• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 jů ty se máš, no závist taky bych si dala pizzu..no v tv mi nějak změnili program,ale neva..jdu relaxovat, pak bych mohla vysát ještě v ložnici a bylo by to snad vše..vytírat se mi fakt nechce, to nechám na pána domu na zítra aby to vzal pěkně odzhora až ke vstupu..
taky myslím na hradilenku, spíš závidím že už fakt rodí, že se nemusí pozorovat jestli to už je ono nebo zas není, no Vlasta určo hned písne jak se jí ozve
8. črc 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět. Na monitoru to bylo všechno v poho - prďolka krásně spolupracoval, pak mě hned vzali do poradny, tlak 100/70 (u mě je to vysoký, u ostatních normální - já se většinou pohybuju tak kolem 90/70 apod:slight_smile:, takže jinak normál. Kontrola dopadla dobře, zatím se k porodu nic nechystá, vypadá to, že porodím opravdu v termínu :grinning: Doktor říkal, že je tam zatím všechno měkké, prostě k porodu to připraveno zatím není. Tak jsem ráda :slight_smile:
8. črc 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no kéž by vám to teda vyšlo a stíhali jste toho co nejvíc, ale hlavně v poklidu..prima že je všechno v pořádku, já se dozvím novinky ve středu, škoda že tam dr. nebude už v pondělí, ale to bude jen sestra, on ještě asi bude dobírat dovolenou. mohla bych na monitor i do porodnice, ale raději bych aby mě zrovna i prohlídnul a řekl co a jak, to už se dá vydržet o nějaký den navíc
8. črc 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - taky doufám, ale zase na druhou stranu o to dýl uvidím Maťulku. Dneska jsem mluvila s mým tátou, tak prý Matýsek jenom včera prohlásil, že doktor už asi mámu prohlídnul a už určitě přijede. Ale naprosto v klidu. Jsme domluveni, kdyby se mu začalo nějak moc stýskat, tak ho přivezou. Přece jenom byl od nás nejdýl týden. Máš ještě pár dní čas ne? Tak uvidíš, třeba to do středy přijde:slight_smile: Ten můj doktor má od pondělí do 18 dovolenou, tak mu mám zavolat 18večer, jak to vypadá abysme se domluvili na (asi poslední) kontrole. Jinak jdu na KO zase v pátek:slight_smile:
8. črc 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jee super správy z kontroly a třeba opravdu porodíš až toho lvíčka.... :wink: :wink:
@lebapa hihi no muj mudr má taky dovolenou od pondelka,tak si me od pondelka přehazujou jak horkej brambor,v pondelí jsem byla u jinýho,dneska taky a pak v uterý to zas bude jinej mudr ,tak nevím, dokdy má ten muj dovolenou,ale jsem zvedavá,co me pak řeknou v uterý v poradne,to pujdu k jinýmu mudrovi,aby me pak neřekli,co tady deláte,váš mudr už je v práci,asi bych si na ne otevřela pak pusu,tohle nemám ráda,když je pacient a takhle se k nemu chovat jak ke kusu nábytku.....
8. črc 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doma jsem se trochu adaptovali. Druhý porod byl o něco horší než ten první. Byl rychlejší i bolesti byli klidnější, ale samotné tlačení bylo horší. Záda mě bolíještě teď jak je mám namožené od toho tlačení a držení se, ale zvládli jsem to. :slight_smile: Michalka je celkem hodná akorát máme probléms kojením. vůbec se nechce přisát a navíc jsem měla málo mléka tak dostávala příkrm. Takže já doma odsávám a dám ji přes stříkačku. Bradvaky mám tak zničené že bolí až moc. :unamused: Jak mě to vychází tak dostává mléko i nutrilon. V porodce byl plodný víkend narodilo se 10 dětí. :slight_smile:
8. črc 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík zatím dobrý, ale musíme ho hlídat. buď vysí na koši s Mišou nebo ji vozí. dnes se od ní skoro ani nehnul. Malá je teď s tatínkem na dvoře a já si užívám trochu klidu. Byli jsem ve městě pro rodní list a kartičku pojišťovny tak jsem unavená a bolí mě břicho a záda jak se mě nalili prsa.
8. črc 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - a nechala sis dát epidural? Rychlejší porod bych brala:slight_smile: Tak to je hezký, jak se Honzík stará:slight_smile:
8. črc 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu na skok, čekám, jestli se mi ozve Hradilenka. včera mi psala, že jde dnes ráno na vyvolání, tak na ni myslím celý den.. jestli jsem něco nepřehlédla, tady se nikomu též ještě neozvala..
@micka1 gratuluji k Michalce!! než jsem se zbrchala, taky mi to trvalo.. na ty bradavky nám radili v porodce Bpanthenol a že i vůbec nevadí, když není vstřebaný a mimčo toho jakoby trošku slízne..
@lebapa všechno neeeeej!
Náš prcík je pěkný provokatér-už si nás motá okolo prstu, abychom za ním lítali každých 5min.k postýlce :grinning: :angry: jinak je moc hodný a hodně přibral-včera jsme byli na kontrolu váhy. Tak mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
opatrujte se všechny, pac a pusu :wink:
8. črc 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee my tady na Marťu taky myslíme celej den,jakpak to holka zvládá,ale třeba už má potom a jenom odpočívá.....až ji bude líp,tak napíše.... :wink: :wink: :wink:
8. črc 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy rozmyšlela jsem se jestli ho mám dát. Nakonce jsem si ho nedala. Spíše jsem si říkala že když je to takové tak ho nebudu potřebovat. Nejhorší pro mě bylo než jsem vytlačila hlavičku to mě. to se mě povedlo až na 5 tlačení. Museli mě nastřihnout, ale to jsem vůbec necítila a když mě šili tak akorát jsem cítila jak mě píchnuli tu injekci na umrtvení jinak se to dalo. Martin byl celou dobu u porodu akorát si nehtěl přestříhnout pupeční šňůru měl obavy že to s ním švihne.
Martin je s náma doma. Měl celý týden dovču a hlídal Honzíka. Příští týden má noční tak dopoledne bude spát a pak se bude věnovat nám. Dnes ho musím pochválit. Stará se úplně skvěle. Teď si vzal obě děti a šel s nima ven abych měla chvilku klidu. MUsela jsem odstříkat a na chvilku jsem si lehla. :slight_smile:
8. črc 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, takže HRADILENKA: tabletku jí zavedli v 9h a malá byla na světě ve 14.21hodin, hodinu po epiduralu.
Nikolka má 3,85kg a museli jí pomoct kleštěma, měla pup.šňůru kolem krku. Zvládli to dobře i s tatínkem a vše je ok, už jsou na pokoji a kojí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: toliko od Martiny, určitě více napíše, až budou doma :slight_smile:
8. črc 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee tak že moc moc gratuluju!! Tak to si holka docela při porodu užila, ale důležité je, že je to všechno v pořádku :slight_smile: Koukám, že se tu rodí samý obříci :slight_smile: Ten můj prý má být drobnější, tak snad to taky tak bude....
8. črc 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - no tak to já jsem srab - epidural chci. Jak byla Michalka velká? Myslím jako kolik vážila? Matýsek měl skoro 3,5kila a dal mi docela zabrat, teď by měl být prďolka menší, tak bych byla radši
8. črc 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy gratulace vyřídím :slight_smile: Jindříšek taky není obřík. Měl 3030g :wink:
8. črc 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Marťa pozdravuje a vzkazuje, že si máte epi nechat píchnout už na vrátnici!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jee tak to je dobře,že to má holka za sebou,fakt ji to závidím...epidurál píchnout na vrátnici,hihi,asi do nej pujdu,pokud me ho tam píchne vrátnej.... :grinning: :grinning: :grinning: že Martu taky zdravím.....
@micka1 bojím bojím nástřihu a pak toho šití,to snad je ješte horší než samotnej nástřih....tak teda si si odsávačku kupovala ž po porodu?
8. črc 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hlavne ty máš skusenost s Matym,že to bolelo,tak ti veřím,že chceš epidurál,ale já když jsem ho nikdy nemela a ani se neumím představit tu porodní bolest,tak zatím ho nechci,ale stejne vím,že pokud to bude možné a bude na nej čas,tak si ho nechám nakonec dát....... :wink:
8. črc 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee 3,030kg,to jsme měli před týdnem :slight_smile: Ale to se nepočítá,rodila jsi o něco dřív,ne? Měly jste s Martinou stejný termín,pokud dobře vzpomínám??
Jinak samozřejmně velikáááánská gratulace,dobře že jsou v pořádku,ale asi si užila i s šitím,když malou brali kleštěma.A porod dlouhej 5,5h bych brala taky :slight_smile:
8. črc 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 máš dobrou paměť :grinning: měly jsme stejný termín. můj malý šel ven už ve 36+5tt. při propuštění z porodky měl 2,5kg. teď už to hezky dohání. je to dobrý jedlík :slight_smile:
@tasmailla1 to s tím vrátným přepošlu Martině :grinning: :grinning: samozřejmě i všechny gratulace. mějte se, pa
8. črc 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@druidee jůůůůůůů strašně moc jí gratuluju, je to teda macínek :slight_smile: ale v této době normoš váha :slight_smile: a krásné jméno a byla rychle tý jo :slight_smile: ať jsou holky zdravé :slight_smile:
8. črc 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to chápu, Ondra má taky strach že se někde zasekne, ale zatím to snad vypadá, že by to mohl stihnout. Snad to chlapi stihnou, třeba to bude vážně o víkendu :slight_smile:
8. črc 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jéé, tak vyřiď gratulace, to je bezva že už to mají zasebou :slight_smile: taky si říkám to ji muselo šití pěkně potrápit když to bylo kleštěma, ale už je po všem a teď už jen radost a starost o miminko :slight_smile:
8. črc 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee téda, moc Marťu pozdravuj, teda Nikolky bylo teda taky kus,hlavně že jsou v pořádku a teď už se z toho jen zmátoří a půjdou brzo domů.. no to jsem zvědavá na to naše, vůbec netuším kolik by mohlo mít. uvidím, plánovala jsem si že využiju ten rajský plyn, ale jak to čtu tak samý obříci takže bych šla taky i doho epi, i když u holek jsem je neměla.
@micka1 ty porody jsem měla přesně jako ty, první byl podle mýho lepší, u druhé byl intenzivnější a ač byla Bára o pomalu půl kila menší jak Léňa tak mi dala mnohem víc zabrat.
@tasmailla1 nástřihu a šití se vůůbec neboj, fakt si toho ani nevšimneš, oni vyčkají na tu pravou chvilku, já to fakt ani u jedné vůbec netušila že mě stříhali i když pavel říkal že to slyšel, já vůbec. jen u Lenky jak mě šili dýl jsem pak asi 3x cejtila štípnutí, ale po tom porodu jsem to vůbec neřešila.
8. črc 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to máš super, že monitory na jedničku, já tam vždycky trčim aspoň hodinu a ještě si vyslechnu..."tomu vašemu miminku asi něco chybí, dejte mu najíst, napít apod." k jakému doktorovi chodíš? Já jsem u Hanáčka a nabídl mi, že by mě i odrodil, tak jsem ráda. Je moc fajn. Sice je to nadstandartní tzn. placená služba, ale za ten klid to asi stojí...mít se na koho obrátit a tak. Akorát mi neřekl, kolik by to tak stálo, tak nevim, jakou pálku mám čekat.
@druidee teda HRADILENKA krásný výkon, já vám holky už začínám závidět, že to máte za sebou... a dobře, že jí nepřechází její humor, epidurál hned na vrátnici :grinning: :grinning: :grinning: uvidim, kdy vyměknu a opustí mě představy o přirozeném porodu, nakonec dobře, že šla s doktorem na to rande už teď, když je nikolka taková veliká, to by pak v termínu dostala fakt zabrat
@micka1 na bradavky prý je dobrý i purelan, čistý přírodní lanolin, hojí a není to chemie, takže se nemusí bradavka předem umývat...no ať to kojení nakonec zvládnete tak dobře jak porod! Jsi dobrá, žes rodila bez epidurálu a na kolik stehů bylo to šití?
8. črc 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nástříh jsem necítila vůbec a šití jenom jeden steh to jsem cítila jinak vůbec.

Hradilece gratulujeme. Nikolka je kus ženské. :grinning:
8. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy vážila 3400g a 52cm o proti Honzíkovi je velká. Honzík měl 2850g a 49cm.
8. črc 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no tak to je mi jasný, že bylo težší ji přivédst na svět... když byla vetší,teeeda a jen jeden steh, to je krása!
8. črc 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jeden steh mě zabolel jinak mám asi 6 stehů
8. črc 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek