• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 jo tak...vidíš, jak jsem natvrdlá :grinning: :grinning: ale stejně jsi to zvládla moc dobře, tak ať se stejně dobře a hlavně rychle zahojíš!
8. črc 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 koukala jsem na fotky Michalky,je fakt nádherná.
8. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem skoukla ten film na ČT2-Boj o život a musím říct,že jsem málem u tohoi bulela,to teda není na moje nervy,kor tedka pred porodem.....
@micka1 jenom 6 stehu,to je dobrý.....a že te bolel jenom jeden,to je fakt uspech.....a jak si to zvládla bez epidurálu....
8. črc 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava - chodím k Heřmanovi. Ptala jsem se ho dneska, jestli mu můžu zavolat, až to na mě přijde, tak prý můžu :slight_smile: Kolik to bude stát, to jsem se nechtěla ptát před sestrou .Ale je mi to tak nějak jedno, jestli mě odrodí on nebo někdo jiný. Hlavně, aby tam byl nějaký doktor, to snad Matěj ohlídá :slight_smile: Dneska jsem zaplatila tisícovku za jeho přítomnost u porodu na kartotéce a odevzdala ten papír na jména s tím, že možná jméno u chlapečka ještě změníme - tak mi dali ještě doplňující papír, kdybysme chtěli měnit:slight_smile:
8. črc 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jsem si říkala že když jsem to zvládla u Honzíka tak snad i teď. Nějak jsem i zapoměla jaké to je a než jsem se nadála tak už to bylo za mnou
9. črc 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no třeba jsem nekde četla ,že si porodník pýta nekde až 10 nebo 15 000 kč za to,že te odrodí,tak nevím,co je na tom pravdy.... :wink:
@micka1 no aspon si to mela rychlý....tichá závist...al nee,je dobře,že ste v pořádku....kompletní 4-členná rodinka... :wink:

No holky,u nás opet je na padnutí od rána,to zas bude parnej den.....byla jsem se psem venku a málem to se mnou švihlo,radší už nikam vylejzat nebudu.... :grinning:
9. črc 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee také hrafilence moc gratuluji a mooooc zdravím :wink:
9. črc 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, to je nádherný, jak miminka přichází na svět, jen ta dál těhulky :slight_smile: jinak velká gratulace všem maminkám :wink:
9. črc 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jj, mně doktor naznačil, že je to nadstandartní služba a tak jsem se ptala, zda tzn. placená a kolik by to stálo...máš pravdu, že před sestrou to asi domlouvat nechtěl, když jsem byla předtím dvakrát u těch mladičkých doktorek, asi bych nechtěla, aby mě rodily zrovna ony...tak se s ním možná zkusíme domluvit; v kartotéce jsem už taky platila tu tisícku za manžela u porodu, už jen musíme dodat na matriku ověřenou kopii oddacího listu, nechtěli jsme jim tam dávat originál, pro případ, že by měli v Podolí plno a museli jsme třeba do jiné porodky
9. črc 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás bude taky pařák, jdu se pustit do žehlení dokud mám nějakou energii ale tím jak jsou holky pryč tak toho mám fakt málo, to bude raz dva.
@lukava koukám že Praha má vůbec svoje sazebníky, jestli si to pamatuju dobře, tak v Kolíně chtějí za tatínka u porodu 300,- to je pak rozdíl když sociální dostávají maminy všude stejný a to nejí jen tohle.ale je fakt že bych dala i tiskara jen aby mohl být se mnou, to bych nad tím vůbec nepřemýšlela..
taky nevím co se chce za svýho dr. u porodu, u holek jsem ho na službě nestihla a byla jsem spokojená, tenkrát se říkalo snad 6 tis.tak to by možná i odpovídalo..jenže to bylo aspon porodný..
@tasmailla1 včera jsem nakonec na to zapomněla že to dávají, ale opakovali to teď dopol, bulela jsem teda u toho a příště už nekoukám, je to zaměřený na to co se může stát dětem zas o něco větším..že má tělo ochrané buňky to vím i tak takže jak ty děti bojují s nemocema fakt koukat nemusím..myslela jsem jak to bude dělaný o porodu jako takovém a tak, ne co se všechno může stát..neodpustím si říct ..co čekat od americkýho seriálu, všude musím mít dramata a katastrofy, jinak je klasický dokument asi ani nebaví
9. črc 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no jo Praha má jinou taxu,u nás za tatínka se platí 500 kč,i když nechápu,když to tatínkové stíhaj na poslední chvíli,třeba jsou u porodu tak 5 minut a i za tohle musej platit plnou taxu,tak je to postavený na hlavu,měli by trošku zlevnit.....jak píše lebapa ,tedka kor když není porodní... :grinning:
@lebapa ty jo,tedka žehlit,smekám před tebou,já vařím zatím jenom česnečku a potom druhý kuřátko a už ted ze mne leje,jak je vedro a to kdybych ješte žehlila,tak bych byla mokrá jak myš....v tehle vedrech by melo být zakázáno vařit.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No já taky myslela,že ten dokument bude trošku o něčem jiným,ale videt to před porodem,to opravdu nemusím,pak má človek černý myšlenky,co když zrovna moje díte tohle muže mít taky,hlavne tá mladá mamina,jak to její mimi spolykalo smolku,tak říkala na začátku,že má do termínu 3 dny,to jsem včera mela já taky 3 dny do termínu a pak ti to takhle ukazujou,no ráda bych se podívala,ale až po porodu,když vím,že mimi je ok.....já vím,nesmím si to tak brát a věřit,že bude vše ok.....
9. črc 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava - ty jsi musela odnést kopii oddacího listu na matriku? Já myslela, že si všechny dokumenty vyzvedne matrikářka po tvém porodu v příslušné porodnici...? Stran těch poplatků, u Apolináře je sazba 1.000,- Kč za přítomnost otce u běžného porodu a 2.000,- u sekce. Jsem zvědavá, kolik si řekne moje doktorka, prý to řeší až když je po... Tak snad půjde o nějakou rozumnou cifru. :slight_smile:
9. črc 2011 v 10:39  •  čeká miminko, termín má v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salsa_verde asi záleží od porodky, v Podolí se vyplňuje formulář pro matriku se jmény a zároveň se odevzdá ten oddací list (originál nebo oveřená kopie, jak kdo chce), chtějí to ještě před porodem. No a tisícka se platí za běžný porod, CS je taky dražší.
9. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Martě všechno vyřídím. nebudu dočítat, jdem zažehnávat prdíky...pa, hezký víkend :sunglasses:
9. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík to je pažáček zase uff, po O razíme na koupák
nějaké další miminko? mají přijít velké bouřky tak to se to bude rodit :grinning:
9. črc 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,u nás je pomalu 30stupínků,je hic jak prase. Ráno jsme byli koupit tchýni dárek k narozkám a po třetí jedeme přát. To bylo ještě celkem přijatelně,ale teď jsme si zajeli na obídek a už je fakt pařák,ale aspoň že trošku fouká vítr.
@zup závidím že můžeš jít na koupaliště,tady nic není,jedinej bazén rekonstruujou,takže bude až příští léto,ale snad to aspoň bude stát za to.
9. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup :grinning: vsadím se, že jen co se zabouří, hezky se tu rozrodíte a do pár dnů přibyde dost miminek! když jsem ležela v Olmiku těch pár týdnů, při bouřkách se rodilo o 106! změna tlaku dělá své :sunglasses: jé, taky bych šla na koupák!
@misi.21 tady máme asi stejné počasí.. už ať jsou tu ty mraky, ať se pročistí vzduch.
9. črc 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 koukej raději jen na pohádky.. i když já v těhotenství viděla shreka a ice age tolikrát, že bych to mohla recitovat :grinning:
čekám, kdy se vzbudí mládě na jídlo. v kočárku vždy chrní jedna báseň. a asi dobře tráví. minule vypil vše a nejraději by snědl i lahvičku.. :grinning:
9. črc 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tedka koukám na markízu,dávaj Loveckou sezonu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kéžby si mela pravdu s tema bouřkama,já nejak tomu nevěřím,proste mimi si řekne,kdy chce přijít a je mu jedno,či je bouřka nebo pařák.....a ty nekojíš?ty dávaš UM z lahvičky?bud ráda,že malej spinká a nic mu nechybí..... :wink:
9. črc 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
to máš kočárek na balkone,že ti tam malej spí?
9. črc 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee super, že ti mimiísek, tak papká, to mi bojujeme :frowning2: krmíš umělým nebo kojíš? Já jen, že píšeš, že by snědl i lahvičku :confused:
9. črc 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
dneska je mi celej den nějak divně,všechno mě bolí a tlačí.Řekla bych,že mi odchází hlenová zátka,jsem si tím víceméně jistá.Tak jsem zvěavá,jestli ty bouřky,co hlásej budou mít nějakej efekt.Akorát teď bude manžel dva dny v práci od rána do večera,takže se mi to moc nehodí-kvůli Šimonkovi,aby ho měl kdo hlídat.No,uvidíme,třeba z toho jen tak rychle nic nebude.
9. črc 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no, musela jsem ukončit laktaci z určitých důvodů. bohužel. takže malý je na nutrilonu.
@tasmailla1 taky jsem tomu nevěřila (že se za bouřek rodí víc dětí) ale fakt to tam tak bylo-změna atmosferického tlaku - mávalo to i s náma těhulema hypertoničkama :sunglasses: .. vážně. však uvidíme po bouřkách :grinning: :grinning: :grinning: kočárek je v chodbě. byli jsme v lese na procházce, tam bylo fajn, malý usnul, tak ho nechceme budit přendáváním do postýlky.
9. črc 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak to nevadí, i v umělým jsou vitamínky atd., ´mně malá nejí ani pořádně to umělý....Miška taky nebyla kojená a teď Verča je tak nějak maličko, protože hubne :frowning2:
9. črc 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hihi no tak uvidíme po tech bouřkách,kolik nás tady zustane..... :wink:
9. črc 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě teda žádná bouřka jen tak nerozhodí, bych se klidně vsadila :wink:
9. črc 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já mám pocit, že mé dítě by nevyhnalo ani tornádo natož bouřka :grinning: ani ricinový olej nezabral :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak nadějně to vypadalo. 2TP mám v pondělí a běda jestli nevyleze :grinning:
9. črc 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přeposílám pozdravy a děkování za gratulky od Hradilenky. Malá je prý moc hodná a v pondělí snad budou holky doma :wink:
Náš malý se vzteká u přebalování už i mě :angry: a nejpozději začne řvát, když ho čistím ubrouskem :grinning: už pomalu nasazuji látkové pleny. ale na ty jednovelikostní je stále ještě moc maličký :slight_smile:
9. črc 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a už ti mudr udelal hamilltona?
9. črc 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj ve čtvrtek, zatím nic :pensive:
9. črc 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek