• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka no snad jsou v pořádku, vždyť byl malej tak velkej. ještě jsem si říkala že ho vzali tak akorát, pak by to byl pořádný kus..třeba je Vlastě hůř, občas se může něco později zkomplikovat. určitě budou v pořádku, jsou tam pod kontrolou tak je hlídají..
28. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no já jsem si delala srandu....ale jsem ráda,že tedka ten spánek je lepší...no ale nebudu se tešit,protože se to brzo změní..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lebapa no jasne ,že bez ochrany,taky píšu,že s tím začneme až zítra večer,protože kdyby sme dneska,tak nevím,nevím jak by se muj gyndař na to tvářil zítra u prohlídky,síce by to nepoznal dokud nevyšetřuje zrcadly,ale človek nikdy neví ....a já bych zrudla hanbou a třeba me to taky už doporučí sám,aby sme nemuseli pak přenášet....no muj manža taky má strach a to jsem mu říkala před 1 až 2 mesícema,že to chápu,takže nic nebylo,ale tedka me proste musí pomoct,i kdyby nechtěl.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už je načase,aby se malé vyklulo ven....
28. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no přesne, kdoví jak Vlasta snáší bolest a všechno kolem toho cisaře a ten tlak se taky ze dne na den nespraví,tak si taky myslím,že hodne odpočívá a nechce být nikým rušená a kdoví,či má už klučíka u sebe,pokud jo,tak se asi moc nezastaví....
28. čer 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy anebo si hoďte korunou na ta jména :wink:
28. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no to by Vám pak poděkoval :grinning: :grinning: :grinning: No uvidíte ... já bych Adama nedala už proto , že je to na vánoce a " ochudila " bych tak dítě o dárky ... oni to tak vnímají .... švagrová je Eva :grinning:
28. čer 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy jedině si zkus představit jak na malýho mluvíš...Dádo nebo Áďo, Adámku, nevím jaké zdrobněliny se ti líbí..mě vadilo na tý Emě co chtělo 3/4 rodiny že by jí říkali Emičko, pak moje mamka že by se to pletlo a starý báby že by jí říkali Evičko a jak to bývá zná ženský těchto jmen které se jí příčí.tak jsem taky řekla ne a nakonec Nikolu jsme napsali na poslední chvíli i když uplně z kraje taky tohle jméno padlo jako typ. u nás to nakonec dopadlo tak že Báře švára říká Babu, Barbi, taťka Barče i já a hrozně se jí líbí když jí říkám po zvířátkách - medvídku, kočičko a nebo kedloubku..z toho padá manžel, kde jsem na to přišla. ale ona si sama řekne, mami že jsem tvůj kedloubek? a jde se lísat jak kočička a Léňa si od mala říká Anulka..ty jména pak mají kolikrát jen že to musí být :sweat_smile:
28. čer 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo, a ještě se vám musím pochlubit, že nám dnes vyšla fotka našeho pejska v pražským deníku, soutěžíme o žrádlo zdarma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: udělalo mi to obrosvkou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa můj chtěl taky aby to jméno se dalo použít na víc zavolání :grinning: co jsem chtěla já , tak tam byly max 3 varianty ... někde jen 2 ... tak teď má jméno na 10 :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no hele nebo se poraď s mamkou a budeš jak Agátka :grinning: ta má toho chlapa jen snad do počtu aby zplodil a pak ho má jen jako doplňek mi přijde, kor když všechno zvládá s maminkou..určo i jméno vybraly spolu :rolling_eyes:
28. čer 2011 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@leia1 pošli link :grinning: Taky psa hlásím kde všude :grinning:
28. čer 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa Mi se líbilo , jak do televize řekla že " má holou zadnici " prý tak sorry ale nevezmu si Tě :grinning:
28. čer 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa - taky Matýskovi říkám hříbečku, zlatíčko a Matěj mu říká, ty moje potěšeníčko :grinning: Ale většinou je to Máťa,Matýsek, Maťula (když zazlobí), Matěji mu říkám jenom když už je opravdu nezvladatelný. Kamarádka má Davídka a říká mu Dádula, Dáda, Dáďulka - u toho Adama by mi taky vadilo, že má svátek na Vánoce - aby nám to pak neotloukl o hlavu :grinning: No, ještě to bude zajímavý. Rodinám to ani neříkáme, protože jinak by se spustilo peklíčko - každý by navrhoval něco jiného a nakonec by z toho byli akorát dohady
28. čer 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
My o vlku a vlk poslal sms vezeme si Jindříška domů :dizzy_face: tak už se budou muchlovat doma všichni tři :grinning: Za chvíli je asi tady na koňovi chi chi .... :dizzy_face:
28. čer 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já Vás obdivuji, já se vzbudila v půl 11 :grinning: včera i dnes. Všichni mi říkají, že si mám užít posledních pár dnů klidu, tak se nenutím a když se mi chce spát, tak spím... a to jsem šla do postele taky v půl 11 večer.. Sice se v noci budím na záchod a tak, ale pak zase usnu a oddychuji :slight_smile:
@lebapa @tasmailla1 - jaké účinky spermií máte na mysli???
Jinak mám dnes v plánu vyprat oblečky konečně, ať to do kone týdne vyžehlím a jsem ready. Ale snad to ještě ty 4 týdny vydržíme :slight_smile: Zrovna dnes teda máme měsíc do termínu. Ve čtvrtek jdu prvně na monitor, už na oddělení, tak se chci taky pozeptat na papíry a na epi, případně plyn..co a jak.... My nejsme manželé, tak už teď vím, že ještě musíme na matriku a polovička musí prohlásit, že uznává otcovství - to chce porodka, pokud chceme, aby mimi mělo taťkovo příjmení...
Jinak co se papíru o jméně týče, my čekáme holčičku a na jméně pro kluka jsme se doteď neshodli... tak ani nevím, co tam napíšu :slight_smile:
28. čer 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa - ani bych se nedivila - ona už ta Kordulka, co má Žilková je dost neobvyklá :grinning: :grinning: Kdyby to bylo na naší mamině, tak to bude Adam - protože její kolegyně má vnuka Adámka, tak proč ne my :grinning: Nene, necháme si to pěkně pro sebe, pak už s tím nikdo nic nenadělá :grinning:
28. čer 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ježiši, tak to je krásný, no až mám z toho slzy v očích..tak to je moooc fajn..to bude mít úlevu jak blázen, po takové době se konečně dostane domů a ještě rovnou s koblížkem..to je takový pocit neskutečnýho štěstí, si to pamatuju u báry jak jsem byla tím štěstím jak nafetovaná, to jsem nikdy před ani po už nezažila..
28. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 - to by Ti všechno měli dát v poradně, na uznání otcovství jsme s Matýskem byli taky, jinak by se jmenoval po mně - tak jsem tenkrát Matěje provokovala, že není ještě jistý, jestli chci aby se jmenoval po něm - šli jsme totiž na matriku asi 14dní před porodem - a to jsem ho tam musela pomalu dokopat, aby si udělal čas. Pak ho vystrašili v porodce s tím, že by se mimčo automaticky jmenovalo po matce, tak to ho nakoplo :grinning: :grinning:
@hradilenka no zatím je jen v tištěných novinách, ale zítra by to měli dát na net, tak to sem určitšě dám :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@msevy :slight_smile: já ho sice neškádlím, ale jakmile se dozvěděl, že by malé nedali jeho příjmení, vůbec neprotestuje - tak to snad do konce týdne vyřešíme. Uvidím, co mi dají ve čtvrtek za instrukce,.
28. čer 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 ve spermiích jsou látky které napomáhají k přípravě na porod, nevím co přesně, na jakou část toho vnitřku mají vliv, jestli uvolňují hrdlo..taky jsem četla že orgasmus jsou taky vlastně křeče které ten porod můžou rozjet, ale to nevím jak silný by měl být, s tím jak je člověk nemotorný ..no asi zas jak u které.kámoška mi říkala jak byla při první náruživá, že už ten její pomalu utíkal, při druhé holce už to s ní bylo lepší..jako že tolik chutí relativně neměla, taky holky měla rok a čtvrt po sobě, tak nevím kde by ještě brala energii.
@msevy určo si to nechte pro sebe, my to tak nechali taky s tou holkou. Jen minule mamka moje volala že jsem se ani nepochlubila s tou Nikolkou, že jí to až Barča říkala. Tak jsem řekla že jsme už psali papír do porodky a myslím že Pavlovi rodiče to neví, děda se neptá, to jsem ráda a babča se vrátí zítra z lázní tak nevím jestli na to přijde řeč..naposledy mě naštvali jak spustila že Sabina je hrozná..no stát si za tím jménem víc, že bych po tom fakt toužila, tak to bych jí pak dala tuplem. no ale chce to řešit bez emocí, přeci jen to jméno bude mít dítě celý život. Svátek Bára taky řeší že ho má těsně před mikulášem, miluje dárečky, stačí ji uplná hovadinka, ale miluje ty gratulace a tak že se děje něco kolem ní. U kluka je to možná trošku jinak, ale asi by jí hodně štvalo že by měla svátek na vánoce.
28. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu si lehnout, moc jsem toho nenaspala, tak jdu dohánět .Pak pro Matýska do jesliček a na zahradu do bazénu - dneska bude teploučko :grinning: Zatím se tu mějte, páááá a krásný den
28. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa ano o tom orgazmu vím, ale vlyv spermií to mi je novinka... no ten můj se mi včera přiznal, že má strach, že malý ubližuje, že když ještě ví, že už je dolu hlavičkou, tak mu je to divný.. že ví, že to jako nevadí, ale že si nemůže pomoci :slight_smile: my máme termín přesně za měsíc, tak zas bych to nechtěla toliko uspěchat...
28. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 já si myslím že jestli se ven teď ještě nechystá tak ani ten sex to nevyvolá. u nás to tak teda je. a přesně jak to říká ten tvůj tak to mám teď doma. taky má z toho obavy, mě teda jak to břicho jde každý den o ždiblík níž tak cejtím hlavičku fakt dole. říkal mi už kdy že teď to vnímá uplně jinak jak dřív,je mu divný i ten pocit že tam je to miminko a aby se něco nestalo. u nás jsem ten klidas já, potřebuje slyšet že je to normální,ale moc se nerozpovídávám jak tam to mimčo až je dole. si pamatuju že u holek, teda u první jsme to vůbec neřešili, tak to nám bylo dvacet, vymejšleli jsme na vyvolávačky kraviny, třeba ten výtah jak jsem kdysi psala že jsem řekla že mi nedělá dobře a až do 6 patra mi v každém zastavoval.v týdnu byl pryč tak blbnul aby to bylo o víkendu..no za dva dny byla léna venku.
28. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky taky Vás trápí větry a nebo to mám zase jen já...? :grinning:
28. čer 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 no ty spermie obsahujou podobnou látku jako je oxytocin,který dávaj pak ve špitálu na vyvolání porodu.....ale nevím přesne jak se jmenuje tá látka,co obsahujou spermie,v každém případe to muže rozjet porod...
28. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka spíš me trápí to,že pomalu každej týden naberu tedka ke konci 1 nebo 2 kila a to přitom už tak nemlsám jak ze začátku,no jo ono se říká,že nejvíc mimi přibírá ke konci,tak to já jsem ukázkovej typ,tedka momentálne 27 kilo nahoře...hihi ješte 3 kila a mám metrák.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jee to je supr správa o Vlastě,že už jedou domu,jak já ji závidím,tak at hlavne sou v pořádku i nadále a kdoví,či sem přijede,si myslím,že bude mít plný ruce práce s drobečkem,už sem nebude tak často chodit jak ze začátku,to si myslím i o sebe,až to bude na svete,tak koník asi moc už navštevovat nebudu,proste na to asi moc času nezbyde,no nevím,ješte se uvidí......anebo sem budu dávat příspevky hlavne v noci,když nebudu moci spát.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka lepší jeden prd než tisíc doktoru.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Fakt dobrá rada nad zlato ... a mi to tady může vyvalit bok :confounded:
28. čer 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no holka tak teda nevím jak by sis užívala ,kdyby ti vetry neodcházeli,to bys nadávala jak špalek.... :wink:
28. čer 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jj, ve spermatu je prostaglandin, který může spustit porod, ale není ho tam zase tak moc, takže to prý zase tak moc nefunguje, to by se muselo fakt sexovat hodně :wink:

jéé holky to se Vlasta má, že už jí pustili z porodky, snad už bude v pohodě a šťastná z jindříška :slight_smile:
28. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek