• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka jee,tak to pak tam budete mít krásné...nové kvetináče...obrázky....to zní lákave...a nejaký samolepky...to je dobrá alternativa,pokud človek neumí malovat na zeď........ty jo,kdyybych umela,hned bych si tam neco hezkýho namalovala i sama...ale já a muj talent na tyhle věci...nejde to moc k sobě.... :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,můžu se zeptat jestli vás taky pořád bolí břicho?? Mě teda dost. Na jednu stranu vím,že se tam aspoň něco děje,jenže CO se tam děje?? Teď se mi k tomu přidaly ještě záda. Je teda pravda,že necvičím,až od příštího týdne začnu chodit na cvíčo. Vím že je to normální,ale budu klidnější když napíšete svoje zkušenosti. Za týden jdu k dr a budu s ní řešit taky výtok,od pposlední kontroly jsem měla asi týden,možná i dva dost intenzivní,bílý a hustý,ale já měla kvasinkový zánět,tak nevím,jestli to nebyly ještě následky,teď je průhledný... Já na výtoky trpěla od té doby co jsem začala menstruovat,takže mě to nijak neděsí,přijde mi to normální. člověk si zvykne na všechno
A k těm kočárkům,obě sestry mají polské kočárky,trojkombinaci a já do něj půjdu asi taky,mám ho vyzkoušený,je vysoký a má velkou korbu,takže nemusím mít strach,že by mimču čouhaly nohy i s fusakem. Stojí asi 6tis.,s autosedačkou a fusakem do barvy asi 8tis.takže je hrozně levný,ale najezdila jsem se s ním dost a fakt mi vyhovuje,i manželovi. Je pravda že složený je dost velký do auta,ale budeme kupovat nové,tak nás to netrápí...
1. únor 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 noo jo, jenže já ti ukážku která se mi líbí, jo? :grinning: http://www.samolepkydekoraceobrazky.cz/samolepici-dekorace-strom-stesti/d-70355/ a ta méně příjemná skutečnost je, že stojí 1300 :slight_smile: (nejvíc se mi líbí ten celý velký strom nad postýlkou) potřebovala bych nějakou finanční injekci :grinning: jenže můj talent je taky ehm... na bodu mrazu, jsem schopná namalovat dětské obrázky, myslím i docela pěkné, ale tak maximálně na čtvrtku, představa, že bych kvůli "kazu" :grinning: musela malovat znova půl ložnice se mi moc nelíbí... ono i nalepit tu samolepku, tak jak bych chtěla bude oříšek :grinning:

@misi.21 co se týče bolení břicha moc neporadím, ale myslím, že prostě každá abnormalita by se měla hlásit doktorovi, už jen to, že tě vyšetří a řekne ti, že je všechno v pořádku hodně pomůže. My máme všechny jiný protivný příznaky těhotenství, ale bolest břicha ne.
A co se týče kočárku... taky jsem vybrala polského výrobce, náš strop byl 10tis. se vším všudy, takže ono už se pak tolik vybírat nedá :grinning: může se stát, že člověk chytí vadnej kus, ať čtu recenze na jakékoliv kočárky, tak nikdy nenajdu jen ty pozitivní, je důležité vybrat to co bude vyhovovat vám, vyzkoušet a trochu doufat, že to bude bez problémů a kvůli píchnutýmu kolečku hned nezasypat internet negativníma recenzema...
1. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no ty vogo,pekne drahé,ale si myslím,nemáš nejaku šikovnu kamarátku,co by ti to spíš namalovala???vyzeralo by to úžasně.....no jasne a když ju nalepíš,tak sa mužeš seknout jenom jednou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ale je úžasná....
1. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčata psychicky jsem to nevydržela a rozjela se do ordinace vletím tam na sestru a ona no myjsme malovali tak jsme tady nebyli a já no že volám dva dny a nic zvoní to a nikdo nebere a ona jooo??? no mě bylo divné že dva dny nikdo nevolá no to by vás piclo sestřička má neuvěřitelný postřeh:slight_smile:))))) ale důležité je že je vše ok naprosto v pořádku mám testy ani nevíte holky jak jsem šťastná :slight_smile:
1. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já taky nemám bolesti břicha,takže neporadím...ale přesne jak píše dpetulinka každá abnormalita se má hlásit,tak si třeba nejdřív k dokotoroj zavolej a domluv se s ním,co dál.....
Kočárek to je veda...nechtela jsem nejakej drahej,ale vybranej už mám,jen ho odskoušet na prodejne a 3-kombinace vyjde nás do 1O tisíc......
1. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no vidíš,dopadlo to dobře...supeerrrrr.......tak a tedka hlavu vzhuru a opět se budem tešit z tehulkování a žádné negatíva nás nesmej rozhodit...... :wink:
1. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo a za 14 dní hurá na 3d :slight_smile:)) tam uvidíme našeho koblížka:slight_smile: už se těším přítel půjde se mnou tak jsem zvědavá:slight_smile: a pak nákupy nákupy a nákupy
1. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 já jedu za 2 týdny na UZ a už se nemužu dočkat....a ješte nevím ,či pojedu sama nebo s manželem,pač bude v práci...tak a jak píšeš pak nákupy.......
1. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky to nevím ještě jistě podle práce a záleží kdy mě objednají jako na kdy ....ale chtěla bych aby to přítel viděl aby o to nepřišel ....myslím že to bude pro oba důležitá chvíle
1. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka dívala jsem se na tu nabídku samolepek jsou moc pěkné a celkem drahé teda no viděla jsem u známe co má šikovné ručičky jak namalovala krtečka miminku a vláček velký který jako by jede pokojem no super ale řeknu ti že já bych dovedla tak maximálně strom nebo princeznu a to ještě na papír a pak rychle schovat nemám talent takže to budu muset vyřešit nějak podobně
1. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha co to kecám za 4 týdny na 3D já jsem ale popleta
1. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@tasmailla1 no já to doktorce říkám pokaždý a pokaždý mi řekne,že to tak prostě někdo má a je to. Kdybych aspoň nechodila až po měsíci na kontroly,ale třeba už teď budu chodit častěji. Mě zase bolí je to břicho a bolesti zad. Občas mi je zle od žaludku,ale jen tak mírně,zvracela jsem asi třikrát zatím. No uvidíme co mi řekne.Někoho prý břicho takhle bolí až do porodu,tak uvidíme. Mě bolelo úplně od začátku,víc jak měsíc jsem to nevěděla a bolelo mě jako na MS,tak já furt čekala kdy přijde :wink:
1. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 gratuluji k výsledkům :slight_smile: to je paráda, že jsme všichni zdraví a řešíme jen malichernosti :slight_smile: tak se mi to líbí :grinning: nevím komu bych řekla, buď jsou na tom všichni jako já :grinning: nebo talent skrývají :slight_smile: našla jsem levnější samolepku je to strom a sovy, asi za 500 ale už není taková nádherná jemná... :unamused: tak nevím no, člověk počítá každou kačku a pak plácne na zeď tohle? :grinning: to bych mohla udělat, fakt jen já :grinning: a přesně, seknout se můžeš jen jednou a pak zeď a 1300 v háji :grinning: něco ještě vymyslíme, však je čas. Jéé, já už chci taky na ultrazvuk, jsem tak hrozně zvědavá kdo nám to v tom bříšku šťourá :slight_smile:
1. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já myslím že ty tam máš holčičku to je můj typ...
1. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 joo, na začátku jsem to měla taky a člověk pořád čekal a ono pořád nic :grinning: co my ženský musíme vydržet, že jo? No hlavně když jsou mimísci v pořádku. Já chodím právě dost často, většinou po čtrnácti dnech, až si říkám, že předemnou snad tají nějakej problém, ale snad ne no. Zítra jdu na krev a holky... třikrát hurá, taky dostanu průkazku, už jsem si myslela, že si snad dělají srandu, že jsem těhotná :slight_smile:
1. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jak tě to napadlo? :slight_smile: no obě babičky taky typujou holčičku :slight_smile: jinak všichni ostatní kluka. Já si pořád myslela, že je to pořádnej kus chlapa a pak se mi začalo zdát o tom, že se mi narodila holčička a teď prostě vůbec nevím, jsem naprosto bez typu :grinning: škaredá jsem jak noc, ale já mám to štěstí, že mě vezme "krásu" i kluk :grinning:
1. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ty ještě nemáš průkajdu,jo? to už je dost dlouho,ne??
1. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no je, nevím, pořád se čekalo na nějaké výsledky a minule ještě nebyly, jako by byl problém je tam potom dopsat... Hlavně si říkám, kdyby se mi někde něco stalo, tak prostě nikdo neví, že jsem těhotná, nikdo neví, že mi nemají dělat rentgen, že mi nemůžou dát ty a ony léky... to mě na tom štve, vidět to na mě není a myslím, že taková průkazka v kabelce pak může být užitečná.
1. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no právě kvůli tomu se divím. Mě ji dr dala těsně před vánocemi a říkala ať ji nosím pořát u sebe,že teď je pro mě důležitější než občanka... Právě kvůli nějaké nehodě nebo tak.
1. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Mě taky občas bolí břicho. Druhý a třetí měsíc byly ale horší. Teď se cítím líp. Taky občas bolí záda, ale pak si odpočinu je je to ok. Už třetí den se v noci budím kvůli bolestem v kyčlích (ale já je mám špatný, tak to bude asi tím, i když mě předtím vůbec nebolely). Mě štve ten výtok - nikdy jsem s tím problém neměla. Doktor říkal, že to nic není, tak mu musím věřit.
Držím palce, aby Tě bolesti brzy přešly. Třeba se to zlepší. Já jsem se kvůli tomu ani nechtěla narovnat a chodila jsem ohnutá :frowning2:.
Jak pořád vykřikuju, že budu nakupovat až ve 20tt, tak jsem to včera nevydržela a pořídila jednu rychlozavinovačku a mantinel na postýlku. Taky jsem se rozhodla, že nemusí mít všechno stejné....to bych pak vůbec nemohla nakupovat po bazárcích. :slight_smile:
1. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré "ránko", tak jsem se probrala před půl hodinou, když zvonila pošta a matně si vzpomínám, jak mě přítel budil a budil někdy v 8 - měl to ode mě za úkol :grinning: tak jdu postupně vařit a fungovata dočítat :wink:
@zlatunka84 to je fajn, že mimi zase na Tebe boulí :wink:
@werty tyjo, obdiv za malování, to jsi borec :slight_smile: na to trpělivost nemám, ani malování na zeď-by mi stekla linka, nebo ujela ruka a já bych vzteky se vším praštila :grinning:
@dpetulinka budete to mít doma krásně barevné :slight_smile: , nad barvičkami jsem také přemýšlela, ale máme v bytě hodně masivního dřeva, takže bílá je zde ideální. Samolepky jsou úúúžasné a ta cena je nehorázná, souhlas! objevila jsem takové ty dřevěné malované na zeď-do těch půjdu, také chci něco nad postýlku.. jsou tam i levnější varianty a mají k tomu ve stejných sadách i lampičky,hodiny... třeba na později :slight_smile:
@duppe taky jsme v podnájmu :wink: a byl částečně zařízený panem domácím. mě na tom štve to, že když chci něco svého nebo už to nechci, musí se postarat pan domácí, aby to zmizelo (teď to bude s lednicí a nejradši bych překopala celý obývák-gauč pryč a vůbec. není to tak jednoduché a hned, ale domluva je vždy :slight_smile:
1. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 bolení bříška v těhotenství - jestli podbřišek a oblast od pupíku dolů, tak je to jak "roste" děloha a natahují se úpony, mě vždy pomáhá právě protáhnout se-cvičení určitě uleví :wink: . ale každopádně to raději fakt prober i s lékařem. mě to někdy bolelo dost nepříjemně, teď mám tak týden zase klid. bílý výtok je v těhu normální. jo a záda... až nám narostou pořádná bříška, bude hůř :grinning:
1. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 kdybych třeba zjistila dlouho, že jsem těhotná, ale víme to od 19.11.
@druidee no zase se musím brzdit, aby to opravdu bylo krásně barevné a ne krásně přeplácané :slight_smile: devěné??? Vůbec nevím co myslíš :fearful: právě hledám něco hezkého a pokud možno... ne tak drahého, už jsem přemýšlela o samo výrobě z překližek, prakticky se to jen vybarví, ale nevím, nevím.
1. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka máš správný přístup k tomu bytečku :wink: já donedávna taky byla v poho ale teď jak jsem těhu tak to nějak víc řeším :sweat_smile:
Taky se chystám nakoupit nějaké ty samolepky na stěnu aby to měl mimísek kolem postýlky hezký, ale některé jsou fakt předražené a přitom malinkaté :angry:
1. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe možná proto, že vím, že to bude prostě lepší než teď. Budeme tam sami a budeme mít klid, já už jsem doma hrozně vystresovaná, vážně potřebuju pryč. Asi bych to taky viděla jinak kdybychom tam bydleli už nějakou dobu, tak bych si to taky už asi představovala jinak, ale vím, že teď to jinak nejde. No tahle je i velká, až si říkám, že by mi ten strom stačil poloviční, za poloviční cenu :grinning:
1. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Vítej mezi náma co neodolali a již něco koupili :slight_smile:

@misi.21 bolení břicha mám taky, ale ne moc často. Tím, že sedím celý den u PC(v práci) tak mě sem-tam zůstane hrozně špatně až na zvracení, tak se musím narovnat, nebo se projít a ono to za chvíli přejde. Když jsem to řekla gyndovi tak řekl, že je to normal a hotovo. A moje kolegyně s tím samým problémem již měsíc "neschopenkuje" :angry:
1. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo tak proto, já myslela, že tam bydlíte již déle, achaaa. Ale zas když není jiné řešení v dohledné době, tak proč si to bydlení protivit, že jo....Já to ale mám fakt v poslední době, to budou ty těhu hormony.... A někde jsem četla že snak kolem 7-8 měsíce, to ženskou chytne a všechno by stěhovala, přenášela a taaaak. To zbohem, už se vidím, možná i nějaká ta zeď padne za vlast ... :grinning:
1. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak to máš horší situaci než já. My jsem šly do total holobytu, takže vše je tam naše, malujeme kdy chceme jak chceme.... Jenomže to je akorát 1+1 což mi přijde pro nás přijde malý, pak až se to narodí a to máme ještě pejska. Jste na tom některá obdobně? Já hlavně řeším, že koukám po "nealergeních" věcech a na druhou stranu máme doma psa, to je trochen na hlavu...
1. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe noo, právě proto :slight_smile: on doteď totiž nebyl důvod platit podnájem, já byla přes týden na koleji, přítel jezdil v týdnu domů z práce jen výjimečně a na víkend nám ten náš krcálek stačil, měli jsme v plánu začít stavět, tak ten plán se maličko odsouvá, ale snad na něj taky dojde :grinning: já hlavně úplně cejtím, jak mi bude vadit, když mi do toho bude někdo mluvit :grinning:
1. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek