• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky,přeju krásný ráno....u nás v noci opet byla parádní bouře a nic z toho,dneska mám na počítadle 000 ,ale nic nevypadá,žeby se melo dít.....
@lebapa jeee gratulace k miminku,ješte že včera dopolko tady psala,že začína mít kontrakce i když nepravidelný,ale že je má...tak to přineslo svoje ovoce,to akorát pekne stihneš přijít domu aholky z tábora a od babičky a budete všichni opet spolu...a jak to zvládnul tatínek?nebyl už na služebnej ceste?stihnul to?v každem případe mejse se moc krásne,at nesjou žádný potíže..... :wink:
@leia1 anebo taky jsou kapičky babycalm-ty si myslím,že se mužou dát hned po narození,nebo od jednoho týdne a taky si maminky hodne chválí taky kapičky espumisan,které se mužou dávat od týdne miminka a přesne jak píše msevy ta probiotické kapky,že jsou prý nejlepší,ale jsou drahý...ale za skoušku bych do toho investovala.....a kojit,skus kojit,aspon ty prsa rozpumpuješ k činnosti...a co se týče prdíky a stoličky,taky doporučujou Nutrilon....

Hihi ale to je všechno jenom teorie,uvidí se pak,jakou budu mít prax,až se moje mimi narodí...:grinning:
11. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@msevy
@tasmailla1
holky, díky moc, ted tu sedím odsávačku u prsa a čekám, kolik podojím:slight_smile:ty názvy kapiček zkusím a uvidím. ty jo, já jsem tak unavená, až to hezký není. můj obdiv mají všechny maminky, který maj víc dětí a vše zvládahj. já mám pocit, že je toho na mně až moc. dneska mipřijede mamča, tak mi pomůže a já si odpočnu.
jinak moc držím všechny pěsti, aby už ta vaše miminka chtělka nazpět :wink:
11. črc 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 - drž se, tohle většinou trvá jenom po to šestinedělí, pak už prdíky ustoupí a je to v pohodě .Teda do tý doby, než začnou růst zoubky:slight_smile:)) Tak až mamča přijede, hodně odpočívej. Já si vždycky přes den lehla, když Matýsek spal. Moc jsem toho doma neudělala, ale zase jsem byla docela odpočatá:slight_smile:
11. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 to ti věřím,že je to záhul s miminkem,hlavne do doby,než si na sebe zvyknete a budete mít nejakej režim....to veřím,že budu taky pekne unavená a pomoc jiných by se pak určo zišla,to je dobře,že ti pomuže máma,apon si trošku odpočineš...mne máma pomuže až na konci srpna,taky má k nám přijít,tak to budu taky ráda.....hlavne holka,vím že se to lehko řekne,ale žádnej stres,tím nikomu a ničemu nepomužeš a jenom by ses trápila....i na kojení ten stres vubec nepomáhá,jenom bys zbytečne mohla stratit mlíko.....tak hezky odsávej a věř,že bude líp,ono to dlouho nebude trvat a budeš v pohode i s malým.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. črc 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1
@msevy
@tasmailla1 z těhle začátků mám taky docela strach,ale mamka taky pomůže,má to k nám kousek,tak je tady za 15minut na kole. A manžela mamka má celý srpen dovču,tak taky bude vozit a já s manželem budeme nabírat síly :grinning: Takováhle pomoc je fakt k nezaplacení.

Včera jsem četla,že příštích 31 dnů má být teplotně podprůměrných a srážkově nadprůměrných,takže já to vidím tak,že bude hic než porodíme a až budeme chtít chodit s prckama ven,tak bude pršet :grinning:
Dneska u nás mnohem chladněji,jen asi 18° a pod mrakem,tak jdu do města,mrknout co mají a asi si udělám radost a ještě něco si na malou pořídím :slight_smile:
Chci ještě do lékárny pro borovou vodu na očička a do drogerky pro vatové tampónky,jsem zvědavá,co přinesu. Ale bude zase výplata,tak co bych neutrácela :grinning: :grinning:

K obědu jsem vytáhla ryby,mamka mi dala nějaký na zkoušku,ani nevím co to je,ale měla přijet ségra,tak jsem toho vyndala z mrazáku hodně a ráno mi napsala,že zůstal chlap s nima doma,tak přijede jindy,takže to budeme jíst s manželem tři dny...
11. črc 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - tohle počasí mi teď úplně vyhovuje:slight_smile: Když jsou vedra, tak se mi špatně dýchá, tohle je pro mě super:slight_smile: taky budu vyrážet dokupovat ještě nějaké věci - zjistila jsem , že mi chybí jednoráz.přebalovací podložky a rozdělovač sušeného mléka. A chci koupit desinfekci na pupík.
Ty jo, tak od soboty mám asi zánět spojivek (v jednom oku, ale stojí to za to....) Nosím kontaktní čočky, tak se mi tam asi udělal nějaký zánět. Bolí to jako čert, snad v lékárně něco budou mít.
11. črc 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já jsem taky vděčná,za každý den,co je chladnější. V sobotu jsme slavili narozky a byli jsme tam jen 2hodinky,ale já byla úplně KO. /Úplně propocená,unavená,bolelo mě celé břicho a spodek a hned jak jsem vlezla do bytu,tak jsem si napustila vanu a hodinu jsem se ani nehnula.Pro jistotu jsem se oholila,ale stejně z toho nic nebylo,jen jsem byla hotová z toho vedra. Takže dneska si to fakt užívám. Chodím po bytě jen v kalhotkách,otevřela jsem si okna a je mi fajn. Ještě před rokem bych v takovémhle počasí doma chodila v mikině a teplácích :grinning:
11. črc 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: :grinning: přesně. Jsem doma taky skoro nahá a je mi fajn:slight_smile: s tím holením - to je taky masakr:slight_smile:) mám problémy si oholit nohy, natož se připravit k porodu :grinning: Divím se, že jsem se ještě nepodřízla :grinning: :grinning: No my o víkendu jezdili po nákupech, to bylo v tom vedru šílený. Do konce července má být prý takhle, tak jsem spokojená:slight_smile:
11. črc 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jojo,bylo by to fajn,kdyby to takhle pár dní vydrželo. No s nohama jsem moc problémy neměla,ale teď jak mi natekla i lítka,tak je to na prd,nemůžu se pořádně ohnout,ale nohy si trhám,tak to stačí jednou za čas. Horší jsou ty intim partie,přesně jak říkáš,oholit se poslepu je mazec,fakt se těším,až si všude uvidím :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já mažu ,ať stihnu pak uvařit,než se manžel vrátí z páce,mrknu na vás večer...
11. črc 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hihi no tos vystihla moc pekne,tedka budou pařáky,než porodíme a pak bude déžd,když budem chtít jít ven s prckama.....no ono to je jak zákon schválnosti...no u nás je dneska taky moc příjemne,pod mrakem a žádnej pařák.....a to jsem si ze srandy dala včera po tom parným dnu horkou koupel,to jsem myslela,že to se mnou švihne....to radší tedka,když je takhle pod mrakem si ji budu dávat a ne v tech pařákách,to me ani neosvěžilo.....
@msevy ophtalmo-septonex skus..... :wink:
11. črc 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no co,kdybych se nestihla připravit k porodu,tak jsou v porodnici od toho,aby te taky oholili a nekde třeba už ani neholej,co me přijde takový divný..... :confounded:
@msevy
@misi.21 no co se týče intim.partii ,to si holím se zrcátkem v ruce na posteli v polosede,jinak bych to v koupelne po slepu nedala.....ješte bych se podřízla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - to je na ty oči? Tak díky:slight_smile:
11. črc 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju poradit. Vy tu vždycky tak vyvařujete - jak se dělá steak? Naklepává se paličkou nebo nějak jinak? Poslala jsem Matěje koupit roštěnou a přinesl maso na steak. Tak to musím zpracovat a nějak nevím jak :slight_smile:
11. črc 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ahooj, to jsou starosti, viď? Určitě se snaž kojit, když je mlíčko, ale žádný nervy, když nebude, nebude, bříško se vám srovná, my zase máme nachystaný infacol, dostali jsme ho od PA na kurzu, může se prý od narození, tak taky zkusíme, jinak jsem chtěla kupovat babycalm, prý zabírá většinou když sab simplex ne e a pupík na masáž bříška a určitě pij třeba fenyklový čaj, ať se to dostane do bříška. Snad něco zabere, idkyž většina mamin říká, že ze začátku to bříško prostě trápí :unamused: tak hlavně odpočívej, když tam budeš mít mamku, já si ani neumím představit, jak je to náročný, uf, myslíme na vás :slight_smile:
11. črc 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jojo je to na oči... :wink:
11. črc 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Obrovská gratulace !!!!!!! :slight_smile:
11. črc 2011 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem zpět,stihla jsem to nějak rychle,pokoupila jsem posledních pár věcí a nechtělo se mi jen tak courat po městě,tak jdu na to kuchtění. Pro malou jsem ještě za pár kaček koupila dvoje dupačky a jedny polodupajdy,za 160 Kč všechno,no přeci jsem to tam nemohla nechat :grinning: Škoda že měli polodupky poslední,ještě bych si vzala.
@msevy tak s tím neporadím,u nás dělá steaky manžel a u toho já neasistuju,kdybych je dělala já,tak jsou jak kámen :grinning:
11. črc 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no u nás manža taky delá steaky,já si na ne netroufám....
11. črc 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa moc moc blahopřejeme k Honzíkovi!!!hodně zdravíčka malému i mamince! :slight_smile: ..že by ta bouřka?? :grinning: :wink:

Hradilenka moc pozdravuje, s Nikolkou budou doma nakonec zítra. Nikolka je strašně moc hodná a nejvlasatější na oddělení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leia1 ahoj, nevzdávej to. já se rozkojila až týden po císaři, bylo to na nervy s těmi příkrmy. nakonec jsem musela přestat, bohužel. náš malý je na nutrilonu. prdíky má tak jako tak. pomáhá na bříško mast pupík a teplá plena, cvičit nožičkama.. kapičky zatím nevím, dost mi doporučovali bio gaia, asi jsou to ty probiotické, ale vyzkoušeny nemáme žádné. pa
11. črc 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jee no tak hráďu pekne pozdravuj,at už je brzo doma,at dá nejaký fotečky,at se mužeme taky pokochat vlasáčkem...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no čéče ale na mne ta bouřka vubec neučinkuje,v sobotu v noci byla jedna,dneska v noci druhá a já vubec nic,jenom to,že jsem u toho nemohla spát,tak pekne u otevřeneho okna jsem poslouchala,jak tam hřmí,ale dneska v noci,jak byla bouře,tak ani mimi nespalo,furt se tam mlelo,chudák,asi bude strašpytel z bouřek po mne a když bude na svete a bude bouřka,tak to bude bezspánková noc.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jéé no to budu závidět, mám vysněnou vlasatku :slight_smile: už se na holky těšíme.
@tasmailla1 Tak já dnes seděla v obýváku a čuměla na tu bouřku, jak pitomec a přemýšlela, jak to má jako fungovat, tak jsem si šla lehnout a prospali jsme to obě :grinning: za to teď má v pupíku diskotéku, mohla by tam něco pošťourat :grinning:
11. črc 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jj tu jsem mela ted v patek byla moc hodna i ta druha blondynka.. tak se mozna potkame pokud ovsem uz nebudes maminka :slight_smile: taky by uz radsi do poradny nesla ale mam pocit ze se tam prinejmensim jeste 2x objevim :slight_smile:

@lebapa hrozne moc gratuluju :slight_smile:)))

@msevy jee moc dekuju ja jsem zadnej papir nedostala :(.... babca je supr zvoneckem jsme necinkali jen se houpali a trochu cvicili takze misto odpocinku hned zahul :slight_smile:)) .... zbaleno mam jen jednu tasku v tom mam jak na porod tak i na sestinedeli jsem zvedava jaky to bude nejvetsi strach mam z toho ze bude plno a ja budu muset jinam a e chytnu spatnyho doktora.... ten yal gel je pry na predpis nevis kolik stoji ??? a co je lepsi klystyr nebo ten yal nikdy jsem nic takovyho nemela az na cipky :slight_smile:
11. črc 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mi teď volal chlap,že přijde v šest z práce,chvilku si lehne a v devět zase musí pryč a asi nebude spát celou noc doma,nebo přijde až hodně pozdě. Jde cosi měřit na nějakou stavbu,něco s osvětlením a jsou dovolený,tak musí jít on. Tak jsem z toho nadšená. Každou chvilku můžu rodit a oni si na něj vymýšlí takový věci.Doufám že nebude zase bouřka,jako včera a dnes,protože sama se budu bááát...

Tak tu rybu jíst tři dny nebudeme,protože jsem se do ní pustila a půlku filet jsem seprala,takže je akorát pro manžu a možná zítra ještě jednou,pokud mu to nesežeru. Zítra pode mnou váha praskne :slight_smile:
11. črc 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jee tak to máš hodný miminko,pekne následuje ,co delá mamka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když jedeš spát,tak spí s tebou.... :grinning: :grinning: :grinning: no čéče já taky přemýšlela,jak by to začalo,kdyby na me ta bouřka pusobila,už jsem predemnou mela plno scenařu,co bych delala a nedelala....jak bych vzbudila manžu,že už musíme jít,no proste asi se ze me stává blázen..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight já od každýho slyším,že je lepší klistýr. Poděláš se tak i tak :grinning: :grinning: :grinning: Tak ať už to stojí za to,ne? Prý ten gel tak nevyprázdní,ale nemám zkušenosti...Taky mám jen jednu tašku,když se to tam vešlo. Akorát jsem si dala věci na porod nahoru.
11. črc 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já mám tedka taky pořád strach,či by to manža stihl,dnes byl na služebke v Trutnove,v pátek má chlastačku z práce a příští pondelí má jít do Zlína,tak se jen modlím,at se mimi nevyptává ven v tyhle termíny.....což o to,záchanku bych si zavolala,jen by me mrzelo,že by to manža nemusel stihnout..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. črc 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jojo klystýr je prý lepší,líp vyprázdní a i pak uvolní líp celý telo,hlavne,když jsou pak u porodu ty křížový bolesti.. :wink: a když chceš yal,jo je na předpis,ale nevím,kolik se doplácí....
11. črc 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj mam taky veci na porod nayjde nahore... mas pravdu ono to vyjde na stejno jen se bojim aby to neskoncilo na sestricce to bych se sebrala a jela rodit jinam :D jinak bourky ty na nas taky nepusobi vcera vecer jsem sla na zastavku pro pritele ma z nich strach tak jsem udelala dobrou vec a sla pro nej a nic matyskovi je jedno jestli prsi nebo je vedro k nesneseni brisku to ma rad tak asi nikam jen tak nepude :slight_smile:)))
11. črc 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak ja si necham klystyr kdyz to vyjde na stejno tak proc ne uz je mi to jedno hlavne at je to za nama :slight_smile:)))
11. črc 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Ahoj, čtu tvůj popis situace a úplně tě chápu....mlíčko se ti rozjelo, tudíž to nevzdávej, co já bych za to dala.....na prdíky mi trpěla miška, jediný co trošku pomohlo byly kapky baby calm, ale ty jsou por větší, ale nepočítej se zázrakem....te´d na prdíky trpěla i verča, už jsme nevěděla co s ní, šla jsme do lékárnya paní mi doporučila Infacol a fakt zabral, jsme bez problémů...občas se zavlní, poplače trošku, ale úplně pohoda, teda zatím....zkus je a uvidíš, hodně jsme na ně četla i na netu chválu :slight_smile:
11. črc 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek