• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
31. led 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 pak napiš,jak si dopadla.....
31. led 2011 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee dík moc za info,už jsem se tam zaregistrovala a jen si tam tak brouzdám....ale co me tam asi chybí,že nemaj dupačky,nebo to je v nejaký jiný kategorii?Jinak podmínky jsem si pročetla a už jsem chytřejší....ale nekteré veci vypadaj moc peknee,hned bych si je objednala.... :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup taky dík moc za info,občas na MMb taky chodím a koukám,co tam maj.... :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 dám vědět jsem z toho nějaká špatná...bojimbojim
31. led 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka nebooojjjjj,všechno bude v pořádku.... :wink:
31. led 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 děkuji za podporu..... a taky mám dotaz od soboty s emi nedělají v noci bouličky na břiše jako by se přestalo kroutit mimi nebo děloha nebo co....nevím jestli nemám jít raději na ultrazvuk pro kontrolu před tím mi to dělalo pravidelně
31. led 2011 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 no já ti s tímhle neporadím,já ješte vubec necejtím pohyby ani nic....takže nevím,ale jiné maminy by mohli......
31. led 2011 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 no, já ti nevím...mně doktor říkal,že cokoli,co se vymyká normálu,bych mu měla hlásit.Pokud už nějakou dobu necítíš pohyby a předtím to bylo pravidelný,asi bych mu radši zavolala,on ti řekne,co dělat..nejspíš si tě pozve na kontrolu..
31. led 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 děkuji za radu
31. led 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
zastavím se tam ted mám to kousek od práce.... už jenom kvůli tomu že na to musím furt myslet
31. led 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 Ahoj, určitě mu dej vědět, budeš klidnější a mě doktorka vždycky říkala, radši třikrát zbytečně, než jednou pozdě. Určitě to bude v pořádku, alespoň se koukneš na mimíska, jak si tam hezky odpočívá a bude ti fajn. Myslím na tebe.

Zdravím všechny maminy :slight_smile: měla jsem náročný víkend, zkusím se jít prolouskat psaníčky od vás... a že jich teda je :grinning: doufám, že jste si všichni užili sluníčko, počasí bylo opravdu povedené, kdyby bylo takhle povedené všechno, to by bylo krásně na světě :frowning2:
31. led 2011 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 jasně,radši chodit zbytečně,než nejít..já bych na to taky pořád myslela..a když to máš blízko,není co řešit.Dej pak vědět
31. led 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkný den
@petrunka01 díky za typ - kališek až bude třeba určitě vyzkouším....
@zlatunka84 já pohyby moc necítím. Občas si myslím, že ano, ale nejsem si jistá, tak moc neporadím.....Mě trápí zase výtok, musím do pátku počkat na výsledky.... Určtě to bude dobré a mimi je v pořádku, uvidíš. :slight_smile:
@druidee Laclík určitě vyzkouším, díky za reference.

Já zatím nemám vůbec nic nakoupeno. Chci začít nakupovat až po 20tt, ale uvidíme, zda to vydržím. Zatím vybírám.....Trochu mě stresuje ten kočár. Je to tak hrozně drahé a ani si nemůžu prohlídnout...
My nemáme po kom dědit, tak budeme muset všechno pořídit sami. Kočárek jsem chtěla nový, ostatní asi z bazaru....
31. led 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji holky tak mají pauzu od 11do 13 tak až potom:slight_smile: určitě raději zbytečně než vůbec a pak je problém...

werty: já taky ještě nenakupuju babičky už trochu začaly ale já taky vyčkávám až na výsledky a pak 3D ultrazvuk a pak už se do toho pomalu pustím i když nemám představu co mám kupovat ale to jsem celá já přesně vím jak to bude vše na poslední chvíli
31. led 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík těhule :slight_smile:
jak se máte?
u nás dnes pěkná klendra ráno -14 te´D teda už jen -6 ale stejně je to o pruz, malá pokašlává tak se mě jí ven tahat nechce :frowning2: tak se nudíme doma :frowning2: dnes vařím jen špagety :zipper_mouth: nějak nemám po víkendu stráveném v kuchyni chuť v ařit a zase je mi nějak divně blivno chjo :frowning2:
31. led 2011 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 určitě k dr. zaběhni pokud máš špatný pocit, lepší být za hysterku než něco zanedbat, držím pěstičky :slight_smile:
nákupy vám závidím :slight_smile: i když tu jejich pořizovací cenu ne :zipper_mouth:, my plánovali mimčo dopředu takže jsem si na to šetřila a stejně jako padlo za základní výbavičku asi 40tis :zipper_mouth: a to jsem oblečení skoro nekupovala :zipper_mouth:, ale jen kočár stál 12tis, postýlka, matrace, peřinky, povlečení, vanička atd... no je toho mraky, tak snad pořídíte levně a ke své spokojenosti, chce to fakt začít dřív a postupně aby se z toho člověk nezbláznil
31. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup děkuji :slight_smile: no s tou výbavičkou máš teda pravdu každý mi to říká kolem 40tis. padne já jsem ráda že mám velkou rodinu a když to bude holčička podědí hrozně hadříků po sestře12let.... kdyby jen na lítačku a některé pěkné kousky dokoupím myslím parádu.... kočárek zatím nemám představu ale máme ve městě pána co dělá s čikem nevím jak se to píše asi 15 let tak říkal že něco vyberem poradí mi :slight_smile: tak tím se moc netrápím....pak ty drobnosti jak postýlka vanička no drobnosti prostě to ostatní sedačka do auta a tak po tom jsem už koukala a bude to záhul no :slight_smile:ale jak jsem psala po 20.týdnu se na to vrhnu
31. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no super, jsem ráda že nešílím sama z toho nakupování :wink:
@zlatunka84 držím pěsti ať to dobře dopadne, já dnes taky ráno letěla k lékaři, přes noc mě chytli děsné křeče, že jsem nespala, jen se kroutila :frowning2: ale lékař nic nezjistil, prý se mi tam nejspíš "něco" vzpříčilo jinak že nic v nepořádku nevidí a mimi se hezky natřásalo :slight_smile: tak jsem ráda, ale až se to nedej bože stane znovu tak tam stejně znovu poletím i když třeba zase zbytečně

Teď vůbec nevím jestli pokračovat v nakupování, když to necháváte až na 20tt :confused: nepospíchám nějak moc :grinning: ale tak alespoň to peněženku až tak nebolí :grinning:
31. led 2011 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@duppe děkuji :slight_smile: no sestřička mi řekla že mám volat po jedenácté a nikdo tam není volala jsem tam už 50x chtějí mě potrápit asi :slight_smile:) no s tím nakupováním to je asi na každém nenechej se ovlivnit myslím každý jak to cítí jestli už nakupuješ tak v tom pokračuj to si myslím já teda:slight_smile: říkám moje rodina už nakupuje .... už mám doma soupravičku tričko bodyčko a teplý overal na půl roční mimčo neutrální samozřejmě taky mám vánoční kostým pro holčičku i chlapečka a haloweenský kostým oranžový s dýní :slight_smile:)) a botičky akorát jsem babičkám musela říct že podle toho jak jsem byla velké dítě a přítel to samé a vůbec v rodině mají chlapi 190cm+ a holky 170+ tak jestli se jim do toho vnoučátko vejde přijde mi to malinké na půl roku ale to uvidím to je ještě daleko ale je to krásné ty pidi věcičky strašné kouzelné....
31. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 určo bude vše ok :wink:
holky já nakupuju zatím letní věci poro Adušku a pro mimino začnu až budu vědět pohlaví, snad se to dozvíme už zítra :sunglasses: Dneska mi teda přišel overálek a bodýčko s čepičkou spíš pro holčičku :grinning: tak uvidíme jestli užijeme :sweat_smile:
Když to dneska přišlo úplně jsem tu nad tím slintala a říkala si, že tak malé to miminko snad ani nebude :grinning:
Teda s tou cenou tý výbavičky, myslím, že se dá pořídit i mnohem levněji. Já to zvládla bez kočárku za 15 tis a téměř vše bylo nové. je pravda, že kočár jsme měli hodně drahej ale přidala nám celá rodina :grinning: Malá chodila v nextíku a na ničem z toho co pro mě bylo důležité jsem nešetřila. Hodně jsem ušetřila ale nemyslím, že na úkor funkčnosti nebo vzhledu na postýlce a komodě s přebalovákem z Ikea. Před porodem jsem tam nakoupila asi za 7 tis, brala jsem tam i osušky, žínky, mantinel, povlečení, hračky, košíčky a fleesové deky, už se těším až se tam rozjedu tentokrát.
31. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

vyjste strašný drbny, takže jsem úplně mimo a vůbec se nechatám :pensive: :pensive: :pensive: , snažila jsme se dočíst, ale než něco dočtu,naskočí dalších 5 stránek, takže momentálně jsem čtením kolem strany 20, což je fakt nemožný
doufám, že se máte všechny fajn. Dala jsme poslední stránku, tak koukám, že menší problémy se objevují, ale že naštěstí nic vážného, tak přeju, ať to tak zůstane. :slight_smile:
Nakupování trošku závidím, jelikož my jsme už na Martínka všechno zdědili - prosadila jsem si jen nový kočárek a postýlku, jinak jsem fakt nic nekupovala, což mi sice ušetřilo hrozně moc peněz, ale zase jsem přišla o tohle užívání si vybírání věcí...Teď bude mrňous opět dědit...kdyby to byla holčička, tak koupím jen pár pěkných věcí k Dr., i když si myslím, že pokud to bude holčička, bude nakupovat tchýně a švagrová, jelikož ta má 2 kluky a holku by do rodiny hrozně chtěly..takže nebudu nakupovat ani na holčičku :pensive:

Jinak se mám fajn, možná už jsem trochu cítila pohyby, i když nevim, jelikož se musí chudák prokopat špekama, což není žádná legrace :sweat_smile: .
31. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 radši nech jsou ty věcičky věčší než menší...to se dají rukávky vždy vyhrnout..já toho moc zatím nemám asi 5 bodíček,3 overali hned po porodu ,2 soupravičky kalhot s body,2 čepice,2 páry ponožek a pak triko a domácí soupravičku tak na 3-6 mesiční miminko...začnu pokukovat po dupačkách,ty ješte nemám,a nejaký svetříky,ty taky nemám.....a pak deky a osušky a věci potřebné k hygiene....Protože neco kupuje aj mamka...takže to jde....

31. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka no já se pak taky chystám s manžou na velkej nákup do Ikei..pořádne to tam provětráme.... :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
a mažete si bříška holky? já jo minimálně 1x denněsnažím se 2x denně píšou a radí že čím dříve tím lépe...
31. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 hmmm slušné :slight_smile: je toho třeba tolik asi bude nejlépe udělat si seznam základních potřeb mrknu na to doma a pak vám ho tady třeba hodím jestli budete chtít pro inspiraci
31. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ješte malá otázečka, jaká je lepší velikost peřinky a povlečení na peřinku 12Ox6O nebo 135x1OO?mám to vybírat podle postýlky,která bude 12Ox6O?protože tam taky psali,že menší povlečení vyydrží díteti do 2 let a to věčší do 3 let.....
31. led 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 ahoj, držím pěstičky s těmi výsledky bouličky- jak píšou holky (a i moje nová mudr. říkala) raději 10x zbytečně přijít, než jednou něco podcenit... u mě mimčo občas řádí jen v noci, jindy jen přes den... jindy spí celý den, ale také jsem klidnější, když se ozve-vyboulí,ťukne,zavlní..
@tasmailla1 dupačky budou asi v sekci s overaly a bodyčky.
@werty také chci kočár nový a snad matraci do postýlky. zbytek mi stačí po bazárcích.jinak koukala jsi i tady na koníku do bazárku?je tu sekce přímo pro dvojčata :slight_smile:
@zup tady hlásím sluníčko a mráz :slight_smile: no, jsem docela zvědavá na finální částku u nás-už schovávám faktuy a lístečky..
@duppe no,já pomalu šílím s nákupem, to ano :grinning: ,ale teď si dávám pauzu.ale právě-postupné nakupování kapsu tak nebolí.taky jsem využila povánoční slevy a bojim bojim,co by nakoupila třeba naše máma-máme rozdílný vkus a to zásadně :confounded: a pro ni čím levnější,tím lepší a no a že je to umělotina,za ty peníze...a já raději hledím na kvalitu-bavlna atd a raději o 10,20kč víc. :slight_smile:
31. led 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 no moc toho zatím není...stejne ze začátku to mimi rychle roste...takže budu až pak ty věčší věcičky kupovat ve velkým...jo a zapomnela jsem ješte na obyčejný plíny...
Když nebudu látkovat,kolik je potřebuju,kdyby díte ublinkávalo,do postýlky ,do kočárku atd?
31. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 mazat bříško to jsem neslyšela,proč?
31. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek