že přenášet určitě nebudu,jsem furt až na konci :slight_smile: Třeba by nás mohla malá příjemně překvapit a vykouknout na nás už tak za dva týdny,dřív ne,jen ať se hezky dopéká :grinning:
22. čer 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 co by člověk pro ten uzlík nevydržel, viď? jsem zvědavá jestli pak natáhnu svoje gatě... no snad léto přežiju v šatech. Brzo budou v čoudu, neboj. No... uvidíme, stejně si to pořád představuju, jak to bude až bude malá na světě, jsem na to zvědavá, snad to zvládneme a budeme mít hodné spící dítko :grinning:
22. čer 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jsem si tipla dobře že si poslední podle TP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no tak já mám druhý termín 23.7 :slight_smile: sice mi doktor pořád tvrdí, že do tý doby určitě nevydržíme a že je malá větší, ale já jsem expert na zákon schválnosti :grinning: tak jsem zvědavá
22. čer 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že už je tu další mamča:slight_smile: To jí závidím, že už to má za sebou. Teda já dneska měla sen - že jsem rodila, porod naprosto bezbolestný, ale když došlo na to, jak se bude jmenovat, tak jsme neměli žádný jméno. A najednou manžel zmizel. Běhal po parku a ptal se lidí, jak se jmenujou jejich děti, aby se prý inspiroval - opravdu včas :grinning: Vzbudila jsem se nasr......., taky jsem to hned ráno manželovi řekla, takže měl úžasný probuzení :grinning: :grinning: Asi nějaké znamení, musíme si s výběrem pospíšit :slight_smile:

Holky, jak vám je? Já jsem v posledním týdnu večer na umření - bolí mě záda, ale hlavně pořádně břicho. Tlaky v podbřišku, no mám obavy, aby to nepřišlo dřív. Přes den v poho, ale večer stojí za to. V pátek jdu na KO, tak jsem zvědavá, co mi řeknou.
22. čer 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek