• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Mne uplne stačí lněný semínko...zácpou opravdu netrpím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a nemáš to spíš potom,že si po císaři?vždy poi operaci je doba,dokud se ty střeva daj do pohybu.....taky si myslím,že po porodu budu mít trošku s tím problémy,tak si budu muset nečím vypomoct.....
5. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj, nevím, to asi ne. přímo po císaři jsem s tím problémy neměla, pak jsem měla spíš průjmy a teď dva dny nic...tak jsem včera dala glyc.čípek a trocha pomohl.od císaře mi nic nechutná, mám problém jíst, asi je to jedno s druhým.dnes je to 2 týdny od císaře už.
5. črc 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hmmm tak tím to nebude,ale jak píše Marťa skus tu lactulozu,tá zabere účinne....
5. črc 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já si když tak někdy ještě vypomůžu čajem projímacím, taky jsem ho koupila v lékárně. Ptala jsem se švagrové jestli ho můžu brát a ona na to , že teď ke konci už ano , je tam jedna bylinka, která může vyvolávat kontrakce. Tak si ho dávám obden. Jinak ten sirup si beru do porodky abych po porodu šla na jistotu :grinning:
5. črc 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - Matýsek bude mít pokojík do zelena, jenom jsem nábytek vzala od jiné firmy (Cilek), dub se zelenými dvířky, fotbalové motivy tam doplním - samolepky na zeď, sedací pytel fotbal.míč apod:slight_smile: Nábytek už je objednaný, jenom čekám, kdy jim budu moct říct, že ho můžou přivézt:slight_smile:
5. črc 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Budějkách je pěkně hnusně, prší, ale je docela teplo. Zítra jedeme do Prahy a Matýska tu necháváme na prázdninách až do porodu - to se mi bude zase stýskat......... :angry:
5. črc 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je zase hnusně :frowning2: Aduš se mi nudí doma a je protivná. Měla sem fakt nadějnou noc, už sem se radovala a kolem půl páte jako když utne :angry: ale říkám si, že každej náznak dobrej :wink: ve čtvrtek jdu k dr. a mám slíbeného hamiltona a 8. ráno otvírá porodnice po malování tak možná čeká slečna na to, asi cítí, že se porodu jinde bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to jsem zvědavá na nás, ať to zabere, ať to zabere... :grinning: snad nebudeme výjimka potvrzující pravidlo.
5. črc 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Podívej ven to musí ... tak si s tím hloavu nelámu ...
5. črc 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já začínám být hrozně nervózní, nemůžu si pomoct...
5. črc 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@hradilenka no jo holky,to já též už jsem pekne napnutá jak kšandy a furt očekávám a sleduju se,kdy už to na me přijde.... :grinning:
5. črc 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 aspoň někdo :grinning: hned je mi líp :grinning: je to šílený, musela jsem celý dopoledne uklízet, abych myslela na něco jinýho, připadám si jak blázen, kontroluju každý píchnutí, každej pohyb jestli se začne něco dít nebo ne :slight_smile: těším se a bojím zároveň, hormony mi začínaj pěkně lítat :slight_smile:
5. črc 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já bych i to píchnutí kontrolovala,ale žádný nemám,nic se nedeje,jen furt čekám,kdy to začne.....a až to začne,tak doufám,že nebudu hysterka..... :grinning:
5. črc 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: tak to mě dneska třeba celej den tak popichuje v podbřišku... ale co to je, to netuším, včera jsem se neskutečně rozčílila kvůli sousedům a od tý doby mi tvrdne břicho, chtělo by to asi ještě jednou a třeba bych začla rodit :grinning: ale myslím, že z toho taky nic nebude. Já chci bejt hrozně v klidu až to začne, ale myslím, že budu šílet, stokrát překontroluju tašku, vyměním tmavej ručník za ještě tmavší :grinning: budu šílet, že nemám papírový utěrky a že to bez nich nepřežiju :grinning: úplně se vidím a není to hezkej pohled :slight_smile:
5. črc 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka máš zbalený ty kuchynský utěrky?říkaj,že je to lepší na otírání,ale já je v taške nemám,už nevím,kam bych je tam narvala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si myslím,že naši partneři ale budou na tom omnoho hůř než my.... :grinning: to já taky bych byla v klidu,jen se obávám,že to nepujde,no jo stresovat budu taky pekne.....hlavne,když to přijde v noci,to bude hukot,třeba moje nadávání budou slyšet i sousedi a to se jim nebude líbit.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám v pláne,až to přijde si dát pekne v klidu sprchu,oholit se,překontrolovat ješte tašku a pak v klídku si odjet do porodky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no právě že nemám :grinning: :grinning: :grinning: já jsem hrozně zvědavá čím to začne, jestli bolesti, nebo voda... taky si chci dát spršku, najíst se! :grinning: a tak podobně, no jsem na to zvědavá
5. črc 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já bych chtela tu plodovku,at me odteče,to by bylo jasný a není nad čím přemejšlet,hnedka se musí jít a nikdo me pak nebude posílat domu,že je to planej poplach.....ale nechci vyvolávačku,mám z toho noční muru...kámoške takhle vyvolávali,říkala,že to bylo hrozný a rodila až za 17 hodin a to jsem si práve myslela,že když se vyvoláva,tak je to za 2-3 hodky zfouknutý..... :confounded: ona se neotevírala a pořád meli na cisaře čas,říkali ji,už to bude za chvilku,že se ješte počká,no hnus,to bych nedala....nakonec cisař nebyl a po tých hodinách bolestí nakonec porodila přirozeně... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
5. črc 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@dpetulinka holky koukám že jste z toho nějak vystreslý? :grinning: Já kdybych nad tím přemýšlela jak vy,tak mě asi klepne :slight_smile: Ale já už se na ten porod hrozně těším,až to začne,ale to je dáno asi tím,že pokud neporodím sama tak jdu na vyvolání a z toho mám strach,ale co,chtěla jsem mimčo,tak něco vydržím,ne?? Jsem zvědavá,co budu říkat až budu na hekárně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jo a pap.utěrky mám v tašce a už se do ní dívat nebudu,mám v plánu taky sprchu a pak v klídku cesta na 40 min. do porodky,ale skutečnost bude na 100% jiná,už se vidím,jak jančím :grinning:
5. črc 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jen přidám svou historku s "plodovkou". Jak jsem byla asi 4.týden v nemocnici, vzbudila jsem se jedno ráno v docela solidní louži... tak jsem tak moc doufala, že hurá plodovka...bohužel test prokázal, že mě pěkně zradil močák :grinning: :grinning: :grinning: asi jsem tvrdě spala... :grinning: :sunglasses:
5. črc 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ještě se pochlubím, že Jindříšek je fakt akčař jako v bříšku. Má ohromnou sílu, hlavičku zvedá jako nic a otáčí s ní naprosto bez námahy. Po postýlce často cestuje, jak žížalka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak nějak mám pocit, že to teprv začíná :sunglasses: :grinning: :grinning: a zítra bude první kyblíčkování! těšíme se všichni. pa a hezký večer všem :slight_smile:
5. črc 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee pane jo, to jste teda šikulky, jen tak dál :slight_smile: musíš dát vědět jaký bylo kyblíčkování, jsem totiž zvědavá jestli se k tomu odhodlám :grinning:
@tasmailla1 jábych zase radši bolesti, abych mohla zůstat co nejdýl doma, no uvidíme :grinning:
@misi.21 máš na stres ještě týden čas, to já začla být vystreslá až teď :grinning: najednou to je jak na houpačce se mnou
5. črc 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já myslím že až to na vás přijde tak se překvapíte jak budete v klidu..protože pudově aspoň u mě to tak funguje mám že musím být v klidu abych nevyjančila chlapa..pak je to zbytečně horší..času bývá dost..jako já věřím tomu že jsem si to všechno stopla tím práškem..měla jsem poslechnout intuici a nejíst to..jak jsem byla mimo tak jsem to jak ovce snědla..ale bříško neva, první termín mám v neděli tak to beru už tak že máme čas..ale jen mě zaráží že od té doby pomalu kontrakce nemám, tak nevím jak až jsem si to tím moc zazdila, taky se obávám aby mi to nakonec nevyvolávali, ale to snad ne. dneska jsem žehlila, vařila..jenže jak chodím tak mám ukrutnej tlak na spodek, mimčo mám uplně dole, když si lehnu na záda tak si nahmátnu žebra od spoda.je to najednou taky takový zvláštní když měsíc mi tvrdne břich jak blázen a najednou pomalu nic zrovna když má.ale třeba to překvapí, zatím se to tam nachystává uplně na knop a o to to pak budu mít rychlejší
@druidee teda to to Jindříškovi jde teda, to je opravdu čiloušek..počkej, to budeš jezdit podobně s kočárem jak já s Lénou, na 5měsíci jsem scháněla kšíry a musela jsem jí v kočárku stáhnout co to šlo, nejvíc jí bavilo být vykloněná přes bok a koukat jak se točí kolečka..v zimě se mi i s kšírama vysoukala z fusaku a v kočáře pak stála a skálala až mi ho prošlápla..na 8měsíci mi vylezla do patra po čtyřech než jsem se otočila..to byl mazec a taky jí to zůstalo..natáhla si loni šlachu v koleni a chtěla si sundávat ortézu aby mohla na závody v běhu, obrečela to jak blázen :slight_smile:
5. črc 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo to jsi mi připomněla s tou noční příhodou, včera mi zrovna Pavel vypravoval jak prý manželka kolegy se v noci probudila že jí praskla voda tak lítli do porodnice a až tam zjistili že to nebyla plodovka ale jejich dcerka co s nima spala měla nehodu..no to je raz dva. Kor s mimčem, stačí jeden trefný kopaneček a je to.
5. črc 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, čtu si tady o těch utěrkách - na co papírový utěrky? O tom jsem neslyšela :slight_smile: Tašku mám zabalenou, moc toho nemám, 1igelitku na por.sál a druhou na šestinedělí - ale ještě mi chybí nějaká knížka, tak to ještě trošku ztěžkne :grinning:
5. črc 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nějaké nové mimi?
já nějak nemám čas dočítat, dnes jsme byli celé odpoledne venku, přišli jsme v 8 a ještě jsem musela vykoupat nakrmit a uložit dítě, zalít kytky a pofackovat to tu a je tolik hodin :zipper_mouth:
5. črc 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy taky utěrky nemám, koukala jsem jak blázen už na to co všechno si dneska maminy berou do porodnice,při holkách jsem si nebrala vůbec nic, jen kosmetiku..myslím že zvládneme s klasika ručníkem, není to od nás do porodky daleko, cokoli se dá dovést, už tak mi přijde ta taška dost velká
@zup no aspoň že už je líp a může se s dětma ven..já mám klid, ale říkám si že by se mi nechtělo mít malý dítě a tohle čekat, to bych byla fakt k.o. a už se modlila kdy to porodím. dneska jsem byla venku jen u kontejneru pár metrů a mám toho dost po tom dni..něco jsem udělala, občas si lehla ale to už taky moc nejde..ale pořád si můžu jet jen podle svého.
5. črc 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju hezké ráno ... u nás je opravdu hezké ... krásně svítí sluníčko ... ptáčci ( vlaštovky na baráku ) klebetí od 4 od rána :grinning: Nedá se u toho jejich drbnění spát :grinning: Kdybych byla bez břicha , tak už beru hafana JIrku a valíme někam na hory na výšlap .... ale s baťůžkem vepředu nikam neujdu a navíc co kdyby že? :confused: :grinning: Bych pak rodila v lese jak nějaká indiánka :grinning:
Doufám, že to počasí už tak hezké vydrží až do konce prázdnin !!! :angry:
6. črc 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky - krásné ráno. V Budějkách je nádherně, proč taky ne, když dneska zase odjíždíme do Prahy ne? :angry: Celý víkend i svátky propršelo a když máme ject pryč, bude zase pařák. Tak zatím jsme pohromadě, večer jsou bolesti docela silné - no poslíčci dokážou pěkně potrápit - ale snad je ještě čas :grinning: Tak by mě zajímalo, kdo bude další :grinning:
6. črc 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem zpěz doma:slight_smile: řeknu vám, že se to všechno událo tak rychle, jak jsem si ani nepředstavovala. voda praskla ve tři ráno a my museli hned vyrazit kvůli tomu streptokoku. voda už byla zelená a zakalená a já v porodnici čekala asi tři hodiny úplně v klídku, páč nic jiného než potoky plodovky, co ze mně tekly, tak se nic nedělo. čekali jsme na kontrakce.s porodama se tam ráno roztrhl pytel, asi na to má fakt vliv počasí, páč přišla sutdená fronta a všechny rovnou rodili jen já ne. pomohla mi ale horká hodinová sprcha a odešla jsem na sál, rodit. jenže jsem se vůbec neotvírala a kontrakce byly strašně silný a hned za sebou, tak jsem neměla vůbec čas na odpočinek, funěla jsem podle rad, abych to udýchala, ale bolest šílená. kontrakce mi podle monitoru stříleli až ke 120 až 130. tak mi pak nabídli epidurál. já myslela, že si ho nevemu, ale když mi řekli, že porod bude trvat ještě hodně dlouho, tak jsem si to nechala. no a pak neskutečná pohoda. nic jsem necítila, jen slabé bolesti v podbřišku, maminky kolem řvaly bolestí, já si tam ležela, manžel vedle mně a pěkně si povídali. asi za hodku pak přišli, že už je to tady. skoro to vypuzování nebolelo, ale byla to dřina obrovská, nestačila jsem kolikrát s dechem a měla pocit, že mně to roztrhne, ale jako bolest nebyla tak velká jako při kontrakcích. fakt se to dalo. no a do čtvrt hodky byl malej venku. takže jsme ten porod zvládli za šest hodin. holky, jestli můžu doporučit, berte epidurál, pokud to bude možné, ušetříte si sil a fakt velký bolesti.no
a co vy? kolik tady už je v porodnici?
6. črc 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek