• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy hihi no já za týden taky nabírám 1 až 2 kila,tedka spíš ty 2,takže už chci,abych to nemusela nosti,at mimi už příde na svet..... :wink:
1. črc 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jsem byla na monitoru včera, určitě si s sebou vem hodně pití a něco k jídlu, kdyby mimčo nechtělo spolupracovat... ale jako zkušené mamce to vlastně říkat nemusím :wink:
už jste se doma domluvili na jménu? My jsme měli nakonec tři favority.. Leoš, Matyáš a Jan...do dotazníku jsem napsala nejdřív Matyáš, pak škrtla a napsali jsme Jan :grinning: muž to musel na matrice vyplnit znovu, že se v tom nesmí škrtat :grinning: :grinning:
to není tak moc 13, já mám nahoře 15 kilčo, hlavně aby ses dobře cítila
1. črc 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já musím dát přednost hradilence :slight_smile: o víkendu mi to naplánovali, to je pravda, ale víš jak to bývá, přesně jak s malým Pepínem, ani neposlal oznámení a šup je venku a to naše může mít obrácenou taktiku..to by už asi taťkovi začalo pěkně hrabat, nervy už má dobře na pochodu..já tady balím s lénou věci na tábor, i se přistihávám že mám chvilky kdy mi vůbec nepřijde že bych měla jet někam rodit dítě..na ty napuchlý nohy si raději nekoukám, a jinak se mi chodí super.jen to hýbací a tvrdnoucí bříško se mi musí hlásit abych nezapomněla..mám to asi tím jak se ta psychika hodně mění teď ke konci a hlavně už jsem si zvykla mít holky soběstačné a nějak mi nedochází že si to budeme zas opakovat, to spíš když tady koukám na různé fotečky
1. črc 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Také se přidávám ke gratulacím, že obě moc zdravím a ať jsou v poho a zdravé .... nepsala jak ten císař zvládla?
1. črc 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Také se přidávám ke gratulacím, že obě moc zdravím a ať jsou v poho a zdravé .... nepsala jak ten císař zvládla?
@msevy Já taky teď poslední týdny přibývám 1kg za týden .... :confounded:
1. črc 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to mi ani nemusíš povídat :slight_smile: :slight_smile: taky mám mega spotřebu kapesníků, ani je nestačím prát a papírové jdou po balíčkách :slight_smile: :slight_smile: teď koukám na DVD Orgasmic birth, co má jít příští týden ve čt na ČT a to je teda doják : ) minule jsem zase bulela u Omara Sharifa, pak jsem celá opuchlá, ale i tak mám pocit, že mi to dělá docela dobře
1. črc 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy pak napiš jak jsi dopadla
@tasmailla1 já se domluvila s naší Lénou že kdyby náhodou mě odvezli, tak ať sem písne za mně, no a ráno mi odjíždí. jinak náhradník na odvoz do porodky po tátovi a bráchovi mi odjíždí na dovolenou, pavel mi posílal sms že to zatím dojednal s dalším, ještě mi volala kámoška a sama hodila téma že je případně taky po ruce..nechápu co všichni mají s těma dovolenýma :grinning: :grinning:
1. črc 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no já se musím tlemit,tedka jsem volala manžoj,at neco ješte po ceste koupí,co se me ráno nevešlo do tašky,jak jsem byla na nákupu a on už je taky pomalu ale jiste vystreslí,že když volám,tak si myslí,či už nerodíme... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no ono se to nezdá, ale určo to kolikrát prožívají snad víc jak ta mamina..ten tvůj že je to pro něj něco neznámého a ten můj protože už zas ví o co jde a nechce o to přijít a hlavně chce být se mnou..pořád básní jak už třeba za týden budeme koupat a jak bude hajat v postýlce. říkala jsem mu že to mám trošku jinak, možná tím že oni čekají jen na to až to bude ale já že než to bude že je potřeba ještě ten výdej energie, mám tam o ten jeden článek navíc..pak se zotavit..oni místo toho mají potomka a důležitou akci zapíjení aby to mimčo bylo zdravé :slight_smile: to je teda taky potřeba.ale určo se jim po tom porodu uleví stejně jak nám :sweat_smile:
1. črc 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no to je fakt des-bes takovýdle filmy,já radší na ne ani nekoukám,je pravda,že na telku koukám málo,zapínam ji jenom na večer a kor tedka o prázdninách dávaj v ní houbelec,tak aspon koukám na kriminálky jako je miami nebo las vegas,no to doják není.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lebapa no aspon manža takhle hezky rozhazuje síte,co kdyby nebyl po ruce,no kdyby muj manža byl opravdu pryč,tak si volám sanitu,ale mrzelo by me,kdyby pak u porodu nebyl,že by to nestihl,ale on jezdí služebne do Náchoda nebo Havlíčkuv Brod,takže by to stihnul,já jako prvorodička si nemyslím,že budu mít rychlej porod...a to v pulce července mel jet do Brna a do Zlína služebne a to už jsem mu zatrhla,že žádný takový,to by asi nestíhal....
1. črc 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tam kde jedou holky na tábor , tak se tam utopil jeden svatebčan říkali teď ve zprávách ,... hledají ho
1. črc 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hihi no me manža už hlásil,že až to bude na svete,že udelá velkou akci,pozve kámoše a kámošky a bude se pít,tchýne má taky takový plány,že pokud by to byla holka,a ona v rodine holku nemá,nebo ona sama mela samých synov,tak taky hlásila,že 3 dny ji nikdo neuvidí,že bude statečne zapíjet,tak jsem jim řekla,dobrá,ale jsem pak zvedavá,když to budou takhle táhnout,kdo me vyzvedne kočár z prodejny,že v porodce budu tak 3 dny,tak at se na to připravej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no muj manža to prožívá tedka stresem,ale nevím,jaký to bude po porodu,se obávám,že nejaký koupání nebo prebalování nebude jeho silná stránka,na všechno me totižto řekne "nevím"...ale mohl by ho to trknout a pomoct me pak...a zas na druhou starnu po porodu vyřídit nejaký to formality,to jsem taky zvedavá,jak to budu zvládat,nejradší bych byla,kdyby to za me vyřídil manža...rodnej list prej posílaj u nás poštou a pak vyřídit kartičku pojištení,popelnice a já už ani nevím co ješte,to jak dlouho budu na rodičáku mám ješte čas na vyřízení až nekdy do 5 mesíce dítete....
1. črc 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nn psala jen to oznámení, myslím že to zvládla skvěle když hod a půl po něm už psala :slight_smile: a určitě nám pak poví :slight_smile: a má úžasný datum narození :slight_smile:
1. črc 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem doma,dneska to byla celkem rychlovka,na to že jsem byla na monitoru,tam ticho po pěšině.
Ten doktor na záskok mi přišel jako takovej ňouma,moc nemluvil,co jsem se nezeptala tak nevím. Jsem 36+5 a malá má 3060 g,to bylo řečí,že bude drobná. říkala jsem mu,jestli by jí nepřeměřil,tak jemu to vychází OK,ale teda podle mě to moc neuměl,nebo jestli se mu mimi tak schovávalo,nevím,zase abych mu nekřivdila a říkal že to je tabulkové dítě,tak jsem z toho pochopila,že je vše jak má. Prostupná jsem na dva a CS 6. Akorát netuším,co je CS??? :sweat_smile: A že mi to tam měkne :grinning: Nakonec dodal,že to může přijít kdykoliv,to bych bez něj nevěděla :grinning:
Nahoře mám 9,5kg. Od minule skoro po třech týdnech +1,6kg a sestra mi řekla No vám to nějak poskočilo.Nevím co by furt chtěli. Copak já můžu za to,jak v těhotenství přibírám?? Blbka.
Jo a prohmátl mě tak,že jsem myslela,že mu tu jeho hlavu ukopnu jak to bolelo,jak kdyby mi tam narval ruku celou.Ale ani nešpiním,jen mě bolí pěkně podbřišek.
1. črc 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už i simik to má za sebou. Velká gratulace... :slight_smile:
1. črc 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no aspon je vše v pořádku,co tam po bolesti z vyšetření,porod bude horší....ale tak mohla si mu ukopnout hlavu,aspon by si to pamatoval...CS je čípek myslím,ze začátku je tuhej a má nejakou delku....když se neotevíráš a neskracuej se,tak je CS O,ale postupne ,jak se blíží porod,tak se skracuje a to už tesne před porodem je CS až 10
1. črc 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulace k Verunce,je to drobek :slight_smile:
Já už jim to tak závidím,vím že mám ještě čas,ale v neděli začnu 38tt a to už by mimču vadit nemělo,ne??

Volal manžel jak jsme dopadla u dr,tak jsem mu řeklaa co a jak a že to může být kdykoliv,tak jestli ví,co ho večer čeká :grinning: Prej na to nemá čas,že musí někam jet,tak jsem mu řekla,že to může být jen pětiminutovka :grinning: :grinning: Už si z toho děláme oba srandu,protože v těch posledních týdnech ten sex stojí fakt za to :grinning:
1. črc 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se rodí o 106 a já pořád nic :frowning2: Už jsem skákala i ze schodů aby se to rozběhlo a zatím nic a ani žádný náznak. Přestalo pršet tak asi se půjdeme s Honzíkem projít aby se trochu zklidnil.
1. črc 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já měla teď 2 poslední kontroly CS1 a dneska teda těch 6,ale dělal mi to jiný doktor,tak nevím jestli se podle toho řídit.
Taky mi řekl,ať počítám s přírustkem váhy mimina 200-250 g za týden,takže já myslím,že nám do 4 kilíček moc chybět teda nebude :grinning: Jen ať roste.
1. črc 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no jsem se jako chtela zeptat jakej je tedka sex,no to musí být síla...
1. črc 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no vidíš,jak te strašili s malým mimi a to práve u cukrovky není,tak budete mít ukázkový mimi,ale taky je to jenom odhad a či tomuhle doktoru-záskoku tohle věřit,že?tak kdy máš další kontrolu?si psala,že ve 38 tt se budou snažit vyvolat kvuli cukrovce,ale to by te pak meli udelat ješte další odhad na váhu mimi....
1. črc 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no me do prukajdy ani nikam nepíše to CS-to je cervix skore,teda ten čípek,jak se skracuje a jak se otevírám,jenom me mudr řekl,že vevnitř je všechno přichystáno k poorodu a že jsem otevřená na prst....
1. črc 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jo,už se těším až se přitulíme pořádně a mě nic u toho nebude bolet :slight_smile: Ikdyž to si ještě počkáme.
Já věřím tomu,že pokud bych tu dietu fakt držela jak mám,tak by byla menší,ale já se celkem vyděsila,když mě v tom 7 měsíci řekla,že má nějaký malý bříško,tak jsem postupně začala přidávat cukr a pak už to bylo v pohodě. Měřím si glukometrem,tak miminku neubližuju a má dost na to,aby hezky rostlo.
Nejdřív mi to říkala,že by to vyvolali o dve týdny dřív,pak už o tom nemluvila a min týden mi říkala dr na cukrovce,že většinou vyvolávají týden před termínem,tak uvidíme,jdu na gyndu 12.7 a to už budu podle UZ 39týden. Ale třeba to do té doby už nevydržíme a bude to :grinning:
1. črc 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zpět z KO. Takže - mám pozitivní výsledek na streptokoka - při porodu prý dostanu antibiotika (ve 3.dávkách), aby se to nepřeneslo na mimčo :frowning2: Netušíte, jak se tenhle sviňuch může chytnout? Tchýně má snad všechno - zlatýho stafilokoka (nebo co), streptokoka a další možný i nemožný věci. Nemohla jsem to chytit od ní? Ale jak...... V poradně mi říkali, že musím přiject okamžitě, jakmile začnu mít bolesti, aby stačili nasadit ty antibiotika, doktor mi zase říkal, že stačí, když přijedu až budou kontrakce po 4.minutách - tak jsem ráda, chtěla jsem si oddýchat co nejvíc doma a pak ject. Na monitor jsem musela 2x - měla jsem mírné kontrakce a mimčo se stáhlo pryč - přestalo spolupracovat. Takže mě tam doktor poslal znova - pak už to bylo lepší. Neprohlížel mě, na KO jdu zase za týden.
1. črc 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy toho streptokoka jsi mohla mít v sobě už dřív. Myslím že by jsi měla do porodky hned jak ti začnou ty bolesti. Já jsem ho měla při Honzíkovi a asi tak hodinu po tom co mě začali bolesti tak mě dávali infůzi z antibiotikama. Byla jsem ráda když to dokapalo a to jsem ještě neměla pořádné kotrakce. Po porodu jsem dostala ještě jednu infůzku.
1. črc 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - no já jenom nechtěla prohekat v porodce 12hodin, ale být tam co nejkratší dobu. Ale máš pravdu, že při velkých kontrakcích by to asi nebylo moc fajn:slight_smile: Můžou vůbec během tý infuze dát epidural? To jsem se nezeptala. A Honzík byl potom v pořádku - toho streptokoka nechytnul?
1. črc 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Z toho si nic nedělej já ho mám taky. Ptala jsem se na to švagrové a ta říkala , že ta kapačka kape asi 15 min a bere se co 4 hodiny, tak záleží kolik Ti toho stačí dát . Ona říkala, že stačí jedna že se někdy ani víc nestihne a pak po porodu. Ten hajzlík je i normálně v krku při angíně,.... jen když jsi těhu tak se líp chytá , že má dole na to ideální prostředí... tak si z toho nic nedělej .... prý to má polovina bab.
1. črc 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no ty antibiotika by se meli dát nejdýl 3 hodiny pred porodem,proto máš tam jet dřív....aby se to stihlo....tá infuska je maličká.....tak nevidím duvod,proč by ti u toho nemohli dát epidurál....hlavne když ty kontrakce nejsou pravidelný....oni ví nejlíp,kdy je ten správnej čas píchnout epidurál....
1. črc 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy a ten stafylokok co má tvoje tchýne,to je ješte večší svinstvo,no horší bakterie než je streptokok....a jak píše micka,to si mohla mít streptokoka už dřív a ani si o nem nemusela vedet,tobe to nic neudelá,nebo te nepoškodí,ale na mimi to muže mít hrozný následky jako je zápal plic,nebo taky sepsa,nebo zánet mozgových blan....
1. črc 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nestraš ju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ptala jsem se švagrové prý u nich z toho žádný mimi nic nemělo
1. črc 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek