• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 - jako kdyby mi nestihli dát ty antibiotika, tak by to mohlo mimčo nějak poškodit? To je to tak hrozný?
1. črc 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to vám holky pěkně děkuju...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukám, že u tohodle těhu si vybírám všechno co můžu. Snad to nebude tak strašný, budu doufat
1. črc 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy co jsem ruzne četla,tak kolikrát se nestihli dát ani antibiotika a miminku se nic nestalo,ale věčšinou stihnou dát tu jednu dávku a už i tá jedna dávka je k nečemu....to stihneš....i kdyby to bylo pul hodky pred porodem,tak ty antibiotika se přes tvojí krev a placentu a pupečník dostanou k miminu a bude v pohode....taky co jsem četla,tak nejak není potvrzené,že nejaké díte na to onemocnelo....
1. črc 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já si nemyslím,že ten streptokok je taková hruza,když se daj antibiotika,je to v pohode,myslím si naopak,že u porodu jsou komplikace,které jsou horší....a hlavne streptokoka má skoro každá druhá tehule,takže nic nové pod sluncem....
1. črc 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - tak jsem si teď našla na netu o streptokoku v těhu a tam to taky píšou. Jenom mě tam děsí s tou možnou vysokou úmrtností 48hod po porodu. Tak proto mám asi taky ten větší výtok v poslední době. Ale doktor se netvářil nějak tragicky, tak to beru jako že to nic hroznýho nebude
1. črc 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radši pojedu v každým případě do porodky dřív, než jsem původně plánovala.
1. črc 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu, začala jsem být z toho docela na větvi, zavolám ještě našemu rodinnýmu gyndařovi, ať mi k tomu řekne víc.
1. črc 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no to by muselo mimino mít kor velikou infekci ,aby umřelo,já bych na tohle vubec nemyslela,daj ti antibiotika a bude dobře....přesne tak,pujdeš tam dřív a uvidíš....daj ti antibiotika,uchystaj te k porode a vše bude v pořádku.... :wink:
1. črc 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď mluvila s tím naším gyndařem a ten mi řekl, ať to vůbec neřeším, že to má 20% těhulek. Z hlediska porodnickýho to prý není vůbec žádný problém. Pediatři ho budou hlídat a já to prý vůbec řešit nemám. To jsou šoky.........
1. črc 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no vubec na to nemysli,má to opravdu každá druhá tehule....a nenervuj se,miminku to neprospívá.....
1. črc 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, rozbalila jsem si Mrože a už je mi líp :grinning: Zítra jedeme k našim, tak si beru sebou i tašku do porodky, kdyby náhodou - takže porodnice v Budějcích mě taky může vidět podruhé za 3 roky :grinning: Ve čtvrtek pojedu zřejmě zpátky večer autobusem - chci Student Agency, kdyby náhodou, tak tam je průvodce a snad mě někam do porodnice zavezou, nebo aspoň zavolají sanitku, kdyby to na mě přišlo.
1. črc 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je večer a pátek jsem zvládla.máme sbaleno, ještě jsme šily kostým, hlavně že to holce říkám 14 dní aby si to připravila..no jak nezačnu bandurskou tak to má na háku..ale pohoda klídek.na tábor jede letos jen ta větší, malá bude u našich, nechtěla jet tak jsem to nechtěla lámat, příští rok ale se prý už těší..byly jsme tady na poště, v opravně na auta u kámoše a v potravinách, všude si chtěli povídat a mě teď berou záda jak hrom, jak když jsem složila metrák uhlí.to je od toho jak jsem delší dobu stála, ale že až tak mě to čape..to mě bolí i kosti ze spoda, říkala jsem pavlovi včera že jsem jak když si sedne po roce na kolo a jede delší trasu, tak ty všechny kosti mě bolí, jak když mám už po porodu a ne před :unamused:
@msevy to budeš teda cestovatelka, no v autobuse máš aspoň větší možnost že někdo pomůže, by jsi měla i na výběr :grinning:
1. črc 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno těhulky, asi jsem tu jediný sobotní ranní ptáče :slight_smile: Matěj vstával v 7, že pojede pomoct bráchovi odnosit 2Avie hlíny na zahradu. No, to jsem na něj zvědavá, protože ve středu si narazil při fotbale žebra tak, že jsme včera skončili v Motole na rentgenu. Zlomený to nemá, ale naražený to bolí víc než zlomený, když jsem ho viděla, jak se ráno hrabe půl hodky z postele, tak už vidím, jak jim tam bude fakt platný - ale chlap no, prý je pojede podpořit aspoň psychicky :grinning: :grinning: To mu poděkujou :grinning: Chci si doběhnout k holičce, přemýšlím ještě o pedikůře a pak se pustím do mytí přebalováku a uklízení oblečení, ať to mám připravený. Od včerejška mě bolí břicho, jak kdybych to měla dostat, no chystá se to tam... :slight_smile:
2. črc 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky přeju krásnou sobotu,u nás svítí sluníčko,ale je zima,tak dneska nikam nebudu vylejzat....
@msevy hihi koukám,když nemáš starosti s malým,tak zlobí ten starší..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: taky jsem mu včera řekla, že to třetí mimčo si ani nemusíme dělat, protože už vlastně tři mám :grinning: no, má smysl se rozčilovat? A to ani nekomentuju, že včera odpol.byl ještě na tenise s tím žebrem, teprve pak jsme jeli do Motola :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno jsem se už musela smát, protože jestli začnu ještě ke všemu rodit, tak to budeme na sále dvojka :grinning:
2. črc 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letím k tý kadeřnici, přeji krásné dopoledne všem. páááá
2. črc 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , u nás nic moc teplo a pod mrakem .... doufám že jste všechny ještě celé ... :sweat_smile:
2. črc 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no zajisté,že sme všechny v kupe,aspon si to myslím,není kam spechat,venku je hnusne,tak se nedivím,že mimiskum se nechce jít ven.... :grinning: :grinning: :grinning:
@msevy ty jo ješte tenis,dal,no tak to je teda pašák...
2. črc 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady 11 stupnu zatazeno, nic se mi nechce a od vcerejska me pekelne boli zada...cele tehu pohoda a ted teda dostavam peknou cocku, nezkousela jste nektera takovy ten termo pytlik s tresnovymi peckami? Pry to pomaha na boleni zad i pak pro mimco na prdíky.
@msevy tak to je teda manžel borec, že šel ještě na tenis, naražený žebra bolí jako čert, hlínu skládat nebude, to je tutovka... ; my budeme na sále asi taky dobrý tým, mužskej je jedna velká opuchlina, tenhle měsíc má nejsilnější alergii a nic s nim neni; jak vydržíš sedět u kadeřnice? Já bych měla na hlavě asi pěkný zuby, musim každou minutu poposedat.
2. črc 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Honzík byl v pohodě. Já jsem dostala infůzky dvě jedn před porodem a druhou po porodu. Je pravda že to má snad každá druhá.
2. črc 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
hlásím,že jsem stále kindervejce:slight_smile:.Posledních pár dní sotva chodím.Břicho mě bolí,jako,kdybych měla namožený svaly po posilování,dole kosti bolej...Tohle si teda u Šimonka nepamatuju.Nevím,jestli to nemůže být maliníkem,piju ho asi týden,tak jestli má takový účinek,nevím.Navíc se mi nejspíš po tělovém mléku osypalo břicho.Koupila jsem si jiný,než normálně používám,tak to je asi z toho,ale nevím to jistě.Podle MS mám termín 19,,ale podle UTZ ještě asi o týden později.Stejně ale doufám,že to bude dřív,protože tohle fakt není moc příjemný,i když pak šestinedělí taky zrovna ne.Jenže se tomu nevyhnu,tak ať to už mám radši za sebou.Včera jsem byla u kadeřnice,dneska si asi vlasy obarvím a pak už můžu rodit:slight_smile:
2. črc 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava hihi no ten polštárek mám koupenej pro mimi,ale žebych ho skoušela na sobe,jsem to neskoušela,ani nevím,že bych to mohla použít i pro sebe na záda,no naštestí me záda nebolej.....
2. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nsá bylo ráno pod mrakem a zima. Teď už se to trochu probírá. Timoji chlapy spaly dnes do 9 hodin. Jak já jsem jim záviděla. Už jsem stihla pouklízet a chceme jet na hasičské závody. Martim má dělat zase rozhodčího a pak se ještě stavíme u jejich aby mě prý skorotchýně ještě viděla celou. Tak jsem ji uklidnila že mě asi uvidí v út jak přijedou. Navečer se chystáme s Honzíkem na kolotoče. Už vysypal pokladničku aby se mě za co kolotočovat. :grinning:
2. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava já mám pohankový poštářek a ten mě pomáhá. Nahřívám ho v mikrovlnce a je to příjemné.
2. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky,vy se nejak krášlite na porod,to každej den chodí nejaká ku holičce,nebo na pedikuru...to z vás budou čupr mamky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žebych zašla nekam i já?ale ku holičce ne,spíš bych si nabarvila vlasy,celý tehu jsem to neudelala,ale tedka ku koncu už by se to hodilo,at na mudra u porodu hodím dobrej dojem,at je na me hodný... :grinning: :grinning: :grinning:
@petrunka01 jsem si říkala,či už si neporodila,že si tady dlouho nebyla,ale jak říkáš,ted ke koncu je to hrozný,už aby sme to meli všechny za sebou..... :wink:
2. črc 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava já ten termo polštářek s peckama mám a je suprovej.V zimě jsem si s ním nahřívala nohy a pak i na záda,když bolely.Fakt dobrá věc,dostala jsem ho od ségry a jsem za něj vděčná
2. črc 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 neporodila,ale docela ráda bych..mám to naplánovaný okolo 10.7.:slight_smile:..to bude v nemocnici ještě známej doktor-pak se žení a má dovolenou.Navíc v té době budou všichni okolo doma,pak se zase rozjedou na dovolený.Takže plán by byl,teď už jen ho splnit,že..
2. črc 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ty jo ,koukám máte opet pekne nabytej program,hlavne at moc není zima,at si to užijete..... :wink:
2. črc 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no jo plán by byl,jen přemluvit ješte mimi,aby taky yvlezlo ,když se to hodí nám.....muj manža tedka má taky týden dovču,tak by se to šiklo....jenže známe zákon schválnosti,určo to na me přijde,když manža bude v práci.... :confused:
2. črc 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zpět - no moc manžela nepřechvalte, spíš je to blázen než borec. Předloni, den před Mikulášem, se na tenise zhroutil, přijel ještě autem domu a že mu mám zavolat záchranku, že je mu špatně. Tak sanitka přijela (asi v půl jedenácté v noci), odvezli ho do nemocnice s tím, že je to srdce .Matýsek zrovna marodil, já neměla nikoho, kdo by u něj počkal, tak jsem musela zůstat doma.Nebyli jsme manželé, takže když jsem volala do Motola, jak to s ním vypadá, odmítli se se mnou bavit. Tak jsem si to vyřvala - že mě to nezajímá, máme spolu dítě, tak ať mi řeknou co se děje. Tenkrát ho zachránili, 2měsíce na to šel na operaci srdce - arytmie. Takže to, že jde s naraženým žebrem hrát tenis není žádná odvaha, ale bláznovství. Ten strach tenkrát mi stačil. Jeho rodina mi vůbec nepomohla, po třech hodinách strachu, jsem zjistila, že tam sestřička za ním jela - ale aby mi dala vědět, ať nemám strach, že tam budou,to ne. Ještě jsem si vyslechla, že jsem si měla Matýska naložit do taxíku a dorazit s ním do nemocnice za Matějem. Tak proto mě tohle jeho riskování dokáže vytočit :cry:
2. črc 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek