• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 no ted v sobotu tam bude týden a druhý jí čeká, je tam do 16.7. uvidíme jak to s ní půjde, asi nebude jediná která tam v tom počasí nastydla. nevím jak to bude s mimčem, myslím že až se narodí tak ztropí scénu a bude chtít dom..jenže já jí honem nemůžu brát domů. na ten tábor se rozhodla jet sama, v případě že se jí uleví a jestli to je jen nachlazení tak by brzo mělo, tak jí tam musím nechat už z principu...probíraly jsme to doma a věděla do čeho jede..takhle jsme řešili už 2x flétnu, půl roku kručela doma že chce na příčnou až jsem jí zrušila klarinet a přehlásila jí tam a během dvou hodin začala dělat scény že už tam nechce. musím jí vést k tomu že když se rozhodne tak musí vydržet..a taky ona je pomalu nejstarší z dětí co tam jsou a od kamarádek tam je kolik dětí mladších a kdyby se přijelo pro Lénu jen kvůli tomu že tam nechce být tak spustíme lavinu..jedině že by se jí přitížilo, ale jinak tam týden ještě pobude
7. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no ta kamarádka říkala že porodím brzo, že to vidí na víkend, teď mi píše pomalu co den, měla tam časovou kartu tak má nějaké obavy, ale vychází jí že jak já tak mimi jsme připravený..no to je ten prášek, si nemůžu pomoct.jinak s datem porodu prý překvapí, tak jsem zvědavá co to bude ..myslím že mě už překvapí uplně každý den :grinning:
7. črc 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jaj tak to by mohla vydržet a třeba když pak toho 16 přijde dom,tak porodíš.... :wink:
7. črc 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no ono to ale opravdu tak vypadá,že ten prášek všechno pozastavil....ale tak od víkendu už je nejaká doba,tak už by kontrakce mohli zase začít....předci ti to nezazdilo nafurt....
7. črc 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já si taky říkám že to byl jen jeden prášek tak že snad dýl jak dva dny snad učinkovat nemohl, ale fakt tak jak mi je ted tak mi nebylo měsíc.břicho mi každý ráno a večer třikrát ztvrdne a zas je celý den klid,před tím to mohlo být tak 30x za den, proto mě pořád dr. bláznil tou porodnicí a kor ted když říkal že i já jsem už připravená..no nezbývá jen čekat..snad to do týdne zvládneme..přeci jen by bylo prima kdyby ta Lena přijela a ja akorat taky, takhle by byly holky dál u našich a na poslední týden tam má přijet mamky segra s vnoučatama tak tam budou znova další týden a v srpnu mají naplánovanou prahu zase s pavlovýma aspon na 4 dny..
7. črc 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - manžel je 25.7. a mamánek - no, má ke svý mámě hezký vztah, volá jí pomalu obden, ale spíš pro to, jak je nemocná a aby se postarala o řemeslníky na baráku:slight_smile:)) Takže já mám za úkol rodit až v první dekádě lva - tedy 25:slight_smile:))

@hradilenka - držím palce, ať je vše rychlý a v pohodě, za ten krásný pocit potom, to všechno stojí :grinning: :grinning:
@lebapa - no, oni kluci jsou prý víc k mámě, holky prý zase k tátovi, tak vy to máte trochu naopak, uvidíš co malej (nebo malá):slight_smile:) U nás to tak zatím je a v okolí taky :grinning:
7. črc 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jej tak to holky maj pekne naplnánovaný prázdniny a do toho ješte očekávání sourozence,ty se maj.....
@msevy hihi až na lva,to ale musíš domluvit mimi,at se tam vevnitř drží zuby-nechty..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No jinak holky,krásný ráno přeju,já pomalu jedu na monitor,tak snad me tam dneska neco navíc nepřekvapí..... :grinning:
8. črc 2011 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jéé, taky jsem 25.7 a upřímně brala bych pro svoje dítko stejný datum, i mamka mi pořád říká počkej si na lva, ale já myslím, že to nevydržíme ani já, ani Klárka... teda doufám :grinning:

Jinak dobré ranko všem :slight_smile: krááásně jsme se vyspali a upalujeme na KO
8. črc 2011 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak od včerejška jsem doma. Díky moc za gratulace :slight_smile:
8. črc 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: v poledne jedu taky na monitor a KO, tak jsem zvědavá, co mi tam řeknou:slight_smile: Břicho mi trochu kleslo, nejhorší je to večer, no uvidíme co tam zjistí:slight_smile:

@dpetulinka - znám hodně lidí ve Lvu a tohle znamení (hlavně v první dekádě) se má snad nejlíp:slight_smile: Ovšem mít doma Berana, 2 Lvy a já jsem Blíženec - tak nevím nevím, aby se to doma pak všechno nepožralo :grinning:
@micka1 - tak co malinká? těším se na fotky:slight_smile: A jaký to je, podruhý? Vnímáš to stejně, nebo je to v něčem jiné?
8. črc 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nás to dneska vypadá zataženě, uvidíme jestli se to vyvrbí..
@msevy
@tasmailla1 tím mamánkem jsem myslela ze strany maminek že tam psali že mají pouto, možná víc když jsou malý, ale asi jsou na synka víc vázaný a dítko pak určo taky..jasné že vyjimky se najdou
@micka1 ahooj, vítáme vás holky doma, no písni jak je, jestli jsi se stihla už trošku rozkoukat. zvládly jste to nakonec hezky rychle, ty dny letí a vy už jste doma s mimi. to je moc prima..no a co Honzik na sestřičku? přišel v noci spát k mami?
8. črc 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy pak napiš co ti řekli na KO, já už nemůžu na zádech vůbec ležet, naštěstí mě nebolí, ale jak si lehnu a mám břicho nízko, tak cítím jak se mi pomalinku mimčo začíná posunovat výš a sekne se mi o žebra a pak to tlačí a i tak celkově to tlačí když jsem na zádech.
sestřenka rodila svoje třetí na segry narozeniny, prý jela do porodnice na třetí pokus a to už se pak nenechala odbýt, prý se tak snažila aby to stihla a kluk se jim narodil v 23.55 hod..no s tím já ani nepočítám :wink:
8. črc 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
nějaké nové mimi?
nějak nestíhám net, jak je hezky jsme furt venku a po večer dělám fotoknihy nějak nestíhám, počítám že malý bude za týden max za 10 dní narozený, tak to chci stihnou ještě poslat páč akce je jen do 25
8. črc 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - :grinning: Taky si myslím, že těch 14 dní to neudržíme, ale bylo by to super, kdyby to vyšlo:slight_smile:) Jenom bych o to dýl viděla toho mýho lumpíka. Zatím mám doma co dělat, tak to není tak hrozný,ale jak se znám, tak příští týden už budu bulet do telefonu, jak se mi po něm stýská...... :cry:
8. črc 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jsme jim to naplánovali tak že mají snad uplně volný jen ten poslední týden před začátkem roku.v srpnu bude mít snad Pavel dovolenou tak vyrazíme na nějaký výlet všichni. Teď mi psala Léna že jí dneska nechali ležet, jsem ráda, v tomhle počasí na sportovním táboře to by se jen dodělala, ale jak to vypadá tak mi bude celý den psát a nebo volat..nějak to tam na ní padlo, loni tel.sebou neměli, bála jsem se tady toho že to na ně padne a budou volat, tak i když už jí táhne 13 rok bez maminky jí je ouvej.a tak snad to nejhorší už má za sebou a druhý týden jí už uteče
8. črc 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - a od kolika let jezdily holky na tábory? Akorát jsme se o tom včera bavili s Matějem, že si myslíme až tak od 9let, že je to nejlepší. A to ještě ten strach, aby to tam bylo všechno v pohodě, když pak čteš co se tam na táborech všechno děje. Já jezdila na pionýráky a nikdy jsem tam nezažila něco, co by bylo mimo rámec. Bylo to vždycky fajn, ale dneska - nevím
8. črc 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no s bulením mi nemluv, já si pobulávám už od včera..ty hormony. opět jsem nemohla spát, naložila jsem se do vany a naskočila mi myšlenka jak takhle přesně bylo mojí mámě se mnou před 34 rokama.ráno mi pavel dal narychlo aspon bonbošku a už jsem řvala, koukal co se děje..léna fuč, z toho si dělám psycho sama a říkám si že vymejšílím kraviny no a druhou mám u našich, s tou jsem asi nejvíc v klidu, ráno mi volaly a ani ji neba se mnou si povídat a to že je ukecánek..vždycky já ti dám babičku a čau,takže tahle drobotina u babiček rozhodně nestrádá..a to jsem si na ně dala tarif že by jsme si mohly povídat jak chceme..taky je to možná o tom že tyhle můžou kdykoli přivézt, tak klidně zařizuj co potřebuješ, aspoň ten čas utíká, já se jí půjdu za chvíli pustit do toho pokoje, včera jsem udělala jen Léni, otevřela jsem skříň a myslela že mě klepne, všechno to šlo na jednu hromadu..holky nikdy nevěřte potomkům když budou tvrdit že si prádlo ukládají tak jak jim řeknete :slight_smile:
8. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Hardelinka rodí????
a koukám mamči s mimčama užjsou doma :slight_smile: a žádný jiný mimi mezitím není
no už ať to máme ženy za sebou, včera to dusno byl očistec, mi bylo večer pěkně blbě a teď je zas pod mrakem a fučí a já bych spala
8. črc 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - včera jsem se večer nemohla dovolat našim, tak už mi hlavou běželo, co se všechno mohlo stát.....psycho. Nakonec jsme se spojily s mamkou, tak prý je to všechno v pohodě. Máťa špinavej jak čuně, ale spokojenej - s dědou řezali dřevo, ten ho nechal hrabat se v kotelně se špalíčkama, tak je mi jasný, jak asi vypadal:slight_smile: Jinak se prý včera ptal, jestli ten pan doktor už mámu prohlídnul a kdy máma přijdede. No, asi se mu taky začne za chvíli stýskat, ale snad naši stihnou realizovat ty naplánované výlety, aby se trochu odpoutal a měl zase nové zážitky.

Jinak dneska je tu pod mrakem, 20stupňů, jsem ve svým živlu - takhle mi to vyhovuje:slight_smile:
8. črc 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no Léna začala myslím v druhé třídě, ale to měli tábory od školy - jezdila tam druřinářka a ženský co jsem znala..jezdila sama a bylo to super, jenže ona pak onemocněla tak to přestala pořádat. pak přišla loni kámoška že našla tábor co jezdila ona jako dítě a tak tam jely loni obě moje holky, celkově jen z party asi 10 dětí co se znaly i ze školy. jenže tetky bláznily, pořád se řešilo jestli za nima pojedou a tak, což mě se nelíbilo. jen jim to naruší program a pak bulí jak děti tak rodiče..letos přišla léna že teda pojede i když nejdřív říkala že ne, že se i těší na ty lidi..holt nějak to nevyšlo, ale byla jsem ráda že tam byly holky spolu, starala se tam o Báru, až ted se prokecly že i asi 3x s ní Bára spala v posteli, Léna jí tam dělala velkou ségru a i když jí asi štvala tak měla takovou jako že funkci, letos tam je jen za sebe a padlo to na ní, taky tam je prý víc malých dětí..takže příští rok nevim nevim, třeba si rády ještě odpočinou.
8. črc 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak jsme konečně vypsali ten papír na jména - tak holčička bude Adélka a u chlapečka jsme napsali Michala. Holčičku jsem vybírala já, tak jsem nechala chlapečka Matějovi:slight_smile: Ale pořád mi v hlavě leží ten Davídek, tak to možná ještě budeme přepisovat :grinning:
8. črc 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zup jj, hradilenka už má ted asi uplně jiné starosti, príma že tam jsou oba..to ten můj zas odjel a přijede ve dvě ráno. včera to počásko tady bylo taky za trest, ted i sprchlo a myslím že to vydrží takhle celý den, a je znát že už je to trochu lepší, i když pořád to dýchání není takové
@msevy no myslím že za chvíli si spíš ani nevzpomene, jak jsou jinde na hlídání tak jim přijde že tam má být jen babi a děda a brzo řešit přestanou. Tady Léna když byla malá dělala jak když se kazí když jsme si šli večer sednou a nechtěla jít spát bez maminky a u našich naprosto pohoda..tam prostě nepatřím
8. črc 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no to by jste museli na čistý papír, tady taky někdo psal že to museli přepsat že se v tom nesmí škrtat když je to pro matriku..vybrali jste pěkná jména, obě se dají hezky skloňovat..jo kluci budou všichni od M, to pak když bude mít nejmladší pomůcky ve škole po bráchovi tak by jsi nemusela přepisovat monogram :sunglasses:
8. črc 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - s tím ježděním za dětma - to taky nepodporuju - akorát je to může rozhodit a budou pak brečet, že chtějí domů, ostatním co nepřijeli rodiče by to mohlo být líto.....aspoň jsou pak pár dní doma hodní :grinning: Aspoň co si pamatuju u sebe - jenom jsem ještě asi týden chtěla jíst i doma z ešusu jídlo:slight_smile:
8. črc 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - proto jsem taky na to kývla:slight_smile:)) abych to nemusela přepisovat:slight_smile: Řešili jsme to u našich, tak mě překvapilo, že se jim líbil nejvíc Štěpán a Adam - obě jména jsme vyškrtli kvůli tomu, že tam nejde moc zdrobnělin. Nakonec jsme jim ani neřekli, jaký jsme vybrali, ať se nechají překvapit :grinning:
Kdyžtak to změníme ještě na sále:slight_smile:)
8. črc 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - jo a všechno nej nej nej k dnešním narozkám:slight_smile: !!
8. črc 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no normal toho moc neřeším a už jsem toho měla až nad hlavu jak ty kámošky řešily pořád něco. dřív byla Léna na táboře nebo jinde aspon třikrát a jen jsem jí pobalila věci a jela a ted se pořád dokola jen něco omílalo.nakonec ta co hlásila že kluk si jede na tábor odpočinout od nich tak za ním jeli hned o víkendu a ještě se všechny domlouvaly jak mobily nedají a on ho měl ..prý jen na hry..no kocourkov a letos když jsem je zaslechla jak se o tom baví tak jedna že nikam nepojede za nima, prý že se to nedoporučuje..no to se nedalo neokomentovat..musela jsem si rejpnout s jakou to přišly novinkou..mi přijde že si to ty mamky total zbytečně dramatizují..nebýt letos toho mimi tak léna jela opět bez telefonu..i si myslím že když tam nemají žádnou elektroniku že se jim jen uleví a mobil má vedoucí kdyby něco..My dali holku Nikolku a pavlovi rodiče to taky netuší, zítra se sem sjede asi půlka jejich rodiny, takže se na to budou ptát. i kvůli tomu bych raději stihla porodit, jen aby mě neprobírali..ráno jel pavel do krámu, vím že to všichni myslí dobře, ale total mě neba jak se pořád dokola ptají..z party to je v poho, ale ty vesnický ženský
8. črc 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy děkuji :slight_smile: uvidíme co nám ten den přinese, třeba se vydáme s manželem o víkendu na véču nebo tak..aspoň teda když už nic víc mi nejde
8. črc 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no už jsem doma,točili me jen monitor a mimi opet spalo,tak jsem se tam kroutila na lehátku jako žížala,no nakonec neco se natočilo,co se týče delohy,nejakou aktivitu na grafu nakreslila holka jedna,mudr me neprohlížel,to pojedu až v uterý do rizikový poradny,no dokud dovtedy neporodím.....no u nás je pekne pod mrakem,vypadá to tam,že se k nám žene nejaká hezká bouře...no uvidí se,ale mohlo by sprchnout,at se pročistí vzduch..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lebapa jojo koukám,jak psala msevy,ty máš dnes narozky,tak hezky si je uži,kéžby si na ne porodila,at to slavíte nastejno.... :wink:
8. črc 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - no jo, u našich v Lišově (je to malý město kousek za Budějcema) je to to samý. Vesnická drbárna. Taky už mě tam sousedky zastavovaly, co to bude a kdy to bude a jak se Matýsek těší nebo ne........ Ale občas mi to tady v Praze chybí - ta mentalita lidí na malém městě. S našima se až do porodu neuvidím, tak ani není možnost to s nima moc probírat. Po telefonu mluvíme jenom o Máťovi:slight_smile:

Ty jo, asi se nějak snížil tlak, protože jsem momentálně nějak na umření. Motá se mi hlava, co se děje.......Jsem zralá na to jít si lehnout, přitom jsem spala docela dlouho. To mi zase naměří tlak 70/50 :slight_smile:
8. črc 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek