• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Tak tady trošku sprchlo,ale je furt přes 30 na slunku,hrozný dusno,asi fkt něco přijde. Mě natekly i lítka,takže si nemůžu ani dřepnout,teď jsem si stříhala nehty a málem jsem si ty nohy vykloubila. Nějak mě bolí břicho a je mi tak nějak celkově špatně,asi z toho dusna. Brala bych aspoň na týden tak 15 stupňů,abych si odpočinula a nabrala dost sil. :unamused:
9. črc 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a neříkali ti,že by ti to už začli vyvolávat,zachvili začneš 42 tt,tak už by byl čas,kdybys do pondelí neporodila..... :confused:
@misi.21 hele já už se na ty nohy ani nekoukám,taky už mám nateklý i lýtka až po kolena,v týdnu jsem si lakovala nehty a málem jsem u toho vypustila duši,to fakt nejde,když človek má břicho...pošli i sem nejaký déšt,tady to vypadá,že nic nebude,ž´ádná bouře,hic až hrůza...

Ale co jsem četla na nete,tak pořádná bouře má bejt kolem Plzne,tak to by mohl bejt pořádnej slejvák,že @myschka..... :grinning:
9. črc 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no říkal, že když do 14. neporodím což je 10 dní po termínu tak se domluvíme na vyvolání ale já doufám, že se rozhoupe Eli sama :sweat_smile: No na bouřku to tu nevypadá :grinning:
9. črc 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no do 14 je ješte času dost,to dovtedy určo porodíš.... :wink: :wink: :wink:
9. črc 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee koukala jsem, že taky zamýšlíte používat látkovky... tak pak písni, jak se ti osvědčily. Jaké máte zatím koupené? Já dostanu od našich staré čtvercovky, co jsme je nosily se ségrou jako malé a už mám objednané troje svrchňáčky a snappi sponky. Tak uvidíme, jak to s tímhle základem půjde. Ze začátku určitě budu kombinovat i s jednorázovkama.
9. črc 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jo a jestli teda fakt ty bouřky fungují tak, jak se povídá, mohl by podobně fungovat třeba i úplněk :wink: ... vychází na 15.7., takže bys to klidně mohla stihnout bez vyvolávání
9. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co se Vám tedka narodili miminka,ješte trpíte otokama noh?nebo vám už splaskli a vy v pohode obujete kteroukoliv obuv? :wink:
9. črc 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já měla otoky nohou jen 2-3dny po císaři, pak už zase pohoda :wink:
@lukava jj, mám několik čtvercovek, haipa-daipa bio pastelka a pár různých kousků od Anavy. zatím jsme většinou ale na jednorázovkách, malý by se do pastelky vešel snad celý :grinning: :grinning:
9. črc 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee objednala jsem svrchňáčky ve velikosti NB, tak snad padnou už brzy po narození... mimochodem krásný dvojsmysl "malý by se vešel do pastelky snad celý" :grinning: :grinning:
9. črc 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak dnešek byl náročný, od rána do půl páté fatbalový turnaj... uf uf na tom slunci a to jsme jen fandili, chudák taťka :grinning: pak oslava třicetin, můj úprk na oslavu promoce a teď rychlá sprcha a zase návrat na oslavu třicetin přivést si taťku domů, myslím, že padnu za vlast, dnes v noci prosím nerodit, chce se mi hrozně spát :grinning:
9. črc 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím, že se to tu už "rozjelo". Termínem porodu jsem patřila do července (3.7.), ale skutečnost byla nakonec jiná. 21.6.2011 se nám narodila Klárka, takže máme doma krásný páreček :slight_smile:.
Všem maminkám gratuluju k mimískům........
9. črc 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko,tak mi se včera snažili jak o závod a pořád jsem v celku a podle mě se ani nic nechystá :slight_smile: A zrovna to včera tak hezky vyšlo. Dala jsem si horkou koupel,potom jsme se přitulili a završila to krásná dlouhá bouřka v noci a nic. Já se začínám pomalu smiřovat s vyvoláním,snad to budu mít jak Marťa,myslím na hodiny. Mám přesně 2 týdny do TP. Ale uvidíme,co mi řekne dr v úterý,třeba mě pošle hned,když mi nejdřív říkala,že půjdu dřív.
10. črc 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky a maminky tak u nás to vypadá zase na pařák. Včera jsem byli na procházce. Michalce se v autě i v kočárku velice líbí. :slight_smile: Tak to vypadá že budu brzy úplně bez mléka. Jak beru léky od tlaku a ještě nějaká nové tak jsem se dočetla že to ovlivňuje tvorbu mléka. Bohužel se nedá nic dělat. Po porodu se mě trochu zhoršilo srdíčko. byla jsem 3 den po porodu u dr na kardiologii na kontrolu. Dr v porodce chtěla mít jistotu že je všechno v pořádku, tak mě tam poslala. :frowning2: Už jsme to obrečela že ani Michalku nebudu krmit vlastním lékem. Honzíka jsem nekojila. :frowning2:
10. črc 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 netrap se tím, spousta maminek nekojí a mají krásný zdravý dětičky, hlavně, aby srdíčko šlapalo a bylas fit; že nekojíš rozhodně neznamená, že bys byla horší máma! Hlavu vzhůru a pozdravuj slečinku Michalku. Kamarádka třeba kojit ani nechtěla a jiná zase měla mimčo s alergií na MM, umělý dneska už umějí :wink:
10. črc 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno maminečky, v noci taková parádní buřina a s námi to ani nehne, teď si dávám maliník a říkám si, že snad ten úplněk by mohl zabrat :wink: ...ale to je pořád ta druhá dekáda raka, tak třeba mimís chce být raději lvíček ; )
dneska jedeme pro nějaké oblečky po mimču mojí kamarádky, tak se aspoň zabavím praním a žehlením, fakt už mi je dlouhá chvíle, ten poslední měsíc se táhne jak žvejkačka :unamused: v tom vedru navíc rozteklá na sluníčku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. črc 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
u nás stále nic nového.Vypadá to,že bude opět vedro na padnutí,bouřka se u nás nekonala,takže jsem sice couralaa celou noc na záchod,ale jinak se nic nedělo.Manžel říká,ať to vydržím aspoň do středy,pak už bude mít víc volna.Čas ještě mám,ale už mě to moc nebaví:slight_smile:
10. črc 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 přesně, koho by to bavilo nosit v tomhle vedru takový pupek... musím si pořád opakovat, máme to za pár, že to ještě dám a hlavně jsme zase o kousek blíž mimińákům :wink:
10. črc 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásný ráno,no já zítra mám termín a taky to na nic nevypadá,i u nás v noci byla parádní bouře a nic z toho,holky nic si z toho nedelejte,my prvorodičky všechny stejne skončíme na vyvolávaní...takže už me nemuže nic překvapit.....a už me to v skutku ani nebaví,pořád se jen hlídat,či se neco bude dít nebo ne.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@micka1 mamko nic si z toho kojení nedelej,bud ráda,že Michalka se má k svetu a ste štastná rodinka,co na tom že bude pít umělý mlíčko..... :wink:
@petrunka01 no já už ani nepočítám ,kolikrát v noci se projdu na wc,je to nesčetněkrát,takže budu ráda,až se to pak po porodu zmení...ale to zas budu vzhuru z jiný příčiny...... :sweat_smile: :sweat_smile:
@dpetulinka no holka,takovej aktivní den,to by byl v tom čert,abys neporodila a to hodne brzo,i třeba dneska v nedeli mít nedělnátko..... :wink:
10. črc 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava hihi ,ale už to človeka přestává bavit....když vidíš všude naokolo,jak už holky maj mimina.... :wink:
10. črc 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava tak nazdraví,taky si dávam maliník..... :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 na tvoje...resp. vaše :wink: :wink: kolikrát denně ho teď piješ? já jsem hlava děravá, ale většinou dvakrát :sunglasses:
jsem zvědavá, jestli labepa je taky ještě 2v1, by měla splněnou tu víkendovou předpověď a třeba by ta buřina pomohla alespoň jedné z našeho podzimního týmu ; )
10. črc 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no já se donutím ho pít jen ráno a večer,to me uplne stačí,když nejsem čajíčková,tak se musím takhle přemáhat...jojo máš pravdu,lebapa o víkendu tady nebyla,tak žeby?no snad manža je doma,tak by ji to vyšlo i s tou předpovědí víkendovou..... :wink:
10. črc 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no byla tu včera ráno, ale přála bych jí to moc :slight_smile:
10. črc 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou neděli přejeme :slight_smile:
@tasmailla1 my prostě rodit nebudeme, já už jsem smířená :grinning: bouřka byla super, myslela jsem, že snad... ale ne. Jdu upíct nějakou mňamku a pak k babičce na oběd, pak na výlet do skal a pak asi do postele, jsme po tom včerejšku nějaký mrtví :grinning:
10. črc 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jojo je nás tady na to už víc adeptek,tenhle týden by mohl být prulomový,aby to s miminkama opet pokračovalo....nejak si tedka stojíme na mrtvým bodu,naposled hradilenka,tak by to chtelo zase další miminka.....anebo taky myschka,tá už přenáší snad týden,tak tá by už si to taky zasloužila.....
10. črc 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ty vogo zase do skal,jo?to tam nekde porodíš opravdu mimi...jak to meli naše babči,na poli porodili a bylo.... :grinning: :grinning:
10. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava
@tasmailla1 ahoj holky, ještě jsem tu..včera jsem seděla chvíli na sluníčku a čapla mě hlava.v noci jsem si musela dojít pro paralen, šla jsem spát ve 2 hod a od 6 hod rána tady zase straším..musela jsem si vzít další..mám nějaké kontrakce, chodit pomalu nemůžu jak mám hned tlak.zatím ale nic pravidelnýho a už ani nevím kdybych měla vyrazit do porodky. fakt mi není vůbec dobře a to mě začínají do všeho bolet i záda. kdyby mi mimi aspon prokoplo tu vodu, já už to vidím jak to zas po hodině přejde..chjo..dneska mám první termín
@mysurka moc gratuluju k miminku, přejeme hodně zdravíčka :slight_smile:
10. črc 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no tak to je uspech,po týdnu máš kontrakce,predtím ti to zastavil ten prášek,tak třeba se to dneska konečne rozjede a ty poletíš do porodky..... :wink:
10. črc 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 neporodím prosím tě, podívej pomalu tu každej přenáší, jste na řadě, já ještě nemám nárok, nejdřív příští týden to vidím :grinning:
@lebapa tak držím palce aby to nepřešlo a bylo mimi venku :slight_smile: radši pěkně odpočívej, my nějaký kontrakce nebo poslíčky ani neznáme, to bude síla až to příjde, vůbec nevím co mám čekat.
10. črc 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já ráda to místo předemnou přenechám.... :grinning: :grinning: :grinning: ale jak píšeš,bude to drsné,když neznáme poslíčky nebo kontrakce,taky nevím,co od toho mám čekat,ale až to příde,tak to bude mazec..... :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek