• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@peta3 Ahojky , tak to je fajn, že malá je hodná a malý bude jistě fit. Semínka tady baštíme také , ale i tak díky za tipa :wink:
No už aby to bylo za náma a my měly doma taky už ty prcky malé :slight_smile:
6. črc 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Číslo sedm
Toto číslo přináší lidem deprese a silné stavy melancholie, které mohou být provázeny bolestmi hlavy, migrénami. Souvisí to s jistou zranitelností až přecitlivělostí, tendencí unikat z reality prostřednictvím alkoholu a drog. Není vyloučen častější výskyt zranění končetin a trupu. Zrozenci sedmiček by se měli častěji zamýšlet, aby neopakovali staré chyby stále dokola, dokázali se vyrovnat s negativními situacemi. Kompenzovat vnitřní napětí mohou pomocí jakékoli tvůrčí činnosti, protože k tvorbě patří samota a je tu prostor na myšlenkové pochody a duchovní růst.
6. črc 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no hihi dekuju ale ty sedmičky teda nic moc,jak si me psala,tak doufám,že to přijde až po tom sedmým červenci.... :grinning: jojo jak píšeš,já už se taky teším,až budeme mít miminka pekne u sebe.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 strašlivě moc gratulujeme k Pepíčkovi :slight_smile: a těšíme se na fotečky :slight_smile: to je dobře, že epidural pomohl, uvidíme jaký budou bolesti a jinak si ho nechám taky bodnout, teda když to půjde, snad to půjde... :grinning:
6. črc 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsme doma, jsem KO, tak nevím zda napíšu vše, měla jsme šílenou spolubydlícína pokoji, takže jsme nezamouřila oči a to co jsme napsala od pátku spočítám na ruce :frowning2: malá je hodná, akorát málo pije, po tom co se mi udělalo mlíko začla hodně hubnout-vůbec jí nevyživuje, tak jsme na umělým, aby přibírala, teď má 2750g, tak už to jde....ráno jsem seděla v 8hod.na monitoru, pak došla primářka s mudrem a že se mám převlíct, vypsat papíry a jdeme na sál,tak jsem koukala, manžel taky....v 9hod.mě vezly na sál, až na to, že mi nemohly napíchnout epidural-učil se na mě medik, prvně zohl jehlu, pak mu to nešlo, na třikrát mi to umrtvovali, tak jsem myslela, že uteču, ale nakonec se zadařilo, au, ještě teď mě bolí záda :confounded: jinak jsem napsala hned po císaři, to se ještě dalo, ale pak jsme myslela, že umřu....došla za mnou primářka, že co se děje, že má takovýolesti a to kvůli děloze, hrozně eychle se mi začla svinovat,žádný mudr.to tam nchápal....akortá můžu říct,že u Mišk\ jsme maminkovství nesla dobře, teď na mě vše padá.... :astonished:
6. črc 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidávám sem papír, co jsem dostala od vrchní sestřičky z porodnice, co se homeopatik týče, je v dost hrozným stavu, furt jsem to někde tahala a studovala :grinning: je to tak ve zkratce, mám jinak celou knížečku k těhotenství porodu a potom i jak pomoct malým dětem od koliky nebo žloutenky, vůbec prostě homeopatika v pediatrii. Třeba se vám něco z toho šikne.
6. črc 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk gratulujeme k holčičce, určitě to všechno zvládnete, hlavně že to máte zasebou. To budou určitě hormony, každou z nás to asi někdy čeká, držíme pěstičky, ať jste v pohodě, bude svítit sluníčko, tak bude lepší nálada, ať malá hezky roste a je zdravá :slight_smile:
6. črc 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ted mi došlo, že nevím jestli vám ty fotky půjdou zvětšit, kdyby jste někdo chtěl pošlu třeba i na maila
6. črc 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka děkuji a prosím poišly mi to taky na mailík... :slight_smile:
6. črc 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk chceš i to o těhotenství a porodu? Jinak jdu teda nafotit i tu brožuru o miminech, já myslím, že je to fajn věc, nakonec proč to nezkusit, tak když vydržíš určitě ještě dnes pošlu.
6. črc 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Ahojky , je fajn , že jste už doma ... domácí prostředí dělá divy. Zvládla si to to je nejdůležitější , teď to ještě chvíli potrvá než se dáš dohromady a přestane ta jizva bolet. Jak budeš mít chvilku a chuť tak sem dej fotečku jsme zvědavé . Jinak moc gratuluji !!!
@dpetulinka No to si tady dala , ale nic tam není vidět :grinning:
6. črc 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to mi došlo proto píšu kdo chce pošlu na maila
6. črc 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahoj mamino,tak to je dobře,že to zatím jde,i když ze začátku tyhle problémy má pomalu každá mamina a neboj zvládneš to,vždyt si ženská,ne? :wink: hlavne se hezky zotavuj po cisaři,at se máte moc pekne a tedka už bude třeba i hezký počasí,tak pak človek přijde na jiné myšlenky.....
6. črc 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka děkuji došlo :wink:
6. črc 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka není zač, jsou dva, asi to není srovnaný, tak to pokoukejte, měly by být dole čísla stránek. Ty dětský homeopatika nevím to jsem ještě nezkoumala, tak nevím jak moc by bylo dobrý to třeba konzultovat s doktorem, to budu řešit po po :grinning: zatím zobu na porod a jsem zvědavá jak to dopadne.
6. črc 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to je sila... Kde jsi rodila? Mela jsi domluveny cisar? Dekuju za info. Drzim pesti, at se mala rozkoji a pribere.

6. črc 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahoj, moc gratulujeme, no prima že jsi doma..chvilku to potrvá než se zotavíš, hlavně si nedělej těžkou hlavu z toho že budeš mít různé nálady, je to prostě to 6ti nedělí a kor po té operaci a když jsi si ani neodpočinula. Malá to rychle dožene, Barunka byla taky takový drobínek a dneska jí musím honit od jídla, oni mají tendenci o to rychleji pak vše nabrat. na půl roce byla jak mišelin, musela jsem jí v létě vytírat faldíky i v zápěstí aby se jí nezapařovaly :slight_smile:
@hradilenka no ne že by jsi se teda tímto horoskopem nestrefila, ale si přiznávám že to jsem já..migrény měla i moje mamka, naštěstí v těhu to je lepší, měla jsem jen z kraje a ne takové ale normal mívám tak do měsíce a to je na dva dny a jsem total neschopná čehokoli..bez léků se neobejdu a když došly tak plato paralenu padlo jen aby se to přestalo rozvíjet.takže to fakt sedí..taky říkají hodně osmiček že není dobré. jo a drogy jsem nezkoušela, alkohol jo ale to pak druhý den tak trpím že se mu raději vyhýbám.. :sweat_smile:
6. črc 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: :grinning: :grinning: no z každýho sedí něco na někoho ... nemůžeš to brát doslova ... tak snad to bereš taky s rezervou :wink:
6. črc 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju dobré ráno, u nás to vypadá na pěkný den. Dneska jedu na KO tak jsem zvědavá co se zase dozvím :grinning: . Má figura začíná silně připomínat GOLEMA .. :angry:
Zatím všechny celé a nebo se nám někdo rozrodil?
7. črc 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám nikde nikdo .... :confused: buď se tady ještě vyspává a nebo rodí :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak ať jsou na KO samé potěšující zprávy.

My se večer opět velice snažili a opět nic... dneska na to prdím, jedu k našim vyvalit se na slunce, teda spíš do stínu koukat jak to kolem hezky svítí :grinning: slunce mi leze na mozek.
7. črc 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Jůů taky bych se vyplácla na sluníčko ...
7. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
já bych brala ten porod,ale bohužel,vůbec nic mi není,žádný změny nebo tak. Dnes jsem měla v noc křeč v lítku jako prase,byl to mazec,tak jsem se to snažila rozpajdat a jak jsem se tady po tmě belhala bytem,tak jsem narazila do otevřených dveří a málem si rozbila hubu,ale aspoň ta křeč přešla :slight_smile: A jak jsem vždycky rychle vstala do sedu,tak mě pěkně píchlo v břichu.
teď se jdu trošku zkulturnit a půjdu s mamkou do města,už snad nic nepotřebuju,ale půjdu se projít.
Jinak prodloužený víkend byl super,doma jsme toho udělali hrozně moc a včera jsme si zajeli na zmrzku,to byl hicák. Manžel bude dneska do večera,aby stihl vše udělat naž porodím,včera jsme se bavili o tom nadstandartu a řekl mi,že by tam chtěl být jednu noc a celý den s námi,tak mě to moc potěšilo.A mě to tam rychleji uteče. Je to zlato.

V sobotu bude slavit tchýňka narozky,tak vůbec nevíme co za dárek. Bude se grilovat,tak jsem zvědavá,jestli se ještě zúčastním :grinning: Všichni mi říkají,jak se hned vožerou až se to narodí,tak mám obavy,jestli za mnou bude vůbec někdo schopnej jet na návštěvu do porodky :grinning:
7. črc 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás je pod mrakem,ale teplo,odpolko ,pokud počasí dovolí,budeme grilovat..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@hradilenka no at kontrola dopadne dobře a pak podej hlášení,či už se taky chystáš,nebo mimi má čas..... :wink: :wink: :wink:

@misi.21 no neco me o tom pověz,či te nekdo přijde kouknout do porodky,u nás to bude to samý,manža pozve kámošov na velkou chlastačku,tchýne taky vyhrožuje,že až se to narodí,že ji 3 dni nikdo neuvidí,tak jsem řekla,že doufám,že aspon manža si v tych dnech najde čas a dojde vyzvednout kočárek do prodejny a doufám,že me pak odveze z porodky domu...jsem mu řekla,že v porodce budu 3 dny,tak at na to myslí,at není pak furt naložený v lihu.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás v noci pršelo, tak teď se to počasí trošku střídá, ale myslím že bude hic. pavel jede za dvě hodky do práce, tak jsem si pěkně z rána připravila obídek, na odpoledne mám vymyšleno že vlezu k dětem do pokojíčků a zkouknu jim to tam po svém. u léni to vyjimečně tentokrát bude rychlý, nedávno gruntovala, u Báry ale musím porovnat oblečení a taky vymyslet kam zas dát ty jejich školní výtvory. ještě že mají úložný prostor v posteli, dávám jim tam staré učení a tak
@hradilenka nahlaš jak jsi dopadla na KO, můj má dovo, bude až ve středu, holt si počkám. Jo s těma vlastnostma je jasná že na každýho platí jen něco, jsem se rozebrala aby se holky nebály dneska rodit :grinning: :grinning: doufám že mě to dneska nečapne jen chlap odjede z baráku, to by byla klasika :rolling_eyes:
7. črc 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme včera v noci přijeli od našich zase zpátky do Prahy - no uronila jsem pár slz, když jsme tam Matýska nechávali :frowning2: Vím, že je tam spokojený, naši naplánovali výlety vláčkem a parníkem, tak bude mít nádherný zážitky, ale 14dní je strašná doba - alespoň pro mě. Už teď se mi stýská...... :cry: Jsme domluveni, že jakmile porodím, tak ho přivezou, aby byl u toho hned od začátku. Tak uvidíme, jak se mimi rozhodne :wink:

leia1 - tak to jsi měla rychlý porod - s kojením se to rozjede - zkus třeba ty kojící kloboučky - ty mi u Matýska strašně pomohli (nechtěl se ze začátku chytnout) - u doktorky jsem musela dokonce na ukázku kojit, jak dlouho kojíme, pak nám řekla, že ho musím po 3hodinách budit a kojit, dokud se nerozkojíme. Měl žloutenku, tak nechtěl moc pít, pořád by spal a hubnul. Zkus taky Mamadrink - po tom jsem měla prsa nalitý k prasknutí. Nebo ty kojící čaje.

Tak zatím tu nikdo další nerodí? :grinning:
7. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, to jsi jako já, taky bulanuju i když vím že u babi je holkám i líp, může se jim věnovat. prima že ti ho pak hned dovezou, to je uplně super. využij čas na něco jinýho, aspon se zabavíš. Jak jsi psala s těma kojo kloboučkama, u báry jsem měla problém z kraje, už jsem nad nimi taky přemýšlela, ale nemám zkušenost.to jsou taky různé velikosti že? říkala jsem si že je případně dokoupím, ale netuším jaký..
jinak asi ani nikdo jiný nerodí, u nás rozhodně ne :wink: teď už prý zas mám počkat na víkend, pak to mimi nemá být zmatený :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - myslím, že jsou rozděleny podle velikosti - je to firma Canpol babies, měla bys je sehnat i v DM nebo je mají v koj.prodejnách. Hodně se používají na vpáčené bradavky, já je teda vpáčený neměla, ale Máťa se nemohl pořád přisát a tohle pomohlo. Nebo by je mohli mít v lékárnách, asi je více výrobců, ale já mám zkušenost s touhle firmou.
7. črc 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: :grinning: Jo, jak Ti řekla kamarádka, že to přijde o víkendu? No mohla to trochu upřesnit :grinning: :grinning: Manžel by byl taky rád, kdyby to bylo před víkendem, včera už zjišťoval, jakej den je 21.července, tak byl spokojený, že je to čtvrtek:slight_smile:
7. črc 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak koukám, že zatím žádný další mimčo. u nás taky žádné známky porodu. včera jsem dělala marmelády z meruněk a koláč a docela mi to aspoń uteklo. Jinak jsem pořád jak na trní. Už se nemůžu dočkat, až se mimi vyloupne :slight_smile:
@lebapa kamarádka mi doporučovala koja kloboučky od medely... všechno od téhle firmy se dá prý objednat v lékárně, dovezou do druhého dne, zkušenost nemám, ale mamky si to chválí... i třeba jejich odsávačku
@ssimmikk tak to je super, že jste už doma, konečně máš pokoj od té spolubydlící a třeba to i trošku dospíš, Verča se určitě umoudří a brzo začne papkat, začátky jsou složitý dost často, teda aspoń jak to tady čtu, držím palce a ať to de :wink:
@dpetulinka pošli mi, prosím, taky na meilík ty homeopatické rady, předem děkuji :wink:
@hradilenka tak co na kontrole? nějaké náznaky porodu? co malá? řekli ti váhový odhad?
@msevy to je jasný, že ti je po matýskovi smutno, ale zase máš víc klid a trošku víc času...třeba´můžete využít k výběru dlaždiček do koupelny :wink: koukalas na firmu Rako, mají docela hezký věci... ale každý má jiný vkus
7. črc 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek