• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa no dětská má dovču, manžel by u jejího zástupu a ta řekla, že si mám zavolat ke svojí v pondělí :astonished: takže tak, asi jí teda budu dokrmovat dál umělým a moje vynechám, budu si odsávat a uvidím co a jak :confused: jj, je to těžký....
@hradilenka tak zítra na tebe budu myslet :slight_smile: určitě to dáte s manželem v pohodě, podpoří tě :wink: už se moc těším na info :slight_smile:
7. črc 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no je pravda že skočit přes to švihadlo tak asi babi dole spadne lustr :slight_smile: já jsem byla pořád v poho, dokud mi nezačaly ty kontrakce a pak jsem slyšela už jen, musíte ležet je ještě brzo a když jsme to zažehnali tak zas týden co týden, už budete rodit..teď už mě každej sleduje a proč jsem ještě celá. jsem ráda že mě nebolí záda, i s tím spaním to ještě docela jde, prostě to k tomu všemu patří, ale už bych taky ráda kdyby to fakt bylo za mnou..stresuje mě najednou že se neděje skoro nic a do toho dr. na dovolený. říkal že kdykoli můžu zavolat, ale co bych mu volala, že podle termínu mám ještě čas a nic se neděje? stejně mi řekne ať dojdu až bude v práci,takže můžu jen čekat. vyprala jsem všechny koberečky co máme v koupelnách a u dětí, ještě dumám co mi chybí, jen ten druhej děcák. nějak to na mě začíná padat jak jsem doma sama, jsem schopná se do něj jít ještě pustit, jen abych měla pocit že můžu v klidu odjet..akorát že než se třeba vrátím tak to nebude poznat :slight_smile: jinak termíny podle PM mám 16.7.podle pohybů a i ULT mi to vycházelo o ten týden míň.asi si musím říkat že pojedu do té porodky co jsem byla s holkama, nějak se mi tady do té po té sobotě vůbec nechce, možná si to zazdívám sama v sobě :fearful: no ale jistota je že ven někdy jít musí :confused:
7. črc 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jo to jsi vlastně psala že má dovo, no do pondělka by se mi nechtělo čekat, to je docela dlouho. tak jedině nějakou poradkyni přes kojení. to je divná dr že vám neporadila hned, přece to svýmu pacientovi taky takhle neřekne..bych zkusila zavolat nějakýmu jinýmu dětskýmu třeba co chodí kamarádky, si myslím že by poradil co a jak
7. črc 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa už jsem napsala laktační poradkyni a kamoška se zítra zeptá svojí mudr., tak uvidíme....nevím na co tam teda jena zástup, když je na hovno :angry:
7. črc 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky , díky že budete na mě myslet ... teď jsme se vrátili nadlábnutí , jdu vyfotit ještě pupík a pak kontrola jestli mám všechno ... no asi nebudu spát celou noc jak budu ze všeho nervózní :confused:
7. črc 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka juuuuu,tak žeby bylo zítra další miminko?pak podej co nejdřív info,závidím ti,že už to budeš mít za sebou.....jen my tady budeme s břichem asi chodit do podzimu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne se drž,at to moc nebolí,at je všechno v pořádku,tfuj-tfuj-tfuj....... :wink:
no já zítra jedu na monitor,tak jsem zvedavá,ale stejne jako vždy,tam nebude se nic dít a pak příští týden v uterý do rizikový poradny,protože už budu přenášet,tak třeba už dovtedy taky porodím.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka takže oni ti to budou vyvolávat dřív než máš termín porodu?a proč?kvuli tem tvým operacím cos mela?
7. črc 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Díky za to tfuj tfuj tfuj :grinning: doprskaná jsem až tady :grinning: :grinning: :grinning: jo podám info Vlastě, snad to tady pak napíše jak jsme to zvládli :wink:
7. črc 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale nene já až tak neprskala.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Nechci 3 dekádu :grinning: :grinning: :grinning: a sám mi to navrhl prý co děláte zítra ...? Já na to proč? Že by mě chtěl pozvat na rande ....? :grinning: :grinning: :grinning: Nakonec z něj vylezlo , že by mi dal tabletku :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a od kdy je ta třetí dekáda?já začnu být asi pověrčivá a to jsem nikdy nebyla.... :grinning: :grinning: :grinning: tak ty takhle na svýho doktora,přes rande jo??? :grinning: :grinning: :grinning: tak at se po tablete to všechno pekne rozjede a Jirka teda bude počas celý doby s tebou?jo?
7. črc 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava pošlu posla, pošli mejlík třeba do IP :slight_smile:
7. črc 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jé jé jé tak už to budete mít zasebou :slight_smile: to je prima, podávej informace, jak to půjde :grinning: držíme všechny palce
7. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Narození ve 2. dekádě (2.-12.7.) jsou pod patronací Merkura. Jsou mnohem fyzicky odolnější, než jejich starší sestry a bratři, bývají velmi hrdí, rozhodní, podnikaví i odvážní. Velice rádi cestují. Mají současně literární i řečnický talent. Rovněž pěvecký, herecký a léčitelský. Morálně slabší lidé narození v tomto období mohou být i mimořádně mstiví a bezohlední a to tehdy, když jim osud zamíchá špatné karty. Jejich život bývá neklidný a často proměnlivý. Ale umí!
Narození ve 3. dekádě (13.-22.7.) jsou pod přímým vlivem Měsíce, jsou nejméně odolní, mají slabý charakter a příliš se strachují o své blízké. Bývají bojácnými snílky se sklony k hysterii. V jejich životě rovněž často dochází ke změnám. Mají sklon k mysticismu, k umění i ke sportu. Dokáží se vlastni pevnou vůli vybičovat k nejvyšším výkonům. V.mládí nebývají příliš šťastní. Jejich osud se zlepšuje až s přibývajícími léty. Kdo si počká, ten se dočká!
Tak si vyber kdy to chceš Ty :grinning:
Jo doufám , že tam bude semnou po celou dobu ... prim. se mě ptal ... berete zítra chlapa sebou? :grinning: Jsem říkala JO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jééé tak držíme palce :wink: já chci taky
@myschka Díky ... tak si řekni o tabletku :grinning: :grinning: :grinning: teď se směju .... jsem zvědavá co budu říkat zítra touhle dobou :confused: :grinning:
7. črc 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak to se podle kartářky musí ta naše cácora do 12.7. zákonitě narodit :grinning:
7. črc 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to se někdo má dávat si rande s porodníkem :wink: moc držím palce, ať se všechno podaří! určitě bude malá šikulka... kór když sis to pojistila tou druhou dekádou :wink: a já myslala, že budeme rodit zhruba ve stejný termín, zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, co se zase dovim... jen doufám, že tady nebudeme strašit do podzima :dizzy_face:
7. črc 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no do toho 12 je to lepší dekáda,no uvidíme kdy to přijde na me....nechám zatím volnej prubeh,.....
7. črc 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava to jsem dneska už tady psala,že ješte budu staršit s břichem do podzimu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi no víkend se blíží,tak by nás mohlo zamířit do porodky víc holek,at se nezávidíme..... :grinning:
7. črc 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky jsem pro volný průběh... jen doufám, že se malej rozhodne správně, kdy má vylézt :wink: nedovedu si moc představit, že bych třeba fakt 14 dní přenášela
7. črc 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no věřím že toho dneska moc nenaspíš, je to takové zvláštní když víš co bude druhý den, takže ráno už nepapkat zbytečně, a od rána budeš pěkně akční :slight_smile: přejeme aby jste to zvládly co nejrychleji holky, ono jestli chodíš dlouho otevřená tak je asi zbytečný vyčkávat a asi mají i volno tak toho zrovna dr. využije..béé proč já mám toho svýho na tý dovolený :frowning2:
dala jsem si čokoládku, do toho mi volala Léna že se jí ukrutně stýská že nečekala že to bude až takový, tak zas řeším jí, musela jsem jí trošku vynadat že jsme si to nedomluvily, ale poslali jí ležet aby se jí ulevilo, hlavně že jí odpol nutili běhat i když řekla že se musí šetřit, kor když je i astmatik..vedoucí jsem se zatím nedovolala, zkusím to zas ráno
7. črc 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: jj, já vim, pobavilo mě to...tak jen abychom tu nestrašily spolu :wink:
7. črc 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no jsem pak zvedavá,já mám termín v pondelí.....no a v uterý jedu do rizikový poradny,tak jsem zvedavá,co me tam řeknou.... :wink:
7. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa a na jak dlouho je v tom táboře?kdy se má vrátit domu?já jen čo to má význam ji tam nechávat,když je nachcípaná a ona stejne z toho nic nemá.....
7. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 o tom podzimu jsem už hlásila doma včera, pavel zas začal že už z toho plánování má depky, celou dobu co je pryč že se vždycky nervuje a zas abych to nechala na víkend, tak jsem mu říkala že mi přijde že bude na podzim..no koukám že holt to tady máme nastavené nastejno holky :slight_smile:
jinak já jsem teda ta druhá dekáda, ale myslím že jsem švihnutá i tou třetí, že je to z každé něco,takže záleží jakou osobnost do toho porodíme, každopádně holčičky jsou založené hlavně pro rodinný život a kluci zas jsou prý mamánci..vlastně taky citliví, mají tendenci se schovávat mamině pod sukni :slight_smile:
7. črc 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ale nene ty k nám holka do toho podzimu nezapadáš....tobe bylo vyvešteno,že porodíš o víkendu,tak počítám,že porodku navštívíš bud tenhle víkend nebo příští.... :grinning: :grinning: :grinning: no muj manža je narozen 22 a vubec není mamánek,naštestí.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka držím palce a přeju pohodový klidný a hlavně nebolestivý porod. (((-:
7. črc 2011 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek