• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
No holky,vidím to na Kryšpína - tady se nedá už moc zkazit :grinning: :grinning: Nebo budeme vybírat až na sále.....
26. čer 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: tak hlásím, že se celý den nic zvláštního nedělo, pořád mi tvrdne to břicho po chvilkách, ale nic co by mě nějak omezovalo nebo něco čemu bych věnovala větší pozornost, teď jsem teda začala špinit jenom maličko, tak nevím co je to zas za novotu :grinning: jdu odvést Ondru do práce, nechávám si tu auto, ve středu mám prohlídku porodnice, tak ať tam nemusím pěšky. Jo a zítra jdu ke kartářce, teď mi to kamarádka domluvila :grinning: já a ke kartářce... :grinning: :grinning: :grinning: poprvé v životě, tak jsem zvědavá co mi poví hezkého
26. čer 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidím, že víkend jsme přešly taky všechny 2v1 :wink: my jsme dnes jely na sever.moravu, 100km tam a pak 100km zpátky, dalo mi to zabrat, ale konečně ze mě vše tak nějak spadlo a to jsme potřebovala :wink:

@msevy Tak já bych dala Michal Ševčík, brácha se jmenuje Michal a jde to i k dospělýmu.....nebo teda pak David :wink:
@lebapa hihihi, jsme se nasmála, jak jsi popisovala manžela kozoroha, protože já jsem taky hrozná, nemůžu se rozhodnout :grinning:
26. čer 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se hlasim po hroooozne dlouhe dobe tolik ste mio chybeli o co jsem prisla ????u nas je to to uz dobry vse pomalu chystame na porod dneska jsem sbalila tasku do porodnice no tak tak jsem to zavrela. jinak cekame chlapecka matyska ted ma tak 2800g a meri 47 cm tvrdne mi bricho kazdou chvili tak cekam co bude jestli to bude driv a nebo malej vyleze na termin jsem desne zvedava a moc se tesim co mi napisete vy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - ahoooj, tak ještě celá:slight_smile: a přestěhovaní? Nás to ještě čeká. Už chodíš na kontroly do Podolí?
26. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jj uz mame vsechno nastehovany ale nemeli jsme net proste nezbyli penize ted ho mam pujcenej. na kontrolu jde v patek poprvy a co ty ? taky chodisdo podoli ??? a jaky to tam je ??? a jak to tam probiha co vsechno musis mit atd ?? promin jsem zvedava
26. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - v pátek? Já jdu v pátek taky na KO - na monitor a pak do poradny a na prohlídku :slight_smile: Je to docela na čekání, ale jak kdy. Snažím se tam většinou přiject nějak po 12hod, v půl jedný začínají ordinovat v poradně, rozdají Ti zkumavky na moč (tu musíš mít sebou), pak zase zkontrolují lístky ve zkumavce a zvou si Tě dál. Po poradně Ti řeknou, kam máš jít na prohlídku. Většinou to trvá do hodiny, ale jak kdy.
26. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hm to docela dlouho hm uz se tam tesim :slight_smile: jsem zvedava jaky to tam bude jaky je ten monitor ??? a vlastne jak se mas ??? :slight_smile:
26. čer 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - no vezmi si každopádně něco na čtení :slight_smile: Jdeš tam i na monitor? Docela dlouho sedíš v křesle a máš na břiše takový popruhy, všude to pípá:slight_smile:) Zatím se taky držíme, občas mám bolesti, ale snad to do termínu vydržíme :slight_smile:
26. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy a kdy mas termin ja mam prvni 5.7 a druhej 25.7 bolesti mam taky ale takovy malinky nic moc ale vzdycky se leknu treba se v patek potkame budu tam s pritelem
26. čer 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - tak já mám daný zatím jeden termín - 21.7., ale myslím si, že to přijde asi dřív, i když bych potřebovala opak - ještě nejsme přestěhovaní, tak aby jsme nebyli dlouho pak ve starým bytě
26. čer 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jeee tak ja to mam obracene ja uz si preju aby to bylo co nejdriv uz se nemuzu dockat a zaroven se tak bojim vsechno zabaleno nachystano pripraveno ale myslim si ze budu rodit v tom druhym terminu ted jak jsem byla uplne naposledy u svyho doktora tak rikal ze hlavicka jeste nesedi uplne v panvi a ze to tak mesic jeste potrva tak si myslim ze budu mozna i prenaset
26. čer 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight :slight_smile: tak uvidíš, třeba se u porodů potkáme :slight_smile:

Musím končit, Matýsek přijel od babičky úplně hotovej, tak honem do postele, ať to nepřetáhneme - pak by řádil do noci :slight_smile: Mějte se tu zatím, páááááá
26. čer 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Ahojky :grinning: Koukám ještě celá tak je to oki :grinning:
26. čer 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 mici a kolik máte na vytápění m2 , na kolik stupňů topíte a kolik tedy platíte? Já jsem zvyklá právě na ten plyn, tak mě ta elektřina nějak děsí :grinning: Navíc mám ráda teploučko ... no klasika zimomřivá baba :grinning:
26. čer 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj jeste cela a uz natesena a co ty ??? uz mame mimco ??
26. čer 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Ahóóój, :slight_smile: jak se máte? To je teda už taky kus chlapáka, my jdeme ve středu na KO tak jsem zvědavá co nám zase řeknou, šla bych už rodit :grinning: abych to měla zasebou
26. čer 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jj celá chci vydržet do července :slight_smile:
26. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky jsem tu taky
26. čer 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahojky jaká mamino? Vše oki?
26. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj vše oki, jen "běžné" problímy jako u vás, tvrdnutí atd
26. čer 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska teda mimouš řádí až jsem z toho unavená :zipper_mouth: a vůbec je to už nějaké náročnější, už ať je venku ten náš poklad
26. čer 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zup Tak já tvrdnutí ani poslíčky nic takovýho necítím .... asi si toho užiju až pak se vším všudy :wink:
26. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka njn rosteme a rosteme hrozne se tesim a taky bojim chci uz to mit za sebou a zaroven se bojim co bude dal vis jak toje :slight_smile:)))) a co ty?? my ted pudem na prvni KO ted v patek do porodky tak se tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@hradilenka to uz mas za chvili za 5 dni je tu 1-ho :slight_smile:
26. čer 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no snad to vydržím do 1 .. líp by bylo ještě malinko později termín mám 14
26. čer 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě přijde že je to ještě furt daleko :grinning: no až budu 38 tak budu asi říkat něco jiného
na kontrolu jdu za týden tak jsem zvědavá zda se to dítko otočí nebo zda mě pošle gyndařka do porodky se domluvit na císař
26. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hele ale to už je v poho po ukončeným 38tt není na co čekat, dej si vlažnou vanu, črvení víno a nechráněný sexík a prďola půjde ven ty další 2 týdny už je zbytečný prodlužování a tloustnutí mimča :grinning: teda nevím jak je to vaše teď "velké" no ale u nás bych to neprodlužovala NIky měla 4kg teď bych brala míň
26. čer 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a muzu se zeptat proc snad kazda se tesime az budem moct a ty nechces ?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@zup jejda copak sedeje ??? mimco se nechce otocit ???
26. čer 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight nechce :frowning2: je zadečkem dolů :frowning2: takže mě s velkou pravděpodobností čeká císař :frowning2:
26. čer 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jeee to je nemile ale me na druhou stranurikal gynda ze je to pro to miminko lepsi tak si myslim ze je to dobry
26. čer 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek