• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@mili01 taky nevím jestli se na to dá připravit, spíš se snažit zachovat si chladnou hlavu a hlavně počítat pak kontrakce jak přicházejí. kosti mám bolestivý už hodně dlouho, máš to od toho jak se to tam všechno postupně uvolňuje a mimčo se mi tam taky řádně vrtí, aspoň že tak. vím že je v pořádku ale má tam málo místa tak to bývá i nepříjemný.a hlavně dole, jak tam má hlavičku tak to bývá protivný, blbě se hnu a dostanu ránu. :slight_smile:
3. črc 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak si skus dát horkou vanu,třeba se to rozjede pořádne.... :wink:
3. črc 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky psala mi MIcka jsou v porodnici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je otevřená na 5 prstů, ale kontrakce nepravidelné, věřím ale že dnes porodí když je tak otevřená, tak jí držte pěstičky :slight_smile: další miminko je co nevidět tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se teď vrátili z focení :slight_smile: tak už se může malý narodit už má svou vilu s bazénem řádně zdokumentovanou :grinning:
3. črc 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy jůůůůů úžasné fotečky :slight_smile: my se dnes taky byli fotit, ne u takového profíka jako ty, ale u kámošky co to má jako koníček :slight_smile: ale je moc šikovná, takže určitě budou krásné
3. črc 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jee tak at to micke dopadne...tiše závidím..žeby opravdu přibudlo nedělnátko? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já si počkám na 7.7. to bude nádhernej datum... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to teda to je datum jak vyšitej :slight_smile: mě by se líbilo 19.7. bo NIky je 19.9. tak by se to dobře pamatovalo, jako 17.7. taky krása ale to mi císaře nikdo neudělá
3. črc 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože je to neděle
3. črc 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no ale toho 19 by ti mohli udelat cisaře,ne?nebo vlastne tobe ho budou delat až ukončíš 38 tt....
3. črc 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup nebo si myslíš,že ti cisaře udelaj co možná nejdýl?jako ve 4O tt?
3. črc 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup juchuuu, tak přece jen jedno nedělńátko, to je parádá! a fakt žádná změna? Pořád KP? Že už si takhle plánuješ císaře? Mně se líbí všechna data, jen aby to už bylo :wink: "vilu z bazénem" jsme mimísovi moc nezdokumentovali, možná zkusím manžela ještě přesvědčit, aby nás nafotil...fakt jste mě inspirovaly :wink: taky budeš mít určitě nádherné fotečky, těším se, že se podělíš :wink:
3. črc 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Tak snad se micce to podaří zvládnout dobře a ať to má rychle za sebou a malou vedle sebe. Že jí pozdravuju :sweat_smile:

@tasmailla1
@zup jinak zase podle numerologie není dobré mít moc sedmiček v datu narození to si děvčata nevyberete ....

jo dotaz zabral někomu ten sex? :grinning:
3. črc 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka když 7.7. je tak hezkej datum,se to dobře zapamatuje...... :dizzy_face:
no my meli sex včera a nic..... :grinning: :grinning: :grinning: ale to je potřeba provádet častejc,ale když me s tím břichem to nejak nejde...si připadám jak velryba na suchu.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - s těma sedmičkama v datumu narození - to jsem taky už slyšela, že to není dobrý. Neteř se měla narodit 17.7.2007 a numeroložka jim řekla, že hodně sedmiček není dobře, nakonec se narodila o den později :grinning:

Tak teď už to má micka asi za chvíli :grinning:
3. črc 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 dneska budeš velryba na mokru .... tedy aspoň tady u nás .... prší a prší ... :grinning:
@msevy 17 mám svátek .... :grinning: jj micina počítám tak v 8 nebo v 9 je malá tady :slight_smile: má to skoro na termín ... nevím jestli to taky nějak popohnala :grinning:
3. črc 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no u nás taky pořád jenon prší a nechce přestat a je tam zima...takže je to asi takhle všude.... :wink:
3. črc 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no 38tt končím 15ctého a pak většinou dělaj císaře aby se to nerozjelo tak si říkám že bych je na toho 19 mohla ukecat když nebudou mít narváno :grinning:
3. črc 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micka dá určitě vědět až to bude a já to přepíšu hned :slight_smile:
3. črc 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si ted dala vanu ale jen vlažnou raději :slight_smile:
@lukava bohužel se zřejmě nic nezměnilo malého pořád cítím stejně tak si myslím že se neotočil, no zítra jdu do poradny tak uvidím
3. črc 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jee tak to pak pořádne ukecávej. :grinning: :grinning: ...už se teším,až podáš správy o mici.... :wink: :wink:
3. črc 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup to micku poc pozdravuj, fakt závist, jak už je otevřená tak to je jen otázka času.
já jsem dobitá jak hrom, po tom prášku co mi včera dali pořád jen spím, jen jsem ráno umyla holkám vanu s umyvadlem a pak usnula a ted jsem se zase probudila.jsem total bez nálady.štve mě že jsme tam jeli, chtěla jsem být klidnější a teď jsem total rozhozená.nebo jsem neměla jíst ten prášek, mi to určo celý zazdil.říkám si že do termínu máme stále čas, třebas týden ještě fakt vydržím, ale to nechci do té doby nikoho potkat, vadí mi když mě někdo pozoruje..
s těma sedmičkama si taky myslím že to není až tak ok, jako i s hodně osmičkama..já jsem teda 8.7. narozená a nějak se mi zapamatovalo z dětství že mamce taky někdo říkal když jsem byla hodně nemocná že ještě že jsem osmýho, narodit se o den dřív bůch ví jak bych na tom byla..ale to jsou třeba jen takové povídačky..
3. črc 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Dej se do kupy ... žádné depky ... příjde už jen to hezký ... a my jsme holky šikovný ...my to vydržíme :slight_smile:
Nebyla tady dlouho dpetulinka ... tak žeby taky už něco bylo....? :confused:
3. črc 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka viď? taky jsem koukala zpětně, schválně sem lezu - vždycky jen na kuk jen abych zjistila co se děje, no možný je všechno. Možná že už se malá přihlásila, teď nás je v podobném termínu víc..
jinak mě nic neba, ani nevím co mám studovat na pc.jdu vymejšlet nový datum porodu, to dnešní nevypadá že by mi vyšlo :grinning: :grinning: no a jak ty? taky ti dr říkal že neví jestli dáte červenec a jsi v poho ne?
3. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dala pár fotek našeho drobka :slight_smile: už je vám to čekání dlouhé? mě na ten císař vzali tak nečekaně, že mi to až přišlo líto, ani Honza nestihl přijet předtím. Ale aspoň stihl to, jak přinesli malého ze sálu :dizzy_face:
3. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj jsem v poho ... zatím nepomáhají ani ty vyháněcí metody chi chi :grinning:
@druidee Ahoj Vlasti , koukala jsem se na fotečky malého je moc krásný bobáneček :slight_smile: ... Proč Tě na toho císaře vzali tak nečekaně? Byly nějaké komplikace a nebo prostě zase ten jejich supr přístup? No hlavní je, že jste to oba zvládli a už je dobře :wink: Co taťka je šťastný? Asi blbá otázka .... :grinning: A co rodina na tu zprávičku a na jméno? :confused:
3. črc 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - nádherný fotečky, malej je krásnej!!:slight_smile:
3. črc 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee krásné fotky a malej je všude tak spokojenej, určo to bude pohodář, taky jsem zvědavá jako hradilenka, tak písni co a jak. Je to mi to taky divný že to bylo zas tak na hr.
@hradilenka přestala jsem krvácet, tak dobrý, ale mě ti ty kosti bolí že ani nemám nějak myšlenky na vyháněcí metody, možná taky kvůli tomu že pídu cejtím fakt docela dost nízko..no uvidíme, ale myslím že ani manžel nebude dělat návrhy, si myslím že bych toho zvládla víc taktik, jen asi nějaký driáky alkoholový bych nedala :slight_smile:
3. črc 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, jak tak čtu, tak se to všude už pěkně chystá do finiše:slight_smile: tak držím všem palce. Mě pěkně zlobí poslíčci, jsou teda pořádný, hlavně večer - ale snad to ještě chvíli vydrží
3. črc 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tak do alkoholu jsem taky nešla .... ještě abych přijela do špitálu a táhlo ze mě ... co by si řekli ... ? :grinning: Zase jedna nora co jde rodit :angry: :angry: :angry:
Ty klouby o tom mi ani nemluv, včera jsem chodila po bytě pak si lehla , pak zase vstala atd. dokolečka .... nakonec jsem si dala polštář tam kde mám nohy a usnula jsem .... asi ta změna místa mi udělala dobře :grinning: Jsem jak ta naše kočka, taky spí jen na určitých místech :grinning: Zítra jedu tady do vedlejšího města se ptát na hypo, tak jsem zvědavá jestli pochodím a nebo ne.... a jestli přijedu zpět celá :confused:
3. črc 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek