• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka :grinning: :grinning: ještě vy začínejte :grinning: stačí mi okolí
4. črc 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
už koukám na babské rady ohledně vyvolání porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: maliník piju na litry,sexujeme jak diví a nic
4. črc 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka No my Tě nevidíme v přímém přenosu .... tak nevíme :grinning: neboj jednou to přijít musí :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá jak ta Vaše malá bude velká :grinning: ta naše asi bude maxi :grinning:
@myschka no hihi me taky už stačí to okolí,už je to na budku,jak pořád je každej zvedavej a pořád se jenom ptá na to samý,já už pomaly ale isto na ty otázky rezignuju.... :unamused: :unamused: :unamused:
@myschka Tak začni skákat po schodech , stěhovat nábytek a nadzvedávat postel ... a nebo vem motyku do ruky a hybaj na pole :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka :grinning: v přímém přenosu sem nepřehlédnutelná :grinning: :grinning: velikosti se bojim :sweat_smile: snad už tolik nepřibírá
4. črc 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka kolik za den vypiješ maliníku?
4. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
břicho už mi kleslo, že nemůžu spát, sedět nic
4. črc 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 kolem litru :grinning:
4. črc 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka nápodobně :grinning: spát už nemůžu 2 měsíce :grinning:
4. črc 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen se těším, že se umoudří počasí, ten déšť a zima mi zhoršuje deprese :grinning:
4. črc 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ale na porod tohle počasí uplne ideální,já se spíš bojím,že zas přijdou pařáky.... :confused:
4. črc 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Ty si spravíš čokoládou :grinning:
4. črc 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to pak zase vylučuje ten porod miminka s běžnou váhou :grinning: :grinning:
4. črc 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no pěkné jste, holky :slight_smile:
4. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Tak si dej 80% tam je min cukru :grinning:
4. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak vám ukážu tu naši divočinu :grinning: :grinning:
4. črc 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Akorát ty šanony na poslední fotce to kazí,hned je přestěhuju :grinning:
4. črc 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Pěkný pokojíček a namalovaný to máte moc hezky :wink:
4. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :slight_smile: moc hezký :slight_smile:
4. črc 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme ještě všechny v celku? :grinning: já se každý ráno probudím a kontroluju jestli mám před sebou pupík a jestli podemnou není mokro :slight_smile: Ondra měl od pátku volno, tak odpočíváme co to jde, teď jel na hasičskou soutěž a já se jdu dál vááálet :slight_smile: doufám, že večer ještě někam vyrazíme. Dětičky určitě čekaj na lepší počasí, ikdyž teď je v porodnici nááádherně, jinak tam je na padnutí :angry: tak všem příjemné čekání a co nejméně dotazů typu... ty jsi ještě celá???... :grinning:
@myschka krásnej pupík :slight_smile: to my máme takovou křivilku, musím ji ještě blejsknout než se narodí.
5. črc 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeji příjemný den sváteční, u nás lehce pod mrakem ale snad už bez pršení.
@dpetulinka už jsme tady včera psaly že jsi se tu neukazala jestli se něco neděje, lezu sem vždycky jak se probudim na kukačku jestli je nějaká novinka a nahlásit se že stále nic :slight_smile:
@misi.21 pokojíček je nádhernej, fakt krásné obrázky. My budeme malovat tak za dva roky až budeme dělat škatulata s pokojíčkem ségry..ale volných zdí tam moc nemám, ségra si zařídí studentský pokoj a píďovi zůstane její s nábytkem,takže už má i pracovní stůl..ten bude jak nový protože stejně všechny úkoly dělají holky v kuchyni :angry:
@myschka máš krásný bříško, mi přijde že jsme na tom podobně, sedět taky nemůžu, jen rozcapená na krajíčku a překáží mi i při otáčení den ode dne víc.
Dneska mám naplánované žehlení, aspoň po troškách, musím být dneska aktivní, kdyby něco tak ať to stihneme zítra, pak zas potřebuju víkend, čt a pa máme taťku fuč
5. črc 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tady stále chladno a déšť, muže mám ve Znojmu a je mi pěkně dlouhá chvíle, zase jsem se mizerně vyspala, no nic, jdu si dát maliník, i když žádný efekt teda nepozoruju
@myschka pěkný pupík, ti závidim, že už ho máš tak dole
@misi.21 pěkně vymalované :wink:
@dpetulinka u nás v porodce je naštěstí klimatizace, ale stejně je lepší když je takhle, než aby byl pařák, já to tak tipuju, že budu vesele přenášet a porodím, až bude to největší vedro...když letní mimčo, tak se vším všudy :wink:
5. črc 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava koukám že plánujeme všechny :slight_smile: já teda rodila Barborku začátkem dubna a to si pamatuju že nám zrovna pražilo do oken a krásně se to využilo na slunění když měli žloutenku..naháček se dal před okno a byl spokojený..naštěstí pod lampu či kam je dávají nemusela.nám taťka spí, šli jsme v 2,30 do hajan a já nemohla vůbec usnout, jak mi odjela ta kamarádka tak jsem pak lehla a ani nevím jestli jsem viděla zprávy a probudila se po 23 hod.takže jsem měla naspáno.
5. črc 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky přeju krásný svátečný den....no u nás se klube sluníčko,takže je i docela teplo,takže pračka je opet v pohybe....noc byla dobrá,až na to,že po 3/4 hodine jsem strávila na WC,já jsem si večer dala melouna,tak to takhle dopadlo,ale nic zásadního,vždy jsem to pak usnula....
@lukava no hihi já taky nic nepocituju,že by mi delal maliník,ale on má pak usnadnit až samotnej porod,takže si na to počkám a jsem zvedavá,či místo nejakých 16 hodin nebudu rodit jenom 2-3 hodky,když už má tak pomáhat..taky jsem si ho uvařila a piju ho a teda musím říct,že jak já nemám rada tyhle bilinné čaje,tak jsem si na nej hezky zvykla.... :wink:
@misi.21 jee moc peknej pokojíček,krásný barvičky,to se dítko bude mít a ty malby jsou teda megaaaaa........nádherný...takový živý..... :wink:
@dpetulinka no u nás na to,že gynda je asi 5 let postavená,tak mají jenom klimatizované sály,ale jinak na oddelení to je na padnutí,takže to me štve,pokud budou pařáky,se tam budu vařit ve vlastní štávě..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Tak holky kdopak se dneska rozhodl rodit?když už je ten svátek,venku příjemne,příbuzní jsou doma,teda odvoz by byl??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: anebo zítra,to je taky svátek,to by se hezky pamatovalo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás to vypadá na slunečný den. Odpoledne až se vrátí Jirka z práce , tak jedeme za malou Eliškou ( dcerou od jeho bratrance ) Tak jsem zvědavá jak porostla za ty 3 měsíce co jsme jí neviděli . :sweat_smile: Její maminka prý brala před porodem nějaké homeopatika a že jí to pomohlo. Tak mi to chce dát taky ... jen si vzpoměla nějak pozdě :grinning: :grinning: :grinning: má se to užívat 14 dnů před porodem. Tak uvidím co mi řekne. Hrozně mě lechá to břicho :grinning:
5. črc 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa
@lukava
@tasmailla1 no jo, kdepák nic se neděje, ale už by mohlo :grinning: ikdyž si řkám o co mi jde, do teď jsme se válela v posteli, spala jsem prakticky celou noc, čůrat asi chodím, ale nepamatuju si to :grinning:, radši bych rodila teď mě ty vedra úplně děsej, ale myslím, že to přijde právě až bude pařák... u nás jsou sály v pohodě, ale do pokojů paří slunce neskutečným stylem, to budu chtít nadstandard jen kvůli větráku :grinning: :grinning: :grinning:
Já mám fakt pocit, že se tý kočce naší nechce, včera jsem už Ondřejovi zakázala mluvit o porodu, protože ten pořád kdy to bude jak mi je, když heknu au, tak jestli to nejsou kontrakce, že už se těší, ať už vyleze... to je stokrát za den :grinning: tak jsem řekla dost a že mu dám vědět, až to přijde :grinning:
5. črc 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka fakt jí pomohly? Já je baštím taky, ale zatím mám pocit, že to nijak nepomáhá, jsou tam totiž i na strach z porodu a to u mě teda nefunguje, já se bojím čím dál tím víc :grinning:
5. črc 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pupíci. tady je počasí každých 5min jiné.jinak zprávy od nás. já bojuji se zácpou, malý s prdíky... :grinning:
@misi.21 krásný pokojíček. no vidíš, my ještě nenalepili ty dinosaury nad postýlku a dětský koutek...nějak není čas, heh.
tak jsem zvědavá, kdo z vás, holky, bude další na řadě s rozením :sunglasses: :slight_smile: krásný den všem :slight_smile:
5. črc 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no měla bezproblémový hladký porod ... tak to asi zabralo :grinning:
@druidee Vlasti po vysazení magnéska jsem měla taky problém se zácpou , kup si na to lactolusa sirup, mi to pomáhá ... v lékárně .
5. črc 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ok, díky za tip! :slight_smile:
5. črc 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek