• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 - a doktor už tě neprohlíží? Takže nevíš, jestli se už otevíráš.....Třeba to o víkendu přijde:slight_smile:
8. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy no já byla na prohlídke v pondelí a to me řekl,že jsem připravená,ale jak moc jsem otevřená,to vubec nevím,pred dvoma týdnama to bylo na prst,tak doufám,že už se to poposunulo na víc.....takže dokud bych neporodila,tak v uterý další prohlídka a to už se na to zeptám,co budou delat,protože už to bude po termínu,tak nevím,jaký maj tam praktiky,či hnedka vyvolávaj,nebo nechaj me ješte týden pak přenášet....
8. črc 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy koukám že i s tím tlakem jsme na tom stejně, včera se mi špatně dýchalo, dneska to je lepší ale taky to určo není ono..asi by mě taky mrzelo kdyby se vůbec nikdo neptal, ale když se mě baba ptá u salámů už po třetí co to bude a kdy budu rodit tak to se musím držet, asi by koukala kdybych jí odsekla, proto se mi tam nechce..u zeleniny je zase známá, u tý bych to brala, má děti od sebe jako já a je vidět že to se mnou prožívá a vybavuje si jak rodila kluka, ale pravidelně tam potkávám i její tchýni a ač v dobrém tak mi minule říkala jak trpí když mě vidí jak mi musí být hrozně.té jsem jen řekla že jsem na pohodu tak koukala a okecala to..no jak člověk vypadá asi po ránu :slight_smile: ale zas tak hrozně jsem snad nevypadala..
mě právě ten můj dr říkal že jsem připravená k porodu už i já a jak jsme vyjeli v sobotu do té porodky tak mi dr.říkala že jem na dva prsty, že to může začít za dvě hodiny, nebo taky za týden..no a ono už to bude týden zítra..mi to přitom přišlo takový neskutečný když to říkala a uteklo to jako blázen, asi i tím že byl pavel doma a já už jen neležím a vymejšlím si práci..
v ložnici si říkám jak je to ale zatím dobrý, že až bude mimi tak budu chlapa komandovat aby byl tišší když půjde spát nebo aby mu neřval budík, teď že máme poslední dny kdy je to jedno, ale pak vidím mimčo a říkám si tak at už ho máme a užijeme si sluníčka..stačilo by možná vědět že mu je v bříšku dobře
jo holky koukaly jste se včera na čt2? dávali tuším po 22 hod, nějaký pořad z ameriky o domácích porodech..jsem to v půlce vypnula. i když psali o tom že to je jen představení domácích porodů tak porodnice tam prezentovali jak něco odstrašujícího..to se fakt nedalo
8. črc 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa já koukala a moc se mi to líbilo, neříkali nic co by nebyla pravda. Příšlo mi hezké když ukazovali ty páry co rodily doma. Když o tom člověk přemýšlí tak je všechno pravda, nejsem žádnej fanatik ale znělo mi logicky, že když budeš mít klid a podporu tak se ti bude rodit líp než když se seběhne x PA a doktorů a budou se v tobě co deset minut hrabat a vyhrožovat ti císařem a zakazovat ti křičet což je běžné u nás v nemocnici. A většina z nás rodila pěkně v leže a tlačila do kopce což je proti přírodě, já mám domluvenou tentokráte porodní stoličku a těšim se, že to půjde líp.
8. črc 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa - tak na tyhle pořady se teď nemůžu nějak dívat. Sice už tak nějak vím, do čeho jdu, ale začínám mít docela strach...... Ani ne tak ze samotného porodu, ale z těch kontrakcí. Zvládnu jakoukoliv bolest, ale bolest břicha - tu ne.
Taky se mě teď o víkendu každej ptal, jak se cítím a že ty horka - to musí být strašný - no za chvíli jsem byla taky vytočená, jako bych to počasí mohla ovlivnit......
Jdu se chystat na KO, pak se ozvu, tak zatím páááá
8. črc 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa ty jo to jsem nevidela,ale ráda bych se na to podívala,no já už radši ani na faceboook nechodím,pořád me tam nekdo píše,tak kdy to bude a tak,i včera me volal táta,či jsem ješte celá a jak to na me všechno padá,tak už jsem nevydržela a řekla mu,že až porodím,že to všem dám vedet SMS a at me dovtedy nechaj být,to je fakt jak na palici...pořád dokola vysvetlovat me už nebaví...už aby to bylo a já to mohla oznámti všem,protože dovtedy nedaj pokoja.....a to me na nervy taky nepřidá.... :unamused: :unamused: :unamused:
@myschka tak co vypila si ten zázrační elixír?jak to chutnalo?dalo se to?
8. črc 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy tak at dobře dopadneš a pak podej hlášení,jak si dopadla...papa :wink:
8. črc 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka no v americe se hodne rodí na stoličkách,jen tady me to přijde furt jak tabu,třeba u nás v porodce nejde porodit ani do vody,nemaj na to vanu a přitom to jsem práve chtela rodit do vody a ne na posteli s uvázanýma nohama....
8. črc 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka no ty domácí porody se mi taky líbily, brala jsem to čistě jako dokumentace toho jak to bývalo kdysi a jak to jde přirozeně..určo to je lepší, hlavně i tak ty maminky jsou pod kontrolou. ale na mě hrozně dopadalo to jak popisovaly ty porodnice..jako že to berou jako operaci, jak ty maminy u nich hned posadí do vozíčku atak..byla to určo pravda, ale když vím že do té porodnice půjdu taky a i když to u nás je zas trochu jinak tak mě to spíš děsilo..
@tasmailla1 dneska na čt2 davaji od 20,55 ještě asi jiný seriál, dneska to je první díl o porodu, to bude asi jinak pojatý, jinak se mi líbilo nedávno dávali už nevim na kterým s titulkama vícečetná těhu, ukazovali jak ty děti vypadají v bříšku, co tam dělají, to bylo pěkné i když to bylo spojené s riziky když těch dětiček je víc
@msevy dej pak určo vědět jak jsi dopadla, taky už se jdu opravdu zvednout :slight_smile:
8. črc 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 hele dala sem si včera po zprávách, v jedenáct mi začli kontrakce po 5 min, bolest jak kráva, lezla sem tu po zdi. Vydrželo to do tří do rána a pak se to uklidnilo. Ani sem se pořádně neposrajdila :grinning: Chci to zkusit znova a dát víc oleje, sem se včera bála abych to zvládla vypít a dala sem ho málo ale nebylo to tak hrozný a vypadalo to sakra nadějně, říkala sem si, že není možný aby slečna nebyla připravená: je po termínu, velká. Tak uvidíme další pokus.
ten orgasmický porod bude určo v archivu čt :wink:
8. črc 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka ty jo a myslíš že to teda bylo po tom? to by mělo teda dobrý účinky..no já to mít takovou dobu tak už bych asi jela, třeba by ti do toho pichli vodu a rozjelo by se to tuplem..mě teda nikdy nepraskla, si myslím že ani tentokrát se tak nestane
8. črc 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka no to nechápu,ten nápoj se má pít,když je vše vevnitř připraveno a ty už jseš po termínu,tak nechápu,že když to začlo,tak to pak přestalo...tyjo obdivuju te,já bych to asi nedala....tak dnes dej toho víc a noc prosedíš na záchodu...a pak třeba přijde i porod.... :grinning:
8. črc 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy já jsem jako lev vcelku spokojená :grinning: mám doma berana :grinning: a jak říkáš... druhý lev, no... to by byla mela :slight_smile: a bůh ví kdo by nás čekal dál :grinning: ale dnes pan doktor prohlísil, že myslí, že na příští kontrolu nedorazím, tak se lvíček asi konat nebude :slight_smile:
8. črc 2011 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka a kdy máš příští kontrolu?stejne oni to gyndaři pořád říkaj a nejak jim to kolikrát nevychází.....
8. črc 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no přesně, ve středu, ale myslím, že ještě dojdu :grinning: stejně si malá řekne sama až se ji bude chtít, ale hlavička už je vstoupená v pánvi, všechno je nachystaný, no tak uvidíme, potřebovala bych přes víkend porodit :grinning:
8. črc 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka no já to mám toto samý,taky hlavička už je nekde dole,ale nejak se miminu moc ven nechce.....tak koukám hezkej plán na víkend.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no hlavně si říkám, že bez čípku a otevřená už chodím skoro dva měsíce a naší princezně to nijak nevadí :grinning: tak hlavně že jsme nachystaný, je to lepší, než když se tam nic neděje a ten porod se pak vaří z ničeho, uvidíme no...
8. črc 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka no tak to by bylo aby to už nějakýmu dr. nevyšlo. mě to ten můj pan domácí taky naplánoval na víkend, tak se stačí už jen domluvit :grinning: ..dneska mi trošku břicho tvrdne, ale to je jen od těch nervů, jinak to je pořád stejný, asi si nějak neumím představit jak to začne a zjistím že tentokrát je to jinak a pojedeme...ale už se nenechám tak odbýt, jestli by jsme byli připravený oba tak se jim odtamtud nehnu :grinning: ti řeknou ať se dojedu domu vyspat že to může být tak nebo tak a do papíru ti napíšou že to bylo na tvoje přání aby se kryli, tak já jim svoje přání řeknu..
8. črc 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no u toho návodu píšou, že když je vše nachystáno tak to vyvolá porod. Sem právě četla na diskusi, že někomu se to rozjede až na podruhé pač prvně se to uklidní. no každopádně sem prolezla net a ricinový olej je dobrej na kde co a vůbec nic nehrozí. Si říkám, že i kdyby to neklaplo určitě se musí dole něco hnout, fakt to byli už festovní bolesti
8. črc 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka tak uvidíš, já slyšela, že už nedorazím na kontrolu je to 3 týdny :sweat_smile:
8. črc 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dpetulinka to určitě, víš že cesty má připravený tak pak už to nebude tak dlouhý ten porod, lepší jak psala leila že jí praskla voda a se neotvírala, určitě si užila svoje. no budeš mít malou pohodářku, mě ta první se vykopala dřív a druhá na pohodu týden po a jim to zůstalo..
8. črc 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka :grinning: tak takhle přesně moje kamarádka... 3týdny poslouchala, že příště už nepříjde :slight_smile: já přemýšlím o tom oleji... pořád nevím, zatím páchám horkou sprchu, sex, masáž bradavek a nic, ale říkám si že má pořád ještě tejden čas, ale byla bych docela ráda kdyby už vylezla, už bude dost veliká kopretina naše :grinning: tak ať zas nejsem rozervaná jak pytel.
@lebapa tak žebychom si dali ten víkend? :grinning: počkej od nervů? Nesleduju moc konverzaci, tak nevím, něco se děje? Hlavně když to bude zdravý a pohodový miminko, když mi tohle slíbí, tak ať si tam zůstane třeba do srpna :grinning:
8. črc 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa VŠE NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM!!!
@dpetulinka dík za homeopatické rady :wink:
@tasmailla1 u nás taky klid, ani nejsem otevřená, stopro budu přenášet...no co, nějak se to vydrží, dneska se mě doktor ptal, jestli tomu chci trochu pomoc..asi myslel Hamiltona, tak jsem řekla, že zatím ne, že je ještě čas, velký je mimčo sice akorát, ale když se chce držet jako klíště, asi ví proč...
porod do vody by se mi taky líbil, ale tu porodní vanu nabízejí u nás leda ve Vrchlabí, jinde ne a ta poloha na stole je fakt na hlavu, nás dula i naváděla, abychom se zkusily třeba přetočit na bok nebo na všechny čtyři, Orgasmic birth by se mi taky líbil ; )
@myschka a kolik sis dala toho ricinového oleje? mimochodem, kde se dá koupit a v jakém poměru se ten ricinový koktejl míchá? zkusíš znova a určitě to už vyjde
@msevy zrovna jsme se z podolí vrátili, dnes jsem tam byla na osmou, monitor zase na hodinku a dlouho jsem čekala i na mudra...můj muž je fakt svatej, čekal dvě hodiny a ani nic neřikal; s těmi jmény je to děs, jsem ráda, že už jsme to rozsekli, ale myslim, že Michal i David jsou moc hezký...kdybyste dali Míšu, budou mít kluci stejné iniciály ; )
8. črc 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa jéé tady se slaví, tak to taky přejeme všechno nejlepšííííí! :slight_smile:
@lukava není za co :slight_smile:
8. črc 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava má to být panák oleje, panák vodky nebo jiného alkoholu a cca dvě dcl meruňkového džusu. Já dala jen od oka ale panák to nebyl. Není to ani tak hnusný jak sem se bála a ricinovej olej ti bez problémů prodají v lékarně 100ml cca za 70kč, mívají ho rozlívaný lékarny kde i dělaj masti atd.
@lebapa taky přeji vše nej :slight_smile:
@dpetulinka no tak kéž by když říkal, že to teď nevypadá to bylo naopak a já rodila :grinning:
8. črc 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo holky,já už tady slyším total zoufalství,jak to nejde a už bychom to rádi meli za sebou,jsem pak zvedavá,co budem říkat,až mimina budou na svete a přibudou další problémy..... :grinning: :grinning: :grinning:
Ty jo,kdoví jak pak je hradilence,ty jo,nekde tam leze po zdech v bolestech,chudák...... :confounded: :confounded: :confounded:
@myschka a nevíš proč se tak v lékarne bránej prodat ten olej tehulím?když to je neškodný,tak nechápu.....a delala ti mudra včera hamilltona?

No tak holky,blíží se ten víkend,tak kdopak si chce porodit??? :grinning: :grinning: :grinning: dpetulinka nebo lebapa?tak si to¨hezky domluvte holky,ale tedka o víkendu by to šlo.....
@lukava no mudr ti hamilltona neudelá ,pokud nejseš aspon na prst otevřená,jinak by se tam nedostal...takže musíš být aspon na trošek otevřená....
@dpetulinka no jeje ty si tady po svete chodíš takhle bez čípku a otevřená,to by byl čert v tom,abys do tý středy neporodila.... :wink:
8. črc 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.plet.cz/zdravi/vse-o-zdravi/342-ricinovy-olej-zdanlivy-jed-ktery-leci.html
@tasmailla1
Já ti nevím, ale v lékarně se jen ptali kolik ho chceme a u nás ho mají i v DMku od saloosu
8. črc 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak já se vrátila od kamarádky,nějak jsme se zakecaly a já tam byla od 9 do teď,tak takové příjemné dopoledne. Má nádhernou 10m. holčičku ,tak jsem si zase uvědomila,jak moc se těším na tu svoji :grinning: Myslím na Marťu,ta už teď někde heká :slight_smile: Za pár hodinek už bude mít po všem a bude se jen radovat.

Jdu fofrem něco ukuchtit,ale nejdřív si hodím nohy nahoru se studeným obkládkem,mám je jak slon. Teď už mě tlačily i v žabkách potvory. :unamused:
8. črc 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka
@dpetulinka
@lukava holky děkuju moc za přáníčko
@dpetulinka no nervy mám ted snad už jen z toho že pořád musím plánovat aby byl chlap doma, klasika to ale přijde jen odjede tak už na to prdim a klidně to zvládnu sama jako na poprvé, jen to mám vyzkoušený jak to bylo prima když stihnul Báru, byl to i pro něj zážitek tak to by mě mrzelo.
@misi.21 nohy mám taky jak slon, hlavně tu pravou, už mě to pálí ve faldíkách i když scházím schody, natož se někam vydat dál. na cs filmu dávají osadu havranů, jdu se k tomu natáhnout, ale myslím že za chvíli asi nebude co řešit :slight_smile:
dala jsem dohromady Baru pokojíček, jsem se u toho pobavila.měla naházeny oblečky a barbiny dohromady, začala jsem to přebírat, bárbín jsem napočítala dvanáct z toho jedna tanečnice byla oblečená a jedna měla na sobě pouze kabát jinak všechny byly nahatý, no kdo to kdy viděl :grinning: :grinning: jo a mořský víle teda nechali ploutev, ale netuším kde má podprsenku :slight_smile:
8. črc 2011 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak změna plánu,niv vařit nemusím.Volal manžel,ať jdu před barák,že mi něco dá strčil mi do ruky ještě teplou pizzu,tak tady dlabu,zapíjím to spritem. Já být tím miminem,tak chci rychle ven. :slight_smile:
8. črc 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek