• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
holkyyyyyyyyyyy :frowning2: :frowning2: já snad rodit nebudu. Sem po kontrole a nevypadá to na porod. Zavřeno zabetonováno :stuck_out_tongue_closed_eyes: já budu určitě zase přenášet :confounded: mám termín 4. a kontrolu až 7. takže to fakt vidím bledě. Asi zabalím tašky a pojedem k našim ať příjdu na jiné myšlenky.
28. čer 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s tim sexem je to u nás fakt bída, mužskej se mě už bojí dotknout a dokonce spí v jiném pokoji, protože se v noci pořád melu a musím chodit čůrat, ten pupek je teda fakt děsně dobrý na upevnění manželství :frowning2: už aby se mrńousek narodil, ale nedělám si iluze, že bych po porodu byla nějak extra použitelná :fearful:
se jménem jsme taky nepohnuli, už mě to ani nebaví řešit, škoda, že nečekáme holčinu, tam bychom měli hned jasno
28. čer 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ale joooo, neboj, mimi ješte rádo vyleze ven, nebuď z toho smutná, samo ví nejlíp, kdy vykouknout, hlavně klid to chce a kdyby pořád nic tak prý hodně spolehlivě zabírá ricinový koktejl, ale fakt až v nouzi nejvyšší :wink:
28. čer 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak s větrama problém nemám, spíš žáha, ta mně teda trápí každý den brutááááálně, ani reníčka mi nepomáhají a to jich zblajznu tak pět denně :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. čer 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no já ti věřím, já mám termín zítra a nevypadá to jako vůbec. přitom břicho mám vypouklý, stydká kost mě bolí jak čert, no a kde nic tu nic. musíme holt vyderžjat pianjér :wink:
28. čer 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 žáha mě taky pálí ... před těhu jsem nevěděla co to je .... já mám v těhu asi fakt všechno :grinning: Taky mi na to nic nezabírá ... ani na ty větry espumisan ... nic
28. čer 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, tak jsem se prospala, naobědvala a za chvíli vyrážím mrknout na nějaký overálek s kraťasama, ať můžu honit po porodu parádu :grinning: Pročítám vaše příspěvky za poslední hodinu a docela se bavím :grinning: :grinning:
@hradilenka - nejsi jediná - občas mám pocit, že jsem snad snědla misku fazolí :grinning: :grinning:
28. čer 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 - první termín máš zítra a druhý 6.července? Já mám teda daný jenom jeden termín, toho 21.července. tak koukám, že budu asi poslední :grinning:
28. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no já taky mám danej jenom jeden termín-11.7.ale dle ultrazvuku to muže být i dřív,no naivne si myslím,že porodím dřív a nakonec stejne budu přenášet... :unamused: :unamused: :unamused:
28. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no aspon si to těhu pořádne užívaš,když máš všechno,co normálne si nikdy neměla.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky
tak jsem po kontrole. Otevřená jenom kousíček jinak to na porod nevypadá. :frowning2: Zítra jdu ještě na KTG a další kontrola mám napsanou na 7.7 už do porodky. Termín mám jeden 6.7 a druhý 8.7 tak doufám že to bude aspoň v termínu. Já jsem se těšila že na Velehradskou pouť už budu doma. Pouť začíná už 4.7 a bude trvat až do 6.7. Těšila jsem se na koncert tak se budu dívat jenom v televizi. :frowning2: Asi bych to tam nevydržela a navíc bychom museli jít z domu pěšky a to 3 km už fakt teda neujdu.
28. čer 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 a podle čeho ti vypočítali ten druhej termín-8.7.? ten první máš podle PM a ten druhej podle ultrazvuku,nebo ješte neco jinýho se tam zohlednuje?
28. čer 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je sranda,jak ke konci to už každá z nás to chce mít brzo za sebou,už je to v tehle vedrech neunosný....jak človek je už nemotorný a přeje si jen jedno,at už mimi vyleze....
28. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 první je podle UTZ a druhý podle MS to mě napsal dr do průkazky hned na začátku.
28. čer 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky moje těhulky, tak sjem dorazila domů....v Břeclavi byla moc příjemná paní primářka, sama mi řekla, že mě nikod nemůže nutit rodit, že rozhodnutí je na mě, ale zda vím, že i císař nese svoje rizika, což vím, takže mě vyšetřila, jsme otevřená na prst, čípek je níž nebo co, nějak jsme to nevnímala, první termín mám 2.7.-dle MS a podle UZ co se dělá na začátku 12.7., ale do té doby prej asi nevydržím :sweat_smile: no, ale stejěn je to brzo, mimi jsme zadělaly teď nevím přesně 21.-23.10. :grinning: no to je jedno, takžev pátek tam mám před 8hod.být a asi si ěm tam už nechají :wink: já už chci mít vše za sebou a jet dom i s mimi...už mě to nebaví....
28. čer 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Paráda vidíš to ... není nad to zkusit více možností ... tady je důkaz že se to vyplácí ... :slight_smile: Jaká je porodnice ? Líbila se?
28. čer 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jeee supr správy,pani primařka je žena jako my,tak asi ví,do čeho by chtela jít a čo by nechtela absolvovat...a ne jako mudr lekaři,který ani nevedí,co je porod,jaká je to bolest a pak ti řeknou,no jo hysterky těhule....jee tak to už příští týden budeš mít za sebou,to jako že te v pátek příjmou a v pondelí cisař,ne? :wink:
28. čer 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no s těma termínama, zítra mám podle PM. a to jak tady mám 6. července, prostě mně to tady nevychází týdnově, tak jsem si tam dala datum, který vychází s týdnem těhotenstvíc tady tomu počítadlu to nějak nevychází. takže tady takhle mystifikuju. a vám to vychází podle koníka v poho?
28. čer 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no me to podle koníka vychází ukázkove,protože toho 11.7 je datum podle PM a vychází to dobře....
28. čer 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mě prdíky taky trápí, ale je to jak kdy, určo podle toho co sním. pak je to teda mazec..chlapům to jde pořád tak to neřeším, ono se to pak zas srovná..doufejme :sunglasses:
28. čer 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, jem ráda, není tam nic zastaralýho, přímo pokoje atd. jsme teda neviděla, ale je to spravený, pokoje jsou po dvou, takže taky super a kdyby něco, tak je i nadstandart :wink:
@tasmailla1 no počkej, snad ěm tam nenechají celej víkend ležet až do pondělí????? To by mě trefil šlak :angry: primářka říkala: vemte si sebou už i tašku, možná vás si tu už necháme a třeba už i v pátek by byla sekce :confused:
tak sjem to pochopila, že by mi jí asi udělaly hned v pátek nebo nevím....myslíte, že by mě tam jako enchaly do pondělí??? To snad ne, ať mě teda kuchnou v sobotu, ale 3dny být ve špitále jen tak, to teda néééé :cry:
28. čer 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no kdyby ti sekci chteli delat v pátek,tak by ti primařka řekla,aby si přišla nalačno kvuli narkoze....anebo si myslíš,že by ti sekci udelali v pátek odpoledne nebo navečer?v tom připade by si se musela jenom nasnídat a pak taky už nic nejíst a nepít....u nás to je tak,že plánovaný cisaře delaj jenom v týdnu a ne o víkendu,jenom akutní by udelali o víkendu a po cisaři bys tam stejne musela být aspon tech 5 dnu....
28. čer 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak řekla, že by to udělali rovnou v pátek, což mi taky nejde do hlavy, měla jsem se ještě zeptat....pokud mi ho budou chtít udělat až v pondělí, tak se zkusím domluvit, že dojedu třeba v nedělu, ale být tam zbytečně se mi teda nechce, stačí, že tam budu muset být po císařu....nalačno dojdu a uvidíme co se bude nebo nebude dít....chjooo, jsme se měla zeptat, že....jenže mě to v ten moment nějak nedošlo.... :unamused:
28. čer 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no to jsi se moc nerozepsala, jaký z toho máš pocit a tak..takže vybereš tuhle porodku? no když tam máš být před 8 hod, to by ti toho císaře mohli udělat ještě ten den ne?
@leia1 mě to tady taky napočítalo stejně jako PM, druhý termín - ten dřívější 10.7. mám podle pohybů a i si myslím že mi vychází stejně podle ULT, od začátku mi říkali že je mimi o týden větší, snad až ty poslední ULT vycházeli cca na termín.
@tasmailla1 no i mě napadlo že kdyby bylo těhotenství 43tt - jen na papíru,tak by to bylo nej..to by jsme měly všechny porody před termínem..byly by jsme spokojený jak rodíme dřív, přitom by jsme na tom byly stejně jako teď :grinning: :grinning: . zítra jedu taky na kontrolu, to mi zas řekne že odpovídám týdnu co jsem a pomastím, na monitoru to klasika poskáče. aspoň se stavím v květinářství pro kytky učitelkám..zítra má Pavel svátek, ale počítám že mimísek taťku asi nepřekvapí. No i když teď mi zahrála na nervy Lena, jen přišla tak spustila že chce na písák a nějak nepobrala že si má nejdřív udělat svoje povinnosti. načuřila se když jsem jí řekla že smí ale do 17 hod.že to nemá smysl.po chvíli to ve mě bouchlo a řekla jí že když bude uražená že se nijak nedomluvíme.lehla totiž na gauč a začala řešit že až si to udělá..no tak nakonec jí to docvaklo, v klidu jsme pak hodili řeč když měla hotovo a pupik se jí zatáhnul. v poklidu se zeptala jeslti může o hodku dýl, to jsem jí dovolila s tím že pak ještě vypomůže s domácí prací a už byl úsměv..holky ale někdy na tohle mít nerva..to to s tou mladší vůbec nemám..mají tyhle povahy od narození. musím na každou trošku jinak, teď se nám to s tou pubertou ale začíná pěkně šponovat.. tak jdu taky něco podniknout at si rozhejbu ten pupan, tvrdne mi zas jak blázen a je mi blbý zadat holkám úkoly a sama sedět u pc. Bára donesla výtvory ze školy, tak jsme koukli na obrázky a pomáhá dole dědovi s pečením.
28. čer 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no tak si tam zavolej,at víš,na čem jseš...a to je pochopitelný,že si se na to zapomnela zeptat,když ti dali takovou hezkou nadeji,já bych se taky na neco zapomnela zeptat a jenom bych chodila s usmevem od ucha k uchu.....no kdyby ti ho chteli udelat v pondelí,tak je lepší se dohodnout na příjem v nedeli....
28. čer 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no tobe se aspon na monitoru už neco deje,ale me vubec nic,to bude ješte na dlouho,si myslím....jsem zvedavá,či náhodou zejtra tam nebudou nejaký kopečky,už bych byla i docela ráda...no to máš dobrý s holkama,já a segra sme taky uplne jiný a v období puberty to bylo pro naši mámu na palici,taky musela ke každý přistupovat trošku jinak....
28. čer 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak o čem chceš psát, lidi co jsme měla kolem sebe byli příjemní...porodnice je spravená, takže je to pěkný, pokoje po dvou, vyšetření ok a císař mi bez problému odkývali, co víc si přát :wink:
@tasmailla1 volat tam nebudu, uvidím v pátek, pokud budou chtít dělat císař až v pondělí, tak se zkusím domluvit, že dojedu na příjem v neděli...uvidíme :wink:
28. čer 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk mě taky spousta otázek dochází až pak doma. ale známá byla taky na plánovaným císaři, bylo to ve čtvrtek, pořád jsem čekala kdy napíše manžel její a psal až v 19.30 že mají klučíka, takže i když byl císař plánovaný šla takhle dlouho a to nastupovala ráno na příjem. zbytečně tě tam určo ležet nenechají. míst bývá málo a stojí peníze
28. čer 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Tak to jsou dobré zprávy... když tak si tam zavolej ať víš na čem jsi.
28. čer 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj, trvalo mi než jsem napsala vzkaz tak jsem četla už odpovědi co jsi psala holkám :slight_smile:
28. čer 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek