• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky,já se teď vrátila od dr na cukr,jsem objednaná zase na 11.7 tak tak nějak tajně doufám,že už bych tam nemusela.
Dneska noc šílená,teda než jsem usnula,pak už jsem se nebudila,ale asi dvě hoďky jsem nemohla zabrat a furt jsem myslela na porod,že určitě v noci porodím a tak. Už mi z toho hrabe normálně. Ale za to můžou holky,včera mi furt říkali,ať už sama nikam nechodím,že mi může kdykoliv prasknout voda a abych se někoho dovolala a takhle. Ale teda sedět na zadku opravdu nehodlám. Zítra začínám devátý měsíc,tak taky začnu se svižnějšími procházkami a za týden začnu takovej předporodní úklid,vydrhnu podlahy a přešmudlím okna a tak a to by bylo,aby sem neporodila :slight_smile: Ikdyž to píchání ve spodku a tak,cítím se na porod už teď :grinning: Třeba na konec poslední nebudu :wink:
24. čer 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 buď v klidu ... i kdyby prdla voda , domů dojdu je to kousek a nosím sebou MT tak si myslím, že je to v poho ... ona je zvyklá na pohyb , před těhu jsem s ní lítala dlouhé štreky a když byl dobrej výlet tak i 10km ... Tak teď je z toho smutná, že se chodí " jen kolem chalupy " pak jí to vynahradím s tím teréňákem kočárkem co jsme pořídili .... a zase budou výlety. :sweat_smile:
@misi.21 jj nesedět doma , pokud můžeš tak se hýbat .... mi to tedy už moc nejde a trpím jako kůň. Ale pokud máš sebou MT, tak bych to taky neřešila.
@micka1 Dneska mají Honzíci svátek .... to bude malý rád.... něco dostane :sweat_smile:
24. čer 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás dneska pod mrakem, děti mají nějaký zdravotnický den, ani si nevzaly mikiny tak doufám že jim nebude zima, to jsou výkyvy počasí..dneska vyšla nová maminka, jsem tam četla jestli mají bouřky vliv na porodnost, no nic moc jsem se nedočetla :slight_smile: za hodinku jedu na kontrolu, uvidíme co mi naměří dneska, možná budu zase nervozní tak tam něco bude, i teď cejtím jak mi to bříško tvrdne ale určo z toho zase nic nebude. Bříško mi jde kousek po kousku níž, už se mi hůř sedí a fakt docela dost cejtím jak tam má málo místa, věčně je zapřený o pravý žebro, dřív kopalo spíš nalevo a taky si musím věčně dávat ruku k pravýmu tříslu, co tam mi dokáže podloubat..no ale už to nikdy jindy nezažiju tak si to musím užít :slight_smile:
@hradilenka ty jo, tak minule nic a během týdne teda docela velký skok, to ti povim..no občas se dr. seknou, ale i tou kontrolou se může hrdlo trošku uvolnit, nebála bych se někam chodit, jen mít těhu knížku u sebe a holt už jen čekat. můžeš něco blbě zvednout a je to raz dva a nebo taky může být v půli července, jsem toho důkazem že je možný všechno :grinning:
24. čer 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Honzíkovi přejeme všechno nej k svátku i těm ostatním Janům :slight_smile: To by se tchánovi líbilo kdybych dneska porodila - na jeho svátek a švára taky, už se chlapi nemůžou dočkat. Manželovi kolega říkal v kamionu at je v klidu že cejtí že porodím o víkendu, tak to tam hoši asi taky probírají.jen neřekl který víkend to bude
24. čer 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tak ať Ti to dobře dopadne .... včera mě prošťoural tak , že jsem z toho až špinila ....
24. čer 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: holky když to tak čtu musim se smát :grinning: :grinning: já taky zrovna nedávno přemýšlela jak by se mi šlo s prdlou vodou z hřiště :grinning: za mnou by zůstavala cestička jak po šnekovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já vyrážím za chvilku na jahodovou plantáž tak třeba mimčo vyženu ohýbáním k jahodám :wink: i když tuším, že poslední budu já :wink: :grinning: s Aduš sem chodila na červen 07 a rodila sem až v červenci, 14 dní po termínu :rolling_eyes: :grinning:
Jako brácha dneska jede vyzvednout marcelku s mimčem, už je pustí domů a to měla rodit 22.7. a ona jde domů a já sem v celku :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. čer 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no mě právě při Báře říkal sejdeme se o svátcích v porodnici, to byly velikonoce ani mě už neobjednával a já mu tam přišla, koukal jak blázen. no klasika udržovaný těhu a pak hrozilo vyvolání. taky mě prohrábnul, říkal trochu jsem vám to tam ještě uvolnil tak když dneska nic tak ráno na příjem..jo a jak jsi minule psala že ti vysadil šumák, taky jsem si prášky hodila do původních dávek, ono to ještě chvíli účinkuje, uvidíme co mi řekne po prohlídce ale jak je vidět u tebe tak ti ty křeče reguloval docela dost když máš takovou změnu.. :sweat_smile:
24. čer 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi holky já se spíš bojím,aby mi voda neprdla nekde v MHD nebo v obchodáku plném lidi,to bych se hanbou propadla..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka na jahody a ohýbat?? no to já moc nedám, včera se mi Léna smála, jsem si připadala jak pštros jak roztáhne nohy a pak dává hlavu dolů. myla jsem si hlavu nad vanou a to byla taky akce, je opravdu znát že mám to břicho níž, nám záhonky vesele zarůstají, to bude mít tchýňka radost, příští týden se vrací z lázní..měsíc utekl jak blázen.no aspoň se nebude pak nudit až se aklimatizuje :slight_smile:
Jé ti se mají že už jdou dom, ale chvilku si tam taky pobyli. A malej byl v inkubátoru když byl tak brzo nevíš? chtěla jsem se zeptat dřív, pak to klasika vyhodila z hlavy ale malá Zuzanka prý moc nebyla jak tady psala peta3, je to asi taky mimčo od mimča
24. čer 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to bude v poho, mě neprdla ani jednou, přišly kontrakce tak jsem raději jela a píchali mi jí. vůbec se toho nemusíš dočkat a když tak co, by měli lidi zážitek, to se nikomu jen tak nestává, by jste to všichni měli jako obohacení životních zkušeností :grinning: :grinning:
24. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Taky jsme byla před 14 dny na jahody a nic :grinning: Musel být na mě super pohled zezadu ... i švagr říkal :grinning: No co se dá dělat ruce až na zem mi nenarostly :grinning: Prý slimák .... chi chi .... musíme se utěšovat, že to bude jen crbat ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@tasmailla1 Tak řekneš nahlas ... jsem se počůrala a co ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chi chi to by byli lidi v šoku :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jojo pobyl si v inkubátoru a měl i sondičku na jídlo ale celkem rychle se dal do pořádku :wink: je malinkatej ale bojovníček. Hlavně je vyhánějí pač mají hodně porodů a málo místa a chtějí uvolnit nadstandartní pokoj :wink:
Voda mi taky neprdla tak uvidíme tentokráte aspoň by člověk věděl, že má vyrazit
24. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by asi lidi v obchodáku koukali :grinning:
24. čer 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no hlavně že se rychle rovnal, to musel být koblížek malinký.
Taky jsem si říkala že když rupne voda že mám jasné že budu rodit, no uvidíme do třetice, budu i jinde rodit, celkově to prožívám jinak tak třeba i ten konec bude mít jiné příznaky.
24. čer 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hihi a to me jako má uklidnit,že jim v kráme řeknu,že jsem se počurala?to spíš tam zařvu-"RODIM,POMOC"..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už si normálne říkám,či pro jistotu nezačnu nosit vložku,aby to melo aspon kam trošku absorbovat,i když nevím jakej je to proud vody,třeba by me vložka pak byla i naprd.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to už rovnou si koupím plínu pro inkontinentních lidí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 jj a máš to vychytaný :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chystám se na KO, doufám, že už mě taky na ty monitory pošlou. Tak pak se ozvu, mějte se pááá
24. čer 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no aby jsi se nedivila, ono je to někdy ráz na ráz :grinning:
24. čer 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka taky jsme si říkala, abych tak nešla z hřiště :grinning: člověk nikdy neví...
24. čer 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já myslím,že kdyby ti prdla v obchodě,tak ti je úplně jedno,co si myslí ostatní a valila bys rychle domů pro tašku a volala chlapa nebo sanitku...Pokud bys měla dlouhý kalhoty,tak myslím,že by se mohlo něco vsáknout :grinning:
U nás se zatáhlo a začíná pršet,dost se ochladilo. Zítra pečeme prase,tak by mohlo pršet taky,moc se mi tam nechce.
Mažu udělat oběd,jen kuřecí nudličky asi se zeleninou a rýží,stejně zase přijdeme večer,ale mám rozmražený masisko.Chceme jet taky dneska projít pouť tady nedaleko,ale zatím to nevypadá,tak uvidíme,jak se to vyvrbí.
24. čer 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem
mě už tak napadlo kdyby mě voda prdla třeba v obchodě tak ta potopa pode mnou :grinning:
Děkujeme za přán pro Honzíka. Dnes budeme opékat tak se těší. Ráno vzal do školky upečené smajlky co jsem koupila v pekárně. Spokojený že mu děti popřáli. Jeden dárek už dostal před 14 dny. To jsem mu objednala ve sportisimu koloběžku a byl ji se mnou vyzvednout tak jsme ji museli hned vyzkoušet a už na ní jezdí. :slight_smile:
24. čer 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty a nedělal ti Hamiltonův hmat? to někteří doktoři rádi zkoušejí i pro zpuštění porodu...ale snad až ve 38tt
24. čer 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jsem v klidu nedělali .... jsem mu před vyšetřením říkala že chci až červenec ... a to dělají až v případě, že přenášíš .... teda podle toho co jsem četla na netu
24. čer 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ten se má ... my dospělí si to už tak neužíváme ty naše svátky a narozeniny, vánoce ... děti to mají kouzelný ... :grinning:
24. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no právě že někdy to mudr ženský ani neřekne a ta se pak diví, že to byla nepříjemná prohlídka... u nás jsem teda o tom slyšela od duly, ale jiný kraji, jiný mrav ; )
24. čer 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka máš pravdu ty děti jsou na tohle úplně skvělé. Co mám HOnzíka tak se zase těším na vánoce. Na jeho reakci na dárky a to nadšení. Je to fakt super jakou má radost z dárků jak je rozbaluje. :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, tak dneska jsem si vás pěkně přečetla, páč včera mi nešel celý den net :angry: :angry: :angry: no a jelikož bříško mi stále klesá, nohy a klouby bolí, že se to vydržet nedá, dala jsem na vaše tipy a udělala si čaj z maliníku. Moc tomu sice neveřím, páč tělo si řekne samo, kdy to přijde, ale já už to nemůžu vydržet. Tak jednou denně si ho dám a třeba přijdou i poslíčci. já je totiž ještě neměla a zajímalo by mně, jaký to je :slight_smile:
víkend má být pěkně pod mrakem, tak to se všechny těšíme, že jo, nebudou natýkat nóóóžičky ani ruuuučičky :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem prohlídku zvládla rychle. byla tam jiná sestra, ta stálá měla dovolenou.nechala mě na monitoru jen těch 10 min. když mi to tam začalo lítat tak pořád něco přetukávala na tom displeji, aby se to asi srovnalo,protože pak to vypadalo jak když žádný kontrakce nemám a pak to zas tukala zpátky..no asi je to jedno, cejtím se pořád stejně. Doktor mě prohlídnul, prý vše odpovídá týdnu,stěr jsem měla v pořádku, prý mi tam našli ale nějaké jiné potvůrky, tak než mě prohlídnul říkal že mi na to dá mastičku, ptala jsem se ho na ten hořčík,dneska si mám vzít poslední, pak zas až začnu kojit, že je to dobré pro tělo no a na mastičku už zapomněl.došlo mi to až když jsem byla pryč.Na ten hořčík se nezeptat tak ani nic neřekl a jedla bych ho dál.mi přišlo jak když zas joo pospíchá, no nějak jsem z něj dneska rozhozená. nejet nikam tak se vůbec nic nedělo.příště jdu ve středu, v pátek mají dovolenou.
24. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, tak jsem zpátky z KO - otevřená na 1prst :grinning: , ale je to prý normální, takže předčasný porod snad nebude. Když jsem čekala Matýska, tak si nevybavuju, že bych se nějak dřív otevírala. Teď už budou KO jednou za týden a příští týden mě objednali rovnou na ty monitory. Hlavička je dolu, vody tam má prý až dost - to zase bude na sále potopa - doufám, že mi nepraskne dřív :grinning: :grinning: :grinning: , když čtu ty vaše obavy :grinning: :grinning:
24. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek