• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Dobré ráno :slight_smile:
@lebapa pak dej vědět, jak ti KO dopadla, ale vypadá to, že už brzy budeš mít miminko u sebe, že? :confused:
@micka1 jj, to znám, já teda auto řídím, manžovi jsme řekla, že nejsem nemocná, ale těhotná, takže to bere sportovně, ale po těch obchodech to teda máš pravdu, jde za mnou a furt něco brble, to bych ho nejraději vždycky praštila :grinning:
29. čer 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 abys to v sobotu ještě stihla holka,už máš namále :grinning: Mě dneska volal manžel a tak mezi řečí mi řekl,že by potřeboval,abych rodila až toho 24,že má moc práce. Srandista :slight_smile:

Dnešní noc byla v pohodě,žádnej porod,záchod,nic,akorát mě nějak bolely klouby v pravé noze,ale teď už je to v pohodě.Ale jsem taková celkově víc unavená,na to že jsem spala celou noc,kdyby mi v osm nezazvonil telefon,tak se válím snad ještě teď :slight_smile:

@lebapa mě kdyby ještě spadlo břicho,tak ho mám u kolen :grinning: :grinning: je to mazec tohle vyčkávání,když to může přijít kdykoliv.
Dneska bud ezase pařák,ale včera foukal vítr,tak se to dalo,dneska už tak nefouká,tak nikde nebudu líta,přijede zase ségra a ta by nejradši obešla celej okres,nějak nemůže pochopit,že už nejsem schopná :sweat_smile: O tom,že bych záchod nejradči tahala za sebou nemluvím...
29. čer 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vy jste zase čiloučký, to já si dnes vyspávala do čtvrt na deset a za chvilku jdu dělat lasagne :slight_smile: jinak v noci mně probudila zvláštní bolest v podbřišku a přitom mi tříkrát ztvrdlo bříško. to jsem ještě nezažila. no a pak už nic. tak si říkám, jestli to bolení nebyla spíš zácpa. poslíčci asi vypadaj jináč.
29. čer 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://prazsky.denik.cz/multimedia/galerie/3112283.html?section=1,12
tady posílám odkaz na naší kájinku, jak se účastní v soutěži :wink:
29. čer 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Ahojky bych Vám dala hlas, ale nevím jak :confused: :slight_smile:
29. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak jsem se právě vrátila z lékárny, dokoupila jsem mamliník a ještě pár věcí do porodky... říkala jsem si, že to pěšky už nedám a pohoda...vůbec na sobě nepozoruju žádné změny, břicho neklesá, prostě stejný, holky faaakt nechci přenášet :frowning2:
@ssimmikk tak konečně dobrá zpráva z Břeclavi, to je fajn, že se tam k tobě chovali líp než v Brně, on ten pocit z porodnice je asi fakt hodně důležitý, aspoň aby ses tam trošku cítila bezpečně a že s tebou nejednají jako s pacientem ale jako s partnerem, moc ti budu držet palečky, aby to v pátek vyšlo a kdyby ne tak určitě v pondělí. to se už musíš na mimčo těšit, viď?
@lebapa tak co kontola? říkal něco pozitivního? taky bych chtěla, aby mi už bříško aspoň trochu kleslo
@leia1 jeee, vy máte super hafana, jezevci jsou některý fakt k sežrání : ) já měla jako malá taky fenku jezevčíka a byla to nejlepší a nejvěrnější parťačka, teta a babička dokonce jezevčíky chovají...každopádně hodně štěstí v soutěži!
29. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@leia1 taky bych ráda hlasovala, ale nevím kde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se od doktora. akorát jsem se rozčílila, měla jsem se tam odvézt sama. hodil mě tam děda a zrovna jsem tam byla dýl a byl jeden nerv.sešla jsem se venku s mamkou, hned měl připomínky, tak jsem lítla koupit holkám něco pro učitelky a jeli domů.cestu bych taky zvládla, to jen že člověk neví co se na tom monitoru ukáže tak jsem nechtěla riskovat..no musím si to rozdejchat..pospíchal protože má přijet tchýnka, ale dřív jan za dvě hodiny to nevidím a to si řízky už připrvil včera tak bude jen smažit..chlapi no..
jinak zas nám to tam lítalo, tentokrát nepravidelně, ale zas silněji a vydržela ta kontrakce i dýl..dr mě pořádně teda prohlídnul, říkal že je všechno připravený k porodu, čípek že se zkrátil. od pátku mají dovolenou a příští týden, kdyby náhodou tak mám jet na monitor v pondělí do porodnice ale že si myslí že už budu mít odrodíno. že se teda může mílit ale podle něj to je na porod, kor když i první jsem měla dřív, že jsem tak nastavená. Pavel nahlásil v práci že potřebuje být u domova aby ho neposílal do světa tak jezdí celý týden domů k večeru a brzo ráno nebo ještě v noci odjíždí a to ho poslal dispečer do práce i v sobotu v poledne a přijede o půlnoci...fakt lepší bejt zticha..kretén, to dělá všem, sám děti nemá a je mu total fuk jaký řidiči mají důvod proč potřebují být doma..
29. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to je u nás to samé. Mě Martin řekl že nemůžu rodit přes víkend že jde dělat v sobotu rozhodčího na soutěž a v neděli by měl závodit. Prý jestli chci rodit tak teda v pátek to má odpolední tak než půjde z práce abych to měla za sebou. Takže takové to doma mám. Jsem myslela že ho něčím praštím. :angry:

Tak po dnešním KTG to na porod opět nevypadá. Museli mě to točit v leže tak jsem si vyzkoušela jaké to bude ležet na porodním pokoji. jsem si to mohla prohlídnout pořádně. Při prohlídce co jsme měli v kurzu tak to bylo dost rychle ani jsem si to pořádně neprohlídla. Teď jsem na to měla 30min. Martin to taky prohlednul do podrobna.
29. čer 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ojojojo, děda se zase vyznamenal...no řízky jsou evidentně důležitější než další vnouče :sweat_smile: hlavně dýchej z hluboka a nohy nahoru! všechno půjde krásně, uvidíš! Hlavně, že jste v pořádku a můžete být ještě doma. Jestli se dr nesek, budeš mít mímo brzy u sebe a třeba bude i tak šikovný, že počká na taťku. Že Vám aspoň v takový situaci nevyjdou v jeho práci vstříct je teda dost síla. kretén je asi přiléhavý výraz :frowning2:
Vlastík mně taky zase docela dojal. Chce jet do Znojma trhat meruňky :sweat_smile: Bych byla už radši, kdyby byl tady. Nemám teda pocit, že bych honem začla rodit, ale to vědomí, že je dvě a půl hodiny daleko a že se mu taky nemusím kvůli špatnému signálu dovolat, mi teda na klidu nepřidává. Asi si budeme doma muset ještě trošku promluvit :wink:
29. čer 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky se hlásím po kontrole,jsem po dnešku trošku rozhozená a už i vyklepaná....točili me monitor,samozřejme dneska miminko vubec nespolupracovalo,pořád jenom spalo,takže na monitor pojedu opet dnes v 17.00 rovnou do porodky...dneska jsem 39+5,takže me doktor pořádne prohlídnul,prej to vevnitř už na porod je hezky připravený,už jsem i neco otevřená,tak me rovnou udelal Hamilltona,dalo se to v pohode vydržet,tedka trošku krvácím,ale není to moc,takže tedka jenom čekat,či se to rozjede,nebo ne,ale říkaj,že do 24 hodin by melo být odrodíno a když ne,tak v pondelí opet na gyndu a na monitor a další Hamillton...ale mudr říkal,že si myslí,že už se tam neukážu...jak jsem byla celý tehu v pohode,tedka jsem pekne rozklepaná a vubec nevím,co od toho mám čekat.....mám strach a to velký...takže lebapa máme to nejak nastejno... :wink: :wink: :wink: :wink:
29. čer 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavne se musím tedka tlemit,či já opravdu do zítra neporodím,zítra totižto má svátek Šárka a my ,pokud by to byla holka,chceme Šárku...takže se uvidí....či porodím a či to bude holka...no sranda by byla mít svátek i narozky v jeden den....ale menit jméno kvuli tomu už nebudeme,od začátku se nám Šárka líbila a nad jiným jmenem sme ani neuvažovali.... :slight_smile:
29. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 takže taky z hluboka dýchat a nohy nahoru :wink: chce to hlavně klid a navíc to je přeci docela dobrá zpráva, ne? by bylo mimi za chvilku na světě :slight_smile: kámoška mi radila dát si před monitorem něco sladkýho, aby se mimčo trošku probralo, třeba sladký pití nebo něco, co sama víš, že ti funguje, že pak cítíš pohyby. Moc držim palce, zvládáš to krásně, tak jen tak dál :wink:
29. čer 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava me mudr říkal,že už si nemám ani polehávat,kdyby neco,tak pořád jenom chodit.....no to se mu lehko řekne,me už ani to chození nebaví....ale dneska jsem se docela prošla...no pohyby já ani nevím po čem cejtím,ale hlavne je mám odpoledne nebo navečer...jsem sestře říkala,že by meli monitory delat podvečer,že vtedy jsou miminka nejaktivnejší..... :wink:
29. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to máš teda pravdu, ten náš prcek je akční mezi osmou a jedenáctou večer...ale myslim, že to by se jim asi ordinovat nechtělo :slight_smile: ... tak aha, tak co třeba houpat se na míči, jestli ho teda máš :wink:
29. čer 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jejda, takže to dáme spolu? Do příštího týdne odrozeno? Budu na tebe myslet :wink: jinak s těma dispečerama je to asi všude stejný, taťka když řekne, že musí k zubařce nebo potřebuje být doma, tak ho naschvál nechají víkendovat někde v zahraničí :unamused:
@lukava děkuju, snad vše dobře dopadne :wink: taky jsme byla v lékárně a koupila si ještě vložky, ty dlouhý a kojící kloboučky :slight_smile:
@tasmailla1 pěkně se uklidni a nemysly na to, vím, že se to lehce říká a hůř dělá, ale aspoň víš, že to může kdykoliv přijít, v pohodě to zvládneš :wink: takže je možný že ještě dnes budeš mít miminko u sebe, malinko závidím, hlavně klasický porod :sweat_smile:
29. čer 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já si to říkala teď na Honzu, takhle to má strejda, narozky i svátek v jeden den..ale ono jich bylo celkem 10 sourozenců i když on byl v té 1/2 starších, ale asi moc na výběr už neměli :grinning: ale ani já bych kvůli tomu už neměnila když už jsme se rozhodli...teda neprošlo mi jiné jméno :slight_smile:
tak to se ti nedivím když ti řekne ještě že to vidí na porod do druhého dne..to mi takhle řekl u báry a měla jsem pak takovýho nerva že jsem ještě odpoledne jela a v noci se malá narodila.jak byla udržovaná tak mi říkal že už nepříjdu týden předem a přišla jsem, ale to bylo ovlivněné těma práškama.mě teda taky teď prošáhnul pořádně, musela jsem se zhluboka nadechnout, ale nešpiním..natáhni se, udělej si příjemný relax, já už se taky nebudu nervovat, oni to ti píďové cítí, tak jim přece musíme udělat poslední dny v bříšku příjemno. porodíš tak či tak, jen je to divný když je to najednou tak blízko
@micka1 no tak to u nás bylo domlouvání včera večer, ale dostala jsem 3termíny kdy by bylo dobrý rodit, ale zase časově od do :angry: . říkala jsem chlapovi ať to nevypravuje mně, ale tomu mimču, tak nevím jestli ho poslouchalo
@lukava no nesmím se nervovat, hned pak cejtím ty kontrakce častěji. s dědou nic nenadělám, chápu že je po měsíci natěšenej na babču, on se hodně změnil po nemoci, měl od boreliozy záněty na mozku, byl jak po mrtvičce a hodně se změnil.ale naštve to, věděl moc dobře že bude čekat. a když stepuje před doktorem a neumí si sednout k vodotrysku do parku to je jeho chyba...to mě tak rozhodil že jsem si zapomněla vyzvednout mastičku v lékárně, měla jsem si ji dneska 2x aplikovat,prý do tří dnů než porodím že mě stihne zaléčit.musela jsem do lékárny tady,ale přivezou jí zítra, to mě štve
29. čer 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no jsem na to zvědavá, to zas závist ode mně že víš cca kdy to bude a dá se to naplánovat doma..jo chlapi jak jezdí je to k ničemu..doktory si musí plánovat pondělí nebo pátek, to by ještě šlo, ale štve mě že kolikrát slíbí dětem výlet a pak z toho není nic..jeho to pak taky mrzí ale jak když to ten dispečák tuší a kolikrát ho odvolá i na poslední chvíli..a naslibuje jak se bude revanžovat a pak nic..jako ted naposledy když mu na hr odjel polsko, tak prý dostanete příště lepší kšeft, do toho šel jezdit na jinej kamion k novýmu partákovi a on ten kšeft nechal odjet toho už bývalýho partáka, vysvětlení dostal že to polsko přeci odjelo to jejich auto..fakt nenadávám ale i na tohle je kretén slabé oslovení..no raději nevytahovat vzpomínky. doufám že to v břiše nebude chtít taky jezdit když to bude mít všude kolem sebe..
29. čer 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj, to znám, opravdu všude stejný :angry: to je jak můjtaťka s náma nikdy neslavil miščiny narozky, až letos, vždy ho poslali pryč nebo ho nechali v cizině, takže vím o čem mluvíš :unamused:
29. čer 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 teda závidím. já včera tři nepovedený monitory, mimi spala a nikdo mi hamiltona neudělal a prej to ani nevypadá, že by se to chystalo :frowning2: já chci taky. dost mě bolí břicho ale jinak než k porodu. už sem smířená s přenášením a hledám nějaké pěkné datum :grinning: třeba 7.7. nebo 11.7. 2011 taky ujde :grinning: hlavně optimismus
29. čer 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk právě, si říkám jak to zvládám že jsem si ho vzala s volantem ale když přijde na tyhle chvíle je to mazec..kor když ti přijede dom třeba až na štědrý den a to se modlíš aby vůbec..naštěstí zatím byl nakonec vždycky doma..on to taky špatně snáší, takže pak ještě kolikrát funguju jako utěšitelka i pro něho..no není to lehké :confounded: jdu se natáhnout. koupila jsem holkám pro družinářky ty velikánsky čoko milky, dvojbarevný..nam nam.ještě že vím že nesmím na lup, jinak by nebylo co řešit, jdu raději na rajčátka :slight_smile:
29. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no máš můj obdiv, mně stačí, dkyž manža odjede na tři dny, ale znám to, jak je to s ta´tkem a není co závidět, kor když jsou děti....njn, člověk musí dělat v dnešní době cokoliv, aby měl kč...rajčátka si dej, mňam, ty budeš zdravá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@lebapa
@myschka jeee holky dekuju,hnedka se to líp čte,když je podpora...na jednu stranu bych to ráda mela za sebou,ale zas na druhou strach je taky velký...no co,budu to muset nejak vydržet.....pak večer písnu co a jak na monitoru.....ale dneska i když nedopadl,tak ze začátku jsem mela jeden velkej kopec na grafu....a jojo máte pravdu ,hodit se do klidu,i když človek tedka už pořád bude jenom na to myslet....
@myschka jeee pekný datumy,hlavne ten druhý,to byl muj puvodní termín.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no on se snad s tím volantem narodil, nemohl by bez toho být. ani bych mu nikdy nedala na vybranou bud my nebo volant, vím že by volil nás ale byl by z něj tak protivnej chlap že bych ho za pár hnala sama at si jde zas najít nějaký to kolo s volantem..jo rajčátka, jsem schopná dát kilo denně když jsou dobrá, pavel mi nakoupil do zásoby, ale jsou taková mdlá tak jich dám tak max. 6 kousků za celý den myslím.
29. čer 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 - tak takhle přesně jsem to nekontrolovala:slight_smile: Ale podle doktora mám termín 21.července. I když si myslím, že to přijde dřív
29. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - prý tonik obsahuje nějakou látku, která může přivodit kontrakce. Nikdy jsem to nezkoušela, poradil to kamarád, když přenášeli a už potřebovali porodit. Nebo si pusť Texaský masakr motorovou pilou a úspěch je zaručen:slight_smile:))
29. čer 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa @tasmailla1 ty brdo, holky, tak jak to čtu, tak to asi fakt budete mít za pár. se mááááááte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@hradilenka @lukava jináč hlasovat přes net nejde, takže to jde jenom přes ten pražský deník, takže kdyby si některá z Prahy koupila pražský deník a hlasovala, budu moc ráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jo a ještě dotaz, od tý dnešní divný noci, mám pocit, že to břicho mám tuhý jako celý a pořád, nepřestává to. je to normální? já myslela, že to tvrdnutí je na chvilku a pak ok a já mám pocit, že je to tvrdý pořád.
29. čer 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj, djkyž jsou rajčata dobrý, tak bych jich snědla haldu :grinning: to máš pravdu, taťka byl minilej rok 14dní doma a byl z něj morous :sweat_smile:
@tasmailla1 hele, budeš to mít za sebou a krásnej uzlíček v náručí, co víc si přát :slight_smile:
29. čer 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem minulý týden to noční spaní nějak zakřikla. Už dva dny nemůžu pořádně usnout, v noci se probouzím ráno jsem mrtvá. A to jdu na WC jenom jednou za noc. Ale docela mě v noci bolí podbřišek, tak jestli mě tohle budí........
29. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já mám termíny 6.7 a 8.7 ttj příští týden tak to mám Martin dovolenou. Tak snad to vyjde na termín. Můj dr tam příští týden není tak musím na kontrolu do porodky. Tam jedu 7.7 jelikož beru léky od tlaku tak můj dr říkal že mě přenášet nenechají. Tak si mě už možná nechají v porodce.
29. čer 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek