• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka já to chápu, neboj :slight_smile: je to myšlený asi tak, že při normálním porodu to prostě potřeba není, ale pokud epidural chceš a dostaneš ho, tak do papírů se napíše jinej důvod epidurální analgezie kvůli tomu, aby to ta rodička nemusela platit... takhle to prostě funguje tady :slight_smile:
28. čer 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka A pak nemá krachovat zdravotnictví :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka člověk ví asi úplný hov... jak je možný že je to všude fakt jinak, třeba ten rajskej plyn... 2500 a 200 je skoro rozdíl :sweat_smile: no nemá cenu se nad tím vůbec pozastavovat, já doufám, že porodím a pak se zase několik let do nemocnice nepodíváme
28. čer 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Já nevím já bych si asi ten plyn nedala ... být zfetlá při porodu ... :grinning: Ani do epi nejdu ... zvládly to jiné zvládnu to taky ... břicho už mám pěkně nízko .... už nemůžu pomalu ani sedět ani ležet .... :grinning:
Jak si se vyspinkala? Do lůžova? Do práce už snad nechodíš ne? :confused:
28. čer 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tenhle týden už mám volno. No já taky počítám s tím, že si epi nedám, ale... zase si říkám víš prd do čeho jdeš, tak nikdy neříkej nikdy :grinning: no já se vyspala skvěle, teď je to paráda, spinkám jak miminko, až mě děsí, že to brzo skončí :grinning: fakt, jo? No tak hurá, závidím, to už bude určitě k tomu :slight_smile: já jdu ve středu nakontrolu, ale mám pocit, že rodit nebudu ještě tak půl roku :grinning:
28. čer 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, vy teda vykecáváte hned po ránu.....já se jdu nachystat a jedu do břeclavi, snad tam pochodím líp než tady v brně....takže jdu nachystat věci, pak zbudit malou, osprchnout a pádíme....držte pěsti štěstí.....
28. čer 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk pěsti držíme, štěstí přejeme, dej pak vědět jak jste dopadli.

@hradilenka jinak co se týče toho bříška, že už ho máš nízko, tak Ondráš včera prohlásil...no, už ti na něm neležej prsa, máš ho níž :grinning: já to teda nepoznám, mě přijde pořád stejný.
28. čer 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Tak dobrý pořízení ... neboj někde to klapne ... je to o přístupu a o lidech ... ale psala si , že by Ti ho v tom Brně udělali kdyby si na tom trvala.... copak už zase couvli?
@dpetulinka No my už taky tak nějak vysí .... :grinning: a mají tvar hrušky :grinning: :grinning: :grinning: Takže pomalu sedá a sedá až já z toho sedět nemůžu .... :grinning:
28. čer 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to nevím zda couvly, ale dočetla jsem se od maminek co si ho vydupaly, je jich teda minimum, jen dvě, ale obě došly do porodky a poslali je prvně rodit a pak dkyžtak císař, takže co si o tom myslet.....radši se zeptám jinde a snad pochodím....
28. čer 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka děkuju, vědět dám....
28. čer 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já se na to právě ptala a na mimi to nemá žádný vliv,prostě ti to uleví chvilkově při kontrakci,ale ne úplně,jen je to tlumí. a taky mi říkala,že záleží,jak kdo snáší bolest,že pokud je někdo fakt citlivej,tak ani plyn nepomůže. Do epiduralu jsem zatím taky rozhodnutá nejít,ale bude rozdíl,pokud budu rodit 5 hodin nebo 20,že jo :grinning:

Jinak já celou noc přemýšlela o tom porodu,jak jsem to viděla na vlastní oči tak jsem si už představovala jak tam ležím a hekám :slight_smile: takže jsem toho moc nenaspala,ale zase bych mohla napsat film. Dokonce se mi zdálo,že vytáhli klučíka,tak uvidíme. :grinning:
@ssimmikk tak dobré pořízení,snad se tam s něma konečně domluvíš a budou brát ohledy na to co si přeješ.
28. čer 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk aha ... tak Ti jsou pěkně vyčuraní .... no snad je přečůráš Ty :sweat_smile: tak držím palečky :wink:
28. čer 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 Ty máš sny :grinning: ....
28. čer 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tady jsou dvě dvoulůžka vedle sebe a mají společné koupání,váhu a přebalovák a sprchu se záchodem. Takže pokud je obsazený jenom jeden pokoj,tak je to úplně nejlepší...

Navíc když se vleze za dveře oddělení,tak to ze mě nějak spadlo,takový domácký,je to nový,no. Takže lidi jako já,se syndromem bílého pláště to zvládnou taky. Mě bylo špatně už když jsme vlezli dole do haly a hledali na cedulích kam jít. :grinning: Ale stejně,kdyby nebylo takových rizik,tak snad rodím doma,to bych byla nejvíc v pohodě.

A pokud bude stát ten plyn ty 2500,tak to ať si to nechají,musím to ještězjistit,to by byl teda pěkně drahej porod. Stačí,že manžel platí 1000 za to,že může být u porodu a nemá přípravu. Pak jestli ten nadstandart,to je 400 na den,něco za nemocnici,že tam vůbec ležím...
28. čer 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no magořím,jak se to rychle blíží :slight_smile: Nejhorší je,že mě třeba vzbudí hrozná bolest břicha a já než si dám po tom snu dohromady,že se mi chce jenom brutálně na záchod,mám co dělat abych neplašila manžela :grinning: Proto bych už klidně příští týden porodila,to budu ve 38tt. Akorát jestli se bude chtít miminku ven,já nechci na vyvolání,radši kdyby to šlo samo...
28. čer 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 u Vás se platí litr za otce u porodu? Tak u nás jen 300 :confused:
28. čer 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no včera jsem tam četla ceník a pokud máš potvrzení a těhotenském kurzu,tak 500 a pokud jste nikam nechodili,tak 1000. Je to jako mazec,ale to dám,chci aby byl se mnou a on u toho chce být taky.To radši oželím ten plyn. V květnu se tam narodilo 107 miminek. To jsem taky vyčetla na nástěnce :grinning:
A taky mi říkala,že pokud budu chtít,tak můžu rodit v posteli,že ani z pokoje nemusím jít na kozu,ale ta je hned vedle,tak asi půjdu na kozu,přeci jen tam mají všechny ty přístroje kdyby něco,ale ještě uvidíme,prý stačí říct těsně před porodem. Jestli to bude jeko teď,tak je pro mě hlavní míč a sprcha...
Jdu něco dělt,za chvilku přijedou ségry s klukama a mamka,půjdeme nakupovat. To zase bude komedie :grinning: Chci ještě tu podprdu kojící,nemám páru,kolik tady u nás stojí.
28. čer 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů,já mám uklizeno a tady vás půlka ještě spí :grinning: :grinning:
U nás bude dneska krásně,úplně modrá obloha. Jdu nakoupit,dneska špagety s omáčkou a sýrem. nechce se mi nic vyvářet a manžel přijde dneska dlouho,tak jíst nebude,zbyde na zítra. kdybyste věděli,jak já se těším na pátek na kontrolu. Jdu skoro po třech týdnech. Doufám,že mi řekne,že se to už chystá a ne že je vysoko jako vždy :grinning: :slight_smile:
28. čer 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj ahoj;) tak jsem opět po kontrole. ani mně dnes nevyšetřila, jen monitor a zda mám kontrakce, který nemám. v pátek jdu zas na monitor a pokud se do úterka nenarodí, tak asi budou vyvolávačky. pepíčkovi se prostě nechce ven, já se cítím báječně a plná energie,takže to asi fakt nevypadá, že by se něco dělo s mým tělem. prostě já už ho chci!!!!!!!!!!!!!tak snad dojde i na ten sex nebo co. já tak nechci dlouho přenášet.ach joooooooo.
28. čer 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Ahojky , no tak pořádně zařádíte a je venku :grinning:
28. čer 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky koukám, jak časná jste ptáčata, to já si vyspávám vždycky tak do devíti :slight_smile:
28. čer 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no já si dnes vyspávala do deseti.....no nejak me to v poslední dobe jde si pořádne dáchnout,ale v noci jsem 2 hodky čumákovala do blba,nejak se me nechcelo spát... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás krásne modře a svítí sluníčko...a jejej ten plyn je tak drahej?no to teda čumím,je fakt,že já jsem u nás na prohlídce porodnice nebyla,tak nevím nic,jaký maj tady zvyky,copoužívaj,či maj ten plyn,či se za nej platí,nebo či se platí za epidurál...vím jen kdybych chtela svýho porodníka,tak musím zaplatit mu 15 000 kč ....co se týče tatínka u porodu,tady se platí 500 kč....
@leia1 hihi tož já jedu na monitor zítra a jsem taky zvedavá,co řeknou me,no určite to samý,co tobe,že se zatím nic nechystá,ale já nejak nechci jet na to vyvolání,už jsem řekla manžoj,že si musí splnit svoji povinnost a zítra na to vhupneme,no nevím jakou rychlostí to bude u mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,když předci ty kila na sobe človek má,tak to nebude nejakej extra velkej zážitek,ale tedka proste to nebude o zážitku,ale o snahe přimět mimi,aby se podívalo na svet...vždyt je tedka venku tak hezky,tak by se mu už mohlo chtít vylízt... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jojo holky jsou tady drbny,kecaj už od rána,když normální lidi ješte spěj.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem musela dneska vstávat brzo - vezla jsem Matýska do jesliček a asi zase zapadnu do postele..... Noc byla docela šílená - nemohla jsem usnout, ještě asi ve 2hod jsem byla vzhůru, asi nám někudy vlezl do bytu cvrček a v noci vyhrává - nemůžu ho najít, ale to jsou teda decibely........... Tak jsem teď ráno ještě dokoupila koj.podprdy a lehký župan do porodky a jsem připravená:slight_smile:
@misi.21 - v Podolí se taky platí 1000,- za přítomnost otce u porodu a musí to být zaplacený předem, jinak máme smolíka .Já musím ještě vyplnit prohlášení, že s tím souhlasím, aby byl u porodu, pak to ještě musí podepsat i Matěj - no papírování hromada. Ještě tady mám dotazník na epidural, ten už jsem podepsala, že ho chci a ještě ho podepíše doktor na KO jako svědek :slight_smile:
Do epiduralu jdu - Matýska jsem rodila 13hod a poslední 4hod jsem už pomalu tloukla hlavou o zeď, jak jsem měla silný kontrakce. Tak na tu chvilku (než jsem si ho vytrhla) mi strašně ulevil. Pak jsem stejně rodila bez něj, ale stačila jsem nabrat aspoň nějaký síly. A to jsem taky předtím říkala, jak se nebudu chtít nechat něčím blbnout :slight_smile: Ale každá to má jinak. Mě nevadí bolesti hlavy apod, ale nesnáším bolest břicha a zad - což u porodu je docela těžký :grinning:
28. čer 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dejte si tonik - na vyvolání porodu je to prý dobrý :grinning: Ještě k tomu pár vyběhnutí do schodů, pořádný sex a jedete :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Jak normální lidi ještě spí? :grinning: Si chrápete do oběda a nám " normálním co nemůžou spát " se divíte :grinning: :grinning: :grinning:

@msevy Tak co jaké bude nakonec jméno? Už Ti to podepsal?

Včera jsem psala Vlastě a nic mi neodepsala ... neozvala se od čt. :confused: tak nevím co je ... snad jsou bez komplikací .... :wink:
28. čer 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: tak se jménem se to nikam nehnulo - vidím to cestou do porodnice na vášnivou debatu :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem vás dočetla, u nás sluníčko svítí o sto šet. ráno vstávám brzo, máme naučený s holkama, doufám že mimčo se pak nebude chtít budit ještě dřív, ale, hlavně aby jsem ho obstarala a pak zas usnulo. Léna vždycky než si odkrkla to byla další čtvrthodina, to se blbě v noci chodilo a než usnula. o jídlo se hlásila často i v noci tak to bylo spaní max. po hodince..
@misi.21 když jsem se byla zaregistrovat v podorce tak mi sestra u monitoru říkala že už mají taky ten rajskej plyn - asi měsíc, prý o tom vypráví sestra která provádí při prohlídkách porodnice a říkala že to stojí asi taky těch 200,- kč. ani jednou jsem epi neměla, ale při báře jsem si prošla komplikací takže dát mi v té době dýchnout by mi ukrutně pomohlo, proto jsem ted byla moc potěšená že i tohle existuje..říkala buď při tlačení když už maminka nemůže a nebo že to dají dýchnout při šití, když teda nedělají vnitřní to že pak asi uspávají komplet. ale i když ti dají lokální tak se může stát že to občas někde štípne a citlivější mamince to nemusí dělat dobře. takhle si dýchne a okamžitě to zabírá..
@tasmailla1 no hlavně jestli budete sexovat za účelem rozjetí akce roku tak musíte bez ochrany :grinning: u nás má strach tatka ze všeho, tak si dával pozor. takže účinky spermií mají u nás smůlu a o tom pohybu to asi až tak moc nebude :wink: mozná to ty prcky i baví, naše kope jen když jsem v klidu :grinning:
28. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak udělejte kompromis a vyberte společně úplně něco jiného :grinning:
28. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - no ono už toho na výběr moc není - zbývá opravdu asi jenom ten Kryšpín :grinning: :grinning: :grinning: Když ho bude mít Hanychová, tak ať není jediný exemplář :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že to stejně nakonec bude ten Davídek nebo Adámek. Od Vojty už upustil, Radek se nám už taky nějak nelíbí, tak zbývá Michal, David nebo Adam. Ještě prosazoval jednu chvíli Václava, ale to je jeho brácha i tchán a to nechci já. Chtěla bych jméno, co není v rodině, ať pak nikdo nemůže říct - jo to jste dali po tomhle a tomhle..... To mě vždycky vytáčelo
28. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek