• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa hihi no to víš,už jsou to velký holky,dokážou se o sebe i o mámu postarat,líbí se me ,že je učíš takhle samostatnosti,nás máma taky takhle vedla.....a je to pak k nezaplacení....no já se segrou sme se taky pořád hádali,snad do 18-let,ale tedka nedáme na sebe dopustit....
@msevy hmmmm no tak to na nej bude hodne zmen,no ale zvykne si určite,i když ne hnedka,ze začátku to bude spíš boj.....anebo taky ne,třeba co ty víš,třeba příjemne překvapí.....
4. črc 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tak jsem doma ... stihla jsem i kadeřnici ,,, abych byla šikovná mamka :grinning: :grinning: :grinning:
Tak u jedené banky to vypadá na 99% že to dostaneme a pro jiostotu jsem vlítka ještě do druhé ... tam se mi má teprve paní ozvat. Ale dali mi předběžný splátkový kalendář. Ale zase mají větší poplatky a úroky, tak pokud by to bylo možné tak klapne asi ta první ...
4. črc 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík tam mám po poradně :slight_smile: vše je ok
dělali mi i monitor a prý je ukázkový, prcek je menší má cca 2790g :slight_smile: ale prdelkou stále dolů a už se asik fakt neotočí , takže za týden naposled k dr. a už mi napíše doporučení do porodky na císaře, takže po 15 už bude prcek tu :slight_smile:
čípek mám tuhý a dlouhý absolutně nenaznačující porod :zipper_mouth: takže i kdyby byl hlavou dolů tak bych asi jen tak nerodila :zipper_mouth: jo a je to fakt kluk :grinning: jsem si to raděj nechala ověřit, protože mě teď vyděsila kámoška co celou dobu čekala kluka a najednou je to holka :zipper_mouth:
4. črc 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jeee mamka se dáva do pucu,predtím pedikura,tedka kadeřník,no supr,tak to má být,i když je mamina tehule,muže vypadat opravdu krásne..... :wink: a co už máte nejakej baráček,co budete kupovat,nebo si se byla jenom tak informovat o hypošce?
@zup tak to je dobře,že kontrola dopadla ok,no tak to je dobře,že po tem 15-tym budeš mít cisaře,ono asi už se opravdu to mimi neotočí....ty jo to by byl šok,kdyby si čekala holku,vid? :grinning:
4. črc 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup No tak paráda, že je vše oki až tedy na to že je prckou dolů. Ale zase kdyby si rodila přirozeně tak má dobrou váhu ... a co micka psala něco ještě? Ja to zvládla?
4. črc 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak teď jsem psala a zmizelo mi to :grinning: :grinning: :grinning: Tak znova ....
Našli jsme jiný barák , tak jsme se na něj byli dívat minulý týden. Teď jsem si byla v bance ověřit jestli má cenu o tom uvažovat ,jestli by jsme to nějak dali dohromady a taky jestli by jsme utáhli splátky. Tak vypadá to , že ano. Máme na to týden se rozmyslet, teď je pán na dovolené. Včera Jirka posílal životopisy na novou práci, kterou by měl blíž, tak jsem zvědavá jestli se mu ozvou.
No musím nějak vypadat aby se mě malá nepolekala :grinning: a navíc dneska chceme udělat nějaké fotky " pupendo " ať je pak nějaká památka. Tak tam taky musím vypadat nějak k světu :grinning: i když vím dnešní PC programy udělají i ze zvířete krásku :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jeee tak to je super,že už je na obzoru baráček,kéžby to vyšlo i s prací jirky,proč pak chce menit práci?je to jenom kvuli vzdálenosti,aby byl blíž domovu,nebo už se mu tam nelíbilo,kde doted byl?no manža pred hypoškou taky menil práci a je na tom tedka líp,co se týče penízku...kdyby zustal v tý puvodní,tak by sme težko unesli hypošku i další splátky,kor když tedka jsem na mateřský a poté ten rodičák,no tak to vubec už by sme nezvládali....budeš jak z filnu kráska a zvíře,ale ty budeš tá kráska.... :grinning:
4. črc 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Práci by měnil jen kvůli tomu , že by to měl daleko na dojíždění 50km ... jinak je tam spokojený sám sobě šéfem :grinning: Dělá v zahraniční firmě , která se zabývá zateplovacími systémy. Tak snad by to vyšlo .... měl by to blíž a za víc chechtáků ... taky by si polepšil ... druhá stránka je zase osazení firmy a kolektiv že? Někdy natrefíš na voly .... :grinning: Tak nevím jestli budu kráska , ale snad to ujde :grinning: :grinning: :grinning:
Nevím proč, ale poslední dobou mě hrozně svrbí břicho :grinning: :grinning: :grinning: tak jestli mě ta malá lechtá zevnitř :grinning: ?
4. črc 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hele ten kolektiv si nevybereš,všude se najde nejaká výjimka....sám sobe šéfem je i muj manža...takže to znáš,nevím jak u tebe,ale u nás to funguje,že třeba v pátek už je ve 12 doma,no proste mám občas pocit,že je práce jak holubník...delá inspektora na výtahy a na elektriku a jeřáby,takže i co se týče penez je na tom dobře.....o svedení břicha se věčšinou říká,že jaterní testy nejsou v krvi moc dobrý,ale kdybys to mela,tak ti už na to přijdou dávno,takže si myslím,že te malá spíš popichuje a lechtá zevnitř....no musí nejak na sebe upoutávat pozornost už od bříška..... :wink:
4. črc 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ,velká gratulka k holčičce... :slight_smile:

Jen se jdu ohlásit,že jsem ještě celá,ale koukám už nás tu moc není :slight_smile: manžel je do středy doma,tak doděláváme poslední věci doma co jsem si vymyslela. A podržte se,vybojovala jsem si postýlku,sice jen přenosku do pokojíčku,ale i tak. Jestli stihnu,hodím večer fotky... Tak mažu ještě něco podělat a pak lehárko.
Mějte se hezky.
4. črc 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 moc moc tešíme na fotky...no jo,ješte nás je tady pár,co ješte čekáme....tak at jde práce od ruky.... :wink: :wink: :wink:
4. črc 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak u nás to funguje tak , že je tam od nevidím do nevidím, dneska mi ohlásil, že jde zítra do práce ... takže klasika ... jak je práce koníčkem :grinning:
@misi.21 Tak to je fajn, že si celá ... já si už říkala kde si ... :sweat_smile: Tak pak hoď fotky i jak je namalovaný pokojíček jsem zvědavá na to Vaše safari :grinning:
4. črc 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka i o svátku?že se na to nevyprdne....ale tak když ho to baví,no co nadeláš...hlavná vec,že donese domu penízky,i na úkor toho,že se moc nevidíte.... :wink: :wink: :wink:
4. črc 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Příjde tam zítra revizák , tak tam někdu musí být a všichni si vybrali dovolené .... tak kdo jiný něž JIrka že? :grinning:
4. črc 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tomu říkám "obetování".....no jo,ale když tam nikdo jiný není,tak musí samotnej šéf..... :grinning:
4. črc 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo to on je objetavý :grinning: .... i doma :grinning:
4. črc 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka takže novostavba-dřevostavba padla? my máme taky hypo, jen se moc předem nechlubí s měsíčními poplatky a za poplatek za zavedení účtu, to se taky může hodně lišit..spíš možná ten měsíční za vedení se pak asi načte, tak se schválně poptej. my byli jen v jedné bance, přes finanční poradkyni, jak to mají propletené tak jsou schopní vyjednat lepší podmínky než když přijdeš na pobočku sama, ale zase je to jak kde..hlavně aby vám to klaplo a mohli jste se zas posunout o kousek dál..no chlap v práci a jak dělá sám na sebe, tak to bývá většinou tak že se to bez něj neobejde a je tam pak pořád..snad se pak sekne až bude mimi a bude umět si užít i volno..no s baráčkem volno není správné slovo asi :slight_smile:
@zup zdravíme těhulku, no vůbec neva že je mimi drobnější, taky to nemusí být až taková pravda..no s tím jiným pohlavím se většinou stává že je to obráceně, říkají holku a je to kluk a tak máš aspon jistotu když jsi si to nechala potvrdit..
@tasmailla1 s bráchou jsem se snesla taky až když jsme byli od sebe, on na vojně a když dorazil tak já šla na intr, do té doby vymejšlel jen hry při kterých mě mohl mučit :sweat_smile: holky jsou docela v poho, minule Baru ukazovala taťkovi jak má zapnout myčku, on ještě dělal na půl že netuší, tak byla důležitá ..ale práce mu to moc nedalo, holky už jsou na tom dneska o něco líp..kde je ta doba když nám bylo náct a vysvětloval mi jak pravidelně pucuje koupelnu a pokojíček, všechno museli mít pintlich..no teď měl chvíli volno, s mimčem dostane služby taky na úklid :wink:
4. črc 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy po Kolíně jsou zase jiné firmy, možná je ten výběr o něco větší, ale zase jsou to právě menší prodejny a tak je vše na objednávku..no ono si nevybereš a kde se ti něco fakt zalíbí tak musíš na to připravit peněženku, to je taky o tom..no a Matýskovi máš objednaný ten zelený pokojíček jak byl na tom obrázku nebo jemu podobný? dát k tomu místo míčů bárbínky, tak je z něj naše mladá vydřená, je na zelenou zatížená a oblečení růžovou..za to ta starší ta by mohla mít všechno do modra
4. črc 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc gratuluji micce k Michalce :dizzy_face: :dizzy_face: kdo všechno už porodil? werty dvojčátka, micka, já... Marti, už jsi mi to psala, ale už nevím... koukám, že vy ostatní se už nemůžete dočkat... :grinning:
@zup no to jsem ráda, že jste už v pohodě. mě se maličkej otočil nožičkama dolů pár dnů před císařem, když jsem měla migrény a dali mi kapačky a injekci... ten dělal v bříšku salta a už tak zůstal...
Holky, ten náš chlapík se někdy jen tak začne nahlas chechtat, to je boží :grinning: :grinning:
4. črc 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no peta3 má Zuzanku,leia1 má Pepíčka a simmik má Veroniku,a pokud si ješte pamatuješ na veve,tak tá porodila včera nebo predevčírem Terezku....
4. črc 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ale ješte stejne nás je dost,co pořád na to čekáme.....jeee tak to musí být boží,když se řehní ajak je to u koupání?líbí se mu to? a co kojení,v pohode,nejsou problémy?no já už se nemužu dočkat kdy budu držet ten malej uzlíčekj v náručí.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jé, no to je mimineček! to je pěkná úroda :grinning: :grinning: :grinning: velká gratulace vše :dizzy_face: věřím, že je vám to už dlouhé, ale nebojte, dočkáte se taky...pak začnou fofry :grinning:
malej vodu miluje. už na jipce mi říkali, že se mu ve vodě líbí a když jsem ho koupala, fakt vůbec neprotestoval, naopak! bojujeme ale s prdíkama dost. má velkou sílu, když se mu něco nelíbí, vzpírá hlavičku jak nic, je hodně živý, žádný lenoch :slight_smile: :dizzy_face:
4. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jojo uroda byla bohatá,ale to ješte přijde,nejsme zatím všechny maminy,tak to se pak tady tema fotkama bude jen tak hemžit.... :grinning: :grinning: :grinning: jojo dlouhý to je,nohy pořád oteklý a človek už spíš jenom odpočítava do termínu porodu,tak doufám,že už to dlouho nebude trvat.... :dizzy_face: to je dobře,že vodu miluje a co se týče prdíku,tak to je normální,že mimina tak do 3 mesíce mají ty koliky,bolesti břiška a problémy sprdíky,tak dávaš nejaký kapičky,nebo to řešíš masážema bříška,nebo pupíkem,nebo tím polštárkem s třešnovými peckami,co se nahřívá,nebo rektální rourkou?no jo bude asi akčnák,vždyt i v bříšku vždy vyvádel..... :grinning: :grinning: ale tak bud ráda,aspon hezky prospívá a vy máte z neho radost,to je hlavní,tak to má být..... :wink:
4. črc 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahojky , to bude další hyperaktivní dítě :sweat_smile:
@lebapa Novostavba nepadla .... uvažuje se stále o tom , proto jsem se byla ptát na hypo . Jak jsem už psala nikdy jsem dřevostavbu nechtěla .... asi nikdy neříkej nikdy .... teď spíš srovnáváme poměr cena a výkon :grinning: :grinning: :grinning: nejvíc se mi tam líbí ten klid a soukromí :grinning: :grinning: :grinning: Na to mě dost ten barák dostal.
Jinak měsíční poplatky jsou 150,- a poplatek za vyřízení hypo 3000,- no a pak je jeětě odhad cca 3000,- + pojištění baráku 300/měs. Já si našla kde jsou nejvýhodnější podmínky a tam jsem přímo šla ... nebudu obcházet všechny banky ... nejsem na hlavu .... :grinning: ještě 10 dní před porodem :grinning: :grinning: :grinning: .... Tak uvidíme , paní mi slíbila ještě podrobnější simulaci se všemi slevami na mejlík do konce týdne. Ale vypadá to slibně. Ještě se rozhodnout .... a říct si .... opravdu to chceme :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nojo, akčař to asi bude, jako v bříšku. prdíky řešíme gelem Pupík a horkou plínou-ta pomáhá. :slight_smile:snad to po těch 3 měsících přejde...! jen se Honzovi začíná vztekat u převlékání a přebalování.
@hradilenka :grinning: snad ne, žádný hyperaktivec snad ne. akčař stačí :grinning: :grinning:
4. črc 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak třeba kdybys objíždela všechny banky,tak by se porod spustil i dřív,než na termín..... :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak to bude mamánek,když se Honzovi vzteká..... :grinning:
4. črc 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky a maminy :slight_smile:
4. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Ahojky ještě v celku? :grinning:
4. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
už zase mi tvrdne bříško a dost to bolí ale nedělám si iluze, že by to něco znamenalo. Na počítadle dnes 00 tak uvidíme. včera sem si ňuchala synovečka :dizzy_face: :dizzy_face: to je takovej prťousek mrňavej, že se člověku nechce vůbec věřit :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek