• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa @msevy tak hlavně, že jste z KO ok :wink: :wink: :wink:
24. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak dobre zpravy :sunglasses: ja ani nevim jestli jsem otevřena, pry se to tam všechno uvolňuje tak jak ma.hlavičku že má taky dole, no tak to hlavni vlastně vim. Že má ten monitor v ordinaci tak mě ani neobjednávali, šla jsem tam minule a sestra koukla do knížky že už mám daný týden tak si mě tam posadila.předem jsem to vůbec netušila. no a jak postupujete s bydlením?
24. čer 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 - taky jsem ráda, v poslední době mám večer pěkně tvrdý břicho a pobolívá. Ráda bych tak o týden přenášela, tak snad to vyjde :slight_smile: A jak se cítíš ty? Už se to blíží co?
24. čer 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no třeba ty poslíčky (kontrakce) máš ani o tom nevíš. taky mi ten monitor lítal a já si myslela že se tam mimčo rve k jedné straně proto to tak tlačí. a takové to tvrdnutí, mám to jako když mrazí a za chvíli to zas povolí - tak to že je kontrakce mi potvrdili taky až tam, taky jsem tápala jestli to je ono nebo ne. Ty už to máš s Pepínem opravdu za pár, tak když tě pak chytnou rovnou ty pravé kontrakce tak budeš mít aspoň jasno :grinning: já budu muset asi hodně koukat na hodiny a nebo se holt projedeme a zkusili by jsme to na druhý pokus kdyby to bylo pořád jen to zlobení
24. čer 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - přístí týden se budou dělat betony, schnout to bude min.3-4 týdny, stěny jsou natřeny vápnem, to je zatím asi všechno. Okna, dlažba i podlahy se budou dělat potom, až zaschne beton. Tak snad bude pěkný počasí, aby to vyschlo brzo. Stejně to tak jako tak nestihneme do porodu, asi 14 dní budeme ještě ve starým bytě - to netuším jak to zvládneme.
24. čer 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - docela se tím nervuju, manžel je naopak v pohodě, jakoby se nic nedělo, pořád opakuje, že budeme rodit a to je přece super - někdy je na zabití :slight_smile: Zatím mám připravené akorát vajíčko do auta a oblečení na odjezd z porodky. Přebalovák nemám zatím doma, kočárek musím ještě o víkendu připravit a nakoupit potřebnou kosmetiku. S tím spaním to bude nejhorší - Matýsek bude spát s Matějem na rozkládací sedačce v kuchyni a já s malým ve druhé místnosti. Doufám, že dýl jak těch 14 dní to trvat nebude
24. čer 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - jak jsi to měla rychlý s druhým porodem? Já právě doma čekala do poslední chvíle, jeli jsme až když byly kontrakce po 4minutách. Teď nevím, jeslti to nebude rychlejší a nemám ject radši dřív. Máme to sice jenom přes most (i ve špičce je to asi 10minut), ale vůbec nevím jak to teď odhadnout. Chtěla bych zůstat doma co nejdýl
24. čer 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy teda tak to budeš mít doma pěkně bojové podmínky. mně je dneska docela dobře, břicho mi pořád padá dolu a nohy tolik dneska nezlobí. jinak se fakt těším, až to přijde. je to takový dobrodružný :grinning: :grinning: :grinning:
@lebapa ty já to tvrdnutí asi fakt nemám. cítím jenom, jak se tam pepíček vrtí. jezdí mi patičkama z jedný strany na druhou :slight_smile: je sranda to pozorovat, jak se mi to vždycky někde vyboulí :grinning: no určitě to znáte taky :slight_smile:
24. čer 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo, a s těma doktoroma, já taky nechodím z prohlídek moc nadšená, člověk chce co nejvíc informací, čeká na to celý týden, že je všechno v pořádku a pak je to takový rychlý a ani se člověk toho moc nedoví.no, měli by se to ti doktoři naučit, jak komunikovat, aby byla spokojenost na obou stranách
24. čer 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem přesně 38+2 to se narodil Honzík. V tomhle čase mě začali chystat k porodu. Dávali mě yal a holili. bolesti jsem ještě neměla skoro žádné. Tak jsem zvědavá jak to bude tentokrát. :slight_smile:

@msevy chlapy jsou poslední dobou jenom na zabití. Martin dojede z noční a první co se ptá jestli si může jít lehnout nebo budu rodit. :slight_smile:
24. čer 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jo bydlení to je klasika s těma chlapama, určo mu to dojde co se děje až přijedeš z porodnice a bude muset spát na tom gauči, ale si myslím že to zvládnete. my když budovali tak jsme spali celý prázdniny na zahradě ve stanu.holky jsme měli u našich a všechno jsme museli stihnout než půjdou holky do školy.pak jsme spali ještě jakou dobu na nafukovací matraci v ložnici.jak se pavel mele tak jsem na ní lítala jak hrom a ráno se probouzela na prázdné
já měla ten druhý porod když to vezmu na bolest horší. časově asi stejné. mě tenkrát vyblbnul brácha, byla jsem u nich do poslední chvíle, Léna byly taky 3 roky a Pavel věčně ve světě.. ráno mě vezl na kontrolu, když jsem mu říkala že kdyby do rána nic že mě hodí do porodnice tak do mě začal šít že v noci nikam nepolítne. dělal si srandu ale v tu chvíli mě tak vyblbnul že jsem jela s kontrakcema po 10 min.taky jsem měla do porodnice určo 25 km. tam se mi to rozjelo až po tom co jsem si lehla do vany, to tenkrát začínalo, doma mě nenapadlo to vyzkoušet..takové ty jo bolesti mi teda začaly po 18 hod a bára byla v 0,45 ale to jen díky tomu že jsme čekali na tátu až dorazí, jinak byla dřív. jen to bylo na sále zas uplně jiné, píchalo mě v kyčlích to jsem u první vůbec nezažila. u té mě zas bolely záda na hekárně a u druhé jsem si je krásně rozcvičila na míči..časově to ale vycházelo si myslím nastejno
24. čer 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mně je dneska uplně divně, chvíli horko, chvíli zima, pekelně mě bolí záda a k tomu depka...ty změny počasí asi nebo nevim, stavoval se za mnou táta a já se mu tady rozbrečela, chudák nevěděl, co si semnou počít, ale řikal, že to k tomu patří a radši zase jel (byl tu asi 5 minut celkem)... vůbec mě ten zájem všech rodičů a kamarádů trochu vyčerpává, všechny kamarádky se rozhodly, že mě musí nutně vidět než porodim a já jsem fakt ráda, že jsem ráda
24. čer 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 koukám že máš doma vtipálka :slight_smile: už jsem doma říkala že se mi moc nikam nechce ani chodit jak většina kouká, a nejlépe si nalepit štítek na čelo :grinning: ted jsem měla pauzu, zítra se možná ven dostanu, dělají tady dětský den + nějaký zdravotnický, Léňu tam budou ošetřovat. vytvářela tady ze silonky návlek na ruku, z modelíny má udělaný takový špunt a v tom kus plastu jako že je to sklo a od krve..fuj a když začala jak to ošetřit to mě mrazilo
@leia1 tak koukám že to není jen u nás. on je jak kdy, někdy má času fůru, ted mi přijde že jak už jsem vysoký týden tak už mě neřeší, holt se narodí a nehrozí předčasný porod a taky spolíhá na to že čekám třetí že si poradím..
24. čer 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 hihi no holka to si mužem podat ruce,já taky žádné kontrakce nebo tvrdnutí nebo poslíky nemám,tak snad až to příde,tak budu vedet,že je to ono......
24. čer 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila z kafíčka od kámošky,pak sme ješte porajzovali po obchodáku a tedka jsem ráda,že už jsem doma,docela me bolej nožky a to je tak asi vše....no nohy oteklý,me přijde,že už to teplo na ty otoky vubec nefunguje,me otečou i když prší nebo je pod mrakem....a kámoška na me,jeee ty máš ale bříško....me nevidela mesíc a prej se me ješte víc zvěčšilo,tak me řekla ,no to už se asi neuvidíme do porodu,až po nem....no jo už bych to ráda mela za sebou,tedka začína ten ideál bouřkový,tak mimi by se mohlo vypýtat už na svet......i když příští týden opet hlásí taky tropy,to se zas bude dejchat a funět... :angry: :angry: :angry:
24. čer 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to jsou klasické komentáře kamarádek :wink: už mně z toho docela hrabe. Se divím, že nemáš ani trošku poslíčky, když piješ ten maliník. Mně teď došel, takže ho už nepiju asi tři dny a tvrdnutí břicha je myslim menší. Jsem líná dojít do lékárny, už je mi všechno daleko :angry: Tak musí děloha trénovat sama bez maliníku :wink:
24. čer 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no hihi já si stejne myslím,že na me ten maliník nebo lnený semínko pusobit nebude,i magnezko už vyše týdna neberu a na gynde nález beze zmen,tak se našemu miminku asi venku jen tak lehko nebude chtít jít....ani na monitoru žádná zmínka o kontrakcích....asi si bude dávat pekne načas...... :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no a copak když už se ptaj i sousedi,třeba o víkendu na manžu sousedka povída,že me dlouho nevidela,či už nejsem náhodou v porodnici,to me docela naštvalo,že se pořád jenom staraj a furt jim jenom vysvetlovat,že zatím nic se nedeje,me nebaví...a včera manžel tyhle sousedky znova zas na me,protože sme šli na aute na nákup a on na mne,už jedete do porodky?bych ho nejradši křápla nečím po palici.....to aby človek už radší chodil po kanálech,aby nemusel videt sousedi a pořád jenom neco vysvetlovat,nebo si dám špunty do uší a budu delat jakoby nic.... :angry: :angry: :angry:
24. čer 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem si tedka nakrájela čtvrtku melounu na kostičky a pekne se tím láduju,tak opet budu behat jenom na wc,jakoby me to nestačilo tam chodit pořád v noci..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já na monitoru taky nic. takže asi taky budeme čekat, až se pepíčkovi bude chtít ven :slight_smile:
holky, normálně poslední dni mám strašnou chut k jídlu a hlad. docela hodně toho sbaštím, člověk by řek, že už je tam málo místa na jídlo a mnš se tam teda pořád dost vejde :grinning:
24. čer 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 hihi ja taky se posledni dobou pořád jenom láduju....ale jím hodne ovoce a zeleninu a taky to sladké,ale tý neřesti už se asi nezbavím,sladký jsem mela vždy moc ráda..... :wink: tak tomu musíš trošku i dopomoct,aby se mu chtelo jít venku,je tolik tých praktik.... :grinning: :grinning: :grinning: já zatím nic neprovozuju krome pití maliníku a jedení lnenýho semínka..... :grinning:
24. čer 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám pocit, že mi klesá břicho tak snad se bude něco dít, sběr jahod mi dal zabrat :grinning:
24. čer 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1
@leia1 taky mám žravou, pořád šmejdím a něco uhlodávám. kilo rajčat není problém, pak na to lupnu čokošku.za ten týden mám 0,5 kg nahoře, jsem si říkala že to bude i horší. mimčo se tam už moc nevejde, je znát jak by se chtělo protáhnout a už nemá kam.jsem prcek, mám 158 cm, tak jsem zvědavá jakou bude mít váhu, moc místa mu nedopřávám
@myschka no jde ti dolů, počkej ráno, to to bývá víc znát. mě už taky leze, každý den ždiblíček. nemůžu už normal sedět, nohy musím mít jak chlap rozcapený, nejlíp sedět na krajíčku, ale zase se pak nemůžu opřít. jak se hodím do předklonu víc tak pak musím pomalinku se rovnat jak mám dole tlak..
24. čer 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no hihi já dneska odpoledne jsem opravdu mela žravou,snedla jsem polívku,palačinky,nektarinky,čtvrtka melouna a k večeri br.kaše a ražniči a tedka před chvílí na doladení jsem ješte spořádala trošku čipsov a 2 sladký šátečky,takže u mne ten přírustek za týden pul kila opravdu není reálny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....no me zatím břicho neklesá,nebo to nepozoruju,já ani nevím,či to pak poznám..... :confused: :confused: :confused:
24. čer 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer tak co nikdo neporodil? teď je to samá bouřka tak bych se ani nedivila :grinning:
MM chrápe u Popelky, NIky už taky spí a já nevím zda se pouštět opět do přebírání fotek, včera jsem u toho ztvrdla do 11
nejhorší že malý děsně vyvádí jak sedím :zipper_mouth: dokud chodím je hoďňoučký jak sednu mele se a mele
24. čer 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk chtěla jsem se zeptat říkal ti gyndař kdy ti udělají toho císaře?
budou čekat do termínu nebo to udělají dřív? já vůbec nevím zda se těšit že to bude dřív nebo sténat že tu budu strašit ještě měsíc :zipper_mouth:
u NIkči to bylo až v TP ale to proto že to nebylo plánované, teď bych ráda už dřív, ale moje dr mi řekla že to záleží na porodníkovi :frowning2:
24. čer 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahojky, no záleží na porodnici a prodníkovi, ale co slýchánm, tak většinou 38-39tt, aby to nedošlo do 40tt,protože je riziko, že se to rozjede a to je pro ně prej nežádoucí, což s edá pochopit....já bych šla klidně hned, jen abych to měla už vše za sebou, už mám všeho plný zuby :angry: a jak je tobě?
24. čer 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk mám už toho taky plný zuby :grinning: a to jsem o 3týdny míň než ty, právě bych šla nejraděj taky v tom 38tt neb naše dítko jistě nebude drobek a mě už to rozčiluje ted neustále mě bolí záda, nemůžu dýchat dítě se cpe furt pod žebra, no už ať je venku
24. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a už chodíš do poradny do porodnice nebo jsi u svého gyn?
24. čer 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup chodím do porodnice, právě kvůli poloze mimi....nejradši bych´šla taky hned, ale ještě ať vydrží...no mě furt pálí žáha, ae šáíleně a to mám pupek strešně nízko, to jak kope do močáku o tom radši pomlčet,to je jak Miška na trampolíně, brrr :sweat_smile:
24. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek