• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky, u nás je pod mrakem, ale teplo. Dneska se chystám na KO tak jsem zvědavá co mi poví :slight_smile:
@zup Vypadám úplně stejně ne li hůř ... nic si z oho nedělěj .... stahna mám tak 3x takový a břicho až v Brně :grinning: Navíc nohy mám tak nateklé, že celkově vypadám jak golem ... stále jsem si nemohla vzpomenout koho mi ty nohy připomínají :grinning: .... už se nevlezu ani do šupáků ... a ty měly řádnou rezervu. Dneska v noci jsem chytla křeč do jedné nohy do lýtka a do druhé do stehna ... to byl zážitek ... nemohla jsem vylízt z postele abych to protáhla .... :angry:
30. čer 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nás lehounce pofukuje, ale asi bude zase vařák. děti jsem odvezla na hodinu do školy a už to začne :slight_smile:
@zup pupi máš pěkný, nemyslím že by jsem na tom byla o moc jinak..ale jak popisuješ to jsem cejtila přesně s bárou..v tomhle těhu je všechno skoro jak má být, břicho mám pomalu do špičky, tak si nepřipadám až tak obří a hlavně už se jinak vnímám..ale u té barči jsem fakt byla na nerva už jen sama ze sebe a hlavička u žeber..no fakt nic moc, tlak je to teda jak blázen..ted tam dostávám teda kopance ale je tak nějak šikovněji
@micka1 s tím tepem jsem měla u mimi před 14ti dny taky kolem 180, normal mívá 132-150 taky jsem z toho byla vyděšená, to jsem měla i zrovna ty pravidelné kontrakce ale dr říkal že to je v pořádku a na dalším monitoru jsem je měla už zas v normálu. jinak ted jsem měla zas kontrakce nepravidelně ale zato i 127 - víc to už nenaměřilo, na papírku to bylo až na horní hranici a jakou dobu mi tam vydržela i vyset..kolem 100 jsem měla už i minule
30. čer 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÁÁÁhoj, tak nám včera nešel net :angry: a mám takovej divnej pocit, že máme rozbitý oba počítače :grinning: včera na KO super, prý můžeme klidně rodit :grinning: monitor perfektní, já se krásně otvírám, tak bych si užila poslední víkend a směle do toho, budu ji lákat ven :grinning: akorát jsem byla na jukandu v porodce a maso... všude narváno, na všech sálech se rodilo, všechny pokoje byly plný, tak jestli to začne budu ráda, když budu mít místo na trojlůžáku :grinning:
@zup sluší vám to holky, já to vůbec nepoznám kdo má nebo nemá pupálos dole. Kdy to máte teda naplánovaný? Asi ještě chvilku musíte vydržet, že jo? To zvládnete, ale je fakt, že v tom teplu je to nadlidskej výkon.
30. čer 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme včera začali s manželem pomalinku přemlouvat :grinning: Ale mělo to akorát takový efekt,že jsem furt lítala na záchod,mi to asi malá chtěla oplatit a hrála si s močákem :slight_smile: Jo a zase se mi zdálo o porodu,ale pamatuju si jen,že jsem porodila někde u rybníka,malá zdravá,všechno a měla 4,70 kg :grinning: Takovej drobeček můj malej :grinning: Ale noc jinak super,zase se mi to spaní lepší.
Jdu vytáhnout prkno a žehličku,včera jsem to chtěla dělat večer,ale bylo tady na padnutí snad do devíti hodin,tak jsem se na to vybodla a začnu teď,dokud mi sem nesvítí a je tady chladněji.
Vařit dneska nebudu,tak se pak půjdu vyvalit do vany a odpočinout si,nachystat se zítra na kontrolu.
Všechny tady koukám rozebíráte grafy,tak jsem taky zítra zvědavá,co mi naměří,ale předpokládám,že bude ticho po pěšině.Ale aspoň vím,na co mám koukat,když jste to tady tak hezky popsaly...
@zup Ty jo,to je fakt rozdíl když máš hlavičku nahoře a já dole,já když sedím,tak vypadám jak prase a musím mít roztažený nohy,aby to břicho mělo kam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já myslela,že jsem poslední,ale ty máš termín ještě po mě,tak jsem zvědavá,jak to nakonec dopadne :slight_smile:
30. čer 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 teď jsem vás ještě dočetla, no těch 127 je děloha co mi dělá, nejníž mi to lítá kolem 20,to je to podráždění dělohy.během 20ti min. jsem tam měla jednu tuhle vysokou a pak druhou menší kolem 80, pod 10 mi to nepadá vůbec..hlavní je že dr. říkal že na miminko to nijak nepůsobí tak si to tady statečně rozdýchávám.
@hradilenka já jsem taky rak v 2dekádě, i jsem říkala včera chlapovi že dneska rodit nemůžu, že kdyby to pak nosilo na vysvědčení čtyřky tak ještě pak dostane dárky :grinning: :grinning: když bych neměla porodit do zítra tak chci zas pak až co nejdýl kvůli té Léně ať vidí pak mimi co nejřív
30. čer 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no mě se ti dneska taky zdál sen..měla jsem rodit dvojčata, říkali mi kluka a holku ale nakonec na posledním ult mi řekla jiná dr že to jsou obě holky. a nějak jsem to řešila jestli říct nebo ne, protože se všichni těšili že když máme všichni dcery že aspon ten jeden kluk tam je a najednou to mělo být jinak..to jsem se ale probudila..dneska přesně každou hodinu jsem byla vzhuru, ale pak jsem zas zabrala, jen včera jsem vstávala s manželem ve 4,30 a večer jsem nemohla zas usnout
30. čer 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já mám vůbec celé těhu sny jak z filmu. Ze začátku mě honili vrahové,pak to byly sny každou druhou noc erotické,z toho už jsem byla na palici,pak chvilku klid a teď furt porod. jsem zvědavá,co přijde po porodu :slight_smile:
30. čer 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mě se taky pěkně střídají, aspoň že víme že je to normální..pak tě budou zas budit loupežníci :grinning:
30. čer 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hihihi, po porodu se ti bude zdát, že spíš :grinning:
30. čer 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak u nás je trochu po mrakem, ale teplo. Honzíka jsem odvezla do školky. Zase mě noc jako blázen. spal u našich, ale opět se mu něco zdálo tak jsem ho musela vzít za náma. Nechtěl spát ani v pokojíku tak se nám tam odstěhoval taťka abychom se vůbec vyspali. Já jsem toho teda moc nenaspala. Honzík si to uměl dobře načasovat. Zrovna na sexík tak nás vyrušil :grinning:
30. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:
začínám být nějáká nervózní ze zítřka :sweat_smile:
U nás trochu pofukuje, svítí sluníčko, ale nepaří, tak to jde :slight_smile:
30. čer 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoh holky,no u nás taky pod mrakem,pofukuje větřík,ale občas zasvítí i oskar a me se dneska ale vubec nic nechce delat,taky nic delat nebudu,vařit budu ,až přijde manža z práce,at to má teplý,vyžehleno mám vše,jenom jedna pračka se me pere....takže dneska pekne gaučink.....mám nejaký pekný křeče do žaludku,tak se ješte jedu natáhnout ..... :confounded:
@ssimmikk ale neboj holka,to dáš,samozřejme strach je prirozený,tak ho máme všichni...ale pak tá maličká sladoučká odmena.... :wink: :wink: :wink: :wink:
@lebapa jo jasne už chápu tu hodnotu 127,já jsem myslela,že graf na delohu je jenom do 100,no pokud vydržím do pondelí,tak si to ješte pořádne očíhnu,i když si myslím,že jako prvorodička do pondelí ješte vydržím,no uvidí se.....
@zup no já jsem taky jak vorvan,proto už se vubec ani nefotím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak hezký fotky a neboj,
zachvíli bude po břichu a to si pak teprve začneme užívat....

No holky,kam vy na ty sny chodíte,mne se vubec nic nezdá......jo a málem bych zapomnela,v noci jsem zas trošku špinila,to me ten muj mudr teda dal,ale tak doufám,že to přestane.....se připravuju s vložkou,jak to pak bude,když budu pořádne krvácet....
A ješte jedna otázečka,mne by zajímalo,když udelaj jednou hamilltona,tak ty blany nebo vak uvolnej,ale když se porod nerozjede,tak mudri ho opakujou i 2 nebo 3 krát a u tehle pokusu co pak delaj,když už je to uvolnené???nevíte nekdo?
30. čer 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že jste zatím všechny celé :slight_smile: Nevím co si o to myslet, ale ráno mi odešel hustý hlen, ale bez krve. Tak nevím, hlenovou zátku jsem měla u Matýska krvavou, tady je to jiný. Mnohem víc, ale jak píšu - bez krve. V noci jsem spala jak zabitá a spala bych dál - nějak se dneska necítím ve své kůži. No, zdá se mi to ještě docela brzo, abych začala rodit, ale ten hlen mě docela rozhodil.... :confounded:
30. čer 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 udělá Ti ho i opakovaně a když to nezabere tak tabletky :grinning:

@msevy no tak to nevím, možná je to taky ono , jen jiné ... třeba ten malý bude venku spíš i když vím, že by si to potřebovala spíš naopak :wink:
@lebapa Já to měla taky blbé ,.. mamině jsem nosila vízo k narozeninám ... a když tam byla troja, tak to moc fajn pocit tedy nebyl :confounded: naštěstí je to už za mnou .... ale stalo se mi, že jsem schytala facany hned mezi dveřma ... :zipper_mouth:
30. čer 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vyžehlila dvě pračky a peru další. Odpoledne to musím ještě uklidit a pak už na všechno kašlu. Dnes vařit nemusím tak bude klídek. Honzík jde odpoledne k exmanželovi tak budu jenom a jenom odpočívat. Dostala jsem ok kamarádky dárek a to pohankový poštářek prý je to dobré na bolesti zad. Tak si ho nahřeju a bude ležet. Snad mě to tak prohřeje že porodím. :grinning:
30. čer 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, co mi zítra řeknou na monitoru a KO. Snad to nic nebylo, asi se to tam jenom všechno chystá :slight_smile: Jdu žehlit, mám tu hromadu prádla, tak kdyby náhodou, abych tu měla uklizeno :grinning:
30. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že je dneska žehlení v kurzu :grinning: Já teď skončila,akorát mi to vyšlo,začíná mi pěkně pařit do okna a teď taky už jen ležink. Mám od včera uvařeno,vypráno,uklizeno,akorát je tam pár kousků nádobí,ale to mi nikam neuteče. Musím ještě přerovnat tašku do porodky,kalhotky jsem zašantročila někam na spod,tak ať to mám pak při ruce a nerozhrabávám to potom tam. O víkendu ještě vyčistíme akvárko a můžu jet :slight_smile:
dneska mám očisťovací den,takže frčí ovoce a zeleninka,abych jim tam zítra neztrhala váhu :slight_smile: Má být zítra chladněji,jen kolem 18 stupňů,tak to bude dobrý i v čekárně,nebude takový dusno. Vyčetla jsem,že by se od 38 týdne nemělo přibírat na váze,tak nevím nevím.Jsem 37 a za necelé tři týdny mám nahoře zase dvě kila,já asi budu přibírat furt :slight_smile:
Jo a taky jsem se po dlouhé době změřila,takže k dnešnímu dni 10kg hore(což je pro mě dobrý) ale 21 cm navíc :grinning: Vorvaň,no.
30. čer 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já vím,že hamilltona opakujou třeba i 3-krát,jen by me zajímalo,co pořád vevnitř ten mudr s tím prstem delá,když to protrhne poprvé,co pak delá ,když se to opakuje?to tam dá prst a delá co???asi blbá otázka,ale ja fakt nevím,jsem koukala ruzne po nete a nikde jsem nic nevyčetla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to aby me pak rovnou i nepropíchl vodu.... :grinning: :grinning:
30. čer 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy mně odchází takový hustý hlen.kousky, takový světle žlutý, tak taky nevím....prej může odcházet postupně a nemusí být krvavá...
@tasmailla1 tak hamiltona vůbec nevím, zkus se ho zeptat příště, že tě to zajímá :sweat_smile: taky by mě to zajímalo :grinning: já jsem u malé strach vůbec neměla, za to teď teda docela dost :unamused:

Jinak žehlení jsme zvládla včera večer, mamce to nedalo a koupila další soupravičku na cestu z porodky, tak jsem to musela vyžehlit :confused:
30. čer 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk hihi dík za typ,no to se ho teda na to zeptám,nerada bych nebyla informovaná..... :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - no, teď už zase nic neodchází, dopoledne to bylo pořád, tak uvidíme co odpoledne.

Tak jsem dožehlila, to co uschlo, ještě mě čeká plný sušák prádla a Matěj mi musí dneska sundat krabice s oblečením po Matýskovi - musím to probrat, vyprat a zase to vyžehlit..... ach jo.... :angry:
Na neděli jsem domluvila těhu focení - fotograf, co nám fotil svatbu - tak snad do té doby neporodím :grinning:
30. čer 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no tak mě pak taky informuj :grinning:
@msevy no mě postupně, jednou nic, pak jo, jak kdy a už ej mi to celkem jedno, už to chci mít za sebou :sweat_smile:
30. čer 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frčím pro Matýska do jesliček - dneska je tam naposledy, od září z něj bude velký chlap - půjde do školky :grinning: Zítra mi přivezou přebalovák, odvezou si Matýska a my tam za ním jedeme v sobotu večer, tak budu mít ještě 2 dny čas to všechno připravit :slight_smile: Zatím se tu mějte, krásný den :slight_smile:
30. čer 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď mi psala leia1 - Pepíček je na světě, 4180g a 53cm :grinning: :grinning:
30. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@msevy no to si deláš srandu,že leia1 už porodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ješte včera psala,že to na porod nevypadá,no jo hold,občas to začne a pak postupuje hodne rychle,,,....tak at jsou zdravoučký a v pořádku..... :wink:
30. čer 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už i leila1 to má za sebou. Gratulujeme :slight_smile: Pepíček je teda pěkný chlapák.
30. čer 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,to je kus chlapa,gratulace veliká!!
Pomalu,ale jistě nám to tady holky začíná řídnout:o)Já chciii takyyy :slight_smile:
30. čer 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Asi si a Tobě dělá dobře :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: jka si dopadla na kontrole holka?
30. čer 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Taky posílám gratulaci kluk jako buk
30. čer 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek