• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka tenhle tábor dohodila holčina od nás- jezdila tam už jako dítě, loni jely pomalu všechny děti z party a pár ze třídy, byli moc spokojený, hlavně je to sportovně laděný, to je něco pro Léňu.no 4 tis je asi docela dost, kor když musíš poslat dvě a to není jen o tom ale dokoupit x věcí sebou, peněz na útratu ani moc ne, dostávali dost odměny a výlety měli spíš akční.ale třeba co měla jet Léňa na školu v přírodě, tak to vychází na 2500,- kč na týden, takže ten tábor ještě vlastně jde..
@misi.21 ty jo, ty máš teda chutě..tohle u nás neletí, ale květáček by šel..jen se ho manžel bojí aby ho nebolelo tam kde měl žlučník..psal mi teď že ho tam bolí a žaludek, to má ale od nervů. včera před spaním se mě ptal co jsem ještě s porodem nezažila, když jsem řekla že mi nikdy nepraskla voda v noci tak vyskočil že si rychle připraví oblečení..musela jsem ho uklidnit..má nervy jak hrom, já to beru že jestli bude stíhat že to předem stejně neovlivním, takže nic neřeším..na odvoz mi v nejhorším zbyde sanita..a nebo bych řekla sousedovi, jestli aspoň on bude doma.všichni co jsem si plánovala jsou totiž tento víkend pryč jako na potvoru..
1. črc 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, moc myslím na
@ssimmikk jestli už to má za sebou,
já jsem dnes jak když mě dá palicí nejraděj bych spala a počasí k tomu odpovídá, malá kouká na pohádky a já jsem fakt nepoužitelná :zipper_mouth:
1. črc 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jů, tak pedikůru závidím, sice nikam nechodím, nemám ráda když mi někdo sahá na nohy, ale tentokrát bych se teda nechala lehce přemluvit..nehtíky by to potřebovaly.
@tasmailla1 těšila jsem se na malý čísla, ty velký na konci měsíce se mi moc nelíbily..schválně jestli mi vyjde toho 3.7. :grinning:
1. črc 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Děti narozené v neděli jsou prý šťastné ... Jirka tako povídal že neděle by byla dobrá :slight_smile:
1. črc 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ahoj, já zas dumám co bych kde provedla, říkám si že se musím šetřit ale mám pocit že musím ještě x věcí dodělat..holky taky koukají na pohádky, nechala jsem je koukat na disney na ty jejich seriály..tady fakt svítí sluníčko, teda přes okno, uvidíme jestli mu to vydrží
1. črc 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je zamračeno po sluníčku ani památky ale nepršelo a ani neprší jen fučí jak blázen a je zima
1. črc 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tak líná a schnilá že se mi fakt nic nechce
1. črc 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no vidiš, Jirka je chytrej kluk :grinning: Pavel s tím přišel večer, že už ví že to bude v neděli že kouknul do kalendáře a prý jedno číslo lepší jak druhý..koukal že jsem mu říkala že mě se to taky líbí, přitom když jsem oznamovala že jsem těhu a nevěděla od dr. kdy to bude tak jsem plácla tohle datum s tím že to je i šikovně před svátkama :grinning:
1. črc 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to mimčo už bodá dole do pipky taky vám to dělá? by mě zajímalo kdyby se to rozjelo jestli by mi dali celkovou narkozu a nebo částečnou když je to ten KP
1. črc 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no u akutních cisařu dávaj jenom celkovku,aspon je to tak u nás......hihi a bodání do pipky neznám....nebo to nejak nepozoruju...já radší už nic nepozoruju,at nejsem zbytečne plašan....:grinning:
1. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hihi peknej datum 3.7. no to by bylo dobrý tedka o víkendu odrodit,at už človek nemusí jezdit do poradny...no me by to tedka taky šiklo,at v pondelí už nemusím k dr....a to by bylo fakt dobrý,protože manža má ode dneska dovolenou přes celej příští týden i pak víkend má volnej...to by bylo supr...nemusela bych ho odnekud tahat z práce,at po me přijede,ale byl by pekne doma a odvezl by me do porodky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no jo no,plány by byly,jen nevím,jak přemluvit to malé,at se zbytečne nekrášli,a vyleze ven....
1. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic bežím do tesca,nebo navařeno dneska nebude.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky chci dnes do teska maj akci na tesko plíny a já mám na ně ještě slevu zkuponu myslíte že to půjde uplatnit?
1. črc 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa juuu, Slapy :slight_smile: tam to mám moc ráda...vůbec celé Sedlčansko, tam myslím taky neprší, tak to budou mít holky fajn, sinice snad zatím nejsou, tak i na koupání by to asi bylo...jestli to počasí vydrží, u nás teda svítí sluníčko a ani moc nefouká
@tasmailla1 tak to máš bezva, že je mužskej doma, jsem si říkala, jestli už nerodíte, jaks psala minule s tím monitorem; my to máme už taky vychataný, že má Vlastík prázdniny... ale v pondělí chce jet trhat ty meruňky do znojma a nějak mu to pořád nemůžu vymluvit
@hradilenka no jo, nedělní děti jsou prý pohodáři, taky by se mi líbilo rodit v neděli, to bývá v porodnicích méně personálu a prý jsou klidnější neuspěchané porody
holky a jak jste to psaly s těma rakama? teď už jsou ty, co mají lepší vlastnosti?
1. črc 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka držím,nedržím. Jím sladkého mnohem míň,ale když si měřím cukr,tak to mám v pohodě i po sladkým,takže to nějak moc nehrotím,dokud je to dobrý.
Dneska mě pálí pěkně žáha,už to začalo v noci a pořát ji trošku cítím.
U nás kaše frčí,manžel ji miluje a stačí mu to k obědu,takže rychlovka.
Květák mi nic nedělá,takže ho můžu jíst na kila,mám ho hrozně ráda i studený,mňamky. :slight_smile:

Taky cítím,jak mi štrachá v pipce,kolikrát se až leknu,jak to píchne.

Manžel už je taky nervózní,jsme domluvení,že mu budu volat jen pokud budu rodit,jinak volá on mě a já jen smskuju. Mě by se to líbilo,rodit v noci,když si představím,že by tam nepařilo do okna slunce,paráda.

Holky nevíte,jestli se dá dojet autem až ke Špilberku,nebo se tam musí dojet pěšky?? Chceme jet o víkendu,ale nevíme jak to tam je,abych neskončila někde pod kopcem :grinning:

Jinak jsem si přerovnala tu tašku,mám to všechno nahoře,samozřejmně že bylo vše co budu potřebovat nejdřív až dole :slight_smile:
1. črc 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava od 2 je druhá dekáda ta je podle mě nejlepší šak se mrkni sama http://horoskop.php5.cz/index.php?pg=108
@lebapa no uvidíme jestli se nám to povede do neděle :grinning:
@misi.21 pod špilasem zaparkuješ v klídku v bočních ulicích , ale nahoru je to myslím jen na povolenku. My jsme parkovali na Vodní a pak je to z tama kousek .... jdeš pěkně pěšinkou nahoru až do parku :slight_smile:
1. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nožky mám v cajku i s francií ... aby se malá nelekla maminky :grinning: nohy jak slon, ale francii jsem si musela dát :grinning: :grinning: :grinning: Ještě se objednám na stříhání ....
1. črc 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak si představte,že u nás ty blbouni zastavili vodu a já mám jít za hodinu na gyndu,kreténi,kdyby to aspoň napsali do vchodu,jako vždycky,tak bych se podle toho zařídila,ale takhle se jdu sprchovat a nic. Díky bohu,že jsem se včera vykoupala a oholila,jinak by mě asi trefilo.Teď jsem vytočila zbytek vody z trubek a mám aspoň na omytí podvozku,ale bude to teda děs,takový podmínky.Nepředpokládám,že by to stopli jen na hodinu.Mě teda vytočili,fakt :angry: :angry:
@hradilenka ty jo,taky bych šla na pedikúru. Já si vždycky dělala nehty sama a myslím že i hezky,jenže tohle léto si tam prostě nedosáhnu,abych si je opilovala a nalakovala.Jsem ráda,že si je vůbec ostříhám :slight_smile:
1. črc 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hmm voda .... taky znám vím :grinning: Když bylo nejhůř, tak minerálka neslazená byla taky dobrá :grinning:
a nebo vlhčený ubrousky :grinning:
Já si na nehty už nedosáhnu ,... natož si obrousit paty a nalakovat nehty :grinning:
1. črc 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no holka,kdyby bylo na me,tak už bych rodila...ale musím jenom čekat a to je snad ješte horší.....celý tehu v poho a tedka ke konci už se to jenom táhne..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
@hradilenka jee maminka bude a modelkuuuuu....no já si tam taky horko-těžko došáhnu,tak to aspon střihám,jinak nelakuju,to by dopadlo hodne špatne....až se to narodí,tak se budu muset dát do pucu....at se mimi za mě nestydí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 hihi no to más dobrý s tou vodou,to já bych pekne šílela,ale je fakt,že já se holím den předem a ne v den kontroly....den předem mám na to víc času....ale ospršit před kontrolou taky provádím ješte v den kontroly....tak bež k segram,že potřebuješ sprchu,nebo oni nebydlej ve meste,jak ty?

Tak jsem se doplazila z tesca s dvoma taškama,tak doufám,že mimi tímhle stylem vypudím ven,at si moc v teple nezvyká.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihi no a dneska to na ten sex vypadá,dala bych si říct,ješte musím přemluvit manžu,ale on se nenechá 2-krát přemlouvat......hlavne jsem mu vysvetlila,že tedka už se nemá čeho bát,aby ublížil mimi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no j u toho taky vypadám,jako bych si tu nohu měla každou chvíli vykloubit,ale ještě je ostříhám. fakt se těším,až se budu moct normálně ohnout :grinning: No jo,tak jdu na to,ať to stihnu a moc se u toho nezpotím :slight_smile:
1. črc 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no ségry bydlí jinde než já právě. Myslela jsem,že bych skočila ke tchánům,ale máme jen jeden klíč a ten má samo manžel sebou v práci,takže mi nezbyde nic jiného,než ty vlhčené ubrousky a hrnec studené vody :grinning: Aspoň že jde elektrika a můžu si jí ohřát :slight_smile:
1. črc 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy super zpráva :slight_smile: zřejmě od Simika pže je to neznámé číslo a bez podpisu :grinning:
Ahoj jmenuji se Veronika, na svět jsem vykoukla v 9:31 hod, vážím 2950g a měřím 49cm :slight_smile:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gratulanda převelíkááááááá
1. črc 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no to bude určo od simmika,.chteli Veroniku...jeee gratulace veliká,jak já ji závidím,že už to má holka za sebou......a že se tešíme na fotky.....
1. črc 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no jo holka nic jiného nezbyde jen hrnec vody a vlhčený ubrousky....a pak dej echo,jak si dopadla na kontrole,ale držím palce,at je vše ok.... :wink:
1. črc 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ty jo a to je teda vzali hopem,vždyt psala,že v 8 tam má být,to holka nemela šancu ani se rozkoukat a už ji brali na sál.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..no ale nech jsou zdravoučký.... :wink:
1. črc 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no neke, tak to byl fofr. myslela jsem si že by jí dneska vzali, ale že hned po ránu bude psát..ty jo, to je masakr, tak to jsem z toho pěkně na měko. moc moc gratulujeme, takových starostí měla jak to dopadne a pak to vzali takovým hopem..fakt super zpráva. moc jí to přeju..

no a která další? hlaste se!! :wink: :sunglasses:
1. črc 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup
@tasmailla1 joooo, huraaaa, tak uz je Veronika na svete, no to je nejlepsi zprava dne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak jsme asi dobre drzely palce, kdyz je vzali takhle rychle, uplne jsem z toho dojata :slight_smile: tak az ji budes psat, ze moc velika gratulace
1. črc 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady je úžasně - nepršelo, je slunečno a teploučko :slight_smile:
@zup - že moc simmiku gratuluju - tak to má za sebou :grinning: Takže už tu máme 3 maminy

:slight_smile:
Jdu se chystat na KO, jdu poprvé na monitor, tak jsem zvědavá, jak si tam mimčo bude lebedit :slight_smile: Právě jsem vlezla na váhu a nálada se mi trochu pokazila - mám už 13kilo nahoře a ještě mám asi 3 týdny před sebou - za týden jsem nabrala 2kila - je to možný? :slight_smile:

1. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no předci ty budeš ta další,vždyt to máš mít o víkendu a ten je už skoro tady,takže když nebudeš psát o víkendu,tak víme ,kde si.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: anebo to bude nekdo,kdo na to ješte vubec nevypadá,přesne tak jak to mela leia1,ani nemela poslíčky,ani na monitoru nic,ani se neotvírala a podívej,už to má holka za sebou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lukava no já bych z toho i brečela,že každej den tedka tady budou přibejvat příspevky kdo a kdy porodil.....si musím vyfasovat pořádnou nálož kapesníku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek