• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka Na kontrole jako minule ... před prohlídkou jsem pana dr . poučila, že chci aby se to narodilo až po 2. 7 .... :grinning: pak při prohlídce jsem mu řekla ať se tam moc nešťourá .... ať mi to nespustí dřív :grinning: :grinning: :grinning: tak prý jen na krajíček ... na prstíček :grinning: no je to stejný jko minule i graf ...Jak máš sem tam na grafu 100 a není to pravidelné , tak se to chystá, ale porod nehrozí ... tak asi tak ...
30. čer 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak to opravdu vydržíš až po tom 2.7.a pořád si otevřená na ten prstík teda?já si též myslím,že včera ten hamillton nic neudelal a ješte me ho určo stihne udelat i v pondelí,když pojedu na kontrolu.....takže to nebude tak horký,jak se to ze začátku zdá.... :grinning:
30. čer 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 To vypadá jako by ses na Ty jeho hmaty chvaty už těšila :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale vůbecccc,co si to o mne myslíš. :grinning: :grinning: :grinning: .....jen si myslím,že by to k nečemu mohlo vézt,když už to delá...... :wink:
30. čer 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Asi v tom ještě nemá takovou praxi ... když to nezabralo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm nemyslím si, že by ten muj mudr nebyl neskušenej,je tam už X let,takže mu věřím....ale tak co,opakování je matka moudrosti,tak si na to počkám do pondelka... :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem zas blbe napsala,zas si budeš myslet,že už tedka se na to klepu.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: .... já jen když si to představím ... tak je mi zle už teď .... mi to hrabání dole je nepříjemné ... kdysi jsem asi v 19 mu omdlela málem na koze ,..... :angry:
30. čer 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hihi a počkej to přehrabávaní vevnitř,když budeš mít kontrakce,to opravdu bude hnus velebnosti,to si v tom libovat nebudu ani já.... :grinning: :grinning: :grinning: to ti tenkrát v 19 bylo spíš zle ze zrcadel,ne? :grinning: :grinning: když si človek představí,jak ti tam dá nejaký inštument tyhle velikosti...fuj tajbl,jednou me to i bolelo....ale naštestí jsem pak nešpinila,nic.... :grinning: Tedka z jinýho soudku,sleduješ tenhle týden prostřeno?tá kontrolorka je opravdu hustá,tu bych nechtela mít doma,pořád všechno zkritizuje,jsem zvedavá,jak ona uvaří zítra....tu radší šatit ,než živit.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ne ze zdrcadel , ale z toho jak se ve mě hrabal když mi bral stěry a vzorky ....
To prostřeno už bylo ... a tu babu bych zabila na místě ... a ta mladá s tou svíčkovou taky zabodovala ... když jsem viděla jak kraje cibuli ,,,, držela to jak prase kost :grinning:
30. čer 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jo obdivuju tu omladinu,když bydlej na intráku a přihlásej se do takovýdle souteže,zvolej si náročný menu a pak to skončí hodne špatne...no já bych tu svíčkovou ani nepozřela,napohled vypadala hnusne a vyhovorka,že to nestihla zahustit,at nekecá,to je to nejmenší na svíčkový...no nevím,asi bych z tý večeře odcházela a zastavovala by jsem se ruzne po WC....
30. čer 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no počkej jak se ti pak budou hrabat u porodu.....to ti nepomuže nic.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tam se mi nikdo hrabat nebude a to už budu mít jiné starosti ... navíc s věkem mi doktoři dělají čím dál tím míň zle .... tedy až na zubaře , to jsem ještě nepřekousla :grinning:
30. čer 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo já si na zubaře taky nikdy nezvyknu.... :grinning:
30. čer 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak máte dobrý téme :grinning: na zubařku sjem si zvykla, dkyž sjem tam chodila dva roky každej týden, to už člověk bere jako součást života :sweat_smile: no a teda moje gynekoložka je hrozně opatrná, nikdy do ěm nesáhla, tak aby to zabolelo nebo něco, pomale ani nevím, že něco dělá :confused: ale slyšela jsem, že někteří mudři jsou krutý prasata :frowning2:
30. čer 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 velká gratulace (((-:
30. čer 2011 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 gratuluji, jé holky už se to rozjíždí, teď to bude už každej den někdo :grinning:
30. čer 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, leia1 psala, že jí praskla voda, rodila normálně, dávali jí epidural, že se prý neotvírala, nakonec to bylo hotovo za 6hodin. Všechny pozdravuje a všem drží pěsti :slight_smile:

No, cvaldu má pořádnýho, ale 6hodin bych taky brala :grinning:
30. čer 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jůů, velká gratulace k Pepínovi..a jakej to je chlap..no klasika, nic nic a pak dostaneme info jak je na světě..moc moc velké gratulace..
holky tady se to pěkně kaboní, něco z toho příjde. byla jsem dneska u našich, volala teta a ptala se co a jak a povídá..stačí jedna bouřka a je to.počkej na ni.
do toho mi volala kamarádka z bývalé práce..vykládá si karty a hned jak jsem jí řekla že jsem těhu tak mi povídá..bude to kluk, vidím nějaké komplikace ale dopadne to dobře.minule jsem jí psala jak musím ležet a ona at jsem v poho, že má být v termínu..a dneska jak volala tak povídá, hele jak ti bude nějak jinak tak hned vyraž do porodky, lepší 2x.vidím časovou kartu ale nevím jak jí rozluštit, budeš rodit o víkendu - tím si teda není uplně jistá ale že si vyložila karty pro sebe a tam měla že první co jí se stane že dostane info že jsem porodila..prý nás překvapí kdy a tím jak vypadá, jestli bude velký či co, to nevěděla..no tak koukám z okna a začínají se mi honit myšlenky..původně jsem říkala že se nám mimi narodí 3.7. bára je 4týho a Lenka 5týho.další variantu jsem si našla včera na toho prvního že by to mohl být jako první vnouček :sweat_smile: no vždycky se dá něco na každé datum vymyslet :grinning: :grinning:
30. čer 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy to jo teda a na to že se neotvírala, to zvládla fakt rychle..no už aby jsme psaly jako ona :slight_smile: Léna mi odjíždí v sobotu na tábor, říkala jsem že chytnu z toho nerva a pojedu hned..mám si prý na nervy dávat pozor :grinning: :grinning:
30. čer 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa o těch bouřkách mi ani nemluv ... my jsme jeli dnes z kontroly v průtrži stěrače nestíhaly a auto nejelo po cestě ,ale v potoce vody :zipper_mouth: lijaká jako prase to jsem tady ještě nezažila a chčije a chčije :grinning:
30. čer 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - pěkný věci se Ti honí hlavou - to Ti radši ta kamarádka neměla teď ani říkat :grinning: Hlavní je, že tam viděla, že to dopadne dobře, což určitě tak bude.

V sobotu odjíždíme k našim, tak je mi jasný, že než se vrátíme ze svátků, budu tady těhule sama samotná :grinning: Všechny už budete mamči :grinning: :grinning:
30. čer 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no i kdyby jste přenášely - dneska jsem četla předpověď na červenec, tak od příštího čtvrtka vedra pomalu až do konce července, v druhé polovině července bouřky - taky myslím, že stačí jedna pořádná buřina, změna tlaku a jede se :grinning:
30. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak to je mazec s tím deštěm, tady pořád jen fučí, přes den jsem seděla u našich v altánu, jen jsem říkala že je škoda že to pofukuje, ale byla jsem v tilku
@msevy no ona mi volala kvůli té časové kartě..asi že už budu rodit po třetí, tak abych nečekala na poslední chvíli.sice neví jestli měla být jako že to bude dlouhý porod nebo rychlý ale na sichr, jsou tam ty komplikace..jenže to mohly být ty jak jsem musela hodně ležet..právě si říkám že konec tam mám dobrý tak že to zvládneme :wink: a neboj, určo po víkendu tady nebudeš jediná těhu..pořád se všichni kolem můžou seknout a budu tady takhle psát pěkně až do dne termínu.
30. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na CT2 dávají dokument Katka - už jsem kdysi viděla tu zkrácenou verzi - hrůza!!!
30. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já to viděla celý a je to mazec.nechápu třeba to,jak taková smažka donosí zdraví dítě...
30. čer 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no já na to nemůžu koukat, jedině že bych poslala holky do pokojíčka. využívají toho že jim začínají prázdniny. koukala jsem na dokument o tom jak to natáčeli, určo je to síla
30. čer 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
6 hodin,to bych taky brala. U nás fučí jako blázrn,hrozně se ochladilo,je 12 stupňů. Zatím neprší,ale myslím že začne každou chvilku. Jsem zvědavá na zítřek,hlásí taky pršení,tak jestli to zase bude v tahu či jak. Ale teda v takovém vichru a ještě navíc lijáku by se mi do porodky jet nechtělo,to by bylo tak na hodinu.

Já si říkala,že bych mohla porodit v sobotu. Jedna ségra je 7 a porodila 7,druhá 9 a porodila 9 a já 2,tak bych mohla 2 :grinning: To by bylo pěkný... Už jsem to malý vysvětlovala,tak uvidíme,jestli rozumí.
30. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte těhulky, tak se dnes ještě hlásím, zítra pokud si mě tam nechají, tak už se tu neukážu....takže dkybych se tu neobjevila, tak všem maminkám gratuluju k dětičkám a všem těhulkám pohodový porod o čemž nepochybuju a držte se :slight_smile:
30. čer 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy taky na to koukám a strašný
30. čer 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak držím palečky a budem se těšit na info :wink:
30. čer 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek