• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 hmmm....ty plíny tak to nevím no vím že píšou do porodnice s sebou 3ks ale tak bych řekla 20alespon doma mít možná více nevím
31. led 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hihi no jako aby nebyly strie..... mě říkal doktor že čím dříve to začnu mazat nejlépe od 3-4měsíce 2x denně tak zminimalizuju popraskání kůže na břiše...
31. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee děkuji a za hodinku letím k doktorovi to už tam snad někdo bude
31. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 na Ikeu se také třesu :grinning: s tou velikostí máš naprosto pravdu,také to tak pořizuji-zahnout se to dá vždy. hodně mi doporučují overálky-jak na spaní tak celkově a bodyčka hlavně s dlouhými rukávky.já nakoupila i s krátkými,ale to jen proto, že byli na lacliku za 3 a 5kč :wink:
@zlatunka84 ahoj, no asi si budete myslet, že jsem fakt magor, ale udělala jsem si tabulku věciček- do řádku velikosti,do sloupku název (tričko,dupajdy atd) a dělám čárky co čeho v jaké velikosti mám, ať se něco nepořídí zbytečně, přišlo mi to přehledné než si psát či škrtat-právě kvůli velikostem :slight_smile: ale jakýkoliv seznámek je určitě na místě :slight_smile:
na to mazání bříška jsem lempl, přiznám...dříve jsem mazala každý den, teď tak 2xtýdně. to si pořád říkám,jak si udělám kosmetiku a načešu se a zajdu k holiči, ať se cítím lépe a hlavně mě pořád přítel nevidí v teplákách a vlasy v culíku :grinning:
31. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no jasne strie,ale vubec me to hnedka nenapadlo.... :grinning:
31. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1, @zlatunka84 - mazání úplně nepomůže - znám holky, co mazaly jak divý a popraskaly a pak co nemazaly a v pohodě...ale určitě je lepší mazat...já teda ještě nemažu :pensive:
plín fakt asi kolem 20
31. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - overálky jsou určitě super - hlavně na spinkání (já je používám na Martínk aještě teď) a fakt lepší dlouhý rukáv, i když pokud bude tak horký léto jako bylo letos, užijeme i krátký rukáv a pak v kočárku překrýt plínou :wink:
seznam máš teda vychytanej :astonished: :grinning:
31. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já práve jsem body nenakupovala s krátkym rukávem,když porodím v červenci ono ješte díte nemá vyvinutou termoregulaci,tak na krátky rukáv bude ješte moc maličky.....takže to neřeším....ale já práve myslela,že overaly jsou jenom na spaní,pokud ale nemyslím ty vyteplený.....a když jsou i teda na den,tak neco se pod ne dává,nebo ne?no v léte by mu to asi stačilo jen overal a nic,ale pak na podzim a zimu dát pod overal body,nebo něco?
31. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 klasické čtvercové plíny-většinou píšou tak 20, ale pokud chceš i na parádu či k doktoru, tak jsou různé krásné flanelové, barevné bambusové nebo ty s potiskem. na doma a blinkání poslouží i čtverec plátna či jiné savé látky, nebo starý ručník :wink: na domácí utíráníčko fakt stačí i vystřihnout záda z obnošeného bavlněného trička-já už vytřizuju postupně skříně :grinning:
31. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hmmm to je výborný nápa tak tento systém si půjčím udělám seznam ale podle velikostí super nápad!!! díky za tip

to mazání se fakt snažím 1x denně pořád si říkám že by byla škoda to zanedbat kdyby to mělo pomoct.... ale je fakt co říká peta3 že to záleží na pružnosti kůže každý to máme nějak dané asi
31. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tomu říkám opravdová příprava na miminko se vším všudy...s tím seznamem to je fakt dobrý..i na netu je plno seznamu.....ale stejne,človek má pocit,nebo aspon já,že neco pak určite zapomenu... :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee úplně to vidím jak to budu mít sepsané naškatulkované v komodě pěkně nachystané a jak si mimoše přivezu domů a začne kolotoč bude konec dokonalému uspořádání ....apokalypsa....anarchie:slight_smile:))))
31. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a jaké velikosti si nakupovala ,já 56,62 a pomaly začnu 68...
31. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 aha, takže je to o termoregulaci, já slyšela, že malé mimi nesmí na sluníčko (neboje to další důvod) proto dlouhé rukávky.
S těmi overálky-myslím,že jsou univerzální,co takhle sleduji kamarádky-maminky,kombinují,coje zrovna při ruce,dle počasí :slight_smile: buď bodýčko pod overálek,nebo tepláčky a svetýrek nahoru...
31. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já mám 62 a 68:slight_smile:)))
31. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky bych to ráda od nekoho okoukala co a jak,ale k mojí smůle v okolí nikdo nemá malé díte..ach jo.... :confounded: :confounded:
31. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já nevím,či to je o termoregulaci,jen si to myslím,že to tak je......
31. led 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - termorgulace i sluníčko :wink: , i když já, když bylo vedro, tak jsem Martínka v krátkém bodyčku a ponožtičkách v kočárku spinkat nechala a fakt jsem ho přikryla jen plínou (a to mu bylo kolem měsíce)
31. led 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 to ale musí být v tom případe pořádnej pařák.... :grinning:
31. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda měla a užila i ty s krátkým rukávkem, právě, že nemají miminka termoregulaci tak se i snadno přehřejou. Skoro celé léto byla Aduš v kočárku s holou prdýlkou v bodýčku s krátkým a ponožtičkama
31. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - ono na to přijdeš i sama, co ti vyhovuje víc...já třeba zezačátku moc bodyna nedávala - vyhovovaly mi zděděné košilky a dupačky - nechtěla jsme mu nic moc rvát přes hlavičku :sweat_smile: , a zase vím, že spousta maminek tyhle košilky zavrhuje, páč jsme je nosili kdysi už my..ale mně to fakt vyhvovovalo na strojení víc, možná to bylo i tím, že jsme je dostávala v porodnici a navíc jsme neměla tak malý bodyna :wink:
31. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 já přesně tak :wink: bodýčko a ponožky byl náš letní úbor
31. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ale že se přehřejou v dlouhým body a dupačkách?
@zlatunka84 tak s tou apokalypsou mám stejné tušení :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 pár věciček mám 56 a snažila jsem se spíš 62 a víc, ale každý výrobce to má jinak a některé 56jsou velké jak 62 a bohužel někdy i napak - hodně mi pomohla tabulka velikostí právě co maj na laclíku, tam je to totiž i na měsíce 0-3 3-6 je super udělaná :wink: no a když jsem narazila na dobrou věc, tak jsem koupila i větší velikosti-už na zimu atd.
ps: neujíždím na tabulkách :grinning:
@tasmailla1 - jak píše myscha - oni se pak přehřejou, což tayk není dobrý...nám děti v porodnici jedna sestřička pořád odstrojovala - my 2 prvomatky vyjukaný jsme je prostě strojili a ona vždycky přišla a říkala, že se máme tak tak nastrojit a uvidíme, jak nám bude :grinning: . Miminko mám mít 1 vrstvu navíc než my (to byla ta plínka přes něj)
31. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no tak v létě by se asi určo přehřály-říkám,to se přizpůsobí dle počasí :wink:
31. led 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 uvidíš, v létě bývá na padnutí a zkus si lehnout do kačáru do kterého pere sluníčko. Každopádně Aduš nebyla do 3 let nemocná tak jsem to snad zvládla :wink:
@druidee jo koukala jsem na tu tabulku,je dost dobrá.....
ok...tak pokud bude pařák..tak si koupím ješte body s krátky rukávem.....ale tak proto se ptám,protože to nevím....si fakt připadám jak alenka v řiši divu....
31. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hmmm já myslím, že tady někdo ujíždí na tabulkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek