• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy Tak já nevím celý těhu co je to tvrdnutí břicha a poslíčci ... ale vím co je to bolení zad a kloubů ... toho jsem si užila až až a ještě stále užívám .... :confounded:
3. črc 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju všem za gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
@hradilenka @lebapa ani nebyl čas se pídit...přišlo mi, že se jim uvolnil termín na sále. Tlak mi lítal extrémě nízko a vysoko už nějaký čas. brala jsem dopegyt, vasocardin a apo-amo, magnézko a kapačky magnézka. jednou mi slíbili, že se domluvíme na termínu císaře, den na to, že můžu jít domů a pořád dokola... pak ale přišly bolesti hlavy a i když to nejhorší přešlo, najednou se rozhodli... asi 3x během víkendu jsem preventivně půl dne nesměla jíst-pít, kdyby náhodou. a když už mi bylo hej a hlava jen pobolívala, tak honem císař...to je na dlouho. na sále mě sotva pozdravili, nikdo se se mnou zbytečně nevybavoval, neusmál... honem, honem, prostě další na řadě. dost mě to všechno vzalo, i že Honza tam nestihl předtím přijet, abych věděla, že tam někde je... cítila jsem trochu bolest (měla jsem spinal) a dost jejich zásahy do břicha, tak už to bylo na mě fakt moc a rozplakala jsem se, tak mě přispali na pár minut.Ale co. je to za mnou. Maličký si užil také své.. o tom příště holky, jdu spinkat.
3. črc 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... u nás zase zakaboněno :angry:
Tak co nevíte jak je to s mici?
4. črc 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jmenuji se Michaelka narodila jsem se včera 3.4. ve 20.51 hod vážím 3400 gr a měřím 51cm. Mamka to zvládla dobře a s taťkou to neseklo :grinning:DDD
4. črc 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 moc velikáááááááánská gratulace k holčičce, přejeme hodně zdravíčka a pohodičky
4. črc 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám ke gratulantům .... !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jsem říkala že se narodí mezi 8 a 9 hod :grinning:
4. črc 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vapadá to , že zatím vsem ta předpověď z UZ vychází .... zatím mají doktoři 100% úspěšnost :grinning:
4. črc 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se čilá do pondělního dne, sice mám rozlámaný kyčle, každou hodinu mě budily abych se o točila, ale docela jsem se vyspala.je tady zataženo ale už neprší, snad i ta holka na táboře má líp v těch chajdách do kterých táhne to nebude nic moc. už včera měla hlas nějaký nahuhňaný
@zup jůů, moc gratulujeme, taky jsem na ní myslela jak je..krásný míry má teda malá, uplně ukázkový..pozdravuj
@hradilenka ty to máš nějak naštudovaný, to já si myslela že mici porodí o něco dýl, koukám že jsem total laik :grinning:
no u mě se opět nějak sekl dr.vybláznil mě že to bude dřív a nakonec porodím přesně na termín. kámoška co mi volala že už brzo porodím, myslela víkend ale říkala že to není jistý, má mě jako první zprávu a že porodím v termínu.vysvětlila jsem jí jak mi říkal i dr. že jsme nastavený tak že nějaké rodí svoje děti před termíny a druhé po ale že to neznamená že nejsou v termínu.to mi odkývla že je to možný..no teď bych brala když už tak teda zas vydržet do víkendu a nebo budou ty svátky.dneska ještě nic moc dělat nebudu, pavel pojede odpoledne do práce, ale vrátí se o půlnoci, pak bude dva dny doma...chjo, tohle plánování mě neba..
4. črc 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa To si nenaplánuješ ... :grinning: až se příroda rozhodne tak to bude :grinning: .... primář mi poradil s.x a nic :grinning: to by musel být asi 3x za den a pořádný ródeo asi chi chi :grinning: . Nic jedu se poptat na ty prašule jestli půjčí a nebo ne ... tak mi držte palečky :dizzy_face:
4. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 moc gratuluji k nedělňátku :wink: krásné míry má malá od narození, tak ať je hlavně zdravá a dělá vám jen radost!!!!
4. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee teda, to jsi si teda užívala, uplně ti rozumím. aspoň že už jste doma a máte to všechno za sebou, ale takovýhle chování..určo tě vzali místo někoho jinýho, asi jim ani nedochází co to znamená pro ty rodičky a jejich rodinu, mají to jako rutynu a neřeší nic kolem..muselo se ti hrozně ulevit když už jste jeli domů, tyhle věčný změny toho co se bude dít to je prostě na budku..já tady řeším poloviční a už jsem z toho otrávená..a co jizva po císaři? jak se dáváš dohromady? ono to normal po porodu není nic moc.
4. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no mohli by vám něco přiklepnout ať máte kam rodit další drobotinu, tak pak informuj :dizzy_face: přestávám vymejšlet data, je to stejně nahouby..sexík u nás asi nebude, ještě si musím zavádět tu mastičku na noc..no holt mi nezbývá než začít žehlit tu kupu prádla co se mi tady začíná štosovat :frowning2:
4. črc 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup - že taky moooooc gratuluju:slight_smile:)
4. črc 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ještě stále pohromadě :grinning: Kontrakce žádné, zatím se držíme:slight_smile: Tak jestli dobře počítám a snad jsem nikoho nevynechala, tak tu máme už 4 mimča?:slight_smile: + dvojčátka:slight_smile:
4. črc 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak vám řeknu dnešní příhodu...ráno jsem byla v poradne,muj gyndař mel opet dovolenou,tak jsem byla u jinýho....dneska podle ultrazvuku jsem byla 40+3,takže me mudr popohnal se všema papírama na domluvení indukce na porodní sál,šla jsem tam s malou dušičkou plná strachu....ale co se nestalo,mela jsem jít jenom na domluvení a oni mi mezi dveřma dali rovnou nemocniční košili a řekli,at se převlíknu,at zavolám manželovi,že me budou rovnou přijímat a poté začnou s vyvolávaním...tak jsem všechno vykonala,jak me řekli...pak jedna sestřička koukala do mý prukazky a videla tam datum 11.7.což je datum porodu podle PM a strašne se divila,copak tam už delám,že na indukci je brzo,podle mesíčku jsem dneska 39+0...a já ji na to,me to neříkejte ,už dobrý dva tejdny se pořád doktorov ptám,či se nekde nestala chyba,že me to blbe vypočítali,předci dýlka tehotenství 39+0 a 40+3 je opravdu rozdíl...pak se potom začali pídit i jiný sestry i doktor a opravdu stala se chyba,ve 3O tt ,dyž me delali ultrazvuk,tak se mudr seknul a odvtedy se to se mnou táhlo...ale já říkám,já se pořád na to ptala,že to nemuže bejt možný.....takže z příjmu nic nebylo,mudr me pořádne prohlédl,až z toho krvácím,tedka už jenom špiním,monitor byl ok,žádné kontrakce,takže záver v pátek opet monitor a v uterý příští týden,to už budu 40+1 ,to pujdu už do rizikový poradny.....jsem tak ráda,že na to přišli,mela jsem pocit,že když jsem jim to říkala já,tak me nevěřili,tak doufám,že se tam dneska nevrátim,byla jsem psychicky z toho všeho mimo a ješte k tomu tá pořádna prohlídka,tak doufám,že me to zas všechno neuvolnili,by se sestry asi na sále tlemili,kdybych tam přišla opet odpoledne a to už naostro.....ale prej vevnitř je vše prichystáno,otevírám se pekne,i když nevím na kolik jsem otevrená centimetru,i hlavička už pekne naléhá,takže tedka budu opet jenom čekat na to,co se bude dít dál....zatím bolesti,poslíčky ani kontrakce nic nemám.....
@druidee moc krásnej chlapeček,krásný fotečky a pekne si to doma s rodinkou užívej....
@zup gratuluji micke k holčičke,tichá závist,tak at jsou holky v pořádku......
:wink:
4. črc 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to je mazec :slight_smile: Takze i toho Hamiltona ti delal vicemene zbytecne :( A delali ti dneska ultrazvuk? Bud rada, ze si ta dobra duse vsimla. Indukce by treba taky neucinkovala a kdyby, tak by ses jenom trapila vetsi bolesti. Cim prirozenejsi porod, tim lepsi. Drzim pesti, at to tedka pro tebe neni moc zdlouhave... :wink:
4. črc 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ty jo, no tak to máš teda psycho zážitek, ani bych se nedivila kdyby tě to fakt čaplo na ostro..no věřím tomu že doktorům občas maminky lezou na nervy tím že se jim něco nezdá, ale když to jsou takové věci tak je to otázka chvilky to překontrolovat.. taky jsem říkala sestře že mi v průkazce nesedí dny, tak mi to přepočetla, ale to byl rozdíl dvou dnů.je to jasné že přepsat se je hned, ale proč to teda pak nekontrolovat..takže zatím zůstáváš v klubu těhu :slight_smile: mě psala zas ta kamarádka že mě nechce blbnout, jen si prostě nemůže pomoct ale že jí vychází že já i mimi jsme připravení. já si to stopla tím práškem, včera den prospanej, kontrakce pomalu žádný..dneska už cítím že najíždím do svých kolejí,takže když mě to čapne, tak mě už nikdo nedonutí si tenhle spolknout..jen kvůli tomu abych nerodila o dva dny dřív, to už si myslím že teď je to docela jedno, že už tak bude dost velký
4. črc 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaya jojo ten hamilton byl určo zbytečnej,byl provedenej moc brzo,to jsem byla 38+2,takže brzo,i když vevnitř všechno přichystáno,tak to bylo brzo...ono mimi si samo určí,kdy chce přijít na svet,takže jsem zvedavá co bude příští týden v uterý,když budu 40+1 či me znova popoženou na indiúkci,nebo me nechaj vyčkat třeba tejden a když bych neporodila,tak by začali až poté s vyvolávaním....ultrazvuk me delali naposledy ve 3O tt a už víc nedelaj ultrazvuky....ona i ta sestra říkala,že je lepší počkat,že to mimi si samo řekne,kdy chce přijít,takže byla moc hodná a plne s ní souhlasím,taky říká "nic není nad přirozenost".....a dekuju,doufám,že to tedka už bude lepší a nebude to už dlouho trvat....
4. črc 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa si říkám,že všude je kocourkov,i u nás v práci občas byl,ale že to takhle přestrelili,a nechápu že se to muže stát u mne jako u zdravotní sestry,to je fakt hruza....my na oddelení když sme meli třeba pacienti sestry nebo lékaře,tak to byla starostlivost omnoho intenzivnejší,dávali sme si majzla,aby sme neco neudelali špatne,že oni maj oči všude a všemu rozumí...ale takhle,pomalu me nic nepoví,nevysvetlí a pak zmatky jsou hnedka.....duvera je nekde v nedohlednu,tak jsem zvedavá,jak se pak budou chovat u porodu,až zistej ,že jsem sestra,mohli by se chovat líp....už jsem se uklidnila,potřebovala jsem to sem napsat,podelit se s váma o tenhle zážitek a pomohlo me to vykecat se ......takže tedka pekne klídek a odpočinek....jojo to víš,že to muže bejt tím práškem,kdoví jaký pořádný učinky mel ten prášek,jestli ti to nechteli zastavit třeba,že se jim do toho moc nechtelo,nebo meli narváno a už by te nemeli kam uložit,to nikdy nevíš....anebo si řekli "Aaaa,další hysterka,co nepozná začátek porodu....."
4. črc 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hlavní že jsi v klidu, že máš dobré pocity z té porodky, tak teď už opravdu jen počkat na to až se to miminečko ozve :slight_smile:
4. črc 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 přesně tak si to myslím že to bylo, sestra na mě koukala jako co tam dělám, doktorka byla příjemná,ale přesně ještě teď slyším jak tam přišla ta mamina po mně s tím že jí praskla ta voda a ony nahodily usměv že jim přišla jistá práce..takže stopro jsem byla za hysterku, ale si to lajskni, pak by zas koukali kdybych přijela na poslední chvíli a o půlnoci. na spaní jsem při léně dostala taky prášek, ale ten byl jinej, jenže jak jsem zvyklá z dětství sníst co mi dají tak jsem poslechla..tenhle celkově oblbnul ale byl určo hlavně na zklidnění kontrakcí..jsem taková blbka že jsem se nezeptala jak se jmenuje, vím že byl od p..dali mi jeden prášeček pěkně vystřiženej z platíčka..no holt miminka ještě ponosíme, já myslím že i tak už to nebude dlouho trvat..hlavně že budou v pořádku, možná trošku větší cvalíčkové, zrovna jsem slupla zase čokoládu, nedělá mi problém celá tabulka a včera se pavel šklebil když mi dělal polárku s banánem že jí je tam půlka jestli to není moc. jsem na to koukla a říkám že půlka toho je fakt málo a zbytky dělat nebudu a slupla jsem to jak nic..na to není zvyklej :slight_smile:
4. črc 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no já tedka taky slupla nejaký sladký šátečky a zapila je maliníkem,protože ráno jsem si ho nestihla udelat..... :grinning: :grinning: :grinning: a to se me třeba nelíbí,i mudr me říkal,kdyby cokoliv,tak mám přijít,i když zbytečne,že me nikdo nevyhodí,že me vyšetřej atak...a pak po takovýdle skusenosti,že sestra na tebe kouká jako na hysterku, co jenom otravuje,tak to je fakt na prd....asi byla moc unavená....tak tedka budeme jenom vyčkávat a uvidíme,kdy to opravdu přijde.....já práve nemám kontrakce,nic,tak si myslím,že až to prijde,tak to bude už naostro porod...teda mohlo by to tak být,protože mít bolesti a nevedet,či už je čas,či už jít,nebo ješte vyčkávat doma,tak to nevím.....tak kdyby příšte ti dali nejakej prášek,tak se radši ptej,co ti to dávaj.....já radši bych byla kdyby praskla voda a bylo by hotovo,po dnešním vyšetření,opet bylo dukladní,tak me tam opet neco uvolnili,tak by me pak už mohla prasknout voda a bylo by....a když te vyšetrovali,jak si otevřená?já minulej týden na prst a tedka me to radší ani neřekl,takže nevím jak jsem otevřená....
4. črc 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - ty jo, tak to je fakt mazec - takhle se splést. Hlavně se tím nenervuj, ono až to bude chtít přijít, tak to přijde :slight_smile: Budu držet palce!
4. črc 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no můj dr, neříká co a jak, jen že to je k porodu, nebo že je vše jak má být v daném týdnu. v sobotu mi řekla že jsem na dva prsty. ted jak jsem ležela se to asi moc nezměnilo, ale dneska už mám zas pomalu roupy, takže teď zametám, vytírat teda nebudu,to bych dostala ukrutnej sprdan od chlapa, říkal že to zítra udělá.má přijet kamarádka, tak se těším. jsem doma total sama, co jsem ráda že nemám pocit toho že bych holky omezovala tím že s nima nikam nemůžu i když dneska pořád prší. ale jinak jsem ta mamča co obulí jejich odjezdy na delší dobu a ony to samo cítí, takže jsou citlivky uplně stejné. s tou ochotou já to vidím i sama na sobě že v práci jsem vymejšlela, jen aby zákazník jako laik věděl svoje možnosti a pak když jsem přišla jinam a viděla co by šlo jak se jako k zákazníkovi chovali laksně..no je to všude stejné, prostě o lidech, ale v téhle branži se to vnímá citlivěji..no a s tou sestrou, moje sestřenka ještě stihla vystudovat přímo dětskou zdrav.sestřičku, rodila ve své porodnici a u primáře..chodili si na ni sázet kolegyně...prý to bude malá drobná holčička a hádej..4 kg Jaroušek vylezl,takže zase asi jak kde..pak ale dostala nadstandard pokoj, tím že počítal primař že to bude drobný nějak víc neřešil, tak ten pokoj bylo asi jako za omluvu
4. črc 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se stěhováním do nového se to posouvá zřejmě na druhý týden v srpnu :confounded: V pátek vylili podlahy betonem, teď to musí pořádně ztvrdnout, tenhle pátek nám mají dávat nová okna, máme tak 14dní na to, abysme sehnali obklady do koupelny a na chodbu a pak už jenom čekat, až bude beton hotový, připravený na podlahy. No, moc mě to netěší, ale co se dá dělat.....
4. črc 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no já dnes na nejaký uklízení nemám ani pomyšlení,ono me to neuteče,manža má dovolenou,ale je pekne nachcípanej,takže ráno byl u mudry a ona mu nasadila antibiotika,takže i z tohodle duvodu nechci tedka rodit,nemohl by být jako nachcípanej u porodu,takže si ráda počkám.... :wink: :wink: :wink: no hihi já si taky myslím,že to moje mimi bude mít kolem 4 kg,když odhad v 30 tt byl 2 kila,ale dlouhej bude taky určo,má bejt pokom.....a to nejseš jenom ty citlivka,až já budu mít mimi,tak citlivka budu taky určite,vždyt to budou deti na celej život a mít o ne strach bude už napořád..... :wink: tak si to uži s kamarátkou,taky potřebuješ trošku rozptýlit...
@msevy ne ne nebudu se nervovat,ono to za to nestojí,jenom by trpelo mimi.....jsem v klidu...a dekuju.... :slight_smile:
4. črc 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no hrotit to nemá cenu,radší at to je pořádne udelaný a ne odfláknutý a to že bude až nekdy v srpnu,no tak chvíli budete všichni bydlet i s mimi a pak se budete stehovat....čekala si na to doted,tak ješte chvíli počkáš..... :wink:
4. črc 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy to je klasika, normal že se naplánuje datum a pak je to dýl a dýl..už jste byli v koupelnových centrech? kolikrát je to taky na objednání, my samo scháněli dlažbu a obklady s tím že si je jedeme rovnou koupit a byli jsme docela překvapený. naštěstí je v kolíně i jeden velkosklad a tam měli rovnou na odvoz i když možná ne takový výběr..ale zvládli jsme to.
@tasmailla1 taky být tebou bych se dneska nehla..já se z toho dostávala dva dny. no a s těma citlivkama, by jsi možná i koukala co je mamin které se nemůžou dočkat až jim caparti odjedou..taky se kolikrát těším že budu moct večer někam jít, ale to bylo spíš dřív, když byly fakt malý a dalo práci je zabavit a hlavně zase jsem se těšila na změnu..poslední roky mě už moc nepotřebují, teď vůbec, spíš se tady o mně staraly, tak je to zas jiný..jen kdyby se mi pořád nehádaly,ale k tomu to asi patří, jinak jsou zlatý :dizzy_face:
4. črc 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - mám jenom obavy, aby si Matýsek zvyknul na to spinkat sám v pokojíku a 14 dní nato jde do školky, kde bude úplně nový kolektiv - prostě samá změna, tak aby toho na něj nebylo moc. Mimčo, nový pokojík, školka......... Je mi jasný, že to neuchvátám,aspoň mají být vedra, tak by to mohlo schnout rychleji:slight_smile:
4. črc 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - no byla jsem se podívat v Siku (asi ve 3 prodejnách) a tam mě nic nenadchlo. Dneska večer chceme ještě zajet do Bauhausu tady v Budějkách, tak snad nás tam něco zaujme. Asi budu muset polevit ze svých představ a nároků :slight_smile:
4. črc 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek