• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 máš dobrý, že bereš léky na tlak, mně na něj nic dát nemůžou a to je teda hrůza :unamused: neboj, ono to přijde a když né, tak mudři pomůžou :wink:
29. čer 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnamy rajčata,ty já taky mužu na kilá a víc než papriky,ty moc nemusím.....no já dneska u mudra taky mela tlak 150/100,ale to bylo z nervu,pak už byl 140/90...no o trošku lepší....
29. čer 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Jestli se Ti to narodí zítra, tak to je na mojí máti ... ( no potěš ) :grinning: a ten den svátku s narozeninami má moje teta ... to je taky maso :grinning: no ale co se dá dělat ... jak to vyjde tak to vyjde .... jí to jméno dali a ani nevěděli, že je to v den kdy se narodila ... jinak by jí to změnili ... přišli na to pozdě :grinning:
@lebapa NO tak holka paráda za chvíli to máte za sebou :grinning: :grinning: :grinning:
@leia1 do Prahy na noviny nejedu :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si děvčata představte,že jsem byla zase se ségrou ve městě ajá nic nekoupila :grinning: To se mi dlouho nestalo,budu od manžela pochválena :grinning: :grinning: Šla jsem si pro tu kójo podprdu druhou a paní se ségrou mě nakonec překecaly,ať přijdu až po porodu,až se mi nalijou prsa,aby dobře seděla.Ale ségra mi koupila hezký dupajdy do porodky,krásný oranžový.
Dneska má manžel svátek,tak jsem mu udělala pečené maso na cibulce se slaninou a brambory s tatarkou,to bydy jak jsem objednávala Miluji tatínka. ještě nepřišlo,tak dostane opožděně.

Jinak je tady 30 stupňů,ale ve stínu je hezky. Te´d už ležím u telky a jdu si dát nálož zmrzliny a omýt hrozny a čekám na manžu. Večer mám v plánu žehlení,teď se to nedá,bych se u toho upekla.
29. čer 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka máte?? tobě dr. taky říkal že asi do července podle něj nevydržíte ne? já jdu jen do počtu, ty máš přednost :grinning: :grinning: tak jedno dítě mi jelo k rybníčku za kámoškama a druhý mi odvezli starouškové, jeli za prababi, už jí dlouho holka neviděla tak má výlet..si myslím že tam dlouho nepobydou. Závidím jim cestou zpátky že si dají v Poděbradech zmrzlinu, dělají tam výbornou vanilkovou a nechávám si jí přelít čokoládou.normal zmrzky moc nejím, i tuhle za mě dojídá Pavel, ale poslední dobou jsem jí zvládla a s chutí :grinning: :grinning:
29. čer 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm dík za srovnání,kdyby se to narodilo zítra,tak je jak tvoje máti,no víc mi nemusíš říkat,tys to předci říkala,že raci narozený v červnu-no žádná sláva.....tos me devče moc nepotěšila....ale jsem si dala závazek,že vydržím do pátku,at se to hezky narodí 1.7.hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lebapa a nedelej zase chute,nebo si opravdu po nejakú zmrzku skáknu do mrazničky,ale tedka papám broskev,mnamy.....tak si na zmrzku nechám zajít chut..... :grinning:
@misi.21 no já taky mám kojo podpprdu jenom jednu,jinak mám sportovní,protože nevím,jaký to bude po porodu,to je budu mít u kolen a pak kojo podprdu ani nenavlíknu..... :grinning: :grinning:
29. čer 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no právě,nevím jak se mi prsa nalijou nebo nenalijou. Já mám jednu,ale nic jiného,jsem zvyklá na kostice a vyztužené košíčky,tak těch pár dnů v porodce s jednou vydržím,stejně mi asi mlíčkko nepoteče hned a oak uvidím,třeba budu moct mít svoje starý,no uvidíme.

Holky já vám závidím,že už máte spodek nachystanej na porod,já už chci taky takový zprávy.
29. čer 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj balónci :grinning: :grinning: :grinning: dnes jen krátce a jednou rukou tukané (druhá drží Jindru v klidu...) jsme doma po x týdnech, spousta pocitů a chaos. .. všem díky za pozdravy a pěstičky pro štěstí - potřebovali jsme je... všem vám držíme pěsti teď my. holkám, co porodily moc moc blahopřeji a moc díky Martině-Hradilence za prostředníka zpráviček :grinning: nebudu teď dočítat... :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mějte se krásně a miminečka ať jsou zdravá, ať bude porod jakýkoliv, ten poklad pak stojí za to... zdraví Vlasta a Jindříšek s hrdým taťkou Honzou :sunglasses:
29. čer 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ps, nevím, kdy se zas ozvu...ufuf :grinning:
29. čer 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jééé, vítám z porodnice konečně doma, chtělo by to fotečky malýho :sweat_smile: :grinning:
29. čer 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee gratuluju mamce,at se moc nenadře a at malej hezky spinká a maminku moc nezlobí.....

Holky,tak jsem doma z monitoru,všechno ok,mimi síce chvilku spalo,ale pak se zase vzbudilo,tak se monitor zadařil,byly tam i nejaký malý kopečky a sestra říkala,že je trošku deloha podráždená,tak teda nevím,či bude ten hamillton takovej uspešnej,to se uvidí,když se nebudu dlouho hlásit,víte kde jsem...... :grinning: :grinning:
29. čer 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahooj mamino, moc gratulujeme..doufáme že brzo pořídíme taky tu drobotinu..tak ať se hezky hojíš a malinkej ať moc v noci mamču nebudí :grinning:
29. čer 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no mě to dneska lítalo na 127, koukala jsem na ten zápis a víš to tam nešlo zakreslit, podráždění kolem 20ti mám skoro pořád a už dlouho tak už by to chtělo změnu :slight_smile:
29. čer 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa myslíš jako srdeční akci kolem 127?To moje má kolem 140-150...a co se týče delohy,kolem 2O i 4O a dneska dvakrát dokonce 80....no já analfabet tomuhle grafu moc nerozumím.... :grinning: :grinning:
29. čer 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa nevíš kolik musí být podráždená deloha,aby to bylo na porod?kolem tech 80?ale to jsou pak už poříádný kopce....
29. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tak naznačoval mi to , ale nějak to zatím nefunguje ... dneska u nás byla malá bouřka , tak jsem měla obavy jestli vydržím a na meteo stanici se to nějak chystá na úplněk a zítra jak jsem už psala má máti narozky , tak nějak moc náhod na ranu :grinning: Zmrzku bych si dala taky ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@tasmailla1 Já Tě nechtěla strašit jen jsem řekla jak to je :grinning: :grinning: :grinning: Doufám , že Ti to na toho 1 vyjde , já bych raději rodila až od 2 to je začátek 2 dekády raka a podle toho co se píše , tak je to to nejmenší zlo :grinning:
A když jste u těch kopců na grafu tak já je měla před týdnem na hodnotách 80-90 jsem zvědavá jak to bude zítra jedu na KO .
29. čer 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tak s tím úplňkem se ta meto stanice pěkně sekla byl 15.6 :grinning: :grinning: :grinning: V červenci bude 15.7. :slight_smile:
29. čer 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee vítej doma z porodnice. Gratulujeme všem třem a ať vám Jindříšek moc nezlobí. :slight_smile:

Naše princezna měl dnes tep tak kolem 140 a kopečky byli tak 30 a jednou 70. Martin mě musel držet tu jednu přísavku která snímala srdíčko. :slight_smile:
Tak jsem umyla auto doufám že to bylo k něčemu dobré a budu rodit. :slight_smile: Jako vždy když umyju auto se přehnala bouřka a stejně je vedro.
29. čer 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, holky, to já nevěděla, že bych měla nějak koumat ten papír z ozvů. já si vždycky všímala jen té horní řádky, to je miminko, že jo. ale tu dělohu jsem nezkoumala. kolik teda jsou ty kontrakce k porodu? já tam jdu zas v pátek, tak abych věděla, čeho si mám všímat.mně taky ta doktorka nic neřekne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
29. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hele podívej,já si mužu říct,že chci rodit 1.7 a stejne to mimi si udelá po svým,tak nevím,jak mu mám domluvit..... :grinning: :grinning: :grinning: no hihi se asi domluvím s manželem,co si na nej vymyslíme a udeláme to....i když jsem si říkala,že dneska by byl dobrej sex,tak asi nee,trošku špiním a cítím se tak nejak divne,sice kontrakce nemám,nebo žádný bolesti nejsou,ale jsem jakoby bych nebyla ve svý kuži.... :confused: :confused:
@micka1 no já pořád na monitoru mám akci 140 nebo 15O,mín to ani nejde....jo a jednou bylo 180 a to už jsem z toho nemela hezkej pocit...a tu přísavku jsem si musela pekne držet sama a ješte se k tomu kutálet z boku na bok na lehátku,když mimi spalo....no u nás žádná bouřka nic,venku je hicák pořád,na padnutí...

Ale dneska by to šlo rodit,když jsem tam byla na monitoru,tak slouží moc příjemnej mudr...takovej sympoš...i sestry tam byly fajn,co me napojili na monitor.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 hihi no já nelenila a pekne jsem sestru vyspovídala,at me vysvetlí,co to je...takže poznám,když mimi spí-top je taková rovnejší tá horná čára,tam zapisuje akci srdeční miminka ...taklže když je mimi vzhuru,tak to je jak graf od EKG,takový kopečky nahoru a dolu....a tá dolná čára je aktivita delohy....tam zakresluje,když je kontrakce ,stahy delohy,tam se to vyšoupne třeba dneska me 2krát ukázalo 8O a nejvíc si myslím ,tam je 100..ale jinak mám to na urovni 20 až 4O....a když jsou pořádný kontrakce,tak to jsou pořádny kopce na tom grafu....
29. čer 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 normálně mívá tak kolem 130 a před 3 týdny to bylo skoro pořád kolem 180-190, ale to bylo tím že jsem byla nachlazená. Dr se mě ptala jestli nemám i teplotu. Mě tak vysoký tep dost vystrašil. Vzpoměla jsem když jsem s Honzíkem ležela na JIPce a měl takový vysoký tep.
29. čer 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a puntíky mezi těma dvěma grafy jsou pohyby mimina :grinning: a máš komplet přehled :grinning:
29. čer 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj už asi nikdo co?
jdu dočíst posl 2 str víc nedám zas umírám na bolest zad
29. čer 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jeee, tak to dík. to já si to ted pořádně prohlídnu a nechám si to taky vysvětlit. no nesmím být líná huba, že jo:slight_smile:
29. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo holky většina z vás už to má za pár jako, vám tak závidím i když vím že se bojíte, ale bude to v poho rychlé a krásné uvidíte :slight_smile: vám fakt závidím jak normoš porod tak to že už to bude každou chvíli, já mám TP přesně za měsíc odedneška a jestli se teda píďala neotočí což nepředpokládám tak přijde na svět nejdřív za 3 týdny uff a já už teď melu z posledního fůj
29. čer 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee gratuluji strašně moc k JIndříškovi a obdivuji tě jak jsi zvládla přežít tu dobu v nemocnici jsi šikulínek, já tam byla týden s tím krvácením a stačilo uff, tak přeji ať se vám moc a moc daří maličkej ať krásně roste a je hodnej a přijď někdy až budeš mít chvilku zavítat :slight_smile:
29. čer 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy já jsem fakt vorvaň to je šílený :zipper_mouth: a jsem ostříhaná na krátko :zipper_mouth: tak vypadám ještě tlustějc :zipper_mouth:
29. čer 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíte na té spodní fotce jak mám to břicho pod žebry??? to je snad nejhorší na tomto těhu, šíleně mě bolí žebra a záda sezení je utrpení :frowning2: to je ten konec pánevní no, záda a hlava je nacpaná pod žebrama jako mazec už se těším až bude malý venku
29. čer 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ty jo, začínám vám na jednu stranu závidět, že to budete mít už brzy za sebou, na druhou stranu potřebuji vydržet ještě tak 25dní:slight_smile:) Ale mám tuchy, že tomu tak nebude. Večer už mám pěkně tvrdé břicho, bolesti v podbřišku, no už se to tam asi chystá. Uvidím, co mi řeknou v pátek na monitorech a po KO. Držím všem, kdo má termín už teď, palce ať je vše v pořádku!!
29. čer 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek