• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight no stopro lepší císař než rodit konec pánevní do toho bych nešla ani náhodou
jen mě to mrzí z toho důvodu že NIky je taky císařem takže si už normální porod nikdy nezažiju :frowning2:
ale co hlavně že budeme zdravý oba dva, každý to máme nějak napsané a je k tomu jistě i důvod
26. čer 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jo to vím jak to je :slight_smile: taky se bojím, těším, spíš bojím, každou chvilku něco jinýho. No my se máme fajn, ve středu jdeme na monitor, do porodky my na ko nechodíme
@zup přesně to jsem říkala, 38-dopečeno, 3kila mít bude určitě :grinning: a když si vezmi že každých 14ní půl kila přibírá.. uf, tak abych pak nerodila taky cvaldu. Nesmutni, třeba se ještě otočí, kamarádce se otočila až když šla do porodky na toho císaře, tak ji poslali domů :slight_smile: ale i kdyby, zvládnete to i císařem.
26. čer 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka fakt? to už jsi několikátá co mi to říká že se otočili těsně před, tak já právě furt doufám :slight_smile: a kdy budete dopečení? Jako přibrat můžou i půl kg týdně :zipper_mouth: naše madam tak právě přibrala :zipper_mouth: byla nakonec tak velká že už bych jí se svou výškou 154cm údajně nezvládla porodit proto šla císařem :frowning2:
26. čer 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu chrnět bolí mě zádina, tak dobrou těhulky :slight_smile:
26. čer 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak hlavne ze budete zdravy aspon si udrzis ten nejhezci sval v tele hlavne (pro pana :slight_smile: :slight_smile: ) ve stejnym stavu ber to jako legraci :slight_smile:

@dpetulinka jj mam to stejny a pak taky premejslim co bude potom az prijdem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ááá to mi ani neříkej :grinning: my za posledních 14 dní půl kila, teď jdeme na kontrolu ve středu, jestli mi řekne kilo nahoře, tak mě vomejou a jdu na vyvolávání :grinning: zase dobře, že tě nenechali trápit. No nevím, nechci na ni spěchat :grinning: ale myslím, že příští týden už bychom být mohli a já bych nejdýl do 14ti dnů klidně rodila, jsem zvědavá co nám povědí, doktor mě pořád ujišťuje, že do druhýho termínu nevydržíme, že to bude dřív, jsem bez čípku už víc jak měsíc. No jo fakt jo, byla z toho úplně hotová, že si myslela že dneska už bude mít miminko a ono prd a čekačka, ale asi za dva dny se to rozjelo a porodila normálně a holky byly obě krásný, zdravý a v pohodě, tak uvidíte jak to dopadne, budeme držet pěsti. Hezky se vyspěte, my jdeme taky.
26. čer 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já chci až červencovýho raka :grinning:
26. čer 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si holky představte , že tady před barákem někdo roztřískal někomu auto možná auta v řadě .... a ujel. Tak tady byli všichni poliši asi hodinku a fotili atd .... nevím co to bylo za magora :angry:
Ještě , že máme garáž :sunglasses:
26. čer 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno těhulky :slight_smile:
27. čer 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
dneska jsem vlezla na váhu a mám za čtrnáct dní o dvě kila víc :confused: No nevím,ta naše malá asi zase tak malá nebude :sweat_smile: Na ko jdu až v pátek,tak jsem zvědavá.
Včera tady byli večer na skok naši a když jsme řekli,že chceme jet příští pondělí na poslední výlet do Brna,tak si div neklepala na čelo.Já jí prostě nemůžu vysvětlit,že se mi nechce sedět do porodu doma a čekat kdy to začne.Tašku beru sebou,tak přinejhorším porodím v brně,no.Jestli teda budu ještě pohromadě :grinning:
Dneska vyperu a vyžehlím,ať tady nic není a zítra si chci jít koupit tu druhou kojící podprsenku.
Včera jsme byli v Tescu a mají tam akci na Pampers premium care za250 Kč,tak jsem si jedny vzala,jinak u nás stojí 330 kč. Na dvoje mám ještě slevu v DM a zbytek se bude dokupovat postupně.Zatím budu mít 2 balíky jedniček a 5 balíků dvojek. Taky počítám,že něco dostaneme,tak se pak uvidí.
27. čer 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka No z toho mám právě taky strach,aby nám někdo něco neudělal s autem. Stojí nám před barákem,sice na něj kouká z okna,ale to mi je prd platný,že jo. Od 1.července by snad měla být garáž,tak uvidíme.
27. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my taky včera jely na výlet a každej jen řekl: no a co, kdyžtak porodíš tam :grinning: hlavně moje mamka to tak brala, což jsme koukala :astonished: no ty máš teda plinek, to já mám balík dvojek, ty mám v plánu koupit ještě jedny a pak už nakupuju trojky od 4kg :grinning: no a dle potřeby po porodu dokoupím, protože u Mišky jsme je etda nějak neužily :sweat_smile:
27. čer 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 dobrý tip, díky...že by měla letáková lady konkurenci ; )?
@msevy tak jste to nakonec rozsekli s tím jménem? My taky pořád nevíme :cry: ....ale Kryšpína raději neee :wink: Nevíš, do kdy se má odevzdat v Podolí ten formulář se jmény na tu jejich matriku? Říkám si, jestli to stačí vzít s sebou až k porodu??? Do Podolí jdu ve čtvrtek podruhé. Minule jsem nebyla na monitoru, tak to byla rychlovka. Nejdřív teda na monitor, pak do sesterny pro tu zkumavku na moč a pak k mudr.? Sestra mě napsala k Mudr. Klikarové...je to nejmladší doktorka, co znám, ale byla moc milá.
27. čer 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm,to je fakt,tak za ty kupónky z Dm koupím už asi taky trojky,ať mi to tady pak nezbyde. Radši dokupovat,než pak shánět někoho,kdo by si je odkoupil.
27. čer 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk 100 km autem docela dobrý výkon, mně to cestování teda už fakt moc dobře nedělá, minule jsem si po hodinové cestě k mámě říkala, že snad porodim
já mám zatím jeden mega balík huggies new born, říkám si, ať si manžel trošku užije v obchodě, když se pořád vytahuje, že všechno nakoupí až po porodu :wink:
27. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava tak to fakt ne,já jsem právě ta,co donese domů poštu,vyklepe dopisy a letáky háže do koše a pak mě manžel nadá,že by si je přečetl :slight_smile: Já podle slev nakupovat neumím,jdu do obchodu a koupím co zrovna potřebuju,takže ve finále mám půlku nákupu věcí,které jsem nechtěla :sweat_smile: Takovejch peněz by se ušetřio. My pak dost jídla vyhazujeme,ale už je to o moc lepší,než když jsme začínali,to jsme měli žrádla jak pro pět a nikdo to nechtěl.
27. čer 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no taky jsem koukala, že jsme to dala bez újmy, ale večer jsem byla teda hotová :grinning: z těch českých dálnic je to tak na porod, to je jak polní cesta :angry: já mám taky balík dvojek, půlku jsem si vzala do porodky, půlku nechám doma a kdyžtak dokoupím....4kg dítko snad mít nebudeme, abychom měly hned trojky :sweat_smile:
@misi.21 to je právě to, pak se těch plinek zbavovat..... :confounded:
27. čer 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás se klube sluníčko. včerejšek jsem hodně proležela, dneska zkusím po troškách žehlit. Léna něco udělala ale nesmím jí to zprotivit hned z kraje, musím si holku šetřit :grinning:
@hradilenka no to je prima s těma autama. my je cpeme za vrata, jednu chvíli bylo hned poznat kdy pustili tady jednoho hocha z basy, ještě na škodověnce jsme měli povolený šroub od nádrže a kamarádovi u bytovky udělali překvápko když ráno našel auto na špalkách..no je to mazec a to jsme něco jako městys, lidi se tady docela dost znají
27. čer 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no jo, ono to do začátku asi stačí, to koukám na to číslování, do toho jsem ještě nějak nepronikla, dvojky, trojky, čtyřky :sweat_smile:; máš výhodu, že máš doma myšku... mně napadlo, používala jsi pro ni zavinovačku? Mám dvě rychlozavinky,a el moc tomu nevěřim, že by to drželo. Spíš dobrý jako dečka, řekla bych.
27. čer 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás je tak nějak polojasno a žádný pařák , uvidíme jak se to vyvrbí do oběda. Dneska nevařím, mám řízek ze včera a zemáček udělám a je. S hafanem jsem obešla tady ulici " šla jsem kelišovat " v noci už moc nebylo vidět. Tak ten magor rozbil jedno auto na cimpr campr novýho forda. Tak je bez skel,zrcátek, světěl a na kapotě má důlky .... :angry: Můj šel včera kolem zrovna když se to stalo , ale byl daleko , tak to jen slyšel a neviděl ... prý řval, to máš za to že neumíš jezdit :confused: lidi z činžáku na něj řvali a on sedl do auta a ujel. No masenko co? :angry:
Tak
@misi.21 že máte auto venku před okny je taky na nic .... podívej jak tento dopadl a my asi před 15 lety taky tak .... ukradli nám auto ... takže garáž je aspoň nějaká překážka a pokud má člověk lepší auto oplatí se jí mít. Počítám, že borec má tak min 100 tis škody.
Jo jinak jdu pročítat letáky :grinning: :grinning: když tak dám echo co tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem zvědavá kdy se tady objeví Vlasta , počítala jsem , že jí dneska pustí domů pokud budou bez komplikací, ale psala, že dali malýho na jip a víc že napíše pak a od té doby nic nenapsala ... to je od čt. :confused: Tak snad nás překvapí a hukne tady na n8s baffff s fotkou maloška :sweat_smile:
27. čer 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, s těma jménama, Radek bych asi nedávala když příjmení končí taky na K ale je pěkné, asi taky ten Michal a David a nebo když se ti líbí Vojta myslíš že tak nejde zapsat do RL? kámoška má Báru a i jí má tak zapsanou..žádná Barbora, mě to tenkrát nenapadlo, ale ani jsem to moc neřešila. říkám jí tak jedině když už zlobí a pak pozná že už přestřelila a nebo si to jméno píše na sešity ve škole. Zkusit se ale na to můžeš zeptat jo a s tou Aničkou a Adélkou to jsi mě rozesmála, uplně jsem tu situaci viděla..chlapi..kolikrát něco plácnou. no je vidět že nečeká překvapení že by nakonec vylezla holčička, tak to z tý hlavy prostě rovnou vypustil :dizzy_face:
27. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj lidi jsou hajzlíci .... a závist dělá taky zázraky že? :sunglasses:
27. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hele krade se všude, tomu se nevyhneme...z garáže si manža udělal zkušebnu, tak parkujeme na zahradě pod zastřešenou pergolou a doufáme, že pes dobře hlídá; nedávno manželovi ukradli u školy SPZtky, učitele tam parkují celý den na ulici, škola samozřejmě nemá prachy na uzamykatelné parkoviště a je to taky městys, tak by se zdálo, že to tam třeba bude lepší...ani náhodou :frowning2:
27. čer 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo,jenže sehnat u nás garáž,je nadlidskej výkon. Teď jsem našla inzerát na pronájem,tak snad to dopadne,ale že by někdo prodal,to teda fakt nehrozí. Když jsme měli starý auto,tak to ani tak nevadilo,ale tohle bych ráda,kdyby vydrželo pár let...
27. čer 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj taky to znám tady od nás .. dokud město nezačalo stavět nové garáže a rozprodávat je tak tady byl taky nedostatek a za starou když už někdo prodával, tak nevěděl co by za ní chtěl a přitom to byla šrotovka od střechy přes omítky až po vrata a tehdy za to chtěli 150tis .... protože jich bylo málo ... u nás na pronájmy garáží inzeráty jsou... ale většina parkuje venku ....
27. čer 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my se právě o naše taky bojíme, chtěla bych, aby fakt vydrželo, protože se budeme asi stěhovat a stavět a do toho řešit ještě auto... už jsme i uvažovali o nějakém pojištění, no nevím, jestli se to vyplatí :unamused:
27. čer 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Jysku mají stůl + 4 židle z borovice za 2 tis .... :sweat_smile: to je zadara ... jen nevím jak se na tom hačá :grinning: ale cenovka dobrá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava pojištění se vyplatí do 3 let stáří vozu ... a cenovka vozu musí být tak kolem půl mega .... jinak je to oničem ... (můj názor )
27. čer 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no tady se párkrát stalo že rodiče šli odvést dítko do školky a než se vrátili tak vymlácený okno a taška pryč..počítají pořád že tady co se může stát a jsou nepoučitelní. nám se stalo že jel asi nějakej puberták kolem a rozkopnul nám světlo, jenže to jsou hned pryč.
tak se mi podařilo zapomenout že Bára jede odpoledne s družinou na výlet. naštěstí po obědě,tak jí musím zbalit batůžek se sváčou a povezu jí to do školy..no je to raz dva, okolí upozorňuju že jsem lehce roztěkaná ať na mě nespoléhají, ale zase jsem byla dobrej budíček, Pavel ve 4 hod. budík zatípnul, má tam ještě vybrace na tel.tak to duní jak hrom o stolek a spal dál. Naštěstí já ne i když trochu dýl určo vyjel..to byly zas fofry
27. čer 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to je jasný, že ojetou šunku se nevyplatí pojistit :wink: a nevíš, kolik to tak vychází na rok, musím na to mrknout, ale jestil mě něco fakt neba, tak to je řešit auta... ještě že mám od toho manžela :slight_smile:
27. čer 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek