• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
tak už mě začínají chodit sms jestli už něco máme nebo ne. Oni jsou jak blbý kdyby jsme už něco měli tak bychom se ozvali. :angry:
Zítra jdu na monitor tak uvidím co bude.
28. čer 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jj, nám taky furt každej píše, volá atd., i moje mamka říkala, že se furt každej vyptává, jak kdyby jim neřekal, že dáme vědět :angry:
@lebapa no já to opravdu pochopila, že sekci udělají v pátek, takže nevím, uvidíme, pokud budou chtít až v pondělí, tak se zkusím domluvit na příjem na neděli, mě děsí špitál a ještě v něm ležet zbytečně :unamused: tenkrát jsme u Mišky taky řekla, že pokud ona bude v pořádku, tak jdu v pondělí dom i kdybych měla reverz podepsat a šla sjem dom....u slepáku jsme ležela v Šumperku a to mě nechtěli pustit, že je to brzo, pak pan primář potřeboval nabíječku na telefon a já toho hned využila, že mu ju klidně dám, ale že chci dom, tak mě pustil hned druhej den, ale do papírů napsal až pondělí :sweat_smile: byl hodnej a tady taky teda nemíním ležet zbytečně, fakt holky co jsou třeba na udžování atd.vnemocnici obdivuju, já bych to nedala, já jak vidím špitál nebo jen slyším to slovo, tak je mi hrozně, mám alergii, fóbii a vše dohromady :confused:
28. čer 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by me mohlo,aby me ješte psali SMS-ky,či už neco nemáme,mne stačí chodit na facebook a tam taky pořád kámošky píšou,či jsem ješte 2 v 1,no na palici,už začínam byt z toho podráždená,přesne jak píšete,když už to bude,tak stejne samy napíšeme SMS-ky,že už jsou mimina na svete....no jsou jak praštený ješte takhle nás stresovat.... :unamused: :unamused: :unamused:
28. čer 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1
@ssimmikk no s tím ptaním je to ale uplně všude stejné. mamka už mě taky začíná kontrolovat, ale to od té doby co nás vyjančil doktor. čeká aspoň do večera než volá nebo jí písám přes den že jsem v poho. bojí se aby jsme jí nevolali až to bude venku, chce vědět už hned když vyrazím do porodky. přes den bych jí to zavolala, ale v noci určo ne. už tak si tím bude zbytečně dělat nervy, ale má tak aspoň asi pocit že to prožije se mnou aspoň na dálku.
Jestli ti to plánují, jako že jo, tak si myslím že už teď dělají rozpis a přijde mi divný že zrovna přes víkend by si tě tam nechávali jen tak na pozorování. termín porodu máš, začínáš se připřavovat a oni přece potřebují císaře stihnout před tím než tě to normal čapne..určo jsi to pochopila správně, budou to chtít udělat hned, to by se jo muselo podít že by jsi šla na řadu třeba další den..nával porodů nečekaných a tak..ale tohle riziko je u plánovaných císařů vždycky
28. čer 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no jo,ale pokud ti ho budou teda delat v pátek,tak určite nalačno a když tak radší si vem snídani sebou a za druhé mužou ho delat až odpoledne,protože k cisaři a k narkoze musíš mít hotový interní předoperační vyšetření,což je vyšetření krve a občas chtej rentgen plic a EKG,ale to by stihli udelat dopoledne,když te přijmou.....a odpoledne se vrhnou na sekci....
28. čer 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já vím, že se dělá předoperační....nevím, jen říkám co mi řekla paní primářka a sama řekal, žeby sesekce mohal udělat hned v pátek....uvidím, fakt to nehrotím, kdyžtak si nechám udělat předooperační a zkusila bych se domluvit na příjem na nedělu :wink:

@lebapa jj, to je mi jasný, že můžou mít příjmů, že se na mě nedostane, sice tam toho tolik nemají, ale kdo ví....
28. čer 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jinak s těma rodičema, moje mamka teda byla v pohodě u Mišky, jely jsme před půlnocí, tak sjem jim dala vědět a akorát z toho nespali :grinning: furt čekali, kdyx už dáme vědět, že je na světě, ale chápu to, já bych byla stejná, kdyby šla rodit moje dcera :wink: no a te´d i kdyby mě to chytlo, tak musím mamku zbudit, protože jí musím dát malou :confused: takže to rodiče člověk pochopí, ale kdžy skoro furt někdo píše a ptá se a venku taky: tak dky to bude, ještě nic? Jak já mám vědět, kdy to bude??? :angry: nikomu nebudu říkat, že tam v pátek jedu, jen rodiče to ví a hotovo, akorát by pak každej vypisoval :astonished:
28. čer 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,vy jste toho nakecaly :grinning:
Já zase naběhala tisíc mil po městě,pro podprdu jsem už odmítla jít,asi bych tam někde zkolabovala,bylo mi zle od žaludku a tak nějak celkově. Ale udělala jsem kup měsíce,koupila jsem dvije plenky. Stojí 320Kč a já na každý balík měla slevu 25% + 15% na celý nákup,takže super,dala jsem za ně skoro o půlku míň. Hlky taky využíváte v DM ten čtyřlístek?? Za 75 bodů si vytočíš slevu 5,10,15 nebo 20% na celý nákup.Ale platí to už jen chvilku. Ségra měla už 2x 20 a já dneska těch 15% a to jde znát při dražším nákupu.

Ségry teď odjely,manžel šel na chvilku na zahrádku na pivo,mě bolí nohy,tak si lehnu s melounem a budu dlabat :grinning: Dneska jsem potkala švagrovou a říkala mi,jak mám strašně dole břicho,tak jsem zvědavá...

@msevy tonik vyvolá porod jo? to slyším poprvé,ale tonik miluju,tak vyzkouším. Nevíš kolik toho můžu vypít?V pondělí mám v plánu vydrhnout podlahu v kuchyni a ten sex taky bude,ikdyž s takovým panděrem těžko pořádnej :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tedka taky taková dobrá otázka,taky máte prujem?no já každej den asi 3 dny ho už mám,ale nic strašnýho to nebylo a tedka opet jsem to málem nedobehla na WC,už jsem byla 2krát....žeby jsme se začala čistit před porodem? :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anebo na to pusobí maliník nebo semínko?
28. čer 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já někde četla na netu, že průjem je taky známka nadcházejícího porodu. jakože se tělo čistí. ale já ho měla před týdnem a nic :frowning2: tak nevim:slight_smile:
28. čer 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jééé, já se strašně těším na průjem, myslím že se to prostě před porodem děje... závist :grinning: a nebo je to semnínkem no :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď vařím véču a čekám na chlapa... dnes mám taky naplánovanej sex :grinning: ať ji tam malinko pošťouráme, zítra jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá jestli bude něco nového.
28. čer 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hihi jak psala leia,to zatím tedka nemusí nic znamenat,ale byla jsem jen 2 krát a víc ne,takže uvidím,či to zas nebude pokračovat zítra.... :grinning: :grinning: no já zítra taky jedu na kontrolu, ale sex bude až zítra,nechtela bych, aby to na me gyndař nejak videl,že byl sex,ale zas si říkám,jak by na to přišel,když vyšetřuje jenom prstama,to by musel mít rentgenový oči...... :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ale zas si nemyslím,že porod přijde hnedka,ani hlenová zátka zatím neodešla,i když nevím,či musí odjet vždy,nebo se taky muže stát,že proste neodejde...já se zítra na toho mýho gyndaře tak strašne těším....no na to,co me peknýho řekne....doufám,že neco pozitivního.... :grinning: :grinning:
28. čer 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toš kde je ta Vlasta? :grinning: Jsem zvědavá jak stará baba ( to už vlastně jsem :confused: ) :grinning:
28. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý, pomóóóć, já nemůžu mít nic jednoduchý, ale vše se mi musí komplikovat :angry: mám výtok a nějak mě svědí, mám obavu, že na mě leze zánět :frowning2: nevíte co si na to můžu dát? nerada bych se něčím rozdráždila k porodu, když jsem otevřená...myslíte, že výplach rosalginem něco zmůže? Chjooo, snad to bude ráno lepší....
28. čer 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jéjku :frowning2: rosalginem určitě nic nezkazíš jen bych si dala bacha na ten dávkovač možná se jen opláchni v lavoru než si to tam přímo aplikovat, nebo heřmánkovou koupel
28. čer 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a ráno volej dr. o radu a jakotže jsi jako ještě 2v1 když už jsi 39tt a otvíráš se !!!!! to tě chtěj nechat rozrodit a pak dělat akut císaře nebo jak?
28. čer 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hlenová zátka ti může odejít až při porodu :slight_smile: při prasknutí vody a nebo si toho ani nemusíš všimnout :slight_smile: a sex gyndař fatk nepozná :grinning:
28. čer 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 průjem můžeš mít po semínku lněném :slight_smile: to je dobrý čistič, ale třeba je to opravdu k porodu, prýse tělo před ním čistí a kolikrát není ani klystýr potřeba :slight_smile:

@misi.21 tý jo já tu chci taky DM to není fér :frowning2:
28. čer 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup dle miminka jsme 38tt, v pátek jedu zase do porodky a to už si mě tam asi nechají na císař....jsme otevřená na jeden prst a čípek taky prej postupuje, říkala, že aspoň ať do pátku vydržím, že je ještě brzo, uvidíme, dnes mě celej den álí žáha, že je mi na zvracení, ale fakt teda hafo, to jsme ještě nezažila a nic nepomáhá, já nevím, vyjde mi porodnice a do toho se mi začne vše srát :frowning2:
Já ani nevím, zda mi u Mišky, teda spíš kdy mi odešla hlenová zátka :grinning:
28. čer 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak už to čtu že v pátek se jde na to, tak držím pěstičky ať je to ještě v pátek za tebou, já taky měla tenrkát císařev pátek ale byla jsem tam od čtvrtka pže mi dělaliprávě to vyšetření všechno a večer přišel anesteziolog mě vysvětlit co a jak a dát mi na výběr anestezii a nesměla jsem už večer jíst a od půlnoci pít a ráno v 8 byla malá na světě :slight_smile: ale je fakt že se mě ptali jestli chci přijet až v pátek ráno, tak jsem zvědavá jak to bude u tebe, držím ti pěstičky, určitě to v pohodě zvládnete a prdís bude brzy u tebe a v pořádku :slight_smile:
28. čer 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a kam teda nakonec jedeš do porodky?
28. čer 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se taky furt lidi ptaj kdy že to mám termín, no vím vypadám jak vorvaň no, naštěstí smsky nikdo nepíše zatím :grinning:
já si "naplánovala" císař na 19.7. (Niky je 19.9.) :grinning: tak snad mi doktoři vyhoví :grinning: když už mi nevyjde 17.7. pže to je neděle
28. čer 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jdu spát dobrou
28. čer 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jedu do porodnice v břeclavi, ndes jsem tam byla sé domluvit :wink: a přístup byl fakt úplně jinej, jak tady, takžesnad se nic nezmění....mám z císaře strach, co si budeme vykládat....snad mi to udělají hned v átek, chci to mít za sebou, to bych nedala čekat ve špitále až do pondělí, no radši tam v pátek pojedu an lačno a uvidím, sváču si sebou vezmu a zeptám se, zda se můžu najíst nebo ne, na vyšetření mě asi pošle v ten pátek, nevím, uvidím....dobrou noc, už jdu taky do hajan :wink:
28. čer 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to byla noc. Vůbec jsem nemohla usnout, pořád jsem se budila a vstávala jsem s manželem ve 4.30.jsem po snídani, půjdu se ospršit, udělat holkám svačinu a půjdu je probudit. Dneska jedu taky na kontrolu, jsem zvedavá jestli budou nějaké novinky. Včera jsem žehlila na dvakrát, nechtěla jsem dávat žehličku Léně když mám starou co nenapařuje. Večer jsem si pak říkala že jsem si asi možná i něco přivolala, pěkně mi ty kontrakce zesílily a zas o kousek mi spadlo břicho. ale snad dobrý, uvidíme co ten doktor.
@hradilenka no Vlasta možná, možná nakoukne dneska ale si myslím že chvíli bude nasávat tu domácí atmosféru, konečně jsou všichni po takové době spolu doma, takže nějaký pc honem nehrozí :grinning:
29. čer 2011 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
tak u nás noc nic moc. Pořád jsem byla vzhůru a ne a ne zaspat. Ti moji chlapy si to chrápali celou noc jak já jim závidím. :slight_smile: Honzík přišel v 6 ráno a ještě usnul. za chvilku ho budu muset budit do školky. Ještě dva dny a už bude doma celé prázdniny.
Dnes jedu na KTG chtěla jsem jet sama, ale Martin už mě moc nenechá řídit auto. Jenom tak do školky jinak mám zákaz. Měla jsem v plánu ještě vyrazit po obchodech,ale než poslouchat chlapa jak má neustále připomínky k nakupování takto raději oželím. Vyrazím s mamkou v sobotu odpoledne. :grinning:
29. čer 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa
@micka1 Ahoj holky, tak ať Vám to dobře dopadne ta dnešní KO.
29. čer 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek