• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk aha a kolik přesně jsi? a porodník ti neřekl žádný přeběžný datum?
já mám břicho vysoko pod žebry takže mě tlačí hodně do žeber právě záda a hlava, nohy má skrčené a kope mě do boku to mi až tak neva
24. čer 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jsme 38tt a termín nemám, nestaví se k tomu, že mi udělají císař, mám jít na kontrolu ve středu a tams e dohodnout,...ale snažím se domluvit ještě ve vyškově a v břeclavi, zda mi udělají ochotně císař.....nebo asi pojedu do Prahy? Nebo ostravy? Já ani envím, mám nejvyšší čas,nikdy jsme si nepomyslela, že takhle zrovna tady budou v porodnici jednat....primář říkal, že bymi císař teda udělal, dkyž ho tak chcu, ale aby se mi nevymstil nebo nevím,l dobrej pocit z toho nemám a není zrovna jednoduchý v tomto stavu a s tlakem na hovno jezdit 50km daleko do porodnic a ptat se zda mi udělají císař :pensive:
24. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tý vado prosím tě a co je to za porodnici že se k tomu takhle staví :zipper_mouth: přeciš v 99% porodnic v tomto případě přistupují k plánovanému císaři to je po mě toto :angry:
24. čer 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako moje gyndařka mi minule napsala doporučení na císař - ať tedy rozhodne porodník zda to tak vidí taky a on na to bez okolků přistoupil, naopak mě přesvědčoval ať do toho jdu jaký mi hrozí rizika když nepůjdu, tak doufám že to tak bude i teď
24. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no tak tady jsme v brně a hrozně se pyšní tím, že mají nejlepší statistiky v ČR, nejmíň císařů, rodí tu i prvorodičky KP......jo jinak jde prej o to to alespoň zkusit, to je fakt ubohý, no!!! No uvidím, jak uspěju jinde, mám tři porodnice u prdele a všechny jsou za jedno, drží při sobě, tak hledám mimo brno....
24. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tý vado tak to mě docela fascinují :zipper_mouth: zvlášť když jsi psala že ani první porod normální nešel až tak po másle ale jestli mají takový názor tak se ti nedivím že hledáš jinde, jako já bych do toho fatk nešla ani náhodou, na to nemám a ani naše dula proslulá přirozenými porody mi to nedoporučuje, navíc kámoška co dělá v domečkách s postiženými dětmi mi říkala že je to hrůza když četla jejich anamnézy, tak snad třetina je postižená ze špatného porodu většinou KP nebo kleštěmi, takže fakt ani náhodou za to mi tonestojí
24. čer 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jako zkusit !!! to teda nechápu když už ti proleze zadek a nohy tak přeciš ten porod musí dokončit normálně a jako nejčastěji se zasekne hlava že jo, a to znamená ne moc dobrý výsledek, no jsou to pitomci promiň, určitě bych se informovala ještě někde jinde
ale máš teda na čase :zipper_mouth:
já jsem teď napsala do místní porodnice a jsem zvědavá zda mi odpoví, sice jsem minule rodila jinde ale pokud jde o císaře tak je mi to celkem fuk, v Ústí jsem byla kvůli krásným novým sálům, který u císaře stejně nevyužiju
24. čer 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no to nejsi jediná koho to fascinuje, mamka dělá ve špitále a když se o tom bavila s mudr., tak každej žasl :astonished: vím, že mám na čase, to je to co mě děsí ze všeho nejvíc :cry: není to lehký a neřeju nikomu, aby v této situaci byl, protože je to něco hroznýho....nechápu, že někde to není problém a někde ano :confused:
24. čer 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek u nás slunečno, dneska jedem na čumendu na výlet :slight_smile:
25. čer 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno těhulky :wink:
@hradilenka u nás teda zataženo a fouká studenej vítr, brrr, ale pro mě asi lepší, jak ty vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všichni, tak jste ještě tu, nikdo v porodce? :slight_smile: tady je zimááá, paráda :grinning: Ondruš má nějaký školení, tak si uklidím, uvařím a doufám, že odpoledne někam vyrazíme. Jinak nakoupila jsem homeopatika, co mi PA doporučila, tak jsem zvědavá na výsledek :grinning: a taky přemýšlím, kdy je začnu zobat, aby mi tu pak nezbyly :grinning:
25. čer 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás ráno krásne pršelo,tedka tam svítím sluníčko a je vítr,no vedra to nejsou,ale počásko eňo-ňuňo pro mě...manža včera naložil masíčko,tak pokud počasí vydrží,tak odpolko si ho pujdeme ugrilovat a když ne,tak trouba to jistí.... :grinning:
25. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím u nás vylejzá sluníčko, bylo zataženo ale asi bude hic. odpol má Léňa akci od zdravotníků na dětským dnu, nechám se pak za ní dovézt autem, pěšo je to 45 min a to už fakt nedám. vyprala jsem, hodila maso do trouby a mám toho plný kecky.táta nám večer přijel z práce, pln plánů na dnešní dopoledne a nějak se z toho nemůže probudit, myslím že vyleze akorát na oběd
@hradilenka ať vám ta čumenda dobře dopadne, pak písni.
@dpetulinka koukám že to je fakt všude stejný, když už dorazí dom, tak zas mají školení
25. čer 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky tak u nás je sice slunečno, ale takový příjemný chládek. Tak jsme včera oslavili Honzíkův svátek. Děti si opekali špekáčky a ještě jsem grilovali masíčko a zeleninku. Kolem 10 jsem musela zahnat HOnzíka do postele aby ráno vstával. Jel dnes ke svému otci. Ráno mě malý hlásil že dnes v oslavě pokračujeme. Dostal dort a včera ho nestihnul rozkrojit tak to musíme udělat dnes. :slight_smile: Já jsem seděla se sousedkou skoro do půlnoci a kecali jsem a kecali. Pak už nás zahnal déšť do postelí.
Teď jsem douklízela a vytřela. Mamka uvařila a tak budeme mít klidné odpoledne. Martin s taťkou dělají zábradlí venku na schody do zahrady, aby nám tam děti nespadli.
25. čer 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo tak to je přesné...co naděláme.

Dobré ranko, tak jsme včera byli v kině, nacpali jsme se v kfc a u mekáče...fuj, vypila jsem asi litr koly no hrozný :grinning: a teď ze mě odcestoval krvavej škaredej sliz... je pravda, že jsme se večer milovali, tak nevím co z toho bude,jestli už mám čekat něco převratnýho, ikdyž i kdyby to byla hlenová zátka, tak se asi nic dít ještě nemusí, že jo? Včera mi teda celý den tvrdlo břicho, někdy po deseti, někdy po dvaceti minutách, ale celý den, tak jestli nějaký poslové... já vůbec nevím :grinning: to je hrozný, že člověk vůbec neví co to je :grinning: ale dokud to nebolí, tak mě to nijak neznervózňuje, jen teda ty homeopatika začnu zobat už teď radši :grinning:
26. čer 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...

@dpetulinka to skoro vypadá na hlenovou zátku.Dít se nemusí nic teď hned,ale do několika dnů asi jo.I když mě asi odcházela postupně a nic moc se nedělo.Každopádně jsi už v termínu,takže možný je všechno.Co bereš za homeopatika?
26. čer 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera čumenda a výlet a dneska tedy počasí nic moc .... :unamused: Budu dělat řízky a brambory na cibulce ... co Vy?
@lebapa Musm to nechat na halvě rodiny ... není to za pár kaček. Kdybych na tom moc trvala a pak by tam něco bylo, tak bych to poslouchala do smrti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ať si to rozhodne sám. :zipper_mouth:
26. čer 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky já asi nevyženu to dítě ničím. Včera jsme byli na houbách, dvě hodiny jsem se potácela po lese a ohýbala se pro houby pak na baráčku posekala zahrDU A OTRHALA ASI STO KILO RYBÍZU kterej sem do půl druhý v noci zpracovávala. pak horká sprcha a sex a malou to nevzrušilo ani na tolik aby dorazily poslíky :rolling_eyes:
26. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak vidím že se snažíme všechny aby už to bylo za náma. Já jsem včera žehlila, uklízela akorát k tomu sexu nějak nedošlo. Den předtím jsem seděli skoro do půlnoci tak jsem to včera dospávala. Dnes jsem vstávali s Honzíkem až v 9 hodiny. Takže jsem se dospali a tak snad dnes dojde na ten sex a malou to "vypudí" :slight_smile:
Odpoledne jedeme na soutěž a uděláme si nějakou vycházku.
26. čer 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás zatím nic pořád takový ticho po pěšine,ani poslíky,nic a to maliník piju poctive,až se bojím,že zachvíli se ho pekne přepiju.....
@dpetulinka no hele holka to muže bejt hlenová zátka,je to takovej sliz občas pruhlednej a taky muže být i s malinko příměsí krve....a muže odcházet postupne i nekolik dní anebo najednou...a porod muže bejt hned anebo taky za měsíc....no nevybereš si....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@hradilenka jeee a kde ste byly?no včera bylo i u nás hezky,ale dneska je hnusne a zima,ale mne to vubec nevadí,já se pořád potím i tak...dokořán okna otevřený to je moje..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@myschka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no aspon si neco udelala pro sebe,i když na miminko to zatím nemá žádnej vliv,ale neboj,tedka je období bouřek,tak třeba jedna taková malou vyžene z bříška..... :dizzy_face:
26. čer 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Byli jsem se dívat zase na barák .... ale všude je nějaké + a nějaké mínus :angry: těžko se vybírá :rolling_eyes:
26. čer 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to nesmíte být takový vybíravý.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jasne vybrat ten správnej barák musí být opravdu fuška..... :wink: :wink: takže to jako nedopadlo?a máte ješte nejaký baráky,kam se pujdete podívat?
26. čer 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás v noci pěkně lilo.
@myschka kde jsi pobrala tu energii? já včera seděla asi 4 hodiny na dětským dnu, sice jsem pak doma teda nepadla ale byla jsem ráda že jsem se mohla natáhnout na gauček. .
@dpetulinka jak je to nepravidelné tak to bývají poslíčci, to je v tom našem týdnu normal ale asi to tak vypadá že ti odešla ta zátka, tenkrát jsem to měla při první, v knížce jsem si dočetla že to značí porod do 24 hod. tak jsme v klidu jeli na návštěvu druhý den a pak se raději vydali do porodky. asi jsem byla už dost otevřená tak si mě tam nechali, ale vodu mi píchli zas až to další ráno..ale to už jsem byla i v termínu.
@hradilenka jj, lepší to nechat na chlapech, já to doma taky tak dělám. je to zákon schválnosti že se něco po..a pak bych byla první na řadě. takhle řeknu svůj názor a rozhodnutí nechám na něm..je to i o té dostupnosti kamkoliv, když je baráček starší tak to neva, aspoň si to můžete předělat po svém..jen to zas chvíli trvá..
26. čer 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No byli jsme se tam podívat, je to dobré , že je to hned veldle velkého města, má to všechno jak dvougaráž, tak vyhřívaný bazén a spoustu dalšího , ale je to dřevostavba a to jsem říkala, že bych nikdy nechtěla :grinning: proto asi nikdy neříkej nikdy :grinning: barák je pěkný, ale nevím s tou dřevostavbou a pak tam má el. topení a krb a to el. topení z toho taky nejsem nadšená ... tož ti nevím.... :confused: ale jinak cenovka dobrá na to všechno co to má. :dizzy_face: Konečně bych vypadla z bytu a měla bych plac kolem baráku kde se člověk může odreagovat ... bylo by to dobrý i pro malou a co si budeme povídat i pro hafáka a kočky :grinning:
26. čer 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: :grinning: :grinning: to je novostavba dřevostavba :grinning: :grinning: :grinning: a s mým chlapem to mám těžký ... jsme si tady o tom psaly , že má v ascendentu váhy a neví jestli jo a nebo ne .... a než se rozhodne , tak to bude fuč :grinning: :grinning: :grinning: Chjo ... to je jediné trápení co s ním mám :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 teď před porodem arnicu montanu a acteu racemosu, pak mám další k porodu a po porodu, říkala jsem že to zkusím, uvidíme, jestli to k něčemu bude.
@tasmailla1
@lebapa no jsem na to zvědavá, copak o to sliz ze mě jde už dobu :grinning: :grinning: :grinning: ne, mám hroznej výtok už docela dlouho, ale to je prý normoš, jen mě rozčiluje, že ani v těhotenství jsem se nezbavila vložky :grinning: no a teď to bylo krvavý, ale myslím si že to bylo po tom včerejším dovádění, nám porodní asistentka říkala, že odchod hlenové zátky není důvod k odjezdu do porodky, že se to může ale taky nemusí rozběhnout. Já mám nějak pocit, že to ještě tak horký nebude, jen Ondra už skoro balil a teď spí, že prej do zásoby, kdyby jsme náhodou jeli v noci :grinning: no jedeme k mamce na oběd, tak se těším, bude bramborovej knedlík s maskem a se zelím, nejsem schopná se naučit tak výbornej bramborovej knedlík,jako umí moje mamina... snad to přijde s věkem :grinning: jdu vzbudit toho plašana našeho.
@hradilenka joo s chlapama je kříž... přesně jak píše lebapa, vyjádřila bych se, ale ať si to rozhodne sám. Jen pokoukávejte a vybírejte, určitě se najde ON vašeho srdce šampión :slight_smile:
26. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo ty váhy, no to ti nezávidím, jsem ráda že s dcerou ve váhách řeším maximálně nákupy bot :grinning: ale chlapa mám kozoroha a to není o moc lepší..a když se rozhodne tak pak se to řeší dál a dál protože kdyby to udělal tak a tak tak to bylo lepší nebo jiný. To už pak musím zakročit a zakázat řešení s tím že už se to stalo. Takže řešíte asi spíš za kolik když je ta novostavba nebo místo..to víš jak si nestavíte podle svého může to mít místnosti jinak než jste si plánovali, ale co já vím, tak spousta lidí si baráček naplánuje a stejně až když v tom bydlí tak začnou přicházet na to co by bylo lepší jak udělat, které místnosti by stačily menší a naopak
26. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj jak píšeš i když si postavíš sám, tak za pár měsíců a nebo let používání zjistíš, že by si nějaké věci udělala jinak. On není váhy ,ale beran , ale váhy má v ascendentu :grinning: tak mám doma poloviční váhu :grinning: :grinning: :grinning: . Barák je celkem dobře řešený , hlavní je , že má větší plac a je blízko města .... :slight_smile: ... ale jak říkám ... ach ten chlap :grinning: :grinning: :grinning:
@dpetulinka nooo ti chlapi ... baráků je plno a hezkých ... ale ta cenovka je jiná něž by jsme dali my ... a v té ceně co scháníme , zase tak moc velký výběr není .... A kolikrát si říkám když na to koukám ... barák pěkný jen z venku a vevnitř co s tím někteří provedou tak to je děs ... spousta lidí je absolutně bez vkusu .... tak každýmu se líbí něco jinýho :grinning: že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no asi to bylo od toho sexu, taky se mi to stalo ale ted uvidíš jestli jste tam něco neuvolnili a třeba tomu nepomohli. uvidíš s těma kontrakcema, má cenu fakt odjet do porodky až když je to tak nějak pravidelné. je lepší být doma než chodit o jakou dobu u nich po chodbě..určo to poznáš že je to tvrdnutí jinačí a třeba ti to bude postupovat od zad..ale to asi může být různé..já už si na ty moje poslíčky taky zvykla, nějak je už moc neřeším, snad ty pravý budou jinačí abych pak neporodila jako známá na kruháku před porodnicí. ale ta rodila čtvrtý :grinning: :grinning:
26. čer 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmmm me by ani ta dřevostavba možná až tak nevadila,jako to,že má el.topení,to tam nemohli natahat plyn?nebo to je v oblasti,kde plynem se ješte netopí?ale jo ty jo bazének a výbeh pro zvířatka i malou princeznu,to bych si mohla nechat líbit,pekne altánek a v léte kaávičku v altánku,pekne nohy nahoře,to by se po porodu pekne odpočívalo,i malá by hezky spala na čerstvým vzduchu..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@dpetulinka hihi no já před tehu jsem výtokama netrpela,ale tedka je to teda hrozný a ono se lehko rozezná zátka od výtoku,zátka má konzistenci jako vaječný bílek,takovej tahnoucí se sliz....já třeba vždy po ránu,když si dojdu na WC,mám pak peknej výtok,pár kapek ze mne vylítne,ale jenom vždy po ránu a tedka si už radší dávam vložku i přes den,nerada bych byla pořád v mokru....jeee bramborovej knedlik,to já nedelám,manžovi to moc nešmakuje,já vlastne ani houskový nedelám,jenom ho kupuju,jednou jsem ho delala a to vubec nebylo k jídlu,možná bych ho delávala,kdybych mela na nej zaručenej a vyskoušenej recept.....tak si nechte hezky chutnat...,my dneska vepřový řízky a k tomu testovinový salát.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek