• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk držím pěstičkýýýý strašně moc a máš na někoho tel.??? abys nám napsala co a jak??? jaký to bylo?
30. čer 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zup nemám....
30. čer 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk přejeme ti aby ti vše dobře dopadlo. Drž se :slight_smile:
Tak u nás prší a ochladilo se. Doufám že se konečně vyspím když se ochladilo. :slight_smile: Tak jsem ještě odpoledne uklidila ložnici. v pondělí by měli přijet Martinovi rodiče a přespí u nás. Tak jim půjčujeme ložnici. Ještě v pondělí převleču. Teda pokud bubu doma. Dnes mě bolí záda, břicho a třísla. Uvařila jsem si maliníkoví čajík a za chvilku si nahřeju ten pohankový polštářek na záda. Tak třeba to bude mít učinek.
30. čer 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak už máš v IP
30. čer 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micka1 tý jo tak že by?
já dnes končím 36tt tak mám ještě hafo času ale už mě to neba tý jo
30. čer 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jestli ti to nevadí tak ho pošli tel i mě. Ať můžu informovat co a jak kdyby se naše slečna rohodla přece jenom přijít na svět.
30. čer 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju, pak se ozvu, mějte se krásně :slight_smile: páááááááá
30. čer 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zup mě už to taky nebaví. Už se těším až to bude za mnou. Martin má příští týden dovču tak bych byla ráda kdyby to vyšlo teď na víkend
30. čer 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 číslo máš v IP :slight_smile:
no ti jako závidím ten profil 40tt, ty máš jistotu že už to bude trvat max pár dní
jako pakse nám bude po bříškách stýskat to vím, ale tento měsíc je fakt mazec no :frowning2:
30. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu ještě vyžehlit Matějovi košili na zítřek a šupnu do hajan :slight_smile: Tak všem přeji hezký večer, páááá
30. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dneska kontrola, první monitor a hned na hodinu :sweat_smile: pěkná nuda, sestřička nám i zvonila zvonem u pupků, aby se mimča probrala :grinning: to jsou teda metoooody :grinning: :grinning: ale všechno ok, mudr mně ani neprohlížela, takže počítám, že podle monitoru žádný velký vývoj, kolik mimi váží nevím, ale já od minule přibrala maximálně půl kila
@ssimmikk taky moc držim palce!!!
@micka1 tak to vypadá, že to máš taky za pár, snad všechno půjde hladce, abys nemusela přenášet...no těšim se na zprávy, to bude radosti teď v červenci :slight_smile:
30. čer 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Držím palečky aby bylo vše oki a Ty si to měla brzy za sebou a byla už doma i s maloškem :wink:
30. čer 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky nevím co se mi přihodilo .... šla jsem z wc jdu si sednout na gauč a hrklo mi do kalhotek ... na plodovku je toho málo , ale cvrknout jsem si taky nemohla ... tož nevím .... :confused: že by mi ta plodovka odtíkala postupně? Od té doby nic ... je to tak cca hoďka a půl ..... :confused:
30. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady ještě ani nekáplo, asi se to na nás žene od východu, ale taky se už ochladilo, je 14 stupňů, není některá z vás od znojma? Mužskej chce jet trhat meruňky a podle předpovědí moc moudrý nejsme
30. čer 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava já byla dnes na meruňky v kauflandu :grinning:
30. čer 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka no plodovka může odtékat postupně ale jestli teď nic tak to možná nic nebude, každopádně bych si vzala vložku aby se to mohlo popřípadně zkontrolovat v porodce
30. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: a odkud to vozí? ze Špenělska? Český asi nebyly, viď?
30. čer 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no asi to může jít i postupně, kamarádka taky říkala, že jí odtékala plodovka pomalu, že to žádný vodopády nebyly, přesně, s vložkou budeš mít aspoň jistotu :wink:
30. čer 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jj díky za radu tu mám :slight_smile: ještě si dám podložku do postele , nerada bych se koupala v bazénu :grinning: Doufám že té plodovky není tolik jako u nás toho přívalového deště :grinning:
@lukava Itálie .... ale jsou hezký na pohled a dobré na chuť :grinning: Měla jsem to blíž do kaufu jak do Znojma :grinning: Měli tam i okurky .... možná znojemský .... 5kg za 60 kč :grinning:
30. čer 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to máš řádně pojištěný :wink: jaký sis koupila podložky? Takový ty přebalovací pro mimča nebo inkontinenční? lékárnice mi včera radila, že ty inkontinenční vycházejí levněji, ale měla jen velký rozměr; ty 60 na 40 jsou prý na objednání, ale zase hned do druhého dne; tak jsem vzala ty pro mimča od huggies
30. čer 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu se naložit do vany a chrápat, pokud teda mimčo dovolí :wink:
jo a jedno doporučení na film - prý je to moc hezké, doufám, že hezčí než ten dokument dneska :wink:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10285396167-orgasmicky-porod/
30. čer 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Já mám pro mimina a pak mám chránič matrace přímo na postel .... tak dobrou noc :wink:
30. čer 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se do slunečného dne.noc jsme zvládli v poho.chlap už šílí, potřeboval bych abych rodila vždycky v noci.teď už je zas bůchví kde a zítra v poledne odjíždí nanovo. schodli jsme se že by jsme to nechali na tu neděli :slight_smile: už se ale vidím jak budu nerv,dneska musím zkontrolovat co si léna připravila na tábor a ráno odjíždí..Báru si odveze brácha a zůstanu doma sama.
@hradilenka doufám že už jsi nerodila :slight_smile: s tím únikem to ale můžeš mít něco jako já. většinou mi přijde jak když si ucinknu po chvíli co si sednu.ptala jsem se na to dr.že jak bych poznala co to je a on pry že mi neuniká, při prohlídce že by to poznal.myslela jsem že je to od močáku, ale to prý nemusí, je to prý nějaká čirá tekutina a stává se to.mám to jak kdy ale už přes týden, možná dýl.
1. črc 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Ahojky , neporodila jsem a závidím tam u Vás to sluníčko , tady lije celou noc ještě nepřestalo ... mám jít se psem ven a do toho počasí se minechce :unamused: . Tak to budu mít asi stejnou tu tekutinu :grinning: . Od té doby nic jen včera jak jsem psala ... modlila jsem se ... abych vydržela do toho druhýho :grinning: . Asi to zabralo zatím :slight_smile:
Tak sama doma ... hmmm aspoň si oddychneš a nabereš síly na porod :wink: Kam jede malá na tábor? Snad ne tady na Moravu .. jak říkám tady je hnusně to by z toho nic neměli ....
1. črc 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak u nás přší celou noc a ještě nepřestalo. Jednu výhodu to ochlazení mělo že jsem spala celou noc. Honzík je protivný jenom co se vzbudil takže to bude super den. :frowning2:
@lebapa holky ti odjedou tak si trochu odpočineš a nebereš sílu.
@lukava přenášet bych neměla dr říkal že když beru léky od tlaku tak mě nenechají. Snad do čt porodím.
@hradilenka u Honzíka mě plodovka odtekala na 2. Když poprvé tak jenom trochu tak jsem si dala vložku a asi tak 5 hodiny už toho bylo víc. V porodce zkontrolovali jestli je to opravdu plodovka. Pak čekali jestli se porod nerozjede sám a když nic tak mě to na druhý den vyvolávali.
1. črc 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to se ti nedivím že se ti nechce ven, taky by se mi vůůbec nechtělo. klídek budu mít, asi bych si to víc užívala kdybych věděla že mi odjedou jen na týden, takhle mi bude líto jestli se to fakt narodí že budeme dohromady všichni až za dlouho.no snad to na táboře zvládne, už se tam těší.byla tam i loni http://kmachacek.sweb.cz/misto.html to jely obě, ale Bára na to moc nebude, na příští rok řekla ale že už zas pojede, vypravovaly kdo za kým pálil a tak a Lence že už je 12 let tak bude moc na večerní mejdany..no raději lepší to moc nezkoumat :slight_smile: holky rády jezdí k našim, mamka je v důchodě, jezdí tam brácha a nějam je pořád tahá tak by tam byly nejraději každý víkend, takže času na relax mám až až.
1. črc 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,u nás to zatím vypadá slunečně,ale fouká dost vítr,tak uvidíme,co se z toho vyklube.Zatím je 12 st. a hlásili 17,tak jsem zvědavá jak se trefí.
Ve dvanáct jdu k dr,tak jsem zvědavá,co mi tam uvidí :slight_smile: Chci zkusit,jestli mi neudělá utz,jakože když mám tu cukrovku tak odhad a přeměřit mimi,když to před měsícem a půl nesouhlasilo,ale uvidím,co to vůbec bude zač. Nejsem zvyklá na chlap gyndaře.
Noc u nás dobrá,bolí mě břicho,ale to už asi nepřestane,špatně se mi otáčí.
Dnes přijdou popřát manželovi rodiče,,tak musím dopoledne uklidit,protože netuším,jak dlouho budu na gyndě čučet.Měla bych udělat aspoň nějaké jednohubky,ale uvidím,jak to všechno stihnu. Mě ty svátky moc neberou.
Malá už se taky probudila,tak jdu posnídat a hurá na úklid,aspoň nebudu muset zítra nic dělat,když budu mít hotovo.

K obědu jsem koupila květák,ale to už nestihu,tak ho udělám zítra obalovaný,mňam. Dneska manžu asi odbydu krupičnou kaší :grinning: Na tu mám hroznou chuť :grinning:
1. črc 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Vypadá to tam moc dobře na tom táborě ... nevím jestli za 4rku jaká je to cena nemám porovnání ...
@micka1 Tak na plodovku to myslím nevypadá to množství a pak už nic nebylo , jestli to nebude jak psala lebapa.
@misi.21 květák je fajn, ale paj ty následky :grinning: :grinning: :grinning: už nedržíš dietu? Že ta sladká krupice ?
1. črc 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvíli jdu na pedikůru , už ty nohy mám hrozný .... ještě bych se měla objednat na pondělí se ostříhat ,.. jen nevím jestli tam dojdu :grinning:
1. črc 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásný ráno...noc byla v pořádku,taky je u nás zima a na večer se přehnala pekná bouřka,ale nic z toho,pořád straším a staršit asi budu.....no nic,jedu do tesca neco nakoupit k obedu,at pak mužu navařit....jeee ale je dobrý,že sme to vydrželi do července,už je 1....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dneska by to šlo.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek