• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 budu křížit nohama do července :grinning:
23. čer 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no čeče jenom na prstík? :grinning: :grinning: :grinning: to ješte vydržíš do července..... :grinning: :grinning: :grinning: no jasne nožky pekne u sebe a vydržíš.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 v kauflandu mají ubrousky na prcku za 18,90 :sweat_smile: když su ta leták lady .... koupila jsem do foroty :grinning:
23. čer 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to vydržíte :wink: já před týdnem slyšela, že už nedorazím na kontrolu a ejhle dorazila sem a i přes zkrácený čípek od poloviny těhu a otevírání se malá drží :grinning: a červenec je za dveřma :wink:
23. čer 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no snad jo ... ale teď je to bouřkové období tož ti čoveče nevím ... :grinning: Na nás se už cosi žene :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm dobrej kauf,škoda,že do kauflandu se me nechce jít,je to u nás trošku z ruky a předci už jsem ve vysokém stádiu těhu,tak at me nekde v obchodáku neodteče voda,to bych se hanbou prepadla... :grinning: :grinning: :grinning: jojo ty bouřky,u nás byla včera teda pořádná a mimi bylo taky aktivní,když venku hřmelo a blejskalo se,spíš jsem mela pocit,že jak byl i silnej vítr,tak venku stromy se tak blbe klonily,tak jsem mela pocit,že nejakej nám žuchne do okna.... :grinning: :grinning: :grinning: počkej si do uplnku bude prý 15 července... :wink: :wink: :wink:
23. čer 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jsem zvědavá ... za jak dlouho se rozsypu :grinning: a pak zesypu :grinning:
23. čer 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aaale neber to tak tragicky,bude pak i hůř...... :grinning: :grinning: :grinning: to abys pak nebyla ve špitálu,jak je tedka Vlasta,kdyby to přišlo už ted na tebe.... :grinning:
23. čer 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jééé, tak to je pěkný, ale nech být, mě u malé strašili déle než měsíc předem a taky jsme to překonaly :confused: červenec je za chvíli :grinning: i dkyž je fakt, že když mi řekl mudr., že neví zda dojdu na další kontrolu, tak jsme ještě ten den v noci jela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@ssimmikk holky já to nechám osudu .... nechám se překvapit .... ale dneska mi v břichu pěkně rajtuje :grinning:
23. čer 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka však uvidíš, no jak tu nebudeš jeden den, tak počítáme, že jsi už v porodnici :wink:
23. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk nechtěla jsem se tě nějak svým názorem dotknout. Já jsem spíše optimista a věřím v dobrý konec. Hned tak mě něco nerozhází a i když jsem měla s Honzíkem trable tak jsem to brala s nadhledem. Když už mě něco rozhodí tak to už je se mnou zlé.
23. čer 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka když je to jenom na prstík tak to určitě ještě vydržíš. :slight_smile:
23. čer 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu :slight_smile: Máťa ještě nespí, to ho budu zase zítra budit do jesliček........ Chtěla jsem se zeptat, v kolikátém týdnu jste šli na monitory? Já totiž ještě na nich nebyla.
23. čer 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky stihla jsem tu někoho na pokec?
23. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy u nás má monitor přímo naše dr. a dává ho až těhulím od 38tt taky mě to dost překvapilo většina holek chodí už v 36
23. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já jsem byla na první monitoru v 30tt. To se mě zdálo že se malá vůbec nehýbe. Pravidelně jsem začala chodit v 35tt. Chodím každý týden.
23. čer 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík ještě nespí zase ho budu muset ráno budit do školky. :frowning2: U nás prší tak se i ochladilo tak snad se v noci vyspím.
23. čer 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jéééé fakt už má Vlasta mimčo no supéééér :slight_smile: chůdě si tam poležela :slight_smile: tak už se to začne teď pěkně rozjíždět s porodama co :slight_smile:)))
díky za optání mám se fajn, nekrvácím nešpiním, je mi dobře už začínám normálně fungovat :slight_smile: i když se snažím trošku s rozumem samo, víc odpočívat a nic nepřehánět. Často mi tvrdne bříško to od NIkči neznám no celkově už mě to zatěžuje, mám břicho vysoko navíc nahoře záda a hlavu takže ohnutí je pro mě porod :zipper_mouth:, jsem zvědavá pokud se malý neotočí kdy nás čeká tencísař ráda bych dřív když už to má být řezem
23. čer 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tý jo už od 35 páni to brzy, ale je fakt že naše dr. dělá při každé poradně utz takže srdíčko vidí i slyší tak asi proto neposílá na monitor tak brzo, ná já si jich užila v nemocnic až až :grinning: a malýmu se evidentně nelíbí :grinning: vždy kopal proti sondě jak ďas
23. čer 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup malé se to taky nelíbí když má na sobě ty čidla.
23. čer 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a kdy máš termín? nějak 14 ne? to už se klíˇ%do může prďola narodit už to bude krásně zralý miminko :slight_smile: a když máš už na monitru kopce tak cítíš ty kontrakce nebo tvrdnutí dělohy?
23. čer 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 se jim nedivím když na ně něco tlačí, už tam maj chudáčci málo mísečka a ještě jim něco tlačí na tělíčko
tý jo a ty už to máš holka taky za pár :slight_smile: to já teprve zítra začínám 36tt :zipper_mouth:
23. čer 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá, jestli už mě na ty monitory pošlou. Zítra mi budou dělat stěry a normální KO, tak uvidíme jak jsme na tom :slight_smile:
23. čer 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jejda, vůbec jsi se mě nedotkla :slight_smile: možná jsme to blbě napsala, jen je pro mě nepředstavitelný riskovat úmyslně zdraví dítěte o což se u porodu KP jedná....vím, jak jsem na tom byla u Mišky a proto mám strach, že by se to opakovalo, jsme zastáncem klasickýho porodu a půjdu do něj se všema riziky, ale né, když je mimi KP :wink:
23. čer 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup pěkný, vidíš, i přes všechny problémy jsi došla do 36tt, to je krásný, te´d už to bude v pohodě, uvidíš :slight_smile:
23. čer 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup to je právě to necítím nic jen jak se mi tam malá mele .... jinak teď mám jiný problémy .... trápí mě větry, tak cítím spíš to jak mě bolí břicho ..... ale vím, že je to od těch větrů :grinning:
23. čer 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno těhulky :slight_smile: stále všechny pohromadě? :sweat_smile: :grinning:
24. čer 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , to byla zase noc ... klouby mě bolí ... ale nedá se s tím nic dělat mudr povídal, že to je měknutí chrupavek ... takže furt vzhůru :frowning2: Jinak jsem celá :grinning:
Jdu s hafanem do parku pak se tady ukážu zatím čauky .
24. čer 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás pod mrakem,ale příjemne,zachvilku pujdu delat palačinky a pak si pujdu sednout s kámoškou n kafíčko....
@msevy no nekde se na monitory chodí od 38 tt,ale já jsem tam byla už ve 36 tt....a teda každý týden tam chodím.....
@zup jee tak to je dobře,že se holka taky držíš,jen vydrž prťka,vydrž...... :wink:
@hradilenka ty abys opravdu jednou neporodila v tom parku ,když pojedeš s hafanem na procházku.... :grinning:
@ssimmikk jojo zatím jsem taky v celku.... :grinning: ale když se na monitoru nic nedeje,ani se neotvírám a čípek se taky neskracuje,tak se obávám,že v celku budu ešte delší dobu a možná to nakonec bude i na vyvolání.....
24. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek