• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
hoj ženy tož co?????? nějaké nové mimi?????
u nás nic a asi aninic nebude v dohlednu :grinning:
2. črc 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky nic.Celý den se povaluju,koukala jsem na Wimbledon a teď si užívám volného bytu,jelikož dítko je s příbuznýma až do zítřka v krkonoším a manžílek na noční:slight_smile:
2. črc 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky nic,ale wimbledon byl teda perfektní,to byla podívaná....zítra maj bejt bouřky,tak pořád věřím.... :grinning: :grinning: :grinning: už by to mohlo přijít,prototže s tím břichem už si opravdu připadám jak vorvaň.... :unamused:
2. črc 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky se ještě a stále hlásím..je mi divno, možná to jsou nervy. Ráno jsem brečela že mi odjela Léňa, s tím jsem počítala vím jak jsem kor teď citlivka. Brácha si odvezl tu menší, to vím kam jede tak to beru v poho.hlavně jí mám za bukem tak vím že jí můžu případně kdykoli vidět. buď se srovnám a nebo ještě budu mít akční večer..
2. črc 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no to je teda něco s tím tvým, uplně ti rozumím jak ti je a kor po takové zkušenosti z toho motola..chlapi, si musí dokazovat jak je to na pohodu a když řekneš jak taky mohl dopadnout tak si ještě dělají srandičky..to fakt mít další dítě tak to není třetí ale už čtvrté...tuž si nervy kor když to má i v rodině
2. črc 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to je opravdu blázen :slight_smile:
Tak jsme dorazili domů a zítra má Martin další soutěž. Zrovna jsem byla u toho když ho kamarád přemlouval aby šel dělat zítra rozhodčího. Tak naštěstí nic neslíbil, ale bylo vidět že tam chce jet. Nakukal Honzíka že zítra tam budou překážky tak malý chodí celé odpoledne že zítra jedeme zas. Naštěstí to mají dopoledne tak Martin slíbil že bychom se zastavili někde na oběd. Tak uvidím jak mě zíttra bude. Teď večer je mě na nic. Všechno mě bolí. Kamarádi dnes uzavírali sázky kdy se malá narodí. Tak jsem zvědavá kdo se trefil. :slight_smile:
2. črc 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je tu nejaka z Teplic? mam termin 28.7 ale od minuleho ctvrtka mam krizove poslicky, tak asi porodim driv, ale i tak bych rada nasla nejakou co ma podobny termin a je z Teplicka.. :slight_smile:
2. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky a maminy
tak dnes se žádná soutěž nekoná. Martin se mnou zůstal doma. Od 5 ráno mám nepravidelné bolesti. Hlenová zátka už je pryč tak uvidíme co bude. :wink:
Jinak u nás je pod mrakem a trochu prší.
3. črc 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u nás je stále pod mrakem a zima. Pěkně to děckám začíná ty prázdniny :confounded: od 30 jen prší a je škaredě. Tak aby jsme ty naše malé prcky nevezly ještě domů v kožůšku :grinning: :grinning: :grinning:
@micka1 Držím palečky aby Ti to dobře dopadlo ... tak snad třeba večer už bude malá na světě že? :slight_smile:
3. črc 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no u nás to s tím počasím taky nic moc,vítr fouká,pořád prší a je zima,žeby človek venku ani psa nevyhnal..... :grinning:
@skorepka ahoj,tady nikdo není z Teplicka.....
@micka1 tak žeby?žeby další mamina na obzoru?jee ja ti fakt závidím,já nic,žádný bolesti nic...ani zátka neodešla,si myslím,že to pak příde najednou a to už bude opravdový porod,že to už nebudou poslíčky.....
@hradilenka jojo jak píšeš ty prázdniny začínaj ukázkovým "letním "počasím,spíš mám pocit,že to vypadá jak na dušičky..... :wink:
A jak se jinak holky o víkendu máte?máte manžílkov doma,tak tady nebude nikdo,ale zas přes týden tady bude rušno..... :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@hradilenka jj holky, počasí je mizerný i u nás, ale zase se zalila zahrada :slight_smile: ... co si pamatuju, to bývá docela takhle často začátek prázdnin pěkná kosa a déšť
@micka1 tak vida, třeba bude malá nedělňátko, to je dobře, že máš Martina doma, jistota je jistota :slight_smile:
včera jsem měla taky docela silné poslíčky a bolela mě záda, tak jsem se celý den válela po balóně a mužskej se ptal, jestli už jako jedeme nebo ne : )
Mám z něj radost, jak je v klidu. Jsem se bála, jestli mě něbude spíš znervozňovat, ale bude to snad pohoda. Včera jsme spolu koukali na DVD na Orgasmic birth a říkal, že je to moc hezký :slight_smile: a pak prohlásil že potom budou pořád jen čtyři věci: kojenec, kakec, spavec a řvavec a že se na to těší :grinning: :grinning: tak mě tím potěšil, že to bere takhle s nadhledem
3. črc 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky pupíci, tady bylo ráno 6 stupnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a leje jak z konve :angry: to je teda léto.
Rodit, nerodím :angry: :angry: dneska se vracíme do Plzně, chci malou trochu popíchnout sexíkem tak snad se rozhoupe, opravdu je mi už ouveh, nemůžu spát, sedět,chodit fakt lemra
3. črc 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no víš jak,oni chlapi jsou tedka hrdinové,ale až opravdu příjde porod,tak budou zmatkovat víc než my...budou pobehovat po byte,vynervovaný,vystrašený a to chci pak mýho manžu videt na sále,jak to ustojí,v krajným případe tam omdlí,no i to se muže stát.... :grinning:
@hradilenka pamatuješ si na veve,co chodila taky do tyhle diskuze,ale už je to dosti dávno?tak dneska porodila holčičku Terezku,psala to ve fotoblokách.....jéj já tak tem holkám závidím....tedka by to rodit šlo,nejsou pařáky,i je už po tom 2.7,tak by to byly hodní ráčci.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás hlásím že leje od noci, no jsem zvědavá co to moje dítko na tom táboře.snad to brzo přejde a budou moct na vodu.
jinak včera jsme si udělali výlet, od 16 hod jsem měla kontrakce po 5 min.půl hodky,pak zas půl hodky třeba jen dvě a tak dokola.od 20 hod to bylo cca po 5 min,tak jsme na 21.hod vyrazili. jsem z toho nějaká rozhozená, sestra byla příjemná jak čtyři, celá moje švagrová, koukala jak puk, šourala nohama a já netušíc jak se nahlásit u zvonku tak jsem pak při cestě k monitoru chtěla vysvětlit co se mi děje a ona mi 2x skočila do řeči ať jí jen řeknu jestli ty kontrakce jsou silnější..řekla jsem že jo, vím že u holek se mi to rozjelo až když mi píchli vody.nakonec to na monitoru nebylo asi až tak pravidelný, doktorka mě prohlídla, říkala že jsem na dva prsty, že je to opravdu hodně v začátku.dali mi prášek,ten jsem brala u báry, vím že je na zklidnění a oblbne.prý mám čekat až ty kontrakce budou silnější (budu je muset rozdýchávat) a upozornila mě že asi budu špinit.prý se mi to může rozjet za dvě hodiny, nebo taky za týden a šla jsem. vylejzala jsem před hodinou z pelechu, hned mi to břicho začalo zas tvrdnout ale pořád stejně silně a od včera krvácím - špinění to rozhodně není. počkám do odpoledne a zavolám tam jestli to nepřejde..holky jsem rodila jinde, nikdo nevěděl jak to tam s porodnicí bude tak jsem šla do kolína že je to i blíž a nějak jsem z toho rozhozená
3. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 že by se něco chystalo? Honzík jsi psala že už byl touhle dobou venku viď? no asi se tam ještě načesává jak říkají bábiny když si dává na čas :slight_smile: a tohle počasí, to je fakt změna a začíná se něco dít.
@lukava tak vidiš jakej to bude jeste tatka pohodar, jeste pockej az to opravdu prijde, jak mu to půjde, ale myslim ze to zvladne na pohodu, uz se urco moc tesi az budete mit svoje
3. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jej to vypadá nadějně, i když já bych byla asi z krvácením nervozní.
@tasmailla1 jj hned sem koukala, že veve už má miminko, závidím všem
mě teda opravdu bolí stydká kost a pícha v čípku a malá se teda mydlí v břiše jak divá ale zatim teda nic moc.
3. črc 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa
tak třeba budeš mít nakonec nedělňátko, možná se to tak zbrzdilo, jak na tebe byla sestra protivná, ale zvládnete to krásně, teď už bude mít službu určitě jiná :wink: s tím krvácením nevím, nevím, to já bych už volala, snad je to v pořádku a hamiltona ti nezkoušela?
3. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka s kostma to je něco, mě bolí jak když už mám odrodíno, možná to je ale tím že mám ohnutou kostrč,tak mi to tam pracuje ještě o něco víc..si myslím že těm co není vůbec nic to zvládnou ještě rychleji..nic nic a šup a je to..zkusím něco dělat, buď to krvácení přestane a nebo se to rozjede.zatím jsem od včera pořád ležela tak ať mám argumenty kdyby se ptali.
Tady leje víc a víc, je uplně bílo, loni jeli děti taky hned z kraje prázdnin a měli vedra, jen jeden den jim pršelo ale takový ten letní deštík
3. črc 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava já vůbec netuším co mi tam prováděla, nic mi neřekli.byla to mladounká doktorka, mi příjde že akorát po škole.jen mi tam pootočila těma prstama a že kousek čípku tam ještě je.myslím že je to od toho.právě to si taky říkám že teď tam budou už jiní, jak jsme jeli dom tak mě to bralo víc, pavel že to otočí tak jsem mu řekla že tam se vrátím až za bílýho dne, ten prášek mi to všechno utlumil
3. črc 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hmmm ale když krvácíš,to není dobrý,to me mudr řekl,že pokud bych krvácela,tak mám okamžite příjít,jak me delal hamilltona,tak jsem taky krvácela,ale odpoledne už jenom špinení ,které pak samo přestalo.....
3. črc 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už opravdu chodím jak kachna.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky me bolí stydká kost,nejlíp me je sedet v předklone,i když mimiska asi utlačuju,protože dává o sobe znát,ale tak me to proste vyhovuje...dávám si šálku vyborného maliníkového čaje....u nás tedas leje pořád jak z konve,fakt žužo.... :grinning:
3. črc 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak u tebe to taky vypadá že to brzy bude. Honzík už byl na světe. Toho vyvolávali tak ty bolesti bych hned od začátku pravidelné. Tak nevím na čem jsem. :frowning2:
Já zvažuji jestli máme jet nebo ještě počkat. Bolesti nepravidelné někdy po 5 min a z toho po 20. Měřila jsem si tlak tak mě začíná poskakovat nahoru a dolů. Není nad to když odteče plodovka to je hned jasné že mám jet.
3. črc 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no právě, teď kdy vyrazit. před tím si mě u holek v porodnici vždycky nechali a čekalo se co z toho bude.tady jak můžou, tak posílají všechny domů, do papíru mi napsala že to bylo na moje přání. teď mi ty kontrakce ustoupily, ještě počkám..jsem fakt z tý porodnice zmatená
@tasmailla1 nevim co mi tam kutila, ale bylo to kolem 22 hod.,počkam ještě a uvidim.je to určo od toho, přijde mi že už to taky není takový, třeba se to srovna taky samo.tatka sel delat obídek, něco si na sebe vymyslím, začnu být zase nervozni jak se mu bude blížit odjezd do práce.tohle mě fakt neba
3. črc 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to ti věřím,že když ti je tedka blbe,že je naprd,že musí manža odejít do práce,takže ale jak si psala,tak rozhodil síte,tak je nekdo,kdo by te odvezl...me mudr řekl,že do porodky příjit ,když jsou kontrakce po 5 minutách,ale taky bych asi plašila a nepoznala to,nejlíp je ,když odteče voda,to je jasný,že hnedka se musí jít....
3. črc 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no právě to taky nevím. Při Honzíkovi jsem tam ležela den dopředu. To mě odtekla plodovka tak to jsem jeli hned a pak se čekalo jestli se to rozjede nebo ne. Na druhý den mě to vyvolávali. Takže jsem z toho teď zmatená a nevím co a jak.
3. črc 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se snad rodí v přímém přenosu:slight_smile:..no,holky,já taky nevím,jestli poznám,že mám už jet a to taky nejsem prvorodička.Mně ani u Šimonka nepřišly ty kontrakce pravidelný,ale pak mu praskla voda tak,že jsem to poznala,žádné pomalé odtékání.Toho se děsím nejvíc,že nebudou kontrakce a nepoznám,že odchází voda,protože ze mě pořád něco teče.
Jinak tady pořád leje,nikam se nechystám.Odpoledne se nám vrací dítko,už se na něj těším,ale bude po klídku...:slight_smile:
3. črc 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - tak držím palce, další mimčo na cestě:slight_smile:

přidávám malou ukázku těhu focení, zvládli jsme to dneska dopoledne a už jsou vzorky:slight_smile: Zatím neupravené, neretušované, ale jsme z nich nadšení:slight_smile: Hlavně jsme to ještě stihli.... :grinning:
3. črc 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera jsme vyráželi večer k našim a cestou mě chytli pěkný bolesti, nepravidelný kontrakce, chvílema už jsem nevěděla jak si sednout, už jsme řešili s Matějem, v jaké porodnici se cestou zastavíme:slight_smile: Během cesty to přišlo ještě asi 2x, ale pak už v pohodě. Nic mi neodtéká, jsme v Budějkách až do středy, tašku mám sebou kdyby něco, tak uvidíme:slight_smile:
3. črc 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no fakt netuším co mám dělat, mám prý přijet až budu kontrakce rozdýchávat..dneska mám slabší, ale vím že ani u holek to nebylo nijaky hrozivý, prostě jsem cejtila šimrání tak jsem jela a u první mi píchli vodu druhý den ráno a u druhé se mi to rozjelo po té vařící lázni, pak mi to teda píchli.do termínu máme ještě čas, tak si musím říkat že to odložím zas za týden, aspon že do toho budou ty svátky, pavel bude v práci jen zítra a pak zas 2 dny doma.už me to ale neba.po mně tam přišla mamina co jí praskla voda, tak doktorka hodila usměv že ted mají práci jistou.fakt by mi bylo líp kdybych měla jít rodit poprvé.
@msevy fotky jsou teda nádherný, všechny a krásný jak tě vyšetruje malej, to jsem ještě nikde neviděla..to bude fakt krásná vzpomínka.
3. črc 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy fotečky jsou krásné! Holky, jak tady mluvíte o těch příznacích, já mám ještě téměř 4 týdny čas ale hrozím se :slight_smile: malá se tam mele, taky mě bolí stydká kost..ale přemlouvám ji, že ještě je čas, že je teď venku hnusně, tak by se jí tady nelíbilo :grinning: Nevím, jestli to lze, připravit se psychicky na porod, já ale každopádně na nic takového připravená nejsem!!!
3. črc 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek