• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
31. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jo jinak na preventivně používám rosalgin k vyplachování vnitřku je to dobré třeba i po sexu no doktor mi to doporučil a v těho to nevadí
31. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tabulka = řád :grinning: (ale pouze na papíře, škoda že mi nejde udělat v šuplících) :grinning:
31. led 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka já jsem se taky rozhodla, že se obejdu bez kočárku za 15 nebo i víc, vyhlídla jsem si jeden za necelých 7tis a to je myslím slušná cena za slušnej kočárek, který byl dokonce schválen ČOI :slight_smile:

@druidee taky se chystám koupit tu spešl matraci pro mimčo a jinak vše po bazarech. Zrovna jsem natrefila na lehátko fisher price za pěknou cenu na MMB :slight_smile: takže ho dnes platím a snad brzo bude domča :slight_smile: Taky myslím, že kvalita rozhoduje nad kvantitou co se týče oblečení pro tak malé miminko, přeci jen má jemnou kůžičku :dizzy_face: V tom má naštěstí moje mamča jasna, takže se můžu spolehnout na kvalitku :wink:

@zlatunka84 už jsem se snažila poctivě mazat, ale zas jsem z toho nějak vypadla a už dlouhoooo nemažu, ale měla bych. Jenže já jsem četla, že poku má žena náběh na strie tak jim nepředejde ani mazáním :unamused: manximálně tím trochu zvláční pokožku, tak uvidím. Ale rozhodně vím, že já ty strie mít budu. Už teď je mám po rychlém zhubnutí v mládí... :sweat_smile:
31. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 rosalgin a výplachy vůbec neznám? teď jsem si poprvé v životě koupila nějaký intim sprcháč kvůli kyselině mléčné a tím to končí :slight_smile:
@duppe tak doufám, že budeš s kočárkem spokojená, čoi je docela záruka :slight_smile: ten náš bude za 16tis bez vložné tašky a tašky ke kočárku,ale prostě z toho slevit nechceme.má dobré výsledky v testech spotřebitelů atd. věřím, že i do 10tis se najdou dobré kočárky, ale kamarádce jsem vozila dcerku v kočárku za 6tis a kočár pořád táhl do prava-takže rychle bolely ruce atd.v servisu jí řekli,že s tím nic neudělají :unamused: a jedinné co pomohlo na chvíli bylo, že párkrát chlap kopl do jednoho kola,no teď už jsem viděla, že má nový kočár... švagrové se zase malá v půl roce už nevešla do kočárku v zimním fusaku.. je to asi i o štěstí, ono i drahý kočáry umí být pěkný šmejdy..
Tyjo, strie už mám taky od asi 13let,kdy jsem se rychle vytáhla do výšky-pod koleny a na bocích.a jak pamatuju mamčino břicho-čekaj mě ty těhulkovské taky. Když mažu, tak i bříško masíruju peelingovou rukavicí na obličej, by se ta kůže prokrvila,ale jestli to pomůže,nevím-geny jsou geny.
31. led 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
já s adu mazala jak blázen a do termínu ani jizvička a za 14 dní přenášení mi popraskalo břicho, že se mi chtělo brečet :confounded: teď mažu taky i když myslím, že už to nezachráním ale aspoň mám večer chvilku kdy si uvědomím, že jsem těhu když si tu hladim to břicho :wink:
Já byla odhodlaná, že koupím kočár z druhý ruky ale naši se hned hlásili, že kočár zaplatí oni, že si mám vybrat jakej chci.
31. led 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee nestíhám všechno pročítat... ale určitě nejsi magor... já to mám stejně :grinning: pěkně v tabulce a odškrtáváme a ještě mám tak zhruba plán kdy co chci koupit, protože bych ráda měla tak v dubnu hotovo, pak se bude zařizovat byt a já jsem jak chlap, nemůžu dělat dvě věci najednou :grinning:
31. led 2011 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka tyjo, vaši jsou borci :grinning: my si vše platíme sami, ale tchýně už hlásila, že nám přispějě. to já s mámou měla hovor právě teď o víkendu a zuřim doteď :rolling_eyes: - má problém s cenou námi vybraného a placeného kočáru a se vším,co není z bazaru :confounded: takže slyším jen kritiku.
@dpetulinka :grinning: :grinning: ano, ano...časový harmonogram se mi v hlavě již také rýsuje (velký úklid, malování bytu...) :grinning: no uvidíme, jak to vše bude ve skutečnosti.
ps: mému drahému dnes už došlo, že se bude malovat minimálně půl bytu :grinning:
31. led 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 bříško, prsa boky i stehna mažu od té dob y co vím že jsem těhu :slight_smile: ale bohužel to "stíhám " jen večer po koupání, používám Elasti Q když jdu večer do sprchy tak cejtím jak je vše ještě pořád pěkně mastné, takže to snad 1x denně stačí. Při Nikči se mi udělaly na břiše asi 4 strie až na konci těhu, nevypadalo to nijak strašně, ale jak břicho splasklo hrůza děs :frowning2: se to v podstatě roztáhlo po celém podbříšku :frowning2: nejhůř dopadla prsa na ty jsem kašlala a po porodu se nalili a šíleně popraskali :frowning2: a taky stehna a boky :frowning2: takže mažu raděj tentokrát vše, prej je potřeba hodně opravdu hodně céčka aby kůže nepraskala, výborný je prý šípkový olej na to :slight_smile:
31. led 2011 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
JInak samo že pokud máme k tomu dispozice že hold strie budou :frowning2:
holky a bacha na ty levné kočárky :frowning2: bohužel cena odpovídá kvalitě jak píše @druidee i když ne kolikrát jde jen o cenu (bacha na V-crosy a podobné polské kočáry, často se rozbíjí vím to ze zkušeností kamarádek co je mají), já bych teď nejraděj prodala ten náš a koupila jetý ale kvalitní, ale smůla no, MM o tom nechce slyšet :frowning2: my máme Implast bolder, a teda má své nevýhody taky no a to byl poměrně drahý před těma 3 lety stál 12tis.
Ikea super tu vám závidím tady žádná není až moc daleko :frowning2: takže já skoro vše kupovala z netu a zaplatila si hezky poštovné.
a proti seznamu co pro mímo nic nemám taky jsem ho měla dokonce vypsané i kusy oblečení :slight_smile: takže směle do toho aspoň nic nezapomenete
31. led 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vy mi dáváte, nejsem schopná to všechno přečíst :slight_smile: jsem dost hotová, je mi pořád na omdlení, na zvracení, bílá jsem tak, že se bojím kouknout do zrcadla, jen ty červený oči... už se těším ve středu k doktorovi, nejhorší je, že bych potřebovala teď co nejvíc chodit do práce a jsem jak mátoha.
Taky se bojím, že celá popraskám, mažu tak jednou denně večer, ale taky se občas stane, že jsem už strašně líná a vyprdnu se na to :unamused: si to pak budu vyčítat :slight_smile: zatím mám olejíček od saloosu na strie, více méně kvůli tomu, že mi voněl :grinning: uvidím co koupím pak, protože za chvilku dojde. Hlavně já pořád nemám žádné bříško, tak mám hrůzu z toho, že to bude dlouho dlouho nic a pak bum, rozpraskanej nafukovací balón přede mnou. Snad malý plus pro mě je věk, když teda nenaberu 30kilo :slight_smile: uvidíme, jak si s tím ta naše kůže poradí.
No a co se týče kočárku... vybrali jsme camarelo q12 vyjde asi na 10tis. i s autosedačkou, což byl můj strop, je to taky polský kočárek, uvidíme no... snad bude všechno v pořádku, dražší si teď fakt dovolit nemůžeme.
@druidee můj drahý byl zase vcelku mrzutý, když jsem mu řekla, že si chci tu zelenou do ložnice a červenou do obýváku nechat namíchat, protože bych byla velice nerada překvapená výsledkem, jako u nás v pokoji, kde je z oranžové žlutá a ze žluté béžová a to mi všichni říkali, jak to bude strašně jedovatý :slight_smile: a s tou červenou si fakt moc zahrávat nechci, protože nechci aby byla moc tmavá, ale zas se bojím, aby nebyla do růžova :grinning: a malovat znovu by se určitě nikomu nechtělo
31. led 2011 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
S tím seznamem v tabulce je to super nápad :slight_smile: - můžu si tam dát rovnou i odkaz na vybrané věci a po tom 20tt nakupovat. Taky čekám, že nám řeknou, co to je. Jsem moc zvědavá.
Já mažu každý den břicho a boky, stehna a prsa mě zatím nenapadly. Asi to ještě rozšířím na ně :slight_smile:. Už jsem se se striema smířila, ale chci proti nim udělat maximum.

Máte někdo problém s výtokem? Mě docela zesílil - bílý a někdy i průhledný. Ve čtvrtek mi dělali stěry, musím počkat až do pátku. Prý se to v těhu stává, ale mě se to moc nezdá. Jsem z toho dost nervozní.

@druidee dneska mi dorazily ty legíny z Aukra a tedy žádná sláva. Jsou děsně tenký a připadají mi docela malé. Kdybych je předtím "viděla" tak je asi nekoupím.... :unamused:
31. led 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty já mám výtok, přesně jak říkáš, někdy průhledný a někdy uplně mléčný, doktor říkal, že to nic není, stěry mám v pořádku, prý je to normální, musela jsem začít nosit intimky, občas je to dost silné. A prsa určitě mazat i po porodu :wink:
31. led 2011 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty tá mám taky výtok a měla jsem i s Aduš, bílej ale prej dokud je to bez zápachu je to ok, je to jak je ta děloha hezky prosáknutá-slova doktora :slight_smile: je to znervoznující ale myslím že můžeš být v klidu :wink:
31. led 2011 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka jj prsa určitě mazat, hlavně jakoby ze spodu.
31. led 2011 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup aha tak to jako že céčko pomáhá proti popraskání? tak to musím koupit ne že bych byla tak posedlá striema ale je škoda pro to neudělat co se dá.....:slight_smile:
31. led 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty ahoj, to je škoda, možná na jaro/léto budou super-hlavně, jestli jsou pohodlné přes bříško :wink:
Výtok čirý nebo mléčný ve větším množství k těhu patří, také jsem se ze začátku lekla toho množství. Bez slipovky se neobejdu.
Tak jsem se před vámi zastyděla a po asi týdnu se pořádně namazala-bříško, boky, prsa :slight_smile:
@dpetulinka tak to budete mít doma pěkně barevné :slight_smile: popravdě, v kuchyni chci stejnou barvu,klasickou broskvovou a chci si ji také buď koupit nebo nechat udělat ať mě pak nechytá amok, že mám neonovou kuchyň :slight_smile:
31. led 2011 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee kuchyň nechám bílou, já původně chtěla červenou ložnici, nám je jedno v čem spíme, ale když tam bude mímo, tak aby to na něj nepůsobilo nějak agresivně. I do toho obýváku jsem právě vybrala takovou ne úplně šíleně výraznou, ale tmavou ano, zase bude jen na jedné stěně, protože když Ondra přišel s oranžovou, málem jsem vyletěla z kůže, už ne, potřebuju na příštích pár let trochu oddych od oranžové :slight_smile:

tak jsem chtěla jít do sprchy a jelikož kluci zapoměli zamnout ohřev vody... není zrovna teplá, fakt mě štvou pchch :confounded: tak namažeme břuch na prasáka :grinning: a vanu dáme ráno
31. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem tak jsem se snažila vás všechny dočíst. Dnes jsme měli špatný den. Měli jsem dnes pohřeb mé náhradní babičky. Byla to sestra mého děti a když moje babi i děda zemřeli tak tohle byla taková náhradní. Měla jsem obavy jak to zvládnu, ale celkem jsem se držela. Honzíka jsem měla sebou, ale v kostele a na hřbitově s náma nebyl to jsem měla zajištěné hlídání. Do toho Honzík onemocněl. Kašle jak tuberák a jak je plný hlenů tak zvrací. Zítra s ním pádím k paní dr. Tak uvidíme co mu napíše za léky.
S těma kočárkama je to dost ošemetné. Já jsem měla u Honzíka kočárek trojkombinaci Babysmiel defender výrobce Polsko. Byla jsem s ním velmi spokojená a navíc byl dost velký že se do něho vlezl Honzík v 1roce i s fusakem. Jakmile jsme ho přestala používat tak jsem ho prodala. Teď musíme kupovat nový, ale to musíme vybírat nějaký vysoký. Martin měří skoro 2 metry. Máme zatím vybraný HOCO Zaphyr nebo diamod ještě to musíme obhlídnou na prodejně.
Zítra jdu na kontrolu tak uvidíme jak se mimi má a jak nám vyrostlo. :slight_smile:
31. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka @druidee díky za uklidnění. Už jsem si říkala, že za tím doktorem pojedu snad znova. Připadá mi to čím dál horší. :frowning2: Dneska jsem se musela i převlíknout. Musím počkat na výsledky a pak se s ním poradím.

Taky chci manžela přinutit vymalovat - dětský pokoj. Já sama se postarám o výzdobu. Už mám namalovaný jeden dětský obraz - bílou kočičku, vybraného mám pejska a rycbičku - vše akrylem (olej hrozně smrdí). Alespoň se doma zabavím. :wink:
31. led 2011 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 tak co u dr? jak jsi dopadla?

výtok mám holky taky to k těhu patří u niky jsem ho měla celý těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
látkových plen jsem měla hodně (poděděných) a asi 3 hezké obrázkové do kočárku a k dr., byla jsem ráda Nikča děsně blinkala
velikosti oblečení jsem měla 62 a 68 zbytek až postupně jsem dokupovala podle počasí a teda 56 jsem měla jen pár kousíčků a ještěže tak náš 4kiláček to neunosil navíc měla široký balení do 3 měs kvůli kyčlím takže 56 bodyna jsem nezapla (ona měla 52cm při narození)

mažu se taky preventivně i když se striema počítám ale tak mám dobrý pocit že pro to něco dělám :slight_smile:
31. led 2011 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka červená je super barvička taky jí chci do obýváku na 1 zeď a na ostatní jemně kávovou spíš takové latté :grinning:DD a jak říká naše dula dětičky červenou barvu milují pže jsou na ní zvyklé z bříška, doporučuje se i po porodu použít červené osušky a přikrývky ale to jaksi v dnešních porodnicích máš smůlu no
31. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 já měla HOCO big food na zahradu a po lese, byl fajn, jen strašně uzká ta vložná taška a je dost těžkej ale jinak spokojenost. Ve sněhu se s ním super jezdilo ale na skládáno do auta by nebyl.
@zup já dávala Aduš červený ručník přes lampičku, a kamarádka má pletenou deku a malej si jí cpe přes obličej od malinka spinká s obličejíčkem v ní a je spokojenej.
@werty je ty si výtvarně nadaná?? já taky vždycky zkouším něco tvořit ale je to spíš o zábavě než že by to šlo prezentovat :grinning: :grinning:
31. led 2011 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup ahojky děvčata no tak doktor tam včera nebyl nevím prostě bylo zavřeno přitom měli mít do 16hod. otevřeno ale v noci a včera večer se mi zase dělaly bouličky ...pěkně cestoval včera:slight_smile: jinak co se výsledků týká tak tam volám jak včera tak dneska už od sedmi a nikdo mi to nebere už mě to pěkně s*** ... no nic trpělivost přináší ovoce nebo tak nějak :slight_smile: tak čekám :slight_smile: přeji všem krásné úterní ale hooodně studené ráno :slight_smile:
1. únor 2011 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky, vy teda jedete, člověk se sem nekoukne pár dní a už ani Vás nemůže dočíst :grinning: tak nahodím jedno téma, jestli jste ještě neřešili - kočárky. Máte už vybraný nebo vybíráte a mezi čím rozhodujete?
1. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráááánčisko :wink:

@druidee tedy koukám, že jsi pěkně sečtělá a tabulková, hezky to máš všechno zjištěné :slight_smile: jen závidět :slight_smile: a insirovat se. Jinak už jsem se inspirovala tou kačenkou v kouly, našla jsem ji na heuréce :wink:

@zlatunka84 taky bych už chtěla cítit mimčo, jeeee :dizzy_face: a dej vědět výsledky, hezky volej volej jednou ti to zvednou :wink:

@micka1 tak se pochlub jakpak vyrostl mimísek :slight_smile:

@dpetulinka
@druidee
@zup Holky, já vám tak závidím, jak jste nadšené z toho malování svých domovů...My bydlíme v podnájmu, sice budeme malovat, ale rozhodně v tom není takovéto správné nadšení jako když to děláš ve svém :frowning2: No ale snad jednoho dne konečně budeme i my ve svém :slight_smile:
1. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné únorové ráno :slight_smile: tak s lednem nám odešlo i sluníčko koukám :frowning2:
@zup týý jo, vidíš, to mě vůbec nenapadlo a děkuju za typ, pořád jsem přemýšlela jakou barvu by měly mít ty ostatní stěny, šedá se mi moc nezdála, taková uplně světle starorůžová taky ne a latté je super :slight_smile: 1* nábytek bych chtěla hodně světlý, tak jsem zvědavá co na to chlap, už je trošku mrzutej, že to musí bejt podle mě, ale hold... já v tom bytě budu trávit nejvíc času :grinning: chtěla bych rodit ve Vrchlabí, tam člověk má dost široký pole působnosti, tak to ještě koupím dečku a osušku červenou, jéé a to by mě zajímalo jestli dělají i plínky červené :grinning: super, tak teď zas budu cvok do červené :grinning: já totiž chtěla do té zelené ložnice červené doplňky... no a teď, když mám novou informaci :grinning:... to se ze mě Ondřej osype.
@zlatunka84 tak hlavně že byly bouličky :wink: asi potřeboval jen nabrat sílu.
Holky já jdu nakoupit ubrousky květináče na nový kytičky a sehnat překližky na obrázky, ať to máme doma hezký. Jinak jsem si pořád říkala co do toho dětskýho koutu v ložnici, aby nám to ladilo a mělo tam to naše štístko nějaké obrázky, vybrala jsem krásnou samolepku, ale je hróóózně drahá, tak přemýšlím nad alternativou :angry:
1. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@duppe nebuď z toho špatná, my taky nebudeme malovat ve svém... taky jen podnájem, ale hrozně se těším až se přestěhujeme, v tom našem krcálku tady už to je k nevydržení. A snad, když to všechno dobře půjde, budeme se za tři roky stěhovat do svého. Já to beru tak, že tohle je první "moje" :slight_smile:
1. únor 2011 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky... :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatunka84 no vidíš..tak už ho cejtíš...tak je snad všechno v pohode.......tak tam pořád volej a volej,nic ti jinýho nezustáva....trpelivost ruže přináší.....jednou to zvednout musejí..... :wink: :wink:
1. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No my až vykukne sluníčko,tak budeme taky malovat ložnici asi na zeleno..ale to se ješte musíme dohodnout.....
1. únor 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek