• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lukava záleží jak máš velkou spoluúčast a je to taky podle typu zabezpečení a výbavy auta ... je to individuální ...a každá pojišťovna má jiné sazby ... někdo se řídí i podle města kde je auto přihlášené ....
27. čer 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem to četla a jste mě dorazily .... mimino může přibrat půl kg za měsíc? To nemyslíte vážně? Že je to vtip....? :confused:
27. čer 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa pro zloděje je to geniální kombinace, neopatrní a důvěřiví lidé...krásná příležitost se obohatit :angry:
jestli myslíš "těhoutenskou demenci" tak na tom jsme se zrovna jednohlasně shodly s mýma dvěma těhotnýma kamarádkama... ale jsi dobrá, že sis to včas uvědomila a Barča nezůstane o hladu :wink:
27. čer 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jasně že je to individuální, jsem si říkala, jestli nevíš nějak řádově...
a že může přibrat i půl kila za měsíc, to je síla, ale myslim, že dost reálné, pokud bude kojení v pohodě
27. čer 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v tesku nic jen kofča za 16 a meloun za 8 :sunglasses:
27. čer 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava holky tady psaly ještě v břichu :grinning: :grinning: :grinning: řádově od 15- 40 rok
27. čer 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka meloun za 8,- zní lákavě, na zácpu by mohl pomoc :wink: už jsi na tom trochu líp? Kamarádka říkala, že je výborné také psilium; a co štípanec od klíštěte? Já to pořád pozoruju, ale myslim, že OK, normálně červený jako každý hmyzí kousnutí...kolečko snad ne
27. čer 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no dobrá moc nejsem, posílala jsem jí na ten vítet minulý týden, data si všimla Léna,ale to jsem byla zblblá od kamarádky,říkala že přihlášku musí poslat co nejdřív a bára byla nemocná v té době, tak jsem kvapíkovala i se samotným výletem a dneska mě Baru překecala jestli si smí vzít mobil do školy, tak dostala instrkukce a vyjimku že dneska smí a ona mi o přestávce zavolala :slight_smile: tím že to měla zaplacené tak jsem cedulku s informacema dala stranou a do kalendáře jsme to nezapsaly..ale výsledek máme, to je hlavní :grinning:
@hradilenka jé meloun, toho mám ještě kousek v lednici, to se na něj asi lehce podívám :slight_smile:
27. čer 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no u Mišky jsem taky nevěděla...nakoupila jsem plinky a pak co s nima....pak ty větší, to už je v pohodě, ale ty maličký byly na chvíli....jinak rychlozavinovačky jsme měla dvě a obě jsem maximálně užila, to miminko je v ní klidnější, je to pohodlnější pro chování atd., te´d v létě nevím jak to budu dělat, Miška je v lednu, takže jí měla furt....já jsme si jí nekupovala, jednu mi dala známá a druhou mi koupila mamka, prvně jsme řekla na co a nakonec jsi měla vidět, jak jsme byla šťastná, že je mám :slight_smile:
27. čer 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava s tím štípancem, léna měla i kolečko a v pátek jsem mluvila s dr. a na testech to měla v pořádku, jsou asi zas nějaký divný, štípou docela agresivně, už mi i mamka říkala jaký se jí i známé udělaly štípance, ale do dvou dnů se to vstřebá. Léňu mám tím pádem dneska podruhé očkovanou na žloutenku a do třetice jde v listopadu..to nebudu vědět s kterým dítětem jezdit na kontroly dřív :slight_smile:
27. čer 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to abych porodila co nejdřív, se bojim, aby to nebyl pak cvalík, ale odhady z ultrazvuku fakt moc přesné nejsou, já jsem třeba za minulých 14 dní vůbec nepřibrala, pořád mám nahoře svých 15 kilčo, což ale neznamená, že mimčo nevyrostlo...příště se zkusím mudr zeptat na váhový odhad, na minulé kontrole to byla taková rychlovka, že jsem ani nestihla otevřít pusu, ty zhruba víš, kolik vaše mimi váží?
27. čer 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka meloun za 8.90kč, neee??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes se tam chystám, v noci ěm bolel zub, tak sjemsi dala melouna, krásně mi to zchladil a konečně jsme pak usla, tak musím dozásobit domácnost melounama, koupím aspoň dva :wink: a hrozně se těším na staročeský bulky, mňááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak mě se to tedy do dvou dnů nevstřebalo, mám tam pořád červený flek, ale doufám, že ok, protože se mi teď všechny pupínky prostě hojí nějak hůř...
27. čer 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu si ještě zalézt do postele, nějak mě bolí záda a včera odešly kámošky pěkně pozdě, tak to zkusím ještě dospat. Fakt se teď u nás dveře netrhnou, všichni se bojí, že nás už neuvidí 2 v 1....pěkný den všem a ať vás nic netrápí!!!

27. čer 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava
@lebapa jj meloun je dobrý pokud je dobře vychladlý ....
s klíštětem to mám v pohodě ... tak jak píšeš Ty je to jako po nějaké mouše ... ale v tu chvíli když jsem ho na sobě našla tak jsem měla lepa. Na zácpu jsem si pomohla sama tím sirupem lactolusa beru každé ráno 3pol. lžíce a pohodička. To naše mimi mělo v 32t podle UZ 2,25 kg .... ale teď naposled jak jsem byla na ko tak mi odhad nedělali , jen mi řekl , že by bylo žádoucí aby se to už narodilo, ať pak nejsou problémy s velikostí ... tož si to pober sama jak uznáš za vhodné :grinning: no do července musím vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si dala pionýrský slib :grinning: :grinning: :grinning:
Zavinovačky mám taky 2 a budu tam mimino strkat :slight_smile: ....
27. čer 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk od 29.6. je za 7,90 .... min čt byl v kaufu za 7,50 .... myslím , že je stále až do čt ....
27. čer 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava pa pa ... to klíště bude v poho na infekčním mi paní dr povídala , že by tam musel být kruh jako léta na stromě o průměru 10 cm .... tak buď v klídku .... a odpočiň si Pa
27. čer 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava to bude i tím těhu, mě teda stačí i když si na minutku sednu na kraj židle a hned jsem otlačená jak kdybych na ní seděla půl hodiny, celkově mám kůži citlivou tak i ty štípance se budou hojit hůř.
@ssimmikk Pavel nakupoval v kaufu, byly tam poloviční slevy, děda tam v týdnu nedojel, čekal na holku místo nákupu v ZUŠce na chodbě tak mu řekl jestli by tam nevzal rýži. 8sáčků bylo za 25 kc tak domu vzal i nám dvě krabice, my máme rádi tu modrou nelepivou a meloun tam byl tuším taky za 8 kc
27. čer 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka takže teprve bude melounek levnej :wink: já ještě nový letáky nemám, ale teď je za 8.90kč....kde jsou ty časy, kdy stálo kg 3.90kč :sweat_smile:
@lebapa že bych jela do kaufu místo do tesca??? Hm, to je na úvahu, v tescu mají výborný staročeský bulky, ale v kaufu zase potřebuju do lékárny Max :grinning:
27. čer 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk děda mi tady nechal noviny, v kaufu to asi bylo do včera, dneska tam už maji jinou reklamu, koukni na net..ale jinak se divim že hradilenka nepísla o lidlu,to jsem koukala že mají taky akce na ovoce :slight_smile: ale nevím jestli ode dneška, asi jo.
27. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: :grinning: :grinning: v lidlu řeším vesměs jen ty krámy co tam mají spotřební :grinning: :grinning: :grinning: jo jinak holky slyšela jsem že má stát cukr 40,-Kč / kg .... tak pokud máte rády sladký a nebo budete zavařovat, raději bych nějaké to kilčo koupila do foroty ... někde ještě v akci :wink:
27. čer 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, tak jak je? taky se těšíte na ta horka :confounded: :confounded: :confounded: já plánuju ležink s nohama na hoře. Tak mně tak napadlo, jak nechávají dlouho doktoři přenášet? termín mám ted ve středu a opravdu nic necítím, co by s kporodu jen přiblížilo. tak si říkám, že to asi nepůjde tak rychle. ale strašně nerada, kdyby mně nechali se trápit, dýl jak týden po termínu. jde se s nima nějak domluvit?
27. čer 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no měla by ta akce stále platit, akce je vžfdy od čtvrtka do středy :wink:

Co dnes dobrýho těhulky vaříte???
27. čer 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to si děláš kozy, ne??? To nemůže být ani pravda...40kč kilo??? No to si asi manža přestane sladit kafe :grinning: ten má doma největší spotřebu cukru......
27. čer 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Kozy mám :grinning: tak si je nemusím dělat :grinning: .... ne fakt slyšela jsem to ... to víš cukrovary u nás zavřeli a teď se to tahá z venku .... říkám za chvíli bude levnější třtinový cukr jak z řepy .... já kafe nesladím ani čaj ... připadá mi to pak hnusný :grinning: a po porodu najíždím na dietu, tak to bude taky vše one cukr :grinning:
27. čer 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já dnes dělám květákový placičky a když už jsme u těch slev, tak jsem ho koupila za 10 kč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 :grinning: :grinning: :grinning: šikulka
27. čer 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to jsi mě s tím cukrem dostala teda....no já ho nějak taky nepoužívám, jen snad občas, dkyž je potřeba něco dochutit, jinak ho používá jen manža do kávy, já kafe nepiju, ani čaj :wink: ale víš jak, oni zdraží v tom případě úplně vše co má v sobě cukr, njn, asi začnu sušit trávu a skladovat, aby bylo jednou co do huby.....
@leia1 květák, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: počkej cukr za 10Kč? jinak k tomu přenášení je to jak kde.....já když byla těhu s Miškou, tak jsem měla první termín 13.1. a druhej 19.1., malá se narodila 18.1., na poslední KO jsem byla den před tím a to mi mudr.řekl tenkrát, že do konce ledna nevydržím a i kdyby ano, tak mi porod vyvolají, protože váhový odhad měli přesnej a to 3800-3900g.....já mám teď první termín 2.7., ale jsme zadečkem, tak uvidím co bude, nechtějí mi udělat císař, tak zítra jedu do jiné porodnice, kde mám vše konzultovat s primářkou, tak sjem zvědavá....
27. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka my máme velkou akumulační nádrž s vodou kterou ohříváme a tím se vytápí barák a bereme teplou vodu. Vytápíme asi tak 120m2. Nejtepleji máme v obýváku tam míváme tak 24 a jinak v ložnici v v pokojíku máme tak kolem 21. vytápíme obývak, kuchyň, 2 ložnice, 2 dětské pokojíky, koupelnu a záchod. Celkové náklady na elektriku máme asi tak 55ti ročně. Na topení je asi tak 42tis. Letos nám penízky vraceli. :slight_smile: Hodně záleží na tom jak je to topení udělané. Přístí rok budeme asi dávat sluneční konektory.
27. čer 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vás všechny zdravým. U nás je vedro až mě to štve. V noci jsem myslela že už pojedeme. Přepadli mě bolesti po 8 min a trvali skoro hodinu, ale pak to přešlo. Teď už je to zase všechno v normálu. Já už jsem se tak těšila že to budu mít za sebou. Do toho byl Honzík vzůhuru. Něco se mu zdálo a spal s našima tak brečel že jsem si s ním musela jít lehnout a uspat ho. Chtěl jenom maminku a strašně brečel. Až se zdálo že už je v klidu tak se rozkašlal a poblil našim postel. Tak opět pláč a jenom maminka tak jsem ho vzala za náma do postele a tak spal s náma. Teď je ve školce.
27. čer 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek